Szerző Téma: FotĂłk, fotĂłzĂĄs  (Megtekintve 149707 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető pistike4ever

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 4.481
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 32
  • :2019 Június, 17, 20:45:24
  • //PISTIKE//
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #300 Dátum: 2009 Április, 28, 16:35:38 »
Nem tĂşl jĂłl sikerĂźlt az oldalam, de itt van: www.szanyifoto.comze.com

A focicsapat tablĂłkĂŠp hĂĄtterĂŠt miylen progival csinĂĄltad?
Am nagyon jĂł kĂŠpek!  :-!
306 Grey EvolutionÂŽ :: 1.6 8v SR Sport
... AND WHAT DRiVES YOU?

Soul

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #301 Dátum: 2009 Április, 28, 16:52:30 »
Noh, ma megvettem a fényképezőt :D :D :D Nem volt egyszerű kiadni a kezemből a pénzt, viszont kellemes meglepetés fogadott vásárláskor, ugyanis a kiírt 130000 helyett "csak" 124000 volt :D Ennek örömére vettem a Photo Hall-ban egy UV szűrőt is :) Photo Hall-ban mondta a srác, hogy tegnap járt ott a Saturn fotós részlegének vezetője, szal lehet ennek köszönhető, hogy olcsóbb lett. Szal már csak feltöltődik aztán kezembe veszem a használatit meg a gépet és megpróbálom kicsit kiismerni. juhhé :D :D
Na, akkor mehetĂźnk is fotĂłs kiruccanĂĄsra...  whistle  :-)) :-)) :-))

Rico

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #302 Dátum: 2009 Április, 28, 20:17:18 »
Noh, ma megvettem a fényképezőt :D :D :D Nem volt egyszerű kiadni a kezemből a pénzt, viszont kellemes meglepetés fogadott vásárláskor, ugyanis a kiírt 130000 helyett "csak" 124000 volt :D Ennek örömére vettem a Photo Hall-ban egy UV szűrőt is :) Photo Hall-ban mondta a srác, hogy tegnap járt ott a Saturn fotós részlegének vezetője, szal lehet ennek köszönhető, hogy olcsóbb lett. Szal már csak feltöltődik aztán kezembe veszem a használatit meg a gépet és megpróbálom kicsit kiismerni. juhhé :D :D

Csak vĂĄzat vettĂŠl, vagy szettben optikĂĄval?
Csak mert nĂĄlunk a vĂĄz: 109.990 Ft
VĂĄz+18-55DX 129.990 Ft
VĂĄz+18-55 DX VR 139.990 Ft

Ha csak vĂĄzat, akkor nem jĂł vĂŠtel, minden mĂĄs esetben igen jĂł.

Nem elérhető Radig

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.609
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 102
  • :2014 Május, 05, 12:57:46
  • 1.6 XS Best
    • radig.atw.hu
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #303 Dátum: 2009 Április, 28, 21:57:49 »
Csak vĂĄzat vettĂŠl, vagy szettben optikĂĄval?
Csak mert nĂĄlunk a vĂĄz: 109.990 Ft
VĂĄz+18-55DX 129.990 Ft
VĂĄz+18-55 DX VR 139.990 Ft

Ha csak vĂĄzat, akkor nem jĂł vĂŠtel, minden mĂĄs esetben igen jĂł.


VĂĄz + alap 18-55-Ăśs DX VR obi.

Bobeek

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #304 Dátum: 2009 Április, 28, 22:28:18 »
VĂĄz + alap 18-55-Ăśs DX VR obi.

na ĂŠs milyen a gĂŠp? gondolom mĂĄr ĂłrĂĄk Ăłta hozzĂĄd se lehet nagyon szĂłlni, mert csak azt tanulmĂĄnyozod..  ;D

Nem elérhető Radig

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.609
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 102
  • :2014 Május, 05, 12:57:46
  • 1.6 XS Best
    • radig.atw.hu
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #305 Dátum: 2009 Április, 28, 22:38:00 »
na ĂŠs milyen a gĂŠp? gondolom mĂĄr ĂłrĂĄk Ăłta hozzĂĄd se lehet nagyon szĂłlni, mert csak azt tanulmĂĄnyozod..  ;D

Neem, dehogy, ott pihenget a táskában. Hát átnézegettem a leírását meg próbálgattam, meg csak úgy magamban is játszottam vele, ismerkedem a menüvel. Nem rossz gép, Nekem tetszik, mondjuk egy normális obit még kell hozzá szereznem, jó ez, csak kicsi. Angol menüs, de elég kezelhető. a Leírás nem valami jó sztem, mert soxor megemlít valamit, hogy van, de azt, hogy hol kell beállítani az valahogy kimaradt. Meg majd még egy aksit veszek hozzá, nemtom ez meddig bírja, de akkor is jó ha van tarcsiban. Jobb kézzel elérem nagyrészt azokat a gombokat, amik a fotózáshoz kellhetnek, régi jóöreg vakut elsüti szépen, gyors a gép, szal egymás után gyorsan lehet exponálni, még úgy is, ha nem állítom be azt a funkciót, hanem csak nyomkodom. Hát így hirtelen ennyit tudok róla, az uv szűrőt majd kipróbálom terepen, meg úgy a gépet is, majd akkor derül ki igazán milyen is. Asszem az első projektem a Sanyi subarujának a fotózása lesz, már most rágja a fülemet, hogy kéne pár kép neki carstylingra. Majd teszek fel pár képet, ha lesznek. Csak vészeljem át ezt a zh-sosos, házileadósosos időszakot.

Bobeek

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #306 Dátum: 2009 Április, 28, 23:32:22 »
Neem, dehogy, ott pihenget a táskában. Hát átnézegettem a leírását meg próbálgattam, meg csak úgy magamban is játszottam vele, ismerkedem a menüvel. Nem rossz gép, Nekem tetszik, mondjuk egy normális obit még kell hozzá szereznem, jó ez, csak kicsi. Angol menüs, de elég kezelhető. a Leírás nem valami jó sztem, mert soxor megemlít valamit, hogy van, de azt, hogy hol kell beállítani az valahogy kimaradt. Meg majd még egy aksit veszek hozzá, nemtom ez meddig bírja, de akkor is jó ha van tarcsiban. Jobb kézzel elérem nagyrészt azokat a gombokat, amik a fotózáshoz kellhetnek, régi jóöreg vakut elsüti szépen, gyors a gép, szal egymás után gyorsan lehet exponálni, még úgy is, ha nem állítom be azt a funkciót, hanem csak nyomkodom. Hát így hirtelen ennyit tudok róla, az uv szűrőt majd kipróbálom terepen, meg úgy a gépet is, majd akkor derül ki igazán milyen is. Asszem az első projektem a Sanyi subarujának a fotózása lesz, már most rágja a fülemet, hogy kéne pár kép neki carstylingra. Majd teszek fel pár képet, ha lesznek. Csak vészeljem át ezt a zh-sosos, házileadósosos időszakot.

nem lehet magyarra ĂĄllĂ­tani a menĂźjĂŠt? ez meglep.. obi-t tudsz venni hasznĂĄltan is, az Ăşj ĂĄr tĂśredĂŠkĂŠĂŠrt, ĂŠn az index fotĂłs adok/veszek-et szoktam nĂŠzegetni, ĂŠs tĂśbbnyire azĂŠrt ott megbĂ­zhatĂłak.. meg mondjuk pĂłtakksi is mindenkĂŠpp kell, mert ha pont egy aktfotĂłzĂĄs kĂśzben merĂźl le, na az gĂĄz..   :-))

III. Ricardo

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #307 Dátum: 2009 Április, 28, 23:35:35 »
nem lehet magyarra ĂĄllĂ­tani a menĂźjĂŠt? ez meglep.. obi-t tudsz venni hasznĂĄltan is, az Ăşj ĂĄr tĂśredĂŠkĂŠĂŠrt, ĂŠn az index fotĂłs adok/veszek-et szoktam nĂŠzegetni, ĂŠs tĂśbbnyire azĂŠrt ott megbĂ­zhatĂłak.. meg mondjuk pĂłtakksi is mindenkĂŠpp kell, mert ha pont egy aktfotĂłzĂĄs kĂśzben merĂźl le, na az gĂĄz..   :-))

Viszont ha lemerĂźl az elem, akkor a dolgok mĂŠg mĂŠlyĂźlhetnek is... 8)

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #308 Dátum: 2009 Április, 29, 07:42:53 »
Neem, dehogy, ott pihenget a táskában. Hát átnézegettem a leírását meg próbálgattam, meg csak úgy magamban is játszottam vele, ismerkedem a menüvel. Nem rossz gép, Nekem tetszik, mondjuk egy normális obit még kell hozzá szereznem, jó ez, csak kicsi. Angol menüs, de elég kezelhető. a Leírás nem valami jó sztem, mert soxor megemlít valamit, hogy van, de azt, hogy hol kell beállítani az valahogy kimaradt. Meg majd még egy aksit veszek hozzá, nemtom ez meddig bírja, de akkor is jó ha van tarcsiban. Jobb kézzel elérem nagyrészt azokat a gombokat, amik a fotózáshoz kellhetnek, régi jóöreg vakut elsüti szépen, gyors a gép, szal egymás után gyorsan lehet exponálni, még úgy is, ha nem állítom be azt a funkciót, hanem csak nyomkodom. Hát így hirtelen ennyit tudok róla, az uv szűrőt majd kipróbálom terepen, meg úgy a gépet is, majd akkor derül ki igazán milyen is. Asszem az első projektem a Sanyi subarujának a fotózása lesz, már most rágja a fülemet, hogy kéne pár kép neki carstylingra. Majd teszek fel pár képet, ha lesznek. Csak vészeljem át ezt a zh-sosos, házileadósosos időszakot.

nem kell még egy akku! Nekem a D50-n olyan 1000-1500Képet csinál egy tőltéssel!
ilyen az a szakadék ilyen amolyan szűrők obik és már is egy vagyonban van!

nem lehet magyarra ĂĄllĂ­tani a menĂźjĂŠt? ez meglep.. obi-t tudsz venni hasznĂĄltan is, az Ăşj ĂĄr tĂśredĂŠkĂŠĂŠrt, ĂŠn az index fotĂłs adok/veszek-et szoktam nĂŠzegetni, ĂŠs tĂśbbnyire azĂŠrt ott megbĂ­zhatĂłak.. meg mondjuk pĂłtakksi is mindenkĂŠpp kell, mert ha pont egy aktfotĂłzĂĄs kĂśzben merĂźl le, na az gĂĄz..   :-))

magyar menĂź??? ez nem tamagocsi!  ;D

Nem elérhető Radig

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.609
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 102
  • :2014 Május, 05, 12:57:46
  • 1.6 XS Best
    • radig.atw.hu
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #309 Dátum: 2009 Április, 29, 08:59:08 »
nem lehet magyarra ĂĄllĂ­tani a menĂźjĂŠt? ez meglep.. obi-t tudsz venni hasznĂĄltan is, az Ăşj ĂĄr tĂśredĂŠkĂŠĂŠrt, ĂŠn az index fotĂłs adok/veszek-et szoktam nĂŠzegetni, ĂŠs tĂśbbnyire azĂŠrt ott megbĂ­zhatĂłak.. meg mondjuk pĂłtakksi is mindenkĂŠpp kell, mert ha pont egy aktfotĂłzĂĄs kĂśzben merĂźl le, na az gĂĄz..   :-))

De lehet, csak magyarsky nincs. de nem baj annyira, mert könnyen kezelhető viszonylag, meg majd nézegetem, oszt belejövök. Igen, használtra Én is gondoltam, csak azt mondták, hogy nehéz lesz találni, merthogy ez már az újabb típusú váz, nincs benne az a kis motorocska, és így nem egyszerű. De majd mire összejön a pénz, addigra sztem úgyis lesz, az meg még odább vagyon. Hát 90 perc alatt feltöltődik, addig meg el lehet ütni az időt sakkozással vagy bélyeggyűjtemény nézegetéssel, stb :D. csak ha mondjuk kimegyek terepre, hajnaltól éccakáig, akkor azért félek, hogy a végén csak teher lenne az élettelen gép.

nem kell még egy akku! Nekem a D50-n olyan 1000-1500Képet csinál egy tőltéssel!
ilyen az a szakadék ilyen amolyan szűrők obik és már is egy vagyonban van!

Számomra ez már most is egy vagyont jelent, de legalább ez meg van. fejleszteni meg szépen lassan lehet. Addig meg majdcsak találok valakit, akitől tudok kölcsönözni obit 1-2 alkalommal. Vagy nem, de majd kiderül :)

Bobeek

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #310 Dátum: 2009 Április, 29, 11:03:52 »
nem kell még egy akku! Nekem a D50-n olyan 1000-1500Képet csinál egy tőltéssel!
ilyen az a szakadék ilyen amolyan szűrők obik és már is egy vagyonban van!

magyar menĂź??? ez nem tamagocsi!  ;D

nem az, viszont az Ăşjabb gĂŠpekben mĂĄr van ungĂĄriss nyelv, azĂŠrt gondoltam.. jĂł, tudom, nem egy legĂşjabb szĂŠriĂĄs a d60, de azĂŠrt szoftvert csak frissĂ­tenek azon is..  ::)
akkuból meg jó az utángyártott kínai is, ami 2-3ezer ft, sok embertől hallottam, hogy teljesen jól működnek, beváltak..

Nem elérhető Radig

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.609
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 102
  • :2014 Május, 05, 12:57:46
  • 1.6 XS Best
    • radig.atw.hu
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #311 Dátum: 2009 Április, 29, 14:56:42 »
Lehet ismeritek ezt az oldalt, Én most bukkantam rá, itt is vannak egész jó cuccok:

http://www.digifenykep.hu/index.php?topic_id=102&link=shop%2Fshop.php

Meg ez sem rossz, kicsit olyan, mint az arukereso.hu

http://www.argep.hu/kat2-103.html

Soul

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #312 Dátum: 2009 Április, 29, 16:26:05 »
nem az, viszont az Ăşjabb gĂŠpekben mĂĄr van ungĂĄriss nyelv, azĂŠrt gondoltam.. jĂł, tudom, nem egy legĂşjabb szĂŠriĂĄs a d60, de azĂŠrt szoftvert csak frissĂ­tenek azon is..  ::)
akkuból meg jó az utángyártott kínai is, ami 2-3ezer ft, sok embertől hallottam, hogy teljesen jól működnek, beváltak..
jah, én is hallottam, hogy meglepő módon az utángyártott is jó szolgálatot tehet, még ha nem is bír annyit, mint a gyári...
viszont ĂŠn is csak javasolni tudom a plusz akksit, mert volt mĂĄr, mikor nekem is baromira jĂłl jĂśtt, hogy nĂĄlam volt a tartalĂŠk (elbambultam ĂŠs nem figyeltem mennyire volt merĂźlt... :P)

Bugac

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #313 Dátum: 2009 Április, 30, 19:58:35 »
Nem kimondottan vagyok nagy fotĂłs, de ma Ăśsszehoztam 1 ilyet:

[imgt]http://kepfeltoltes.hu/090430/K_p_019kicsi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/imgt]


edgar

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #314 Dátum: 2009 Április, 30, 20:01:02 »
Nem kimondottan vagyok nagy fotĂłs, de ma Ăśsszehoztam 1 ilyet:

[imgt]http://kepfeltoltes.hu/090430/K_p_019kicsi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/imgt]



ezt nevezem en tukorpolirnak :P

Soul

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #315 Dátum: 2009 Április, 30, 20:03:39 »
Nem kimondottan vagyok nagy fotĂłs, de ma Ăśsszehoztam 1 ilyet:

[imgt]http://kepfeltoltes.hu/090430/K_p_019kicsi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/imgt]


Nemrossz meglĂĄtĂĄs, jĂł kis tĂŠma...  :-! :-!

Bugac

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #316 Dátum: 2009 Április, 30, 20:18:19 »
Nemrossz meglĂĄtĂĄs, jĂł kis tĂŠma...  :-! :-!

 :-!
Igyekeztem!
CsinĂĄltam mĂŠg pĂĄr hasonlĂłt!
De nekem ez tetszett a legjobban!

Gege

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #317 Dátum: 2009 Április, 30, 20:21:59 »
Nem kimondottan vagyok nagy fotĂłs, de ma Ăśsszehoztam 1 ilyet:

[imgt]http://kepfeltoltes.hu/090430/K_p_019kicsi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/imgt]



SzĂŠp a garĂĄzs is!  :D

Bugac

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #318 Dátum: 2009 Április, 30, 20:24:42 »
SzĂŠp a garĂĄzs is!  :D

kicsit off:
Sajna nem garĂĄzs!
Munkahely, de megteszi garĂĄzs ill. mĹąhely helyett is esetenkĂŠnt! 
Kár hogy szerelő aknát, vagy 1 csápos emelőt nem építettek bele! :P


Soul

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #319 Dátum: 2009 Április, 30, 20:28:55 »
:-!
Igyekeztem!
CsinĂĄltam mĂŠg pĂĄr hasonlĂłt!
De nekem ez tetszett a legjobban!

Én is Ăşgy szoktam, de sztem mindenki (20 kĂŠpből 1-et ha kĂśzzĂŠ teszek...)  ;D

bandit306

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #320 Dátum: 2009 Április, 30, 21:57:52 »
kicsit off:
Sajna nem garĂĄzs!
Munkahely, de megteszi garĂĄzs ill. mĹąhely helyett is esetenkĂŠnt! 
Kár hogy szerelő aknát, vagy 1 csápos emelőt nem építettek bele! :P


Pont akartam írni, hogy ismerős a környezet, hol a képet csináltad. :-! :-! :-! :-!

Nem elérhető Radig

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.609
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 102
  • :2014 Május, 05, 12:57:46
  • 1.6 XS Best
    • radig.atw.hu
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #321 Dátum: 2009 Május, 04, 12:04:07 »
[imgt]http://kepfeltoltes.hu/090504/CSC_0384_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/imgt] [imgt]http://kepfeltoltes.hu/090504/DSC_0365_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/imgt]

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #322 Dátum: 2009 Május, 04, 12:18:53 »
[imgt]http://kepfeltoltes.hu/090504/CSC_0384_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/imgt] [imgt]http://kepfeltoltes.hu/090504/DSC_0365_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/imgt]

Kicsit sĂśtĂŠt a ruca :) AmĂşgy zsĂ­r :-!

Nem elérhető Radig

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.609
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 102
  • :2014 Május, 05, 12:57:46
  • 1.6 XS Best
    • radig.atw.hu
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #323 Dátum: 2009 Május, 04, 12:30:12 »
Kicsit sĂśtĂŠt a ruca :) AmĂşgy zsĂ­r :-!

Mica? KĂścce :D

bandit306

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #324 Dátum: 2009 Május, 04, 12:40:18 »
Mica? KĂścce :D
Kacsa. ;D ;D ;D
De tĂŠnyleg jĂł lett.
LegkĂśzelebb mĂŠg alacsonyabbrĂłl kĂŠszĂ­tsed a kĂŠpet. :-! :-! :-!

Nem elérhető Radig

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.609
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 102
  • :2014 Május, 05, 12:57:46
  • 1.6 XS Best
    • radig.atw.hu
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #325 Dátum: 2009 Május, 04, 12:46:55 »
Kacsa. ;D ;D ;D
De tĂŠnyleg jĂł lett.
LegkĂśzelebb mĂŠg alacsonyabbrĂłl kĂŠszĂ­tsed a kĂŠpet. :-! :-! :-!

Jaaaa KĂĄcccsĂĄĂĄĂĄ, OkĂŠĂŠ :-! KĂśszke :) Ok, majd szĂłlok neki, hogy ne menjen el, ha megmoccanok :)

Gege

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #326 Dátum: 2009 Május, 06, 18:58:52 »
A szerencsehozĂłm
       / klikk /

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #327 Dátum: 2009 Május, 06, 22:43:55 »
Ezt a fĂŠnykĂŠpet Obama elnĂśk beiktatĂĄsakor kĂŠszĂ­tettĂŠk. Minden kis rĂŠszlet ( emberi arc ) kinagyĂ­thatĂł, azonosĂ­thatĂł akĂĄr az esemĂŠny utĂĄn is ha szĂźksĂŠges. A fĂŠnykĂŠpet egy 1474 megapixeles robotkamera kĂŠszĂ­tette. Amerikai csĂşcstechnolĂłgia.

A kĂŠpre kĂŠtszer kattintva lehet kĂśzelĂ­teni!!!!!!!!!!!!! AkĂĄr tĂśbbszĂśrĂśsen is!
   klikk

Bobeek

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #328 Dátum: 2009 Május, 06, 22:46:59 »
Ezt a fĂŠnykĂŠpet Obama elnĂśk beiktatĂĄsakor kĂŠszĂ­tettĂŠk. Minden kis rĂŠszlet ( emberi arc ) kinagyĂ­thatĂł, azonosĂ­thatĂł akĂĄr az esemĂŠny utĂĄn is ha szĂźksĂŠges. A fĂŠnykĂŠpet egy 1474 megapixeles robotkamera kĂŠszĂ­tette. Amerikai csĂşcstechnolĂłgia.

A kĂŠpre kĂŠtszer kattintva lehet kĂśzelĂ­teni!!!!!!!!!!!!! AkĂĄr tĂśbbszĂśrĂśsen is!
   klikk


azĂŠrt ez kemĂŠny..  :o :-!

bandit306

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #329 Dátum: 2009 Május, 06, 23:09:42 »
Ezt a fĂŠnykĂŠpet Obama elnĂśk beiktatĂĄsakor kĂŠszĂ­tettĂŠk. Minden kis rĂŠszlet ( emberi arc ) kinagyĂ­thatĂł, azonosĂ­thatĂł akĂĄr az esemĂŠny utĂĄn is ha szĂźksĂŠges. A fĂŠnykĂŠpet egy 1474 megapixeles robotkamera kĂŠszĂ­tette. Amerikai csĂşcstechnolĂłgia.

A kĂŠpre kĂŠtszer kattintva lehet kĂśzelĂ­teni!!!!!!!!!!!!! AkĂĄr tĂśbbszĂśrĂśsen is!
   klikk

És ez már müködik. Mit tudhat amit most tesztelnek tikos laborokban?

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #330 Dátum: 2009 Május, 07, 08:41:44 »
És ez már müködik. Mit tudhat amit most tesztelnek tikos laborokban?

Jobb, hogy nem is tudjuk mik vannak a mĹąholdakra csiptetve :-!

Nem elérhető FunTom

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.287
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 45
  • :2011 Augusztus, 27, 13:14:10
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #331 Dátum: 2009 Május, 07, 09:12:12 »
És ez már müködik. Mit tudhat amit most tesztelnek tikos laborokban?
kisĂŠrtetiesen hasonlit a google earth technologiĂĄjĂĄra, csak ott meszebb van a kamera.
FunTom

III. Ricardo

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #332 Dátum: 2009 Május, 07, 09:23:04 »
kisĂŠrtetiesen hasonlit a google earth technologiĂĄjĂĄra, csak ott meszebb van a kamera.

Noigen, ĂŠs van hogy nĂŠha mĂĄr nem is lĂĄtunk semmit ĂŠlesen olyan nagyĂ­tĂĄson, ahol mĂĄshol meg sokkal jobb kĂŠpet mutat.

bandit306

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #333 Dátum: 2009 Május, 07, 09:31:18 »
Noigen, ĂŠs van hogy nĂŠha mĂĄr nem is lĂĄtunk semmit ĂŠlesen olyan nagyĂ­tĂĄson, ahol mĂĄshol meg sokkal jobb kĂŠpet mutat.
Ha a gugli főld re gondolsz, akkor elárulom sokkal jobb képeket csinál a rendszer, csak az ingyenes változat amit használunk, az van butítva.
Volt a neten fenn kép amit az előfizetős részből tettek fel és ott a háztetőn napozó nénit is lehetett látni rendesen és autók rendszámát.

Bobeek

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #334 Dátum: 2009 Május, 08, 11:21:06 »
Ezt a fĂŠnykĂŠpet Obama elnĂśk beiktatĂĄsakor kĂŠszĂ­tettĂŠk. Minden kis rĂŠszlet ( emberi arc ) kinagyĂ­thatĂł, azonosĂ­thatĂł akĂĄr az esemĂŠny utĂĄn is ha szĂźksĂŠges. A fĂŠnykĂŠpet egy 1474 megapixeles robotkamera kĂŠszĂ­tette. Amerikai csĂşcstechnolĂłgia.

A kĂŠpre kĂŠtszer kattintva lehet kĂśzelĂ­teni!!!!!!!!!!!!! AkĂĄr tĂśbbszĂśrĂśsen is!
   klikk


robotkamera??  :)
csĂşcstechnolĂłgiĂĄnak csĂşcstechnolĂłgia, de akĂĄr egy mezei kompakt gĂŠppel is kĂŠszĂźlhetett!
http://fototrend.hu/hir/gigapan_epic.html

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #335 Dátum: 2009 Május, 14, 17:23:51 »
Sziasztok szakik!

Mi a különbség az Olympus FE-330 és Olympus FE-340(C560 néven is fut asszem) között? Én sokat nem találtam. Mindkettő x5 optikai zoom és 8MP.

KĂśsz, BĂĄlint

Nem elérhető Radig

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.609
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 102
  • :2014 Május, 05, 12:57:46
  • 1.6 XS Best
    • radig.atw.hu
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #336 Dátum: 2009 Május, 14, 17:45:21 »
Sziasztok szakik!

Mi a különbség az Olympus FE-330 és Olympus FE-340(C560 néven is fut asszem) között? Én sokat nem találtam. Mindkettő x5 optikai zoom és 8MP.

KĂśsz, BĂĄlint


Ha jól látom így hirtelen érzékenységnél másokat ír, meg belső memóriánál.

http://pixinfo.com/fgep/Olympus_FE-340
http://www.argep.hu/product_761863.html

Ha jĂłkat nĂŠztem

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #337 Dátum: 2009 Május, 14, 17:58:28 »
Ha jól látom így hirtelen érzékenységnél másokat ír, meg belső memóriánál.

http://pixinfo.com/fgep/Olympus_FE-340
http://www.argep.hu/product_761863.html

Ha jĂłkat nĂŠztem

Köszi, ezeket néztem én is kb. A belső memória nem számít. :) Még valami Xd-hez ha jól láttam van SD adapter. Érdemesebb azt beletenni vagy az SD azért olcsóbb, mert lassabb is? ???

Nem elérhető Radig

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.609
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 102
  • :2014 Május, 05, 12:57:46
  • 1.6 XS Best
    • radig.atw.hu
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #338 Dátum: 2009 Május, 14, 22:54:58 »

Köszi, ezeket néztem én is kb. A belső memória nem számít. :) Még valami Xd-hez ha jól láttam van SD adapter. Érdemesebb azt beletenni vagy az SD azért olcsóbb, mert lassabb is? ???


Olcsóbb az SD 1500 körül van 2G-s, Nekem a Nikonban elég gyorsnak mondható véleményem szerint.Meg ugye a legtöbb dologba az kell, nálam legalábbis pl kicsi fényképezőmbe, pda-ba, stb, elég elterjedt. A XD meg kicsit drágább. Vagy nem is kicsit.

Bobeek

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #339 Dátum: 2009 Május, 14, 23:22:36 »

Köszi, ezeket néztem én is kb. A belső memória nem számít. :) Még valami Xd-hez ha jól láttam van SD adapter. Érdemesebb azt beletenni vagy az SD azért olcsóbb, mert lassabb is? ???


gyorsasĂĄgot nem befolyĂĄsolja, hogy xd, vagy sd.. egyszerĹąen mĂĄs redszer... (ĂŠn fujimba is xd kell, sajna.. )
ilyen lĂŠtezik amĂşgy, hogy xd-hez sd adapter?? ez nekem Ăşj..

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #340 Dátum: 2009 Május, 15, 11:13:01 »
VidejĂłkamerĂĄt szeretnĂŠk venni. Tud valaki valami jĂł vĂŠtelt? (Ăşj jĂśhet csak szĂłba)

nyalee

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #341 Dátum: 2009 Május, 15, 19:20:04 »
VidejĂłkamerĂĄt szeretnĂŠk venni. Tud valaki valami jĂł vĂŠtelt? (Ăşj jĂśhet csak szĂłba)
anyĂłsomĂŠk sony-t vettek 160gb HDD vel szerintem elĂŠg korekt

tibcsi

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #342 Dátum: 2009 Május, 15, 19:28:15 »
A kamerĂĄval az az egy baj van, hogy mikor a legjobban kellene, mindĂ­g le van merĂźlve. ;D

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #343 Dátum: 2009 Május, 15, 20:11:53 »
gyorsasĂĄgot nem befolyĂĄsolja, hogy xd, vagy sd.. egyszerĹąen mĂĄs redszer... (ĂŠn fujimba is xd kell, sajna.. )
ilyen lĂŠtezik amĂşgy, hogy xd-hez sd adapter?? ez nekem Ăşj..


Jaja lĂŠtezik azĂŠrt nĂŠzegettem ĂŠn is. De sebessĂŠgben is van kĂźlĂśnbsĂŠg...

Bobeek

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #344 Dátum: 2009 Május, 16, 02:02:09 »
Jaja lĂŠtezik azĂŠrt nĂŠzegettem ĂŠn is. De sebessĂŠgben is van kĂźlĂśnbsĂŠg...

nem, sebességbeli különbség a típuson belül van.. pl van sd-ből ultraII, extremeIII, xd-ből meg M+ stb-stb..
magyarul mindegyikből lĂŠtezik alap, meg gyorsabb, meg mĂŠg gyorsabb..  ;D

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #345 Dátum: 2009 Május, 16, 10:47:37 »
nem, sebességbeli különbség a típuson belül van.. pl van sd-ből ultraII, extremeIII, xd-ből meg M+ stb-stb..
magyarul mindegyikből lĂŠtezik alap, meg gyorsabb, meg mĂŠg gyorsabb..  ;D

okĂŠ, de az xd tud 6mega/sec-et az sd meg pl. 4-et. ilyenre gondolok ;D

Nem elérhető Radig

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.609
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 102
  • :2014 Május, 05, 12:57:46
  • 1.6 XS Best
    • radig.atw.hu
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #346 Dátum: 2009 Május, 16, 11:05:44 »
okĂŠ, de az xd tud 6mega/sec-et az sd meg pl. 4-et. ilyenre gondolok ;D

Tud, de sztem kisgépeknél sok jelentősége nincs. valszeg a gép elég lassú tud lenni ahoz, hogy mind1 milyen kártya van benne, ráadásul az sd jelentősen olcsóbb. Persze csak meglátás. Mondjuk rossz a szemem, ha tévedek arra kenem :)

Bobeek

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #347 Dátum: 2009 Május, 16, 11:23:09 »
okĂŠ, de az xd tud 6mega/sec-et az sd meg pl. 4-et. ilyenre gondolok ;D

jah, hogy te ilyen maximalista vagy..  ;D  :-!

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #348 Dátum: 2009 Május, 17, 17:24:48 »
anyĂłsomĂŠk sony-t vettek 160gb HDD vel szerintem elĂŠg korekt

Én úgy képzeltem, hogy valami típusszámokat kapok amiknek utánnanézhetek. Ez pl milyen?

nyalee

  • Vendég
Re: FotĂłk, fotĂłzĂĄs
« Válasz #349 Dátum: 2009 Május, 17, 18:23:54 »
Én úgy képzeltem, hogy valami típusszámokat kapok amiknek utánnanézhetek. Ez pl milyen?
tessĂŠk itt van rĂłla leirĂĄs

/ klikk /

 


Google PageRank