Szerző Téma: SzervĂ­zek, szerelők  (Megtekintve 116563 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

tibcsi

  • Vendég
Szervízek, szerelők
« Dátum: 2008 Szeptember, 26, 18:11:51 »
Szervízekkel, szerelőkkel kapcsolatos információk, jó és rossz tapasztalatok.

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #1 Dátum: 2008 Szeptember, 26, 22:30:59 »
Én nem tudok szerelőt ajánlani, mert a saját kezemet szoktam összekoszolni vagy olajzoni, ha nem megy akkor a Füred-Team valamelyik tagjához fordulok!

Illetve tudok szerelĂśt ajĂĄnlani, de nem a mi autĂłnkhoz valĂł ĂĄrakon dolgoznak!
http://www.havassy-motorsport.hu/
www.syntech.hu


airrob

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #2 Dátum: 2008 Szeptember, 26, 22:41:46 »
KĂśsz srĂĄcok!

annak aki nem olvassa az offot; szerelőt keresek mert a mostaniból elég volt, havernak tűnt de mégse lett az heteket várok és kamu szövegeket kapok, kocsi meg fél éve rozoga. ÉK pestet preferálnám, de egy jó szerelőért akiben ti megbíztok, azért hajlandó lennék utazni is. Várom a tippeket, illetve azért kértem a téma indítását, hogy írjátok meg milyen jó vagy rossz szerelőtök van, hol dolgozik helyileg és milyen elérhetőségei vannak, így segítve egymást, ha ilyen probléma merül fel.

Előre is kösz, airrob

Zoleepappa

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #3 Dátum: 2008 Szeptember, 26, 22:51:15 »
Én tudok egy jó szerelőt ajánlani Pesterzsébeten (XX. ker) a Kende Kanuth utcában (11.). Peugeot-Citroen szervíz. Jól dolgoznak és olcsón. Én csak oda hordom a gépet! 0612839537

Bobeek

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #4 Dátum: 2008 Szeptember, 27, 07:59:02 »
pĂśsten a grĂłsz kliniket szoktĂĄk ajĂĄnlani, igaz nekem nincs tapasztalatomvelĂźk..  ::)

airrob

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #5 Dátum: 2008 Szeptember, 27, 18:23:32 »
pĂśsten a grĂłsz kliniket szoktĂĄk ajĂĄnlani, igaz nekem nincs tapasztalatomvelĂźk..  ::)

Grósszal kapcsolatban nekem viszont van tapasztalatom. Régen jó volt, aztán nagyon pénzéhes lett, magyarul baromi drágán dolgozik + ami nekem negatív tapasztalat volt, az az hogy mindig kétszer kellett vinni a kocsit ugyan azzal a problémával, és mindig ugyan azt csinálta vele és mindig csak másodikra lett jó (igaz azóta jó) - nem gyengén éreztem benne az átk*rást és a lehúzást. Úgyhogy csak vastag pénztárcájuaknak ajánlanám.

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #6 Dátum: 2008 Szeptember, 27, 18:29:50 »
KĂśsz srĂĄcok!

annak aki nem olvassa az offot; szerelőt keresek mert a mostaniból elég volt, havernak tűnt de mégse lett az heteket várok és kamu szövegeket kapok, kocsi meg fél éve rozoga. ÉK pestet preferálnám, de egy jó szerelőért akiben ti megbíztok, azért hajlandó lennék utazni is. Várom a tippeket, illetve azért kértem a téma indítását, hogy írjátok meg milyen jó vagy rossz szerelőtök van, hol dolgozik helyileg és milyen elérhetőségei vannak, így segítve egymást, ha ilyen probléma merül fel.

Előre is kösz, airrob

Pest melyik rĂŠszĂŠn lax?

Én Ecserre szoktam vinni az autót, és elég jó áron dolgoznak...

airrob

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #7 Dátum: 2008 Szeptember, 29, 09:19:07 »
Pest melyik rĂŠszĂŠn lax?

Én Ecserre szoktam vinni az autót, és elég jó áron dolgoznak...

árpádföldön 16 kerben. Ecser jól hangzik, az új 0áson egy köpésre van. Mennyire pug szakik? Kérdésem arra vonatkozik, hogy valszeg elektromos, compu-s probélma van(elég sok szerelőtöl hallottam már hogy " ja elektromosság, ahhoz hülye vagyok", van eszközük hozzá? Ha igen, tudnál dobni egy elérhetőséget is?

kĂśszi

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #8 Dátum: 2008 Szeptember, 29, 09:20:48 »
árpádföldön 16 kerben. Ecser jól hangzik, az új 0áson egy köpésre van. Mennyire pug szakik? Kérdésem arra vonatkozik, hogy valszeg elektromos, compu-s probélma van(elég sok szerelőtöl hallottam már hogy " ja elektromosság, ahhoz hülye vagyok", van eszközük hozzá? Ha igen, tudnál dobni egy elérhetőséget is?

kĂśszi

ECU-val Kristok TamĂĄst ajĂĄnlanĂĄm, viszont a vĂĄros tĂşlsĂł vĂŠgĂŠn van...
De mĂĄr tĂśbb embernek(nekem is) mentette meg az ECU-t.

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #9 Dátum: 2008 Szeptember, 29, 09:25:30 »
ECU-val Kristok TamĂĄst ajĂĄnlanĂĄm, viszont a vĂĄros tĂşlsĂł vĂŠgĂŠn van...
De mĂĄr tĂśbb embernek(nekem is) mentette meg az ECU-t.

Nekem mondjuk közel van! :-)) Öcskös is járt nála a VR6-al, tényleg bármit megcsinál a gyerek ami ECU. DE brutálisan el van havazva... :-[

Bugac

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #10 Dátum: 2008 Október, 20, 11:36:06 »
Tisztelt Klubtagok ĂŠs Peugeot tulajdonosok!

AjĂĄnlom mindenkinek a figyelmĂŠbe az alĂĄbbi linket!

http://www.peugeot.hu/minisites/alkatresz-vevoszolgalat2008/

TalĂĄn ennyit megĂŠr!

cirmy

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #11 Dátum: 2008 Október, 20, 11:58:28 »
Tisztelt Klubtagok ĂŠs Peugeot tulajdonosok!

AjĂĄnlom mindenkinek a figyelmĂŠbe az alĂĄbbi linket!

http://www.peugeot.hu/minisites/alkatresz-vevoszolgalat2008/

TalĂĄn ennyit megĂŠr!
jelentkeztem... tapasztalatot leĂ­rom, de szerintem megĂŠri _pug

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #12 Dátum: 2008 Október, 20, 12:26:14 »
jelentkeztem... tapasztalatot leĂ­rom, de szerintem megĂŠri _pug

Ha ez tĂŠnyleg Ă­gy van, akkor nem szabad kihagyni... :-!

Bobeek

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #13 Dátum: 2008 Október, 20, 14:10:45 »
Tisztelt Klubtagok ĂŠs Peugeot tulajdonosok!

AjĂĄnlom mindenkinek a figyelmĂŠbe az alĂĄbbi linket!

http://www.peugeot.hu/minisites/alkatresz-vevoszolgalat2008/

TalĂĄn ennyit megĂŠr!

na erre ĂŠnis benevezek, bĂĄr ha a mosĂĄs gĂŠpi, akkor azt a rĂŠszĂŠt inkĂĄbb kihagyom..  ::)

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #14 Dátum: 2008 Október, 20, 14:23:49 »
na erre ĂŠnis benevezek, bĂĄr ha a mosĂĄs gĂŠpi, akkor azt a rĂŠszĂŠt inkĂĄbb kihagyom..  ::)
Éppen nem rossz az ajánlat,de azért van benne beugratás is rendessen amivel tisztában vannak a szervizek,elég ha csak a diagnosztikát nézed,mert ott biztos hogy fognak találni ibát minden pugnál ,és hamár ott van ez ember meg a kocsi is ,ugyis megprobálják rábeszélni az embert az esetleges javitásokra amiből ugye neki mint szakszerviznek bevétele származik,és ha csak 10 tulajból csak 5 azt mondja hogy oké javitsák ki a hibát ,már megérte nekik kitalálni ezt az akciót.Persze nem mondom valoban hivogató az a 3500ft-os akció ,de tudatosan fel van épitve mögötte a marketing is. 8) 8)

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #15 Dátum: 2008 Október, 20, 14:31:11 »
Éppen nem rossz az ajánlat,de azért van benne beugratás is rendessen amivel tisztában vannak a szervizek,elég ha csak a diagnosztikát nézed,mert ott biztos hogy fognak találni ibát minden pugnál ,és hamár ott van ez ember meg a kocsi is ,ugyis megprobálják rábeszélni az embert az esetleges javitásokra amiből ugye neki mint szakszerviznek bevétele származik,és ha csak 10 tulajból csak 5 azt mondja hogy oké javitsák ki a hibát ,már megérte nekik kitalálni ezt az akciót.Persze nem mondom valoban hivogató az a 3500ft-os akció ,de tudatosan fel van épitve mögötte a marketing is. 8) 8)

Naja, de nem kötelező kérni a szervizelést...

