Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 76   Le

Szerző Téma: OFF 3.0  (Megtekintve 710633 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Bally

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 186
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.599
  • Autó színe: Noir Onyx
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Gödöllö
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 3 ajtós
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:OFF 3.0
« Válasz #850 Dátum: 2010 Március, 13, 20:55:49 »

Böngésztem picit a fórum statisztikákat, mert úgy tűnt, sokkal kevesebb a hozzászólás márciusban, mint előtte.
Hát, tényleg. Hó végére ha a trend nem változik, bő 1200-1400 HSZ fog hiányozni mondjuk februárhoz képest. Mi van itt? Mit nem vettem észre?
Naplózva
           
                                            

K Nándor

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #851 Dátum: 2010 Március, 13, 21:32:05 »

Böngésztem picit a fórum statisztikákat, mert úgy tűnt, sokkal kevesebb a hozzászólás márciusban, mint előtte.
Hát, tényleg. Hó végére ha a trend nem változik, bő 1200-1400 HSZ fog hiányozni mondjuk februárhoz képest. Mi van itt? Mit nem vettem észre?

Nem tom,egyszerűen nagy a pangás pár hete.
Naplózva

kovi75

  • Kipp-Kopp-Kovi
  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 55
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 689
  • Autó színe: Sötétkék XR
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Jászberény
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
  • bodywork
Re:OFF 3.0
« Válasz #852 Dátum: 2010 Március, 13, 23:20:57 »

Nem tom,egyszerűen nagy a pangás pár hete.
Szerintem van elég gondjuk az embereknek manapság és  már kedve sincs még este fórumozni , nálunk a melóhelyen sem olyan a hangulat mint anno volt, mindenkit nyomaszt valamilyen módon ez a válság, és sajnos ezzel a főnökség legtöbbje vissza él , és hajtja az embereit vagy elküldi, vagy fizetés csökkenés, és ez sajnos a jó kis kollektíván észre is lehet venni,mint itt a fórumon is sajnos. Ez az én véleményem ^-^
Naplózva
Kovi a karosszériás  klubtag

powertamcsi

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #853 Dátum: 2010 Március, 13, 23:44:32 »

Szerintem van elég gondjuk az embereknek manapság és  már kedve sincs még este fórumozni , nálunk a melóhelyen sem olyan a hangulat mint anno volt, mindenkit nyomaszt valamilyen módon ez a válság, és sajnos ezzel a főnökség legtöbbje vissza él , és hajtja az embereit vagy elküldi, vagy fizetés csökkenés, és ez sajnos a jó kis kollektíván észre is lehet venni,mint itt a fórumon is sajnos. Ez az én véleményem ^-^
Ebben van igazság...  ::)
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re:OFF 3.0
« Válasz #854 Dátum: 2010 Március, 14, 09:14:28 »

Kis politika:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2cX80z6TRc0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2cX80z6TRc0</a>

A videó önmagában iszonyat jól meg van csinálva!
De megint csak arról szól, hogy így szar úgy szar de semmi többről!  :( :-[
Nem vagyok egyik párt oldalán semm de kicsit unalmas már, hogy semmi sem jó amit csinálnak és a többi párt mögött sem látok semmit sajnos csak azt, hogy üres a zsbük amit meg akarnak tömmni!!!
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #855 Dátum: 2010 Március, 14, 09:59:15 »

Böngésztem picit a fórum statisztikákat, mert úgy tűnt, sokkal kevesebb a hozzászólás márciusban, mint előtte.
Hát, tényleg. Hó végére ha a trend nem változik, bő 1200-1400 HSZ fog hiányozni mondjuk februárhoz képest. Mi van itt? Mit nem vettem észre?

Úgy látom, haza kellene mennem egy hónapra, pótolni a hsz-eket... :D

Viccet félretéve, mindenkinekk vannak gondjai a mai világban... :-\
Naplózva

pistike4ever

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 32
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 4.481
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 1997.03
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye = GÉGÉNY
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
  • //PISTIKE//
Re:OFF 3.0
« Válasz #856 Dátum: 2010 Március, 14, 15:18:09 »

Vannak még beteg emberek! ;D
[imgt]http://img532.imageshack.us/img532/9259/dsc03558f.jpg[/imgt][imgt]http://img638.imageshack.us/img638/5321/dsc03564n.jpg[/imgt][imgt]http://img37.imageshack.us/img37/7367/dsc03563m.jpg[/imgt]
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Emw9p1m4UzY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Emw9p1m4UzY</a>
Naplózva
306 Grey Evolution® :: 1.6 8v SR Sport
... AND WHAT DRiVES YOU?

K Nándor

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #857 Dátum: 2010 Március, 14, 17:13:24 »

Sajnos nem tudtam élőbe megnézni a forma1-et...Viszont Schumi egész jó eredményt ért el az új autóval :-!
http://www.f1hirek.hu/hir/Bahreini_Nagydij_futamosszefoglalo_201003141430
Naplózva

Sylvi

  • Koviné
  • Nők
  • Mániákus
  • ***
  • Népszerűség: 53
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.828
  • Lakóhely: Jászberény
Re:OFF 3.0
« Válasz #858 Dátum: 2010 Március, 14, 19:54:23 »

Sajnos nem tudtam élőbe megnézni a forma1-et...Viszont Schumi egész jó eredményt ért el az új autóval :-!
http://www.f1hirek.hu/hir/Bahreini_Nagydij_futamosszefoglalo_201003141430
nem sokról maradtál le szerintem
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re:OFF 3.0
« Válasz #859 Dátum: 2010 Március, 14, 19:57:47 »

Sajnos nem tudtam élőbe megnézni a forma1-et...Viszont Schumi egész jó eredményt ért el az új autóval :-!
http://www.f1hirek.hu/hir/Bahreini_Nagydij_futamosszefoglalo_201003141430
Most nézem a sportklubbon 3x-körtöl kapcsolódtam be. A redbull mellett most mentek el a "vörösök".
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

bandit306

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #860 Dátum: 2010 Március, 15, 09:17:19 »

Mindenkinek szép és balesetmentes hetet kívánok.
Most eltünök 1 hétre, de ha sikerül akkor felnézek a forumra.

Legyetek jók   :D :-!
Üdv BAndit :-!
Naplózva

fisi306b1.4xn

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #861 Dátum: 2010 Március, 15, 09:36:37 »

Mindenkinek szép és balesetmentes hetet kívánok.
Most eltünök 1 hétre, de ha sikerül akkor felnézek a forumra.

Legyetek jók   :D :-!
Üdv BAndit :-!

Mi jók leszünk, de Te "Houdini"  rosszabbat ne halljak ólad.  ;D :P
Naplózva

kovi75

  • Kipp-Kopp-Kovi
  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 55
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 689
  • Autó színe: Sötétkék XR
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Jászberény
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
  • bodywork
Re:OFF 3.0
« Válasz #862 Dátum: 2010 Március, 15, 09:50:57 »

Ahogy elnézem a Nemzeti lobogót az M1-n még elég szépen fúj a szél ott Pesten is , meg szerintem az egész országban  :-\
Naplózva
Kovi a karosszériás  klubtag

pistike4ever

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 32
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 4.481
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 1997.03
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye = GÉGÉNY
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
  • //PISTIKE//
Re:OFF 3.0
« Válasz #863 Dátum: 2010 Március, 15, 10:40:31 »

Ezt most találtam!

Azt a nagyon......
Míg egy férfi új autóját fényezte, a kisfia felvett egy követ és vonalakat karcolt az autó oldalára.
Haragjában a férfi megfogta a gyermek kezét és többször ráütött, nem ismerve fel, hogy a franciakulccsal üti.
A kórházban a gyermek elveszítette az összes ujját a törés miatt. Mikor a gyermek meglá ...tovább »tta az apját , szemében fájó tekinte ...tovább »ttel, ezt ké ...tovább »rdezte: Apa, mikor fognak visszanőni az ujjaim?
Az apa felismerve tettének súlyát, szólni sem tudott.
Visszament az autójához és többször belerúgott.
Saját cselekedetétől feldúlva leült az autó elé és a karcolásokat nézte.
A gyermek azt írta: "SZERETLEK APA!"
A tárgyak használatra vannak, az emberek szeretetre! A probléma a mai világban az, hogy az EMBEREK VANNAK HASZNÁLVA ÉS A TÁRGYAK SZERETVE!
Legyünk óvatosak és tartsuk emlékezetünkben ezt a gondolatot:
A tárgyak azért vannak, hogy használjuk, az emberek pedig hogy szeressük őket!
Légy ura érzelmeidnek:
- vigyázz a gondolataidra, szavak lesznek belőlük,
- vigyázz a szavaidra, cselekedetek lesznek belőlük,
- vigyázz a cselekedeteidre, megszokások lesznek belőlük,
- vigyázz a megszokásaidra, szenvedély lesz belőlük,
- vigyázz a szenvedélyedre, rabsággá és végzeteddé válhat!
A harag és a szeretet nem ismernek határt. Válaszd a szeretetet, hogy szép és kedves életed legyen!
Ezért tart ott az emberiség ahol most. Köszönöm, akik kitették ezt!
TEDD KI TE IS,HOGY TÖBBEN OLVASSÁK EL EZT A TÖRTÉNETET,ÉS GONDOLKODJUNK EL AZON MILYENEK IS VAGYUNK MI EMBEREK!!!
Naplózva
306 Grey Evolution® :: 1.6 8v SR Sport
... AND WHAT DRiVES YOU?

kovi75

  • Kipp-Kopp-Kovi
  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 55
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 689
  • Autó színe: Sötétkék XR
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Jászberény
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
  • bodywork
Re:OFF 3.0
« Válasz #864 Dátum: 2010 Március, 15, 13:24:38 »

Naplózva
Kovi a karosszériás  klubtag

fisi306b1.4xn

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #865 Dátum: 2010 Március, 15, 21:23:31 »

Hát nem tudom de Én csütörtökön utaltam és ha jól tudom másnap már számlán volt és nem házon belöl.

Ez igy szokott lenni, ám a bank (csak bankok közti utalás esetén) 24 órára zárolja az összeget biztonsági okokból (pl. téves utalás esetén vissza lehet vonni az utalást alapos okkal). Azt követően jelenik meg a számlán.

Természetes, hogy a bankon belüli utalás azonnal végre van hajtva.
Naplózva

powertamcsi

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #866 Dátum: 2010 Március, 16, 08:49:22 »

Ezt most találtam!

Azt a nagyon......
Míg egy férfi új autóját fényezte, a kisfia felvett egy követ és vonalakat karcolt az autó oldalára.
Haragjában a férfi megfogta a gyermek kezét és többször ráütött, nem ismerve fel, hogy a franciakulccsal üti.
A kórházban a gyermek elveszítette az összes ujját a törés miatt. Mikor a gyermek meglá ...tovább »tta az apját , szemében fájó tekinte ...tovább »ttel, ezt ké ...tovább »rdezte: Apa, mikor fognak visszanőni az ujjaim?
Az apa felismerve tettének súlyát, szólni sem tudott.
Visszament az autójához és többször belerúgott.
Saját cselekedetétől feldúlva leült az autó elé és a karcolásokat nézte.
A gyermek azt írta: "SZERETLEK APA!"
A tárgyak használatra vannak, az emberek szeretetre! A probléma a mai világban az, hogy az EMBEREK VANNAK HASZNÁLVA ÉS A TÁRGYAK SZERETVE!
Legyünk óvatosak és tartsuk emlékezetünkben ezt a gondolatot:
A tárgyak azért vannak, hogy használjuk, az emberek pedig hogy szeressük őket!
Légy ura érzelmeidnek:
- vigyázz a gondolataidra, szavak lesznek belőlük,
- vigyázz a szavaidra, cselekedetek lesznek belőlük,
- vigyázz a cselekedeteidre, megszokások lesznek belőlük,
- vigyázz a megszokásaidra, szenvedély lesz belőlük,
- vigyázz a szenvedélyedre, rabsággá és végzeteddé válhat!
A harag és a szeretet nem ismernek határt. Válaszd a szeretetet, hogy szép és kedves életed legyen!
Ezért tart ott az emberiség ahol most. Köszönöm, akik kitették ezt!
TEDD KI TE IS,HOGY TÖBBEN OLVASSÁK EL EZT A TÖRTÉNETET,ÉS GONDOLKODJUNK EL AZON MILYENEK IS VAGYUNK MI EMBEREK!!!
Ez nagyon borzasztó történet! Szegény kisgyerek örökre nyomi maradt! Szörnyű! :'(
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re:OFF 3.0
« Válasz #867 Dátum: 2010 Március, 16, 15:19:50 »

A 12-es hiradóban volt klubtársunk Pirinyó volt látható mint a veszprémvársányi önkéntes tűzoltók parancsnoka :)

laci0609

  • Vendég
peugeot306 vásárlása
« Válasz #868 Dátum: 2010 Március, 16, 15:32:04 »

Sziasztok uj tag vagyok, és mindjárt segitségre lenne szükségem azaz tanácsra.Jelenleg  egy Ladasamara tulajdonosa vagyok és szeretném lecserélni valami komolyabra. Több tipus keresgetése után, ugy döntöttünk hogy egy 306 ost szeretnénk.Nem sok pénzünk van de 300000ftkörnyékén keresgélünk ,van is pár darab hirdetve a neten ,de amit nem tudok hogy ennyi pénzért kaphatunk e olyan álapotut, amire vásárlás után nem kell tizezreket költeni .Kivéve az ajánlott dolgokat vezszij ,feszgörgö stb.Szerintetek érdemes ennyi pénzel keresgélni ,vagy inkább hagyam a dolgot mert nem kapok olyat ,amivel nem lenne valami rejtett hiba .Vagy rövid idön belül nem kellene rá sokat költeni.Esetleg ennyiért már kaphatok olyat ami beválik?Elnézést ha rossz helyre irtam ,de még nem igazán igazodom el itt a fórumon.Ha valaki tud tanácsot adni megköszönném ha irna :)
Naplózva

Bally

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 186
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.599
  • Autó színe: Noir Onyx
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Gödöllö
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 3 ajtós
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:peugeot306 vásárlása
« Válasz #869 Dátum: 2010 Március, 16, 16:30:35 »

Sziasztok uj tag vagyok, és mindjárt segitségre lenne szükségem azaz tanácsra.Jelenleg  egy Ladasamara tulajdonosa vagyok és szeretném lecserélni valami komolyabra. Több tipus keresgetése után, ugy döntöttünk hogy egy 306 ost szeretnénk.Nem sok pénzünk van de 300000ftkörnyékén keresgélünk ,van is pár darab hirdetve a neten ,de amit nem tudok hogy ennyi pénzért kaphatunk e olyan álapotut, amire vásárlás után nem kell tizezreket költeni .Kivéve az ajánlott dolgokat vezszij ,feszgörgö stb.Szerintetek érdemes ennyi pénzel keresgélni ,vagy inkább hagyam a dolgot mert nem kapok olyat ,amivel nem lenne valami rejtett hiba .Vagy rövid idön belül nem kellene rá sokat költeni.Esetleg ennyiért már kaphatok olyat ami beválik?Elnézést ha rossz helyre irtam ,de még nem igazán igazodom el itt a fórumon.Ha valaki tud tanácsot adni megköszönném ha irna :)

Szia!
Gyere át a szerelés topikba, ott is az autó vásárlása altopikba.
Naplózva
           
                                            

Petike88

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 10
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 348
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 99.02.
  • Lakóhely: Tata
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
Re:peugeot306 vásárlása
« Válasz #870 Dátum: 2010 Március, 17, 06:22:17 »

Sziasztok uj tag vagyok, és mindjárt segitségre lenne szükségem azaz tanácsra.Jelenleg  egy Ladasamara tulajdonosa vagyok és szeretném lecserélni valami komolyabra. Több tipus keresgetése után, ugy döntöttünk hogy egy 306 ost szeretnénk.Nem sok pénzünk van de 300000ftkörnyékén keresgélünk ,van is pár darab hirdetve a neten ,de amit nem tudok hogy ennyi pénzért kaphatunk e olyan álapotut, amire vásárlás után nem kell tizezreket költeni .Kivéve az ajánlott dolgokat vezszij ,feszgörgö stb.Szerintetek érdemes ennyi pénzel keresgélni ,vagy inkább hagyam a dolgot mert nem kapok olyat ,amivel nem lenne valami rejtett hiba .Vagy rövid idön belül nem kellene rá sokat költeni.Esetleg ennyiért már kaphatok olyat ami beválik?Elnézést ha rossz helyre irtam ,de még nem igazán igazodom el itt a fórumon.Ha valaki tud tanácsot adni megköszönném ha irna :)

Hali!
Hozzátéve az előttem szólóhoz,ezt valóban mindet jó megnézni és kiküszöbölni,de arra is gondolj,hogy fenntartás.: ha menni akarsz mint az állat xsi,s16ot vegyél:) ha viszont elég a városi dinamikus tötymörgés  :-)) akkor elég egy 1.4es is. Nekem az van. és nem panaszkodom rá,keveset eszik,és emelett jól megy(pugék jól összerakták) ha mondjuk nem "családi autónak" szánod,akkor ne breaket vegyél,hanem ferde hátút :) am. az is igaz,h min 500ért vesztegetik a jobb állapotú gépeket,az enyémet 700ért vettem "hivatalosan".
Naplózva

Break 306

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #871 Dátum: 2010 Március, 17, 07:42:11 »

Szeva mindenkinek :örömmel olvasom hogy sikeresen lezajlott a tali Velencén.Bár én is oda mentem volna, nem pedig ügyelni.Most itthon ülök combig gipszsinben,és olvasgatom az irásokat.Hát az idő nem igazán jött be, de a töretlen barátságok ezt is legyürték.Jó sokan voltatok és sok a számomra újj arc is.Ugy eszembe ötlött hogy vajon milyen érzés ilyenkor azoknak akik ezt az egészet megálmodták,létrehozták, élelbentartják.Persze ehez kellenek az újjab tagok is.Hát ismét csak arra jutottam hogy jó kis csapat jött össze. Üdv mindenkinek:Break 306 _pug :-!
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re:OFF 3.0
« Válasz #872 Dátum: 2010 Március, 17, 08:46:18 »

A 12-es hiradóban volt klubtársunk Pirinyó volt látható mint a veszprémvársányi önkéntes tűzoltók parancsnoka :)
Az ám  :D a média sztár. Utánna próbáltam rákeresni a videóra csak nem találtam ha netán valaki lemaradt volna róla. 8)
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

fisi306b1.4xn

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #873 Dátum: 2010 Március, 17, 14:45:56 »

Az ám  :D a média sztár. Utánna próbáltam rákeresni a videóra csak nem találtam ha netán valaki lemaradt volna róla. 8)

Itt a link, de le kell tölteni egy ms progit, hogy lejátszható legyen.

http://www.rtlklub.hu/most/8681_deli_hirado_10-03-16
Naplózva

Kasz

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #874 Dátum: 2010 Március, 17, 14:53:54 »

Nem tom,egyszerűen nagy a pangás pár hete.

Sziasztok!

 Én is pangtam rendesen, sajnos volt rá nyomós okom is  :( Pedig a talira is nagyon szerettem volna menni, de muszály volt egy kis pihenést beiktatnom. Épp pótolgatom a blogban a történéseket, meg olvasok ezerrel :)
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #875 Dátum: 2010 Március, 17, 15:59:37 »

Sziasztok!

 Én is pangtam rendesen, sajnos volt rá nyomós okom is  :( Pedig a talira is nagyon szerettem volna menni, de muszály volt egy kis pihenést beiktatnom. Épp pótolgatom a blogban a történéseket, meg olvasok ezerrel :)
Tyíííí szép úton kellett Svájcba menned. Volt már hasonlóba részem...
Naplózva

Kasz

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #876 Dátum: 2010 Március, 17, 16:06:01 »

Tyíííí szép úton kellett Svájcba menned. Volt már hasonlóba részem...

Mire hazaértem este kilenckor (mert még tettem egy 350 km-es kört Magyarországon), a lefagyott 6-os már meg se kottyant. Nem úgy annak a tucatnyi személyautósnak, akik ott összetörték egymást. Még egy tűzoltóautóba is belecsúszott az egyik okos... Hát tartottam néhány dologtól az út miatt, amikor indultunk, de márciusban ilyen téli körülményekre azért nem számítottam, az a szerencse, hogy a nyári gummák még nem kerültek fel :D És majd jön még egy bejegyzés a blogba, na az már eléggé tragikomikussá teszi majd a történetet, elég nehezen hittem el, hogy ez velem történik...
Naplózva

bellabali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 26
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.537
  • Autó színe: Sötétszürke
  • Évjárat: 2006.03
  • Lakóhely: Tápiószentmárton
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
Re:OFF 3.0
« Válasz #877 Dátum: 2010 Március, 17, 18:02:08 »

Halihó!

Gondoltam ez a topik megfelelő lesz arra hogy a mindenki tudtára adjam: ha valaki tudna valamiféle részmunkaidős melót Budapesten megköszönném ha megosztaná velem...
Naplózva
Balázs

K Nándor

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #878 Dátum: 2010 Március, 17, 18:18:39 »

Halihó!

Gondoltam ez a topik megfelelő lesz arra hogy a mindenki tudtára adjam: ha valaki tudna valamiféle részmunkaidős melót Budapesten megköszönném ha megosztaná velem...

Német nyelvvel hogy állsz?
Naplózva

kissaty -p3u0e6t-

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 34
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.771
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 1996.11
  • Lakóhely: Kenéz
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
  • p3u0e6t SL Wintertime®™
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Re:OFF 3.0
« Válasz #879 Dátum: 2010 Március, 17, 18:21:42 »

ez születik ha nagyon ráérek mert pangás van  :-))

Nincs Honda Civicem. Nem vagyok versenyző és nem hordok bukósisakot. Európa egyik legszebb és legjobb autóját vezetem, és rajtam kívül még több ezer tulaj tudja, mire gondolok, ha azt mondom 306. A fordulatszám mutató simán elhagyja az 8000-et, és nem örülök, ha az emberek összekeverik az S16ot a GTi-vel. Büszkén gondolok Roland Garrosra ; Maxira és minden más Peugeot típusra. Szeretem a Speedline SL299 , Cyclone felniket , a Dunlop Sp Sport gumikat és a Valeo termékekeit. Itt élek Európa szívében, az úton mi vagyunk a császárok, és igenis a 306os a legjobb autó! Peugeot, én így szeretlek!

(by:kissaty) videó is készülni fog hozzá  :-! _pug

nyalee

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #880 Dátum: 2010 Március, 17, 18:31:08 »

ez születik ha nagyon ráérek mert pangás van  :-))

Nincs Honda Civicem. Nem vagyok versenyző és nem hordok bukósisakot. Európa egyik legszebb és legjobb autóját vezetem, és rajtam kívül még több ezer tulaj tudja, mire gondolok, ha azt mondom 306. A fordulatszám mutató simán elhagyja az 8000-et, és nem örülök, ha az emberek összekeverik az S16ot a GTi-vel. Büszkén gondolok Roland Garrosra ; Maxira és minden más Peugeot típusra. Szeretem a Speedline SL299 , Cyclone felniket , a Dunlop Sp Sport gumikat és a Valeo termékekeit. Itt élek Európa szívében, az úton mi vagyunk a császárok, és igenis a 306os a legjobb autó! Peugeot, én így szeretlek!

(by:kissaty) videó is készülni fog hozzá  :-! _pug
:-! :-!
Naplózva

Kasz

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #881 Dátum: 2010 Március, 17, 18:35:53 »

ez születik ha nagyon ráérek mert pangás van  :-))

Nincs Honda Civicem. Nem vagyok versenyző és nem hordok bukósisakot. Európa egyik legszebb és legjobb autóját vezetem, és rajtam kívül még több ezer tulaj tudja, mire gondolok, ha azt mondom 306. A fordulatszám mutató simán elhagyja az 8000-et, és nem örülök, ha az emberek összekeverik az S16ot a GTi-vel. Büszkén gondolok Roland Garrosra ; Maxira és minden más Peugeot típusra. Szeretem a Speedline SL299 , Cyclone felniket , a Dunlop Sp Sport gumikat és a Valeo termékekeit. Itt élek Európa szívében, az úton mi vagyunk a császárok, és igenis a 306os a legjobb autó! Peugeot, én így szeretlek!

(by:kissaty) videó is készülni fog hozzá  :-! _pug

Nagyon jó  ;D :-!
Naplózva

pistike4ever

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 32
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 4.481
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 1997.03
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye = GÉGÉNY
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
  • //PISTIKE//
Re:OFF 3.0
« Válasz #882 Dátum: 2010 Március, 17, 18:45:49 »

ez születik ha nagyon ráérek mert pangás van  :-))

Nincs Honda Civicem. Nem vagyok versenyző és nem hordok bukósisakot. Európa egyik legszebb és legjobb autóját vezetem, és rajtam kívül még több ezer tulaj tudja, mire gondolok, ha azt mondom 306. A fordulatszám mutató simán elhagyja az 8000-et, és nem örülök, ha az emberek összekeverik az S16ot a GTi-vel. Büszkén gondolok Roland Garrosra ; Maxira és minden más Peugeot típusra. Szeretem a Speedline SL299 , Cyclone felniket , a Dunlop Sp Sport gumikat és a Valeo termékekeit. Itt élek Európa szívében, az úton mi vagyunk a császárok, és igenis a 306os a legjobb autó! Peugeot, én így szeretlek!

(by:kissaty) videó is készülni fog hozzá  :-! _pug
****a! 8)
Naplózva
306 Grey Evolution® :: 1.6 8v SR Sport
... AND WHAT DRiVES YOU?

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re:OFF 3.0
« Válasz #883 Dátum: 2010 Március, 17, 18:49:40 »

ez születik ha nagyon ráérek mert pangás van  :-))

Nincs Honda Civicem. Nem vagyok versenyző és nem hordok bukósisakot. Európa egyik legszebb és legjobb autóját vezetem, és rajtam kívül még több ezer tulaj tudja, mire gondolok, ha azt mondom 306. A fordulatszám mutató simán elhagyja az 8000-et, és nem örülök, ha az emberek összekeverik az S16ot a GTi-vel. Büszkén gondolok Roland Garrosra ; Maxira és minden más Peugeot típusra. Szeretem a Speedline SL299 , Cyclone felniket , a Dunlop Sp Sport gumikat és a Valeo termékekeit. Itt élek Európa szívében, az úton mi vagyunk a császárok, és igenis a 306os a legjobb autó! Peugeot, én így szeretlek!

(by:kissaty) videó is készülni fog hozzá  :-! _pug

Ez igen! Gratula! ;D

Pinky

  • Adminné
  • Nők
  • Klubfüggő
  • ***
  • Népszerűség: 97
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.977
  • Autó színe: Narancssárga Pötyi :)
  • Évjárat: 2009
  • Lakóhely: Budapest
  • Robi (Pék)Pinky :D
Re:OFF 3.0
« Válasz #884 Dátum: 2010 Március, 17, 18:58:49 »

ez születik ha nagyon ráérek mert pangás van  :-))

Nincs Honda Civicem. Nem vagyok versenyző és nem hordok bukósisakot. Európa egyik legszebb és legjobb autóját vezetem, és rajtam kívül még több ezer tulaj tudja, mire gondolok, ha azt mondom 306. A fordulatszám mutató simán elhagyja az 8000-et, és nem örülök, ha az emberek összekeverik az S16ot a GTi-vel. Büszkén gondolok Roland Garrosra ; Maxira és minden más Peugeot típusra. Szeretem a Speedline SL299 , Cyclone felniket , a Dunlop Sp Sport gumikat és a Valeo termékekeit. Itt élek Európa szívében, az úton mi vagyunk a császárok, és igenis a 306os a legjobb autó! Peugeot, én így szeretlek!

(by:kissaty) videó is készülni fog hozzá  :-! _pug
Jópofa!  :D
Naplózva
Pinky world...
Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja:
1. Ki találta fel a munkát?
2. A többiek miért nem verték agyon?

A titok egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik! :D

bellabali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 26
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.537
  • Autó színe: Sötétszürke
  • Évjárat: 2006.03
  • Lakóhely: Tápiószentmárton
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
Re:OFF 3.0
« Válasz #885 Dátum: 2010 Március, 17, 19:50:32 »

Német nyelvvel hogy állsz?

Hááát
Elvileg van belőle középfokúm...De már azt sem most szereztem és az utóbbi időkben hanyagoltam a nyelvet de szótárral bármit lefordítok:)
Naplózva
Balázs

K Nándor

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #886 Dátum: 2010 Március, 17, 20:00:16 »

Hááát
Elvileg van belőle középfokúm...De már azt sem most szereztem és az utóbbi időkben hanyagoltam a nyelvet de szótárral bármit lefordítok:)

Az sajnos kevés,kommunikációs szintű nyelvtudás kell nálunk.
Naplózva

kissaty -p3u0e6t-

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 34
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.771
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 1996.11
  • Lakóhely: Kenéz
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
  • p3u0e6t SL Wintertime®™
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Re:OFF 3.0
« Válasz #887 Dátum: 2010 Március, 17, 20:05:20 »

összeválogattam a képeket 31db sikeredett és majd kiderül mi fér bele
namost lenne egy olyan segítségkérésem úgy mindenkitől hogy milyen zenét tegyek alá.?
püben várom a címeket (az idő véges) és a fődíj egy melegszendvics 2fő részére (tehát kettő  :-)) :-)) )

gondolok itt pl FankaDeli - Gázpedál /Járműszépségverseny himnusz című számára ami túl snassz de a műfajhoz illik de mivel szabad a kezet adok olyan számcímeket várok amiket szívesen hallgattok autózás közben.
előre is köszönöm a fáradtságot  :-!  _pug

ha jól sikerül ütőképes reklám lehet belőle

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re:OFF 3.0
« Válasz #888 Dátum: 2010 Március, 17, 20:05:57 »

Az sajnos kevés,kommunikációs szintű nyelvtudás kell nálunk.

Das ist sehr gut, dass ich Deusch sprechen kann. :)

K Nándor

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #889 Dátum: 2010 Március, 17, 20:09:04 »

Das ist sehr gut, dass ich Deutsch sprechen kann. :)
:-!
Naplózva

nyalee

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #890 Dátum: 2010 Március, 17, 20:10:55 »

Das ist sehr gut, dass ich Deusch sprechen kann. :)
magyul is  whistle
Naplózva

Bally

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 186
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.599
  • Autó színe: Noir Onyx
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Gödöllö
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 3 ajtós
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:OFF 3.0
« Válasz #891 Dátum: 2010 Március, 17, 20:11:05 »

összeválogattam a képeket 31db sikeredett és majd kiderül mi fér bele
namost lenne egy olyan segítségkérésem úgy mindenkitől hogy milyen zenét tegyek alá.?
püben várom a címeket (az idő véges) és a fődíj egy melegszendvics 2fő részére (tehát kettő  :-)) :-)) )

gondolok itt pl FankaDeli - Gázpedál /Járműszépségverseny himnusz című számára ami túl snassz de a műfajhoz illik de mivel szabad a kezet adok olyan számcímeket várok amiket szívesen hallgattok autózás közben.
előre is köszönöm a fáradtságot  :-!  _pug

ha jól sikerül ütőképes reklám lehet belőle

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6j7huh5Egew" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6j7huh5Egew</a>
Naplózva
           
                                            

bellabali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 26
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.537
  • Autó színe: Sötétszürke
  • Évjárat: 2006.03
  • Lakóhely: Tápiószentmárton
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
Re:OFF 3.0
« Válasz #892 Dátum: 2010 Március, 17, 20:11:51 »

Az sajnos kevés,kommunikációs szintű nyelvtudás kell nálunk.

na hát jah...rájöttem én már hogy nem kellett volna elhanyagolni...  :-\
Naplózva
Balázs

Tibcsi

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #893 Dátum: 2010 Március, 17, 20:15:12 »

magyarul is  whistle
Minek? Azt a nyelvet úgysem ismered, amit a kérdésed is ékesen bizonyít... :-\
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #894 Dátum: 2010 Március, 17, 20:17:32 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6j7huh5Egew" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6j7huh5Egew</a>
Naplózva

nyalee

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #895 Dátum: 2010 Március, 17, 20:21:07 »

Minek? Azt a nyelvet úgysem ismered, amit a kérdésed is ékesen bizonyít... :-\
merül az elem a billentyűzetbe vagy nehezen megy az "A" vagy az,hogy kapkodok az írással :) 
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #896 Dátum: 2010 Március, 17, 20:31:17 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6j7huh5Egew" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6j7huh5Egew</a>

Folytatás :D
http://www.youtube.com/watch?v=e4PSC4XTFtY
Naplózva

kovi75

  • Kipp-Kopp-Kovi
  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 55
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 689
  • Autó színe: Sötétkék XR
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Jászberény
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
  • bodywork
Re:OFF 3.0
« Válasz #897 Dátum: 2010 Március, 17, 20:38:44 »

magyul is  whistle
Tessék Magyul is  :-))       ((Ez nagyon jó, hogy tudok beszélni Németül ))
Naplózva
Kovi a karosszériás  klubtag

Bally

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 186
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.599
  • Autó színe: Noir Onyx
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Gödöllö
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 3 ajtós
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:OFF 3.0
« Válasz #898 Dátum: 2010 Március, 17, 20:41:30 »

Naplózva
           
                                            

K Nándor

  • Vendég
Re:OFF 3.0
« Válasz #899 Dátum: 2010 Március, 17, 20:51:22 »

ROCK! :D
Mit is dúdol a tömeg az elején? :)

Azért is linkeltem be ;D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 76   Fel
 


Az oldal 0.435 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.