Szavazás

Volt mĂĄr javĂ­tva a hĂ­dad?

Igen
57 (28.8%)
Nem
122 (61.6%)
TĂśbbszĂśr
2 (1%)
InkĂĄbb cserĂŠltem bontottra
17 (8.6%)

Összes szavazó: 154

Szerző Téma: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk  (Megtekintve 448514 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető GiBR

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.766
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 114
  • :2019 Január, 23, 22:33:08
    • CarDomain
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #100 Dátum: 2009 Április, 26, 08:05:39 »
Ha nem belevaló a munkahenger, vagy a betét, akkor hiába is akarsz belőle bármit kihozni. Tárcsás fékkel sem lesz jobb a fékhatásod, mert az első fékek végzik a fékezés 70-80%-át. Viszont 3-4-szer gyakrabban kell betétet cserélned, a kéziféket állandóan állítgatni kell, és egy csomó pénzbe kerül az átalakítás. Persze a te autód és pénzed.
HĂĄt, lehet, hogy elvileg Ă­gy van, ĂŠn ĂŠreztem a vĂĄltozĂĄst rajta. Mondjuk majd kiderĂźl most az Ăşj tĂĄrcsĂĄkkal-betĂŠtekkel ::)

Az ĂĄtalakĂ­tĂĄs pedig nem olcsĂł.
Vagy komplett hídcsere, ez mondjuk olyan 40-50, plusz kézifékkötelek, az még mondjuk 10, plusz munkadíj. És ebben az esetben még jók a tárcsák és a betétek.

Vagy híd átalakítása. Nyergek, nyeregtartó konzolok, hővédő lemezek, tengelycsonk, kerékcsapágy, tárcsa, betét, kézifékkötél, valamint nem árt egy fékerőszabályzó sem. És mindenzt csak úgy tudod megcsinálni, ha találsz olyan bontót, ahol ezeket így odaadják neked, mondjuk cserébe a dobfékes cuccokért, de ez ismeretség nélkül nem valószínű.
És még így is drága játék, és nem kevés munka.. :-\

thomasteam

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #101 Dátum: 2009 Április, 26, 08:52:29 »
Hát az ugy volt, hogy elkopott a fékbetétem, Megvettem hozzá az uj pofákat. Nem jött le a dob csak nagy nehezen. Aztán vennem kellett bele csapágyat is, mert szétvertem. :-)) Összeraktam(azt kifelejtettem, hogy felszabályoztattam a hátsó dobot) és se kézifék, se "lábfék". Aztán egy idő múlva kifordult az egyik dugattyu a munkahengerből, mert gondolom nagy volt a hézag a fékpofa és a munkahenger dugattyuja között. És most arra jutottam, hogy egy tizes csavart hosszába bevágtam és ráhegesztettem. Így már sokkkal kisebb utat kell megtennie. MOst elvileg már 2 napja működik is, de enm akarom elkiabálni. MOst attól félek, hogy ezt eljátsza a másik oldal is. Ja hozzáteszem hogy vettem egy uj munkahengert, gondoltam valami gáz van vele(6500Ft felesleges pénzkidobás volt)!
És így arra jutottam hogy nincs kedvem szenvedni vele és ráraknék egy tárcsás hidat.
Kinek mi a vĂŠlemĂŠnye???????

A kocsim tĂ­pusa 306 XN 1.4 ĂŠvj.:1997.07.28. alvĂĄzsz.:VF37BKFXE32063387
valaki adhatna pĂĄr tippet! Ja mĂŠg egy problĂŠmĂĄm van: amikor bele megyek egy gĂśdĂśrbe akkor koppan egyet valami bal hĂĄtul.Szerintetek mi lehet az?

Akkor ott valami nem gömbölyű! Én így még sose jártam és már megszereltem egy jó pár féket!

tibcsi

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #102 Dátum: 2009 Április, 26, 08:52:50 »
HĂĄt, lehet, hogy elvileg Ă­gy van, ĂŠn ĂŠreztem a vĂĄltozĂĄst rajta. Mondjuk majd kiderĂźl most az Ăşj tĂĄrcsĂĄkkal-betĂŠtekkel ::)

Az elmélet és a gyakorlat nem mindíg passzol. ;) Mondjuk nagyon nem mindegy, hogy mekkora terheléssel és mekkora fékezéssel számolunk. Anno a partneren volt teheratósra beállítva a fékerőszabályozó, de mivel állandóan üresen jártam vele, már közepes fékezésnél is blokkolt a hátulja. Nem gondolom, hogy egy tárcsás fék ennél nagyobb fékhatást tudna produkálni. :D Azt meg az összes "nagy" autógyár elismeri, hogy azért szerelnek hátulra is tárcsát, mert a vevők ezt igénylik a pénzükért...

Nem elérhető GiBR

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.766
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 114
  • :2019 Január, 23, 22:33:08
    • CarDomain
Re: Hátsó futóművel kapcsolatos problémák
« Válasz #103 Dátum: 2009 Április, 26, 08:56:04 »
Az elmélet és a gyakorlat nem mindíg passzol. ;) Mondjuk nagyon nem mindegy, hogy mekkora terheléssel és mekkora fékezéssel számolunk. Anno a partneren volt teheratósra beállítva a fékerőszabályozó, de mivel állandóan üresen jártam vele, már közepes fékezésnél is blokkolt a hátulja. Nem gondolom, hogy egy tárcsás fék ennél nagyobb fékhatást tudna produkálni. :D Azt meg az összes "nagy" autógyár elismeri, hogy azért szerelnek hátulra is tárcsát, mert a vevők ezt igénylik a pénzükért...
Ez oké, de ha a tárcsa nem lenne jobb, akkor még mindig elöl is dobfékes autók közlekednének az utakon ::)

tibcsi

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #104 Dátum: 2009 Április, 26, 09:01:36 »
Ez okĂŠ, de ha a tĂĄrcsa nem lenne jobb, akkor mĂŠg mindig elĂśl is dobfĂŠkes autĂłk kĂśzlekednĂŠnek az utakon ::)
Természetesen jobb a tárcsa, mint a dob! Mindössze arról van szó, hogy a hátsó tengelyen nem jönnek ki az előnyei, az árához, karbantartási költségeihez képest. Sokkal gyakrabban kell betétet cserélni, a kézifék is elég nyűgös. Az utólagos beszerelés pedig igen költséges(már akinek ugyebár ;D).

thomasteam

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #105 Dátum: 2009 Április, 26, 09:12:28 »
Természetesen jobb a tárcsa, mint a dob! Mindössze arról van szó, hogy a hátsó tengelyen nem jönnek ki az előnyei, az árához, karbantartási költségeihez képest. Sokkal gyakrabban kell betétet cserélni, a kézifék is elég nyűgös. Az utólagos beszerelés pedig igen költséges(már akinek ugyebár ;D).

Ez pontosan így van. Ráadásul mivel ez egy biztonsági felszerelés a mérnökök nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy tökéletesen megfelelő legyen. A jól működő dolgokon meg minek változtatni. Amúgy még pugon nem csináltam hátsó tárcsát, de amennyire emlékszek bonyolultabb is a hátsó tárcsa mint a dob.

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #106 Dátum: 2009 Április, 26, 11:02:23 »
na jĂł, de ha kicserĂŠlnĂŠm tĂĄrcsĂĄsra ahĂĄtsĂł hidat akkor jobb lenne  a fĂŠkhatĂĄs is. vagy nem? meg rĂĄadĂĄsul kĂśnnnyebb fĂŠkbetĂŠtet cserĂŠlni. ::)

valamivel igen! jobb szerelni cserĂŠbe ha csapĂĄgyat kell bene cserĂŠlni akkor nagyon zsbe nyĂşlos a dolog!
a legegyszerĂźbb modja tĂĄrcsafĂŠkesre cserĂŠlni a hĂ­dat hĂ­d cserĂŠlvel!

tibcsi

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #107 Dátum: 2009 Április, 26, 11:07:34 »
valamivel igen! jobb szerelni cserĂŠbe ha csapĂĄgyat kell bene cserĂŠlni akkor nagyon zsbe nyĂşlos a dolog!
a legegyszerĂźbb modja tĂĄrcsafĂŠkesre cserĂŠlni a hĂ­dat hĂ­d cserĂŠlvel!
Akkor ez itt a reklĂĄm helye? ;D AkciĂłs tĂĄrcsafĂŠkes, Ăźltetett hĂ­d reklĂĄmĂĄron! 55 ha jĂłl olvastam? ;D

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #108 Dátum: 2009 Április, 26, 12:39:11 »
Akkor ez itt a reklĂĄm helye? ;D AkciĂłs tĂĄrcsafĂŠkes, Ăźltetett hĂ­d reklĂĄmĂĄron! 55 ha jĂłl olvastam? ;D

mondhatni de nem ĂŠrdekem, mert egy forintot nem keresek rajta!

lukacsnorbert

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #109 Dátum: 2009 Április, 26, 16:33:52 »
kĂśszĂśnĂśm mindenkinek a hozzĂĄ szĂłlĂĄst ĂŠs a tanĂĄcsokat! Mondjuk igen azt hallottam hogy az első fĂŠk a lĂŠnyeg, dehĂĄt most az elmult kĂŠt napban elegem lett a dobfĂŠkből. Ha stimmelt volna minden akkor lehet hogy nincs ez a herce-hurca. Lehet hogy bĂŠna volt az eladĂł! Én megmĂŠrtem a dob belső mĂŠretĂŠt, az olyan kb 18cm. Az lehet???? És az eladĂł azt mondta hogy jĂłnak kell lennie, dehĂĄt nem lett jĂł! Tiszta ideg vagyok. angry Feleslegesssen kĂśltĂśttem rĂĄ. De mind1 ez mĂĄr a  multĂŠ.... biggrin

Valaki akkor mĂŠg tudna  vĂĄlaszolni hogy miĂŠrt van a kopogĂĄs a bal hĂĄtsĂł kerĂŠknĂŠl amikor bele megyek egy gĂśdĂśrbe?
Ja ĂŠs nagy tortĂşra kicserĂŠlni a hĂĄtsĂł futĂłmĹąvet???
Előre is köszi a válaszokat!

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #110 Dátum: 2009 Április, 26, 17:03:39 »
kĂśszĂśnĂśm mindenkinek a hozzĂĄ szĂłlĂĄst ĂŠs a tanĂĄcsokat! Mondjuk igen azt hallottam hogy az első fĂŠk a lĂŠnyeg, dehĂĄt most az elmult kĂŠt napban elegem lett a dobfĂŠkből. Ha stimmelt volna minden akkor lehet hogy nincs ez a herce-hurca. Lehet hogy bĂŠna volt az eladĂł! Én megmĂŠrtem a dob belső mĂŠretĂŠt, az olyan kb 18cm. Az lehet???? És az eladĂł azt mondta hogy jĂłnak kell lennie, dehĂĄt nem lett jĂł! Tiszta ideg vagyok. angry Feleslegesssen kĂśltĂśttem rĂĄ. De mind1 ez mĂĄr a  multĂŠ.... biggrin

Valaki akkor mĂŠg tudna  vĂĄlaszolni hogy miĂŠrt van a kopogĂĄs a bal hĂĄtsĂł kerĂŠknĂŠl amikor bele megyek egy gĂśdĂśrbe?
Ja ĂŠs nagy tortĂşra kicserĂŠlni a hĂĄtsĂł futĂłmĹąvet???
Előre is köszi a válaszokat!

kopogĂĄs:
tĂśnkrement a lengĂŠs csillapitĂłban a szilent
hĂ­d tartĂł szilent ment tĂśnkre
ki kopott a hĂ­dban a tĹągĂśrgĂś

hĂ­d csere:
emlékeimm szerint 6db csavar - kézifék kötél - fékcső

Nem elérhető GiBR

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.766
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 114
  • :2019 Január, 23, 22:33:08
    • CarDomain
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #111 Dátum: 2009 Április, 26, 18:52:00 »
kopogĂĄs:
tĂśnkrement a lengĂŠs csillapitĂłban a szilent
hĂ­d tartĂł szilent ment tĂśnkre
ki kopott a hĂ­dban a tĹągĂśrgĂś

hĂ­d csere:
emlékeimm szerint 6db csavar - kézifék kötél - fékcső
Meg kipuff le

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #112 Dátum: 2009 Április, 26, 19:00:25 »

Nem elérhető GiBR

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.766
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 114
  • :2019 Január, 23, 22:33:08
    • CarDomain
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #113 Dátum: 2009 Április, 26, 19:46:42 »
az adjamagĂĄt!
Hát ha így nézzük a kézifékkötél meg a fékcső is ::) biggrin

tibcsi

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #114 Dátum: 2009 Április, 26, 19:51:39 »
Hát ha így nézzük a kézifékkötél meg a fékcső is ::) biggrin
De el ne felejtsétek előbb felemelni a járgányt! :-))

Nem elérhető Kolin

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.785
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 149
  • :2023 Július, 14, 09:51:29
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #115 Dátum: 2009 Április, 26, 19:56:29 »
De el ne felejtsétek előbb felemelni a járgányt! :-))
Előtte pedig meglazítani a felnicsavarokat! biggrin

WestBam

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #116 Dátum: 2009 Április, 26, 20:11:29 »
De el ne felejtsétek előbb felemelni a járgányt! :-))
Előtte pedig meglazítani a felnicsavarokat! biggrin
Ha már mindenki ad okos tanácsot... szóval álljatok előtte az emelőre =)

Nem elérhető GiBR

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.766
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 114
  • :2019 Január, 23, 22:33:08
    • CarDomain
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #117 Dátum: 2009 Április, 26, 20:46:06 »
Előtte pedig meglazítani a felnicsavarokat! biggrin
Bizony, ha elfelejted, akkor gyorsan el kell szaladni lĂŠgkulcsot venni ;D

Kasz

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #118 Dátum: 2009 Április, 27, 10:20:00 »
Ez okĂŠ, de ha a tĂĄrcsa nem lenne jobb, akkor mĂŠg mindig elĂśl is dobfĂŠkes autĂłk kĂśzlekednĂŠnek az utakon ::)

A fékezés elöl hatákonyabb. Ezt tovább fokozza, ha a súly nagy része is a jármű első felében található (a motor nem könnyű). Nekem az Xsi-n hátul tárcsa volt, a mostanin dob, és az égvilágon semmi hátrányát nem érzem ennek. A másik dolog, hogy a fékezés hatékonysága a gumiktól függ elsősorban. Ha a féked képes blokkolni a kerekeket (nagy sebességnél is!), akkor teljesen értelmetlen bármiféle fék tuning, a fékhatást új (minőségibb), vagy szélesebb gumikkal lehet fokozni.

Nem elérhető Andor

  • FĂŠrfiak
  • Tag
  • *
  • Hozzászólások: 154
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 24
  • :2013 November, 14, 18:10:26
  • http://peugeot-hatsofutomuvek.hupont.hu/
    • Peugeot hĂĄtsĂł futĂłmĹą javĂ­tĂĄs garanciĂĄval
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #119 Dátum: 2009 Április, 27, 13:02:59 »
A fékezés elöl hatákonyabb. Ezt tovább fokozza, ha a súly nagy része is a jármű első felében található (a motor nem könnyű). Nekem az Xsi-n hátul tárcsa volt, a mostanin dob, és az égvilágon semmi hátrányát nem érzem ennek. A másik dolog, hogy a fékezés hatékonysága a gumiktól függ elsősorban. Ha a féked képes blokkolni a kerekeket (nagy sebességnél is!), akkor teljesen értelmetlen bármiféle fék tuning, a fékhatást új (minőségibb), vagy szélesebb gumikkal lehet fokozni.


Itt a pont, mintha kĂśnyvből olvastad volna  :-!
HĂĄtsĂł futĂłmĹą javĂ­tĂĄs, szerelĂŠs, garanciĂĄval.

Tel.: +36 20/320-3025
http://peugeot-hatsofutomuvek.hupont.hu/

Bobeek

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #120 Dátum: 2009 Április, 29, 17:17:29 »
ma megejtettem a hátsó híd felújítást/átnézetés az Andorék által javasolt harci szerelő mesternél..
el kell mondjam, hogy ilyen korrekt, normĂĄlis szerelővel mĂĄr rĂŠgen talĂĄlkoztam, csak ajĂĄnlani tudom, ĂŠrtik a dolgukat a srĂĄcok..  :-! _pug

Nem elérhető Szett

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 221
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 10
  • :2015 Május, 27, 20:06:57
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #121 Dátum: 2009 Április, 29, 17:24:25 »
Minden fronton?Mert nekem vĂĄltĂł ĂŠs motor problĂŠmĂĄm is van.

Nem elérhető ma-Zo

  • FĂŠrfiak
  • Tag
  • *
  • Hozzászólások: 181
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2011 Augusztus, 19, 13:17:51
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #122 Dátum: 2009 Április, 29, 17:30:01 »
Minden fronton?Mert nekem vĂĄltĂł ĂŠs motor problĂŠmĂĄm is van.

Én tegnap voltam nĂĄluk (torziĂłcsere volt), nagyon sokat beszĂŠlgettĂźnk ĂŠs azt kell mondjam, minden fronton! Ugyanis a tulaj Pug szalonban volt szerelő  ;)

PROFI  :-!
"Mi ez a kĂŠt gokart, csak nem Mercedes?! Az anyja, mĂĄr verdĂĄkat is gyĂĄrtanak?" :)

Nem elérhető Szett

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 221
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 10
  • :2015 Május, 27, 20:06:57
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #123 Dátum: 2009 Április, 29, 17:49:45 »
KĂśszi naggyon jĂł hĂ­r!

Nem elérhető Andor

  • FĂŠrfiak
  • Tag
  • *
  • Hozzászólások: 154
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 24
  • :2013 November, 14, 18:10:26
  • http://peugeot-hatsofutomuvek.hupont.hu/
    • Peugeot hĂĄtsĂł futĂłmĹą javĂ­tĂĄs garanciĂĄval
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #124 Dátum: 2009 Április, 29, 21:33:58 »
Köszi a jó szavakat a Szerelő nevében is.
HĂĄt Én se  ismerek nĂĄla jobb autĂłszerelőt, pedig az egĂŠsz
orszĂĄgbĂłl ismerĂźnk sok szerelőt.  _pug
HĂĄtsĂł futĂłmĹą javĂ­tĂĄs, szerelĂŠs, garanciĂĄval.

Tel.: +36 20/320-3025
http://peugeot-hatsofutomuvek.hupont.hu/

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #125 Dátum: 2009 Április, 29, 21:35:57 »
Én tegnap voltam nĂĄluk (torziĂłcsere volt), nagyon sokat beszĂŠlgettĂźnk ĂŠs azt kell mondjam, minden fronton! Ugyanis a tulaj Pug szalonban volt szerelő  ;)

PROFI  :-!

Na ĂŠs most milyen, teher kombiĂŠt kapta meg?

Nem elérhető ma-Zo

  • FĂŠrfiak
  • Tag
  • *
  • Hozzászólások: 181
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2011 Augusztus, 19, 13:17:51
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #126 Dátum: 2009 Április, 29, 22:37:38 »
Na ĂŠs most milyen, teher kombiĂŠt kapta meg?

Nem, olyant nem talĂĄltam sehol, a sima kombiĂŠt (THX Jesi  leborul), de Ă­gy utĂłlag ez is elĂŠg.
Így nem ül meg a súly alatt annyira és már az első út alatt észrevettem, hogy sokkal stabilabb lett kanyarban, még így is, hogy a kanyarstabi maradt a régi (persze ide tartozik, hogy a előtte kicsit elő volt feszítve a rugó, így picit meg volt emelve, most vissza ment a gyári magasságba ).
Viszont nem pattog eszetlenĂźl a kocsi az Ăşton, tehĂĄt a stabilitĂĄs nem ment a komfort rovĂĄsĂĄra oly mĂŠrtĂŠkben, hogy az zavarĂł lenne.

A szerelĂŠsről mĂŠg annyit, hogy azt mondta a szerelő, hogy előtte este ezzel a mĹąvelettel ĂĄlmodott!  ;D  De mĂŠg reggel is ezen jĂĄrt az esze, hogy lehetne 1xĹąen megoldani...       Ez milyen komoly?  :-!

Ugye mondtam neki előtte a telefonba, hogy 1 bő hónapja újítottuk fel a hidat, úgyhogy biztos könnyen szétjön minden, magyarul nem kell órákig püfölni, hogy szétjöjjenek az összerohadt alkatrészek. Erre ő, "nehogymár' szétszedjen teljesen egy felújított hidat...", ezért kitalálta, ha leköti a lengéscsillapítókat, kiveszi a stabit és kiszabadítja a torziók végét, akkor azt onnan ki lehet húzni. Rögtönzött is gyorsan egy kihuzatót és simán ki lehetett cserélni a torziókat, anélkül, hogy fékek le, fékolaj le, hídtest szét, esetleg tűgörgők, szimering, tömítések megsérülnek...sorol6nám.
De mondta a vĂŠgĂŠn, hogy ez esĂŠlytelen lett volna, ha előtte nincs felĂşjĂ­tva a futĂłmĹą, mert Ăźtni vĂĄgni kellett volna mindent, ja ĂŠs mondta, hogy szĂŠpen-jĂłl van megcsinĂĄlva, Ăşgyhogy szĂŠp munkĂĄt vĂŠgeztĂźnk a haverral  biggrin

Ki is próbálta, mert ilyet még senki nem kért tőle, és kíváncsi volt, hogy milyen a hatása, de mondta, hogy jó kis masszív lett a verda, meg legalább mondott véleményt a kuplungról, meg mindenről, és úgy tűnik, hogy egy jobbos gömbfejen kívül nem kell a kocsira költeni. (kopp-kopp) Az alját is végignézte, de mondta, hogy jó bőrben van... :-!

Annyi mĂŠg a vĂŠgĂŠre, hogy nagyon rendes, tiszta ĂŠs jĂłl felszerelt mĹąhelye van. 3 beĂĄllĂł, abbĂłl kettőnĂŠl karos emelő, fĂŠkpad, futĂłmĹą beĂĄllĂ­tĂł...  Magyarul elĂŠg sok mindent meg tud oldani, CSAK AJÁNLANI TUDOM, csak ne lenne tőlem 1,5 ĂłrĂĄnyi jĂĄrĂłfĂśldre..
 _pug
"Mi ez a kĂŠt gokart, csak nem Mercedes?! Az anyja, mĂĄr verdĂĄkat is gyĂĄrtanak?" :)

Nem elérhető Andor

  • FĂŠrfiak
  • Tag
  • *
  • Hozzászólások: 154
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 24
  • :2013 November, 14, 18:10:26
  • http://peugeot-hatsofutomuvek.hupont.hu/
    • Peugeot hĂĄtsĂł futĂłmĹą javĂ­tĂĄs garanciĂĄval
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #127 Dátum: 2009 Április, 29, 22:38:47 »
Na ĂŠs most milyen, teher kombiĂŠt kapta meg?


Engem is ĂŠrdekelne mi lett a kĂźlĂśnbsĂŠg. :)
HĂĄtsĂł futĂłmĹą javĂ­tĂĄs, szerelĂŠs, garanciĂĄval.

Tel.: +36 20/320-3025
http://peugeot-hatsofutomuvek.hupont.hu/

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #128 Dátum: 2009 Április, 29, 23:13:47 »

Engem is ĂŠrdekelne mi lett a kĂźlĂśnbsĂŠg. :)

sikerĂźlt zx torziĂłt szereznem a GTi alĂĄ azaz kemĂŠny 1mm vastagabb ha gondold akkor ki probĂĄlhatod Ă­gy is Ăşgy is... azt akkor mĂĄr csapĂĄgy csere meg ĂźltetĂŠs! a teszt ĂĄra munkadĂ­j mentesĂŠg...  :P ;D

Nem elérhető ma-Zo

  • FĂŠrfiak
  • Tag
  • *
  • Hozzászólások: 181
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2011 Augusztus, 19, 13:17:51
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #129 Dátum: 2009 Április, 29, 23:23:50 »
sikerĂźlt zx torziĂłt szereznem a GTi alĂĄ azaz kemĂŠny 1mm vastagabb ...

Mekkora van a GTI-ben? TalĂĄn 20-24-20?

Nekem most ugye 0,7mm-rel lett vastagabb ĂŠs azt is megĂŠrezni, Ăşgy elĂŠg kemĂŠny lesz a kicsike  :-!
"Mi ez a kĂŠt gokart, csak nem Mercedes?! Az anyja, mĂĄr verdĂĄkat is gyĂĄrtanak?" :)

Bobeek

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #130 Dátum: 2009 Április, 29, 23:26:49 »
sikerĂźlt zx torziĂłt szereznem a GTi alĂĄ azaz kemĂŠny 1mm vastagabb ha gondold akkor ki probĂĄlhatod Ă­gy is Ăşgy is... azt akkor mĂĄr csapĂĄgy csere meg ĂźltetĂŠs! a teszt ĂĄra munkadĂ­j mentesĂŠg...  :P ;D

kĂĄr, hogy nem jĂł embernĂŠl prĂłbĂĄlkozol, nem Ő szereli a gĂŠpeket..   egyĂŠbkĂŠnt a csapĂĄgy-szett olcsĂłbb, mint a munkadĂ­j..  ;D



Ezeket mind csak megerősĂ­teni tudom!!!  :-!

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #131 Dátum: 2009 Április, 30, 06:05:16 »
Nem, olyant nem talĂĄltam sehol, a sima kombiĂŠt (THX Jesi  leborul), de Ă­gy utĂłlag ez is elĂŠg.
Így nem ül meg a súly alatt annyira és már az első út alatt észrevettem, hogy sokkal stabilabb lett kanyarban, még így is, hogy a kanyarstabi maradt a régi (persze ide tartozik, hogy a előtte kicsit elő volt feszítve a rugó, így picit meg volt emelve, most vissza ment a gyári magasságba ).
Viszont nem pattog eszetlenĂźl a kocsi az Ăşton, tehĂĄt a stabilitĂĄs nem ment a komfort rovĂĄsĂĄra oly mĂŠrtĂŠkben, hogy az zavarĂł lenne.

A szerelĂŠsről mĂŠg annyit, hogy azt mondta a szerelő, hogy előtte este ezzel a mĹąvelettel ĂĄlmodott!  ;D  De mĂŠg reggel is ezen jĂĄrt az esze, hogy lehetne 1xĹąen megoldani...       Ez milyen komoly?  :-!

Ugye mondtam neki előtte a telefonba, hogy 1 bő hónapja újítottuk fel a hidat, úgyhogy biztos könnyen szétjön minden, magyarul nem kell órákig püfölni, hogy szétjöjjenek az összerohadt alkatrészek. Erre ő, "nehogymár' szétszedjen teljesen egy felújított hidat...", ezért kitalálta, ha leköti a lengéscsillapítókat, kiveszi a stabit és kiszabadítja a torziók végét, akkor azt onnan ki lehet húzni. Rögtönzött is gyorsan egy kihuzatót és simán ki lehetett cserélni a torziókat, anélkül, hogy fékek le, fékolaj le, hídtest szét, esetleg tűgörgők, szimering, tömítések megsérülnek...sorol6nám.
De mondta a vĂŠgĂŠn, hogy ez esĂŠlytelen lett volna, ha előtte nincs felĂşjĂ­tva a futĂłmĹą, mert Ăźtni vĂĄgni kellett volna mindent, ja ĂŠs mondta, hogy szĂŠpen-jĂłl van megcsinĂĄlva, Ăşgyhogy szĂŠp munkĂĄt vĂŠgeztĂźnk a haverral  biggrin

Ki is próbálta, mert ilyet még senki nem kért tőle, és kíváncsi volt, hogy milyen a hatása, de mondta, hogy jó kis masszív lett a verda, meg legalább mondott véleményt a kuplungról, meg mindenről, és úgy tűnik, hogy egy jobbos gömbfejen kívül nem kell a kocsira költeni. (kopp-kopp) Az alját is végignézte, de mondta, hogy jó bőrben van... :-!

Annyi mĂŠg a vĂŠgĂŠre, hogy nagyon rendes, tiszta ĂŠs jĂłl felszerelt mĹąhelye van. 3 beĂĄllĂł, abbĂłl kettőnĂŠl karos emelő, fĂŠkpad, futĂłmĹą beĂĄllĂ­tĂł...  Magyarul elĂŠg sok mindent meg tud oldani, CSAK AJÁNLANI TUDOM, csak ne lenne tőlem 1,5 ĂłrĂĄnyi jĂĄrĂłfĂśldre..
 _pug

Akkor ezt nekem is meg kĂŠne lĂŠpni,mert 1-2 hĂłnapja lett felĂşjĂ­tva a hĂ­d.

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #132 Dátum: 2009 Április, 30, 07:22:16 »
Mekkora van a GTI-ben? TalĂĄn 20-24-20?

Nekem most ugye 0,7mm-rel lett vastagabb ĂŠs azt is megĂŠrezni, Ăşgy elĂŠg kemĂŠny lesz a kicsike  :-!

jaja 20-24-20 lesz cserĂŠlve 21-24-21-re...

kĂĄr, hogy nem jĂł embernĂŠl prĂłbĂĄlkozol, nem Ő szereli a gĂŠpeket..   egyĂŠbkĂŠnt a csapĂĄgy-szett olcsĂłbb, mint a munkadĂ­j..  ;D


azt tudom de hĂĄtha meghĂ­v a mutatvĂĄnyra...  :-))
AmĂşgy is a mĂźhelyben fogom csinĂĄlni ha mĂĄr van az ismeretsĂŠgi kĂśrben olyan ember akinek meg van minden Ăşgymond gyĂĄri szerszĂĄma!


lukacsnorbert

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #133 Dátum: 2009 Május, 03, 10:17:45 »
sziasztok!

van egy olyan problĂŠmĂĄm, hogy rosssz fĂŠkpofĂĄt adtak nekem a boltba, ĂŠs nagynehezen ĂśssszebĂĄgeroltem,  hogy mĹąkĂśdjĂśn, mert mindig az volt a baj hogy kifordult a dugatttyu a munkahengerből. ĂŠs most rĂĄhegsztettem egy fĂŠl centis csavart a fĂŠkpofĂĄra hogy ne tudjon kifordulni a dugattyu, de nagyon szar lett a fĂŠkem. szerintetek mi lehet az ok?????? mert mĂĄr nagyon idegesĂ­t a dolog hogy sosincs fĂŠkem.

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #134 Dátum: 2009 Május, 03, 10:21:41 »
sziasztok!

van egy olyan problĂŠmĂĄm, hogy rosssz fĂŠkpofĂĄt adtak nekem a boltba, ĂŠs nagynehezen ĂśssszebĂĄgeroltem,  hogy mĹąkĂśdjĂśn, mert mindig az volt a baj hogy kifordult a dugatttyu a munkahengerből. ĂŠs most rĂĄhegsztettem egy fĂŠl centis csavart a fĂŠkpofĂĄra hogy ne tudjon kifordulni a dugattyu, de nagyon szar lett a fĂŠkem. szerintetek mi lehet az ok?????? mert mĂĄr nagyon idegesĂ­t a dolog hogy sosincs fĂŠkem.

estleg a nem hozzĂĄ valĂł betĂŠt... vissza kelletvolna vinni, hogy nem jĂłt adtak!

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #135 Dátum: 2009 Május, 03, 12:04:52 »
sziasztok!

van egy olyan problĂŠmĂĄm, hogy rosssz fĂŠkpofĂĄt adtak nekem a boltba, ĂŠs nagynehezen ĂśssszebĂĄgeroltem,  hogy mĹąkĂśdjĂśn, mert mindig az volt a baj hogy kifordult a dugatttyu a munkahengerből. ĂŠs most rĂĄhegsztettem egy fĂŠl centis csavart a fĂŠkpofĂĄra hogy ne tudjon kifordulni a dugattyu, de nagyon szar lett a fĂŠkem. szerintetek mi lehet az ok?????? mert mĂĄr nagyon idegesĂ­t a dolog hogy sosincs fĂŠkem.

A házi barkács sose lesz olyan mint a pont passzoló gyári, vissza kellett volna vinni. Én másikat vennék, ami már jó.

bandit306

  • Vendég
Re: Hátsó futóművel kapcsolatos problémák
« Válasz #136 Dátum: 2009 Május, 03, 15:57:18 »
sziasztok!

van egy olyan problémám, hogy rosssz fékpofát adtak nekem a boltba, és nagynehezen össszebágeroltem,  hogy működjön, mert mindig az volt a baj hogy kifordult a dugatttyu a munkahengerből. és most ráhegsztettem egy fél centis csavart a fékpofára hogy ne tudjon kifordulni a dugattyu, de nagyon szar lett a fékem. szerintetek mi lehet az ok?????? mert már nagyon idegesít a dolog hogy sosincs fékem.
Az áttverés az üzlettől jópofa, de akkor nem értenek hozzá vagy nem megfelelő mintát vittél vagy nem jó tipust mondtál abbol ami a tiedbe kellene, és én 1 métert nem mennék ha tudom hogy nem odailő fékpofa van benne, mert az nagy gáz lehet és akkor te leszel a felelős ha probléma lenne belőle.
Amúgy meg ha nem tudod mi kell bele, akkor szerelő megnézi és megmondja a gyártmányát és azt vedd meg akkor jó lesz a féked. :-! :-! :-!

estleg a nem hozzá való betét... vissza kelletvolna vinni, hogy nem jót adtak!
A házi barkács sose lesz olyan mint a pont passzoló gyári, vissza kellett volna vinni. Én másikat vennék, ami már jó.
A nem oda való ráadásúl baleset veszélyes is mert 1 váratlan helyzetben elszállhat oszt nem fog megálni.


Nem elérhető Kolin

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.785
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 149
  • :2023 Július, 14, 09:51:29
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #137 Dátum: 2009 Május, 05, 08:49:50 »
Hali!

Akinek lejjebb van rakva egy ricnivel a hĂĄtsĂł hĂ­dja, az mondhatna vĂŠlemĂŠnyt, hogy nem szokott-e pattogni rossz Ăşton?
Mert azt mondta nekem egy szerelő, hogy ha lejjebb rakom pattogni fog mert minuszos az előfeszítés és a teló nem működik mindenhol... (vagy valami ilyesmi) ::)

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #138 Dátum: 2009 Május, 05, 11:37:11 »
Hali!

Akinek lejjebb van rakva egy ricnivel a hĂĄtsĂł hĂ­dja, az mondhatna vĂŠlemĂŠnyt, hogy nem szokott-e pattogni rossz Ăşton?
Mert azt mondta nekem egy szerelő, hogy ha lejjebb rakom pattogni fog mert minuszos az előfeszítés és a teló nem működik mindenhol... (vagy valami ilyesmi) ::)

OFFomhoz képest sokkal pattogósabb a Pug már eredendően - kevéssé független a hátsó fertály két oldala egymástól.
           
                                            

Nem elérhető ma-Zo

  • FĂŠrfiak
  • Tag
  • *
  • Hozzászólások: 181
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2011 Augusztus, 19, 13:17:51
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #139 Dátum: 2009 Május, 05, 11:47:11 »
Hali!

Akinek lejjebb van rakva egy ricnivel a hĂĄtsĂł hĂ­dja, az mondhatna vĂŠlemĂŠnyt, hogy nem szokott-e pattogni rossz Ăşton?
Mert azt mondta nekem egy szerelő, hogy ha lejjebb rakom pattogni fog mert minuszos az előfeszítés és a teló nem működik mindenhol... (vagy valami ilyesmi) ::)

Szerintem hátul az ültetéshez, másik teló is dukál. Így is nagyon rövidke.
"Mi ez a kĂŠt gokart, csak nem Mercedes?! Az anyja, mĂĄr verdĂĄkat is gyĂĄrtanak?" :)

Nem elérhető Kolin

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.785
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 149
  • :2023 Július, 14, 09:51:29
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #140 Dátum: 2009 Május, 05, 11:59:21 »
Szerintem hátul az ültetéshez, másik teló is dukál. Így is nagyon rövidke.
Ezt hogy ĂŠrted? Nem pont rĂśvidebb kellene?

Nem elérhető Kolin

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.785
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 149
  • :2023 Július, 14, 09:51:29
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #141 Dátum: 2009 Május, 05, 12:01:20 »
OFFomhoz képest sokkal pattogósabb a Pug már eredendően - kevéssé független a hátsó fertály két oldala egymástól.
De most az jutott eszembe, hogy lehet félreértett és feljebb emelésről beszélt, mert negatív előfeszítést mondott, meg hogy valami girling pogácsa kellene inkább.

Nem elérhető ma-Zo

  • FĂŠrfiak
  • Tag
  • *
  • Hozzászólások: 181
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2011 Augusztus, 19, 13:17:51
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #142 Dátum: 2009 Május, 05, 13:20:26 »
Ezt hogy ĂŠrted? Nem pont rĂśvidebb kellene?

Igaz, az ĂştjĂĄra gondoltam. RĂśvidebb, kemĂŠnyebb kellene, aminek a koppja beljebb esik.
"Mi ez a kĂŠt gokart, csak nem Mercedes?! Az anyja, mĂĄr verdĂĄkat is gyĂĄrtanak?" :)

Bobeek

  • Vendég
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #143 Dátum: 2009 Május, 05, 15:35:50 »
Hali!

Akinek lejjebb van rakva egy ricnivel a hĂĄtsĂł hĂ­dja, az mondhatna vĂŠlemĂŠnyt, hogy nem szokott-e pattogni rossz Ăşton?
Mert azt mondta nekem egy szerelő, hogy ha lejjebb rakom pattogni fog mert minuszos az előfeszítés és a teló nem működik mindenhol... (vagy valami ilyesmi) ::)

hát ha belegondolsz, akkor egy ültetett autóhoz olyan gátlók dukálnak, ami passzol az ültetéshez.. a gyári gátlók a gyári rugókhoz vannak igazítva, tehát ha csak ültetőrugót teszel be, akkor a gátlót összébb nyomod, és nem az eredeti pontok között fog mozogni..
a pattogĂĄsrĂłl nem tudok nyilatkozni, mert nekem kemĂŠny gĂĄtlĂłk vannak hĂĄtul is..

Nem elérhető Kolin

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.785
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 149
  • :2023 Július, 14, 09:51:29
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #144 Dátum: 2009 Május, 06, 11:12:19 »
Nem tudja valaki, hogy szĂ­n szerint hogyan vĂĄltozik a torziĂłs rudak kemĂŠnysĂŠge???

Nem elérhető ma-Zo

  • FĂŠrfiak
  • Tag
  • *
  • Hozzászólások: 181
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2011 Augusztus, 19, 13:17:51
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #145 Dátum: 2009 Május, 06, 11:31:44 »
Nem tudja valaki, hogy szĂ­n szerint hogyan vĂĄltozik a torziĂłs rudak kemĂŠnysĂŠge???

szĂ­nkĂźlĂśnbsĂŠg = vastagsĂĄgkĂźlĂśnbsĂŠg = kemĂŠnysĂŠgkĂźlĂśnbsĂŠg

18,7mm JAUNE          - 3 ajtĂłs, sima TU3 motor
19,3mm VIOLET         -lila, ilyen volt nekem a szedĂĄnban, elĂŠg sok tĂ­pusban ezt hasznĂĄltĂĄk
20mm    GRIS            -ezĂźst, ilyent raktam bele, kombiĂŠ volt
21mm    VERT CLAIR   -ez lehet a teherkombiĂŠ
"Mi ez a kĂŠt gokart, csak nem Mercedes?! Az anyja, mĂĄr verdĂĄkat is gyĂĄrtanak?" :)

Nem elérhető Kolin

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.785
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 149
  • :2023 Július, 14, 09:51:29
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #146 Dátum: 2009 Május, 06, 21:16:35 »
szĂ­nkĂźlĂśnbsĂŠg = vastagsĂĄgkĂźlĂśnbsĂŠg = kemĂŠnysĂŠgkĂźlĂśnbsĂŠg

18,7mm JAUNE          - 3 ajtĂłs, sima TU3 motor
19,3mm VIOLET         -lila, ilyen volt nekem a szedĂĄnban, elĂŠg sok tĂ­pusban ezt hasznĂĄltĂĄk
20mm    GRIS            -ezĂźst, ilyent raktam bele, kombiĂŠ volt
21mm    VERT CLAIR   -ez lehet a teherkombiĂŠ
thx! ;)

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #147 Dátum: 2009 Május, 06, 21:26:22 »
szĂ­nkĂźlĂśnbsĂŠg = vastagsĂĄgkĂźlĂśnbsĂŠg = kemĂŠnysĂŠgkĂźlĂśnbsĂŠg

18,7mm JAUNE          - 3 ajtĂłs, sima TU3 motor
19,3mm VIOLET         -lila, ilyen volt nekem a szedĂĄnban, elĂŠg sok tĂ­pusban ezt hasznĂĄltĂĄk
20mm    GRIS            -ezĂźst, ilyent raktam bele, kombiĂŠ volt
21mm    VERT CLAIR   -ez lehet a teherkombiĂŠ

Mi a "hĂĄtsĂł rĂşd" a futĂłmĹąben?
Ott is jelentős eltérések vannak - nálam 20as torziósok vannak 24es "hátsó rúd"-dal
           
                                            

Nem elérhető ma-Zo

  • FĂŠrfiak
  • Tag
  • *
  • Hozzászólások: 181
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2011 Augusztus, 19, 13:17:51
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #148 Dátum: 2009 Május, 06, 22:18:44 »
Mi a "hĂĄtsĂł rĂşd" a futĂłmĹąben?
Ott is jelentős eltérések vannak - nálam 20as torziósok vannak 24es "hátsó rúd"-dal

Az a kanyarstabilizĂĄtor rĂşd kollĂŠga  :-!

Neked akkor elĂŠggĂŠ egyĂźtt mozog a kĂŠt oldal. A mĂŠretek, akĂĄrcsak Robi GTI-jĂŠben.
"Mi ez a kĂŠt gokart, csak nem Mercedes?! Az anyja, mĂĄr verdĂĄkat is gyĂĄrtanak?" :)

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re: HĂĄtsĂł futĂłmĹąvel kapcsolatos problĂŠmĂĄk
« Válasz #149 Dátum: 2009 Május, 06, 22:22:57 »
Az a kanyarstabilizĂĄtor rĂşd kollĂŠga  :-!

Neked akkor elĂŠggĂŠ egyĂźtt mozog a kĂŠt oldal. A mĂŠretek, akĂĄrcsak Robi GTI-jĂŠben.

"ElĂŠggĂŠ" - sajnos... ezĂŠrt is pattogĂłs :(
De kĂśszi az infĂłt  :-! - kissĂŠ mĂĄs a stabi ebben mint az OFFomban....
           
                                            

 


Google PageRank