Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Szerző Téma: szezol '93 1.4 XR  (Megtekintve 1939 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

szezol

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 8
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 178
  • Autó színe: Sötét Zöld
  • Évjárat: 1993.03
  • Lakóhely: Sándorfalva (Csongrád megye)
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
szezol '93 1.4 XR
« Dátum: 2009 Augusztus, 14, 14:32:38 »

Nos hol is kezdjem... 2008.június.17.-én került a családba a kisautó (mára már teljesen kiprivatizáltam ;) )
Egy kereskedésbe bukkantam rá valaki vett 1 új autót és beszámítatta szegénykémet 1 szutyukira. Ahogy megláttam egyből mondtam h én ezt viszem is haza (szerencsére úgy is lett). Volt 1 javítás a jobb első sárvédőn, de mondták h vigyük vissza és az árába megcsinálják nekünk. Hazafele ért 1 kis meglepi, ugyanis elkezdett rángatni a kicsike utána 1-másfél hónapig rendszeresen csinálta is egyszercsak egy csütörtöki napon elmúlt minden előjel nélkül pedig pont másnapra volt bejelentve szerelőhöz ;D szerencsére azóta nem tért vissza lehet, h csak ki kellett tisztulnia a rendszernek. Mikor már itthon volt egész nyáron ráértem bíbelődni vele.
-Átesett a kötelező vásárlás utáni olaj, olajszűrő, levegőszűrő, meg benzinszűrő cserén
-Kapott 1 ledes pótféklámpát
-Lecseréltem a gyári opel kazettás rádiót 1 Sony cdx-gt20 -asra elöl hozzáillő 16.5cm-s Sony, kalaptartóba M.N.C. Devil X ovál került beszerelésre (ilyet csak az vegyen aki szeret barkácsolni ;D 5ször kellet újra forrasztanom a membrán kábeleit eddig)
Nagyon nagyon megszerettem ezt a kis kocsit első autónak a legkiválóbb választás!  :-!    _pug forever!!!
Naplózva

szezol

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 8
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 178
  • Autó színe: Sötét Zöld
  • Évjárat: 1993.03
  • Lakóhely: Sándorfalva (Csongrád megye)
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
Re:szezol '93 1.4 XR
« Válasz #1 Dátum: 2009 Augusztus, 14, 14:43:49 »

Még a télen arra lettem figyelmes, hogy kezd elhalódni a balos ajtókábelem reménykedtem, hogy kihúzza tavaszig mikor már kicsit megelebb idő lesz hogy megjavíthassam, de nem bírta ki addig. Sőt még a jobb oldal is tönkre ment egyszer leengedtem az ablakot hogy a pára menjen ki és utánna többet nem ment fel :-\ szóval ez nem várhatott tavaszig meg kellett csinálni. Rászántam 1 egész du.-t és újra kábeleztem az ajtót. Azóta tökéletesen működik :-!
Naplózva

szezol

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 8
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 178
  • Autó színe: Sötét Zöld
  • Évjárat: 1993.03
  • Lakóhely: Sándorfalva (Csongrád megye)
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
Re:szezol '93 1.4 XR
« Válasz #2 Dátum: 2009 Augusztus, 22, 12:02:09 »

Mivel a gyári infrás kpzár távirányítóm halott volt, ezért kapott a kicsike egy bicskakulcsos riasztót. Sikerült is összeházasítani a kocsival.
Múlthéten fenn akadt a kipufogó homokos úton és ketté is nyílt a középdob, meg már el is rágta a rozsda szóval a jövőhéten megyek venni rá komplett rendszert ismerős tud jutányos áron :-!

Mod: Az új kipufogó felkerült a hétvégén. Újra szép halk dorombolós hangja van az oroszlánnak :-!
Naplózva
 


Az oldal 0.25 másodperc alatt készült el 28 lekéréssel.