Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Ajánlott alkatrészek

<< < (58/59) > >>

zimurgy:

--- Idézetet írta: krissz306 - 2019 Július, 02, 13:37:14 ---Remek, köszi a segítséget!
Elemet és új nyomógombokat már raktam a kulcsba. Jelet is ad ki, azt is ellenőriztettem.
A kocsi kézikönyvében leírtak szerint próbáltam tanítani, de azzal nem jártam sikerrel.
A kódkártya megvan hozzá.
Ez a szoftveres újratanítási módszer otthonról is megoldható valahogy, vagy kizárólag szerviz??

--- ---

Van olyan klubtag, aki saját magának otthon megoldotta. (Kínai klón Peugeot planet van neki...)

krissz306:

--- Idézetet írta: zimurgy - 2019 Július, 02, 14:42:19 ---Van olyan klubtag, aki saját magának otthon megoldotta. (Kínai klón Peugeot planet van neki...)

--- ---

Márkaszerviz megoldotta. Feltanították a kulcsot, tökéletesen nyit-zár a távirányító. 2-3 méterről érdemes használni, messzebbről már nem igazán érzékel, de teljesen jó ez így.

krissz306:
Sziasztok! Gyertya cseréhez milyen kulcsot ajánlanátok?
A Bárdinál kapható 1-2 ezer forintos kulccsal semmire nem mentem.
Köszi!

zimurgy:

--- Idézetet írta: krissz306 - 2021 Április, 03, 20:46:18 ---Sziasztok! Gyertya cseréhez milyen kulcsot ajánlanátok?
A Bárdinál kapható 1-2 ezer forintos kulccsal semmire nem mentem.
Köszi!

--- ---

Teljesen kommersz, olcsó, sokéves gyertyakulcsom van, de két ponton csuklós. Ezzel jól hozzáférek...

krissz306:

--- Idézetet írta: zimurgy - 2021 Április, 04, 18:06:24 ---Teljesen kommersz, olcsó, sokéves gyertyakulcsom van, de két ponton csuklós. Ezzel jól hozzáférek...

--- ---

Az enyém ilyen:
https://www.obi.hu/egyeb-karbantartas-es-autojavitas/gyertyakulcs-16-mm/p/3155900

Egyébként, én csak a gyújtótrafót vettem le (meg persze a kartergáz visszavezető csövet).
Azon kívül te mást is leszerelsz, hogy kényelmesen hozzáférj a gyertyákhoz?
Érzésre bitang módon meg vannak szorítva a gyertyák, és nem mertem túlzottan erőltetni.
Egyrészt nem látok rá, hogy rendesen "rákapott-e" a kulcs a gyertyára, másrészt a menetet sem akarom károsítani esetleg a túlzott erőltetéssel.
Tipp vagy tanács? (Gondolom, vigyem inkább szerelőhöz, ha bizonytalan vagyok.)  :-))

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal