Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Hátsó futóművel kapcsolatos problémák

<< < (279/279)

krissz306:

--- Idézetet írta: zimurgy - 2022 November, 07, 16:08:13 ---Ha súrlódik, akkor már szerintem a hídtest is elkezdett berágódni.
Viszont mivel nyikorgást nem említettél, szerintem beállni még nem fog, én használnám ebben a két hétben is.

--- ---
Rendben, köszönöm. Akkor óvatosan még eljárkálok vele. Attól tartottam, hogy az első tünetek jelentkezése után nagyon gyorsan romolhat a helyzet.
Telefonban elsorolták, hogy milyen költségekkel kell kalkulálnom. Háát nem lesz olcsóság..   :-\
Kimondottan francia gépek hátsó hídjainak felújításával foglalkoznak több mint 20 éve, 2 év garanciával.
Remélem utána újabb 20 évig nem lesz gond.

krissz306:

--- Idézetet írta: krissz306 - 2022 November, 07, 17:48:16 ---Rendben, köszönöm. Akkor óvatosan még eljárkálok vele. Attól tartottam, hogy az első tünetek jelentkezése után nagyon gyorsan romolhat a helyzet.
Telefonban elsorolták, hogy milyen költségekkel kell kalkulálnom. Háát nem lesz olcsóság..   :-\
Kimondottan francia gépek hátsó hídjainak felújításával foglalkoznak több mint 20 éve, 2 év garanciával.
Remélem utána újabb 20 évig nem lesz gond.

--- ---

Nos a helyzet tényleg nem romlott jelentősen.
Ma megvolt a híd felújítás. A műhely szerint nem volt vészes állapotban, de kicseréltettem/felújíttattam benne mindent.
Híd felújítás 95000, hídtartó bakok 31000 a kettő, munkadíj 30000. Plusz elöl 1 pár kormányösszekötő gömbfej.
Most rendben vagyunk.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal