Találkozók > Találkozók

Egyéb tali dátumok!

<< < (2/29) > >>

Cowy:
Valaki csinálna akkor egy szilveszteri topicot, hogy el lehessen indítani a szavazást és szervezkedést?  whistle

mikulino:
a szilveszteribanzáj szerintem sem rossz ötlet:) sőt..........:)hátha összejön....

Soul:

--- Idézetet írta: mikulino - 2009 Július, 20, 12:14:14 ---a szilveszteribanzáj szerintem sem rossz ötlet:) sőt..........:)hátha összejön....

--- ---
tavaly is összejött, nem is azzal volt a gond... :P

fisi306b1.4xn:
Kedves Klubtársak.
Sajnálom, hogy a szilveszteri elmarad. Az ottani utolsó hozzászólásom után keletkezett hozzászólásokkal egyetértek. Nem vagyok időmilliomos, de igazán szívesen elmentünk volna, a távolság nem volt befolyásoló tényező számomra.
A többit személyesen Velencén.

tibcsi:

--- Idézetet írta: fisi306 - 2009 Szeptember, 29, 20:31:06 ---Kedves Klubtársak.
Sajnálom, hogy a szilveszteri elmarad. Az ottani utolsó hozzászólásom után keletkezett hozzászólásokkal egyetértek. Nem vagyok időmilliomos, de igazán szívesen elmentünk volna, a távolság nem volt befolyásoló tényező számomra.
A többit személyesen Velencén.

--- ---
Amennyiben tudsz valahol egy ottalvós helyet kevesebb létszámra, még visszatérhetünk a dologra. De ezt az utolsó 2 helyet vagy foglalni, vagy lemondani kellett mostanra. Mivel az első körben jelentkezők hírtelen eltűntek, nem volt más választás...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal