Szavazás

Melyik matricĂĄt ragasztanĂĄd szĂ­vesbben az autĂłdra

1 (peugeot306klub.hu)
7 (28%)
2 (306klub.hu)
18 (72%)

Összes szavazó: 11

Szavazás lezárva: 2008 Június, 29, 20:45:56

Szerző Téma: Peugeot 306 Klub  (Megtekintve 462599 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Klub
« Válasz #700 Dátum: 2007 Július, 03, 17:59:36 »
Akkor az 1. pont kipipĂĄlva! :-! 1999/08 1.6 4ajtĂłs XT delfinkĂŠkben, (majdnem)Ăśsszes gyĂĄri extrĂĄval. _pug

Akkor Ăźdv a klubban.  :D

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #701 Dátum: 2007 Július, 03, 18:06:57 »
Akkor Ăźdv a klubban.  :D
Ahogy mondod Dakar barĂĄtom.

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: Klub
« Válasz #702 Dátum: 2007 Július, 03, 20:21:17 »
AzĂŠrt egy reget nem ĂĄrt elkĂźldeni NĂĄndinak lehetőleg fotĂłkkal egyĂźtt (autĂł+tulaj fotĂł is legyen)  :-! _pug
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #703 Dátum: 2007 Július, 03, 20:26:38 »
AzĂŠrt egy reget nem ĂĄrt elkĂźldeni NĂĄndinak lehetőleg fotĂłkkal egyĂźtt (autĂł+tulaj fotĂł is legyen)  :-! _pug
Gondolom ami kĂŠsik az nem mulik elĂśbb utobb csak  kĂźld fotot.

tibcsi

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #704 Dátum: 2007 Július, 03, 20:38:09 »
Gondolom ami kĂŠsik az nem mulik elĂśbb utobb csak  kĂźld fotot.
Nem tudom, hogy rám gondoltok, vagy sem, de ha igen, akkor 2. pont is kipipálva. _pug sőt még ide a fórum galériába is tettem.

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: Klub
« Válasz #705 Dátum: 2007 Július, 03, 20:39:39 »
Igen ĂŠn mĂĄr megcsodĂĄltam a verdĂĄt  :-)) :-! 10pont
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #706 Dátum: 2007 Július, 03, 20:42:51 »
Nem tudom, hogy rám gondoltok, vagy sem, de ha igen, akkor 2. pont is kipipálva. _pug sőt még ide a fórum galériába is tettem.

És milyen néven regeltél??

tibcsi

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #707 Dátum: 2007 Július, 03, 20:49:19 »
És milyen néven regeltél??
Tibcsi, mint ahogy ide is. De ne csinálj gondot belőle.

tibcsi

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #708 Dátum: 2007 Július, 03, 20:52:16 »
Igen ĂŠn mĂĄr megcsodĂĄltam a verdĂĄt  :-)) :-! 10pont
Így sikerül hozzájutnom, ráadásol kb 25-30%-al a piaci ára alatt, mert nem tudta kereskedő, mit ad el. :-)) Nem állítom, hogy mindene tökéletes, de ennyi idősen kimondottan jó állapotú.

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #709 Dátum: 2007 Július, 03, 20:52:43 »
Tibcsi, mint ahogy ide is. De ne csinálj gondot belőle.

Csak azĂŠrt mert ĂŠn nem tĂśltĂśttem fel Tibcsi nevĹą reget ;)

Bobeek

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #710 Dátum: 2007 Július, 03, 20:58:58 »
Nem tudom, hogy rám gondoltok, vagy sem, de ha igen, akkor 2. pont is kipipálva. _pug sőt még ide a fórum galériába is tettem.

igen-igen, ĂŠnis megcsodĂĄltam a kĂŠpeket, nagyon egyben van, grat hozzĂĄ!  :-! 8) a kĂĄrpitod ugyanolyan mint az enyĂŠm, elĂŠg ritka fajta, XT sajĂĄtossĂĄg.. :-!  :D _pug

Nem elérhető kispiros

  • NĂŠgyes
  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.986
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 86
  • :2022 Június, 24, 08:40:38
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: Klub
« Válasz #711 Dátum: 2007 Július, 04, 07:41:28 »
jaja, mostmĂĄr ugyse lesz meglepi, mutasd!!  ;) 8) :-!
Ezt a tĂźrelmetlensĂŠget a fiatalsĂĄgtĂłl  :-))
Azt mĂĄr tudjĂĄtok, hogy mi, de azt nem, hogy milyen, Ăşgyhogy lenne mĂŠg meglepi  ;) ;D
De oks, akkor nem lesz semmi meglepi, sima xt spoiler, ĂŠs kĂŠp a galĂŠriĂĄban  ;D
XN, fapad rulez!
de a vĂŠgĂŠn mĂŠg autĂł lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

oszi

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #712 Dátum: 2007 Július, 04, 09:04:04 »
Ezt a tĂźrelmetlensĂŠget a fiatalsĂĄgtĂłl  :-))
Azt mĂĄr tudjĂĄtok, hogy mi, de azt nem, hogy milyen, Ăşgyhogy lenne mĂŠg meglepi  ;) ;D
De oks, akkor nem lesz semmi meglepi, sima xt spoiler, ĂŠs kĂŠp a galĂŠriĂĄban  ;D
PĂśpec lett!

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #713 Dátum: 2007 Július, 04, 09:52:47 »
Így sikerül hozzájutnom, ráadásol kb 25-30%-al a piaci ára alatt, mert nem tudta kereskedő, mit ad el. :-)) Nem állítom, hogy mindene tökéletes, de ennyi idősen kimondottan jó állapotú.
Mutatos a kicsike sok sikert ĂŠs ĂśrĂśmet hozzĂĄ.

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: Klub
« Válasz #714 Dátum: 2007 Július, 04, 11:05:31 »
Igen szĂŠp darab :D :-!
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #715 Dátum: 2007 Július, 04, 11:39:47 »
Ezt a tĂźrelmetlensĂŠget a fiatalsĂĄgtĂłl  :-))
Azt mĂĄr tudjĂĄtok, hogy mi, de azt nem, hogy milyen, Ăşgyhogy lenne mĂŠg meglepi  ;) ;D
De oks, akkor nem lesz semmi meglepi, sima xt spoiler, ĂŠs kĂŠp a galĂŠriĂĄban  ;D
:-! :-! :-!

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #716 Dátum: 2007 Július, 04, 17:23:02 »
Amint lĂĄtom folyamatosan lĂŠpnek be az uj tagok . Bravo csak igy tovĂĄbb. Igy van, _pug

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Klub
« Válasz #717 Dátum: 2007 Július, 04, 17:24:09 »
Amint lĂĄtom folyamatosan lĂŠpnek be az uj tagok . Bravo csak igy tovĂĄbb. Igy van, _pug

Következő lépésnek pedig eljöhetnének a talira! ;)

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #718 Dátum: 2007 Július, 04, 17:31:07 »
Következő lépésnek pedig eljöhetnének a talira! ;)
Pont erre gondoltam ĂŠn is , milyen jĂł buli lenne ,ha csak a klubtagok fele ott lenne mĂĄr az is mekkora dolognak szĂĄmitana, nem beszĂŠlve arrol ,hogy milyen nagy reklĂĄm lenne. Gondolom a camping tĂśbbi vendĂŠge is tovĂĄbb adnĂĄ a lĂĄtottakat, avĂŠgĂŠn mennĂŠnk egy nagy konvolyt ĂŠs tĂśkĂŠletes befejezĂŠs lenne a nyĂĄri nagy talinak. Nem?

Nem elérhető lajos

  • FĂŠrfi
  • KlubfĂźggő
  • *
  • Hozzászólások: 3.855
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 162
  • :2023 December, 14, 20:36:08
Re: Klub
« Válasz #719 Dátum: 2007 Július, 07, 21:55:16 »
Van egy 5letem a jövőnket illetően. Korábban olvastam hogy vannak akik nem tudnak eljönni a talikra mer épp ütközik a nyaralással vagy egyébb már korábban eldöntöt programmal. Ezért kellene egy éves klub tervet csinálni amiböl kitünik mikor hol lesz tali vagy más esemény amin a klubbot lehetne képviselni. Másik: sok tagnak valószinü nehezére esik oda-vissza 500 vagy több km-et letekerni ezért akár lehetne úgy mond régióra bontva talizni. Ehhez aznban tudni kellene ki hol tartózkodik és ehhez képest kellene megjelölni tag"sürüség szerint a tali helyét.Ezt akár már Szántódon is lehetne vitába dobni. GONDOLKODJATOK!!!
"Ezt valĂłban ĂŠlmĂŠny...."

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: Klub
« Válasz #720 Dátum: 2007 Július, 07, 22:01:08 »



Ezt már írtad! Minden évbe ugyanakkor van kb minden találkozó és időben tud mindig mindenki róluk.
De leírhatjuk előre a kb időpontokat. ;)

Nem elérhető lajos

  • FĂŠrfi
  • KlubfĂźggő
  • *
  • Hozzászólások: 3.855
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 162
  • :2023 December, 14, 20:36:08
Re: Klub
« Válasz #721 Dátum: 2007 Július, 07, 22:08:54 »


Ezt már írtad! Minden évbe ugyanakkor van kb minden találkozó és időben tud mindig mindenki róluk.
De leírhatjuk előre a kb időpontokat. ;)
Persze csak eddig senki nem reagĂĄlt rĂĄ :'(
"Ezt valĂłban ĂŠlmĂŠny...."

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #722 Dátum: 2007 Július, 08, 15:48:39 »

NEm rossz az el gondolĂĄs, de ha rĂŠgiĂłkra lenne le bontva akkor soha nem lenne egyĂźtt a a klub , csak a szĂźk rĂŠgiĂł. Mivel ugy lĂĄttam ,hogy nagyjĂĄbĂłl azonos idő pontban vannak a talik , ĂŠs ha valaki komolyan gondolja a klubban valĂł rĂŠszvĂŠtet , az biztos vagyok benne ,hogy megtalĂĄlja a modjĂĄt arra ,hogy valĂłban rĂŠszt tĂźdjon vĂĄllalni az aktiv klub ĂŠletből.A tĂĄvolsĂĄg megtĂŠtelről meg annyit, hogyha komoly aszĂĄndĂŠk a klubbal kapcsolatban, akkor tĂśk mindegy mennyit kell azĂŠrt kocsikĂĄzni ,hogy rĂŠszt tudjon venni az illető egy ilyen rendezvĂŠnyen, hiszen ezĂŠrt lĂŠpett be a klubba.Meg hogy kinyilvĂĄnitsa a mĂĄrka irĂĄnti elkőtelezetsĂŠgĂŠt. Szerintem ez az alapja a klubhoz valĂł tartozĂĄsnak. TermĂŠszetesen tisztĂĄban vagyok azzal is ,hogy egy ilyen rendezvĂŠnyen valĂł rĂŠszvĂŠt anyagi vonzattal is jĂĄr , nem egyszerĂź kigazdĂĄlkodni akĂĄr az Ăźzemanyag,akĂĄr a tĂśbbi ezzel jĂĄrĂł kĂśltsĂŠget,de ugy gondolom ,hogy ezek a rendezvĂŠnyek meg ĂŠrnek ennyi ĂĄldozatot, ha komoly a szĂĄndĂŠk a klubbal kapcsolatban. MĂĄsrĂŠszt ,ha valaki nem is tud elmenni minden rendezvĂŠnyre az ĂŠrthető , de nagy tali csak egyszer van egy ĂŠvben . Vagy nem? Ebben a rendezvĂŠnyben pont az a szĂŠp ,hogy az orszĂĄg kĂźlĂśnbĂśző pontjĂĄrĂłl , sőt akĂĄr kĂźlfőldről ĂŠrkeznek a FANOK, azĂŠrt hogy meg csodĂĄljĂĄk egymĂĄs autĂłit, ĂŠs tapasztolatokat cserĂŠljenek egymĂĄs kĂśzt. EZ egy Ăśssze jĂśvetelnek a lĂŠnyege ,ĂŠs a cĂŠlja.  Egy fanatikus autofan  bĂĄr mekkora tĂĄvolsĂĄgot kĂŠpes megtenni ,csak hogy ott legyen egy ilyen rendezvĂŠnyen. Tudom hogy rossz pĂŠlda ,de nĂŠzz kĂśrĂźl akĂĄr NĂŠmet, ausztriai, SvĂĄjci rendezvĂŠnyeken szinte minden honnan kĂŠpviselteti magĂĄt a rajongo ( persze ott mĂĄsok az anyagi viszonyok is) fĂźggetlenĂźl attol ,hogy melyik orszĂĄgban ĂŠl. Én pl nagyon sok NĂŠmet BMW talĂĄlkozon vettem rĂŠszt ,ĂŠs ĂśrĂźlt a NĂŠmet is  annak hogy a csorĂł Magyar ott van a rendezvĂŠnyen, hiddel rengeteg barĂĄtsĂĄg szővĂśdik egy ilyen rendezvĂŠnyen ĂŠppen azĂŠrt mert Ăśssze kĂśti az embereket a mĂĄrka irĂĄnti szerwetet, tisztelet ,ĂŠs elkĂśtelezetsĂŠg. És el hiheted nagyo nagy elismerĂŠs egy kĂźlfĂśldinek, ha el ismerik egy kontinenst ĂśsszefogĂł klubban.TehĂĄt ezĂŠrt fontos szerintem az Ăśssze tartĂĄs a rendezvĂŠnyekkel kapcsolatban  most jelen esetben a mi kis klubunkkal kapcsolatban is.

cirmy

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #723 Dátum: 2007 Július, 08, 19:41:19 »
 ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! _pug _pug _pug _pug _pug _pug _pug _pug

Nem elérhető lajos

  • FĂŠrfi
  • KlubfĂźggő
  • *
  • Hozzászólások: 3.855
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 162
  • :2023 December, 14, 20:36:08
Re: Klub
« Válasz #724 Dátum: 2007 Július, 09, 10:03:47 »
NEm rossz az el gondolĂĄs, de ha rĂŠgiĂłkra lenne le bontva akkor soha nem lenne egyĂźtt a a klub , csak a szĂźk rĂŠgiĂł. Mivel ugy lĂĄttam ,hogy nagyjĂĄbĂłl azonos idő pontban vannak a talik , ĂŠs ha valaki komolyan gondolja a klubban valĂł rĂŠszvĂŠtet , az biztos vagyok benne ,hogy megtalĂĄlja a modjĂĄt arra ,hogy valĂłban rĂŠszt tĂźdjon vĂĄllalni az aktiv klub ĂŠletből.A tĂĄvolsĂĄg megtĂŠtelről meg annyit, hogyha komoly aszĂĄndĂŠk a klubbal kapcsolatban, akkor tĂśk mindegy mennyit kell azĂŠrt kocsikĂĄzni ,hogy rĂŠszt tudjon venni az illető egy ilyen rendezvĂŠnyen, hiszen ezĂŠrt lĂŠpett be a klubba.Meg hogy kinyilvĂĄnitsa a mĂĄrka irĂĄnti elkőtelezetsĂŠgĂŠt. Szerintem ez az alapja a klubhoz valĂł tartozĂĄsnak. TermĂŠszetesen tisztĂĄban vagyok azzal is ,hogy egy ilyen rendezvĂŠnyen valĂł rĂŠszvĂŠt anyagi vonzattal is jĂĄr , nem egyszerĂź kigazdĂĄlkodni akĂĄr az Ăźzemanyag,akĂĄr a tĂśbbi ezzel jĂĄrĂł kĂśltsĂŠget,de ugy gondolom ,hogy ezek a rendezvĂŠnyek meg ĂŠrnek ennyi ĂĄldozatot, ha komoly a szĂĄndĂŠk a klubbal kapcsolatban. MĂĄsrĂŠszt ,ha valaki nem is tud elmenni minden rendezvĂŠnyre az ĂŠrthető , de nagy tali csak egyszer van egy ĂŠvben . Vagy nem? Ebben a rendezvĂŠnyben pont az a szĂŠp ,hogy az orszĂĄg kĂźlĂśnbĂśző pontjĂĄrĂłl , sőt akĂĄr kĂźlfőldről ĂŠrkeznek a FANOK, azĂŠrt hogy meg csodĂĄljĂĄk egymĂĄs autĂłit, ĂŠs tapasztolatokat cserĂŠljenek egymĂĄs kĂśzt. EZ egy Ăśssze jĂśvetelnek a lĂŠnyege ,ĂŠs a cĂŠlja.  Egy fanatikus autofan  bĂĄr mekkora tĂĄvolsĂĄgot kĂŠpes megtenni ,csak hogy ott legyen egy ilyen rendezvĂŠnyen. Tudom hogy rossz pĂŠlda ,de nĂŠzz kĂśrĂźl akĂĄr NĂŠmet, ausztriai, SvĂĄjci rendezvĂŠnyeken szinte minden honnan kĂŠpviselteti magĂĄt a rajongo ( persze ott mĂĄsok az anyagi viszonyok is) fĂźggetlenĂźl attol ,hogy melyik orszĂĄgban ĂŠl. Én pl nagyon sok NĂŠmet BMW talĂĄlkozon vettem rĂŠszt ,ĂŠs ĂśrĂźlt a NĂŠmet is  annak hogy a csorĂł Magyar ott van a rendezvĂŠnyen, hiddel rengeteg barĂĄtsĂĄg szővĂśdik egy ilyen rendezvĂŠnyen ĂŠppen azĂŠrt mert Ăśssze kĂśti az embereket a mĂĄrka irĂĄnti szerwetet, tisztelet ,ĂŠs elkĂśtelezetsĂŠg. És el hiheted nagyo nagy elismerĂŠs egy kĂźlfĂśldinek, ha el ismerik egy kontinenst ĂśsszefogĂł klubban.TehĂĄt ezĂŠrt fontos szerintem az Ăśssze tartĂĄs a rendezvĂŠnyekkel kapcsolatban  most jelen esetben a mi kis klubunkkal kapcsolatban is.
Persze igazad van a klub és az autónk iránti elkötelezettségel kapcsolatban, de én úgy vettem észre a nyári tali időpont választásánál hogy akár többen is lehetnénk ha nem szük kettő hónappal a buli előtt döntenénk el mikor hol lesz a buli. Nyáron minden cégnél nagy a szabadságolási láz és nállunk is már ideje korán szolni kell hogy hogyan szervezzék a munkát.(folyamatos munkarendü cég) A kisd régios talirol meg csak annyit hogy ha valaki elmegy egy ilyenre nagyobb a valoszinüsége hogy a több naposat is a klubbal tölti mert ráérez a hangulatára .... De ha gondolod egy sör mellet folytathatjuk mer nem vagyok egy gépiró bajnok. :-))
"Ezt valĂłban ĂŠlmĂŠny...."

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #725 Dátum: 2007 Július, 09, 16:26:05 »
Persze igazad van a klub és az autónk iránti elkötelezettségel kapcsolatban, de én úgy vettem észre a nyári tali időpont választásánál hogy akár többen is lehetnénk ha nem szük kettő hónappal a buli előtt döntenénk el mikor hol lesz a buli. Nyáron minden cégnél nagy a szabadságolási láz és nállunk is már ideje korán szolni kell hogy hogyan szervezzék a munkát.(folyamatos munkarendü cég) A kisd régios talirol meg csak annyit hogy ha valaki elmegy egy ilyenre nagyobb a valoszinüsége hogy a több naposat is a klubbal tölti mert ráérez a hangulatára .... De ha gondolod egy sör mellet folytathatjuk mer nem vagyok egy gépiró bajnok. :-))
Miért is ne én nem vagyok semminek az el rontoja. Beszélgessünk róla majd személyesen ,biztos kiőtlünk majd valamit.

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Klub
« Válasz #726 Dátum: 2007 Július, 30, 15:22:56 »
Rossz hírem van. Klubos párna sem lesz több... Én a jómultkor úgy értettem,hogy csak az illatosítóval áll le a gyártó,de nem. Sajnos felszámolta ezirányú tevékenységét... :'(

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #727 Dátum: 2007 Július, 30, 15:38:51 »
Rossz hírem van. Klubos párna sem lesz több... Én a jómultkor úgy értettem,hogy csak az illatosítóval áll le a gyártó,de nem. Sajnos felszámolta ezirányú tevékenységét... :'(

Keresni kĂŠne valakit aki foglalkozik ilyennel. Meg talĂĄn a pĂłlĂłval kapcsolatban is kĂŠne valamit fejleszteni...

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: Klub
« Válasz #728 Dátum: 2007 Július, 30, 16:16:31 »
Rossz hírem van. Klubos párna sem lesz több... Én a jómultkor úgy értettem,hogy csak az illatosítóval áll le a gyártó,de nem. Sajnos felszámolta ezirányú tevékenységét... :'(


PĂłlĂł Ăźgyben mĂĄr mozgolĂłdok, talĂĄltam is ezt azt ĂŠs mĂĄr mintĂĄval is tudok gazdagĂ­tani. MĂĄr csak meg kĂŠne ĂĄllapodni a "szĂĄllĂ­tĂłval". 8)

PĂĄrnĂĄst illatosĂ­tĂłst ha megszakadok se tudok intĂŠzni!  :'(

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Klub
« Válasz #729 Dátum: 2007 Július, 31, 19:03:40 »
Valaki dobjon meg egy klubpĂĄrna-fĂŠnykĂŠppel,hogy keresgĂŠlhessek gyĂĄrtĂłt.

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: Klub
« Válasz #730 Dátum: 2007 Július, 31, 19:22:39 »
Valaki dobjon meg egy klubpĂĄrna-fĂŠnykĂŠppel,hogy keresgĂŠlhessek gyĂĄrtĂłt.


Itt van még az ős kép!


tibcsi

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #731 Dátum: 2007 Július, 31, 19:28:57 »


Itt van még az ős kép!


Ha valahol talĂĄltok gyĂĄrtĂłt, gondoljatok rĂĄm 1-el! A vaterĂĄn van aki forgalmaz hasonlĂłkat, ott nem prĂłbĂĄltĂĄtok?

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Klub
« Válasz #732 Dátum: 2007 Július, 31, 19:36:33 »
Ha valahol talĂĄltok gyĂĄrtĂłt, gondoljatok rĂĄm 1-el! A vaterĂĄn van aki forgalmaz hasonlĂłkat, ott nem prĂłbĂĄltĂĄtok?

Sajnos Ő volt eddig a gyårtó...A maradvånykÊszletet årulja...

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #733 Dátum: 2007 Augusztus, 02, 09:16:59 »
Vasárnaptól nem leszek elérhető egy hétig,mert Németországban leszek!

bandit306

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #734 Dátum: 2007 Augusztus, 02, 10:17:40 »
Mekkora ez a pĂĄrna?  kb 30x30 cm-er esre saccolok nĂŠzelődĂśk nĂĄlunk is hĂĄtha akad valaki  _pug PolĂł Ăźgyben van vĂĄltozĂĄs vagy ez sincs most? meg hogy nĂŠz ki a polo kĂśszi.

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: Klub
« Válasz #735 Dátum: 2007 Augusztus, 02, 12:00:52 »
Vasárnaptól nem leszek elérhető egy hétig,mert Németországban leszek!


Írigyellek Tesa! Nézzél szét s1 angel eyes ügybe! Thanx!
JĂł utat, bĂĄr addig mĂŠg beszĂŠlĂźnk! ;D

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #736 Dátum: 2007 Augusztus, 02, 12:17:14 »


Írigyellek Tesa! Nézzél szét s1 angel eyes ügybe! Thanx!
JĂł utat, bĂĄr addig mĂŠg beszĂŠlĂźnk! ;D

KĂśszi Tessa! Nem nĂŠzek,majd elmondom, hogy miĂŠrt nem!Majd ha tudsz akkor jelentkezz be msn-re!

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: Klub
« Válasz #737 Dátum: 2007 Augusztus, 02, 17:36:30 »
KĂśszi Tessa! Nem nĂŠzek,majd elmondom, hogy miĂŠrt nem!Majd ha tudsz akkor jelentkezz be msn-re!


Nem mĹąkĂśdik amit kĂźldtĂŠl. :'(

Majd holnap! ;D

Bobeek

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #738 Dátum: 2007 Augusztus, 05, 16:41:18 »
ugyan, nem az a zászlós forma, de lehet ez is egy alternativa.. (elérhetőség a képen, 400huf+posta)



Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Klub
« Válasz #739 Dátum: 2007 Augusztus, 05, 20:17:30 »
ugyan, nem az a zászlós forma, de lehet ez is egy alternativa.. (elérhetőség a képen, 400huf+posta)




Ha ilyet tud,lehet,hogy a miĂŠnket is tudja! Egy prĂłbĂĄt megĂŠr,dobok egy mailt neki fĂŠnykĂŠppel...

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Klub
« Válasz #740 Dátum: 2007 Augusztus, 06, 16:43:23 »
Válaszolt az illatosítós!! Egyelőre megadtam a méreteket,és meglátjuk mit tud kihozni,és mennyiért...
A zsinĂłrozĂĄst a szĂŠlĂŠre szinte biztosan nem tudja,ĂŠs kicsit mĂĄs anyaggal dolgozik,de ĂŠn azt mondtam,hogyha a mĂŠret a szinĂśsszeĂĄllĂ­tĂĄs ĂŠs betĂźtipus ugyanilyen lesz,akkor hatĂĄreset,elfogadjuk  :D
Persze majd Ti eldöntitek,ha majd kapunk egy látványtervet,és árajánlatot. Jó hír viszont,hogy Tőlük tudunk a már meglévő illatosítókhoz illataromát szerezni. Illatok és árak később.

bandit306

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #741 Dátum: 2007 Augusztus, 06, 20:37:08 »
Szia az eredeti illatosĂ­tĂł igy nĂŠz ki mint a kĂŠpen?

bandit306

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #742 Dátum: 2007 Augusztus, 06, 20:39:37 »
közben megnéztem az oldalát az eredetiről nincs képed?

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Klub
« Válasz #743 Dátum: 2007 Augusztus, 06, 20:45:05 »

bandit306

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #744 Dátum: 2007 Augusztus, 06, 21:10:44 »
KĂśszi megnĂŠztem nagyon szĂŠp remĂŠlem az Ăşj is lessz ilyen

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: Klub
« Válasz #745 Dátum: 2007 Augusztus, 07, 21:57:55 »
Válaszolt az illatosítós!! Egyelőre megadtam a méreteket,és meglátjuk mit tud kihozni,és mennyiért...
A zsinĂłrozĂĄst a szĂŠlĂŠre szinte biztosan nem tudja,ĂŠs kicsit mĂĄs anyaggal dolgozik,de ĂŠn azt mondtam,hogyha a mĂŠret a szinĂśsszeĂĄllĂ­tĂĄs ĂŠs betĂźtipus ugyanilyen lesz,akkor hatĂĄreset,elfogadjuk  :D
Persze majd Ti eldöntitek,ha majd kapunk egy látványtervet,és árajánlatot. Jó hír viszont,hogy Tőlük tudunk a már meglévő illatosítókhoz illataromát szerezni. Illatok és árak később.


Ez mĂĄr jĂł hĂ­r! A zĂśldalmĂĄs elĂŠggĂŠ bejĂśtt! 2 napig alszik a kicsike tĂĄnna olyan kellemes beszĂĄllni! :-!

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #746 Dátum: 2007 Augusztus, 07, 22:59:30 »


Ez mĂĄr jĂł hĂ­r! A zĂśldalmĂĄs elĂŠggĂŠ bejĂśtt! 2 napig alszik a kicsike tĂĄnna olyan kellemes beszĂĄllni! :-!

VaniliĂĄs esetleg van?

Nekem az jĂśn be igazĂĄn!!!! :-! :-! :-!

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: Klub
« Válasz #747 Dátum: 2007 Augusztus, 07, 23:06:53 »
VaniliĂĄs esetleg van?

Nekem az jĂśn be igazĂĄn!!!! :-! :-! :-!

Olvass vissza 1 jĂł nagy adagot ott volt illatlista! :-!

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #748 Dátum: 2007 Augusztus, 07, 23:24:41 »

Olvass vissza 1 jĂł nagy adagot ott volt illatlista! :-!

OK, csak tudod sokat nem vok itthon!!!

De azĂŠrt kĂśssz!!!

CsinĂĄlhatnĂĄnk mi is egy PEUGEOT306KLUB illatot!!!

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #749 Dátum: 2007 Augusztus, 08, 11:04:10 »
Nem akarok senkit hitegetni, de van arra nĂŠmi esĂŠly, hogy akinek klub pĂłlĂłra van szĂźksĂŠge, annak lehet tudok csinĂĄltatni!!!

Sem árat, sem semmit nem tudok még egyenlőre, de amint elérem az embert, úgy azonnal írok!!!

MĂĄrha egyĂĄltalĂĄn elvĂĄllalja a dolgot!!!

Senki ne ĂŠlje bele magĂĄt, csak azutĂĄn tegye, ha azt Ă­rom, hogy megcsinĂĄlja az Ăźrge!!!

AmĂşgy kinek volna szĂźksĂŠge pĂłlĂłra?

Az alĂĄbbi ListĂĄra iratozzatok fel, ha nincs pĂłlĂłtok(van de mĂŠg tĂśbbet szeretnĂŠtek ;D ;D ;D), ĂŠs szeretnĂŠtek magatoknak!!!

1. III. Ricardo

 


Google PageRank