Meg a mi kocsijainkban azĂŠrt nincs annyi elektronika, hogy szakszervĂ­zben kelljen javĂ­tani...

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #16 Dátum: 2008 Október, 20, 14:42:59 »
Naja, de nem kötelező kérni a szervizelést...

Meg a mi kocsijainkban azĂŠrt nincs annyi elektronika, hogy szakszervĂ­zben kelljen javĂ­tani...
Mondod te aki sürün jársz szakszervizbe,az elektronikáról pedig annyit ,hogy a tiédbe lehet hogy nincs """""annyi elektronika""""",de az enyém sajnos nem ilyen egyszerü,az meg hogy nem kötelező a szervizben való javitattás ez igaz ,csak tudod hülyén jön ki amikor ott állsz a kocsid mellett az emberrel aki kiolvassa a hibát a verdádban ,és csak annyit mondasz neki ,ó ez nem gond majd a haveromnál le nullázuk a komputert ,és természetzessen kijavitjuk a hibákat is amit ki irt a hibakiolvasó,ugy hogy tessék csak hagyni ezt a kevéske hibát amit éppen kiirt a technika. :-! :-!

Bobeek

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #17 Dátum: 2008 Október, 20, 15:33:19 »
Mondod te aki sürün jársz szakszervizbe,az elektronikáról pedig annyit ,hogy a tiédbe lehet hogy nincs """""annyi elektronika""""",de az enyém sajnos nem ilyen egyszerü,az meg hogy nem kötelező a szervizben való javitattás ez igaz ,csak tudod hülyén jön ki amikor ott állsz a kocsid mellett az emberrel aki kiolvassa a hibát a verdádban ,és csak annyit mondasz neki ,ó ez nem gond majd a haveromnál le nullázuk a komputert ,és természetzessen kijavitjuk a hibákat is amit ki irt a hibakiolvasó,ugy hogy tessék csak hagyni ezt a kevéske hibát amit éppen kiirt a technika. :-! :-!

hĂĄt nemtom, ĂŠn nyugodt szĂ­vvel megmondom nekik, hogy kĂśszi a felajĂĄnlĂĄst, de inkĂĄbb egy "mezei" szerlővel csinĂĄltatom meg tized annyi pĂŠnzĂŠrt..  ::)
mondjuk azért nem árt tisztázni előtte, hogy kötelező e ott javíttatni, ha találnak hibát, mert ez is előfordulhat..

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #18 Dátum: 2008 Október, 20, 15:37:33 »
hĂĄt nemtom, ĂŠn nyugodt szĂ­vvel megmondom nekik, hogy kĂśszi a felajĂĄnlĂĄst, de inkĂĄbb egy "mezei" szerlővel csinĂĄltatom meg tized annyi pĂŠnzĂŠrt..  ::)
mondjuk azért nem árt tisztázni előtte, hogy kötelező e ott javíttatni, ha találnak hibát, mert ez is előfordulhat..

semmi sem kĂśzelez TE csak egy ĂĄtvizgĂĄlĂĄsra viszed be ahogyan ĂŠn is fogom! :D

Bobeek

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #19 Dátum: 2008 Október, 20, 15:44:57 »
semmi sem kĂśzelez TE csak egy ĂĄtvizgĂĄlĂĄsra viszed be ahogyan ĂŠn is fogom! :D


jĂł csak tĂŠlleg nem ĂĄrt tisztĂĄzni, mert pl itt nĂĄlunk van egy autĂł-szerelő mĹąhely, ahol ingyenes tĂŠli ĂĄtvizsgĂĄlĂĄst Ă­gĂŠrnek, de ha hibĂĄt talĂĄlnak, azt nĂĄluk kell javĂ­ttatni, az ő ĂĄltaluk beszerzett alkatrĂŠszekkel.. persze ez mĂĄr csak az aprĂłbetĹąs rĂŠszben szerepel..  _le

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #20 Dátum: 2008 Október, 20, 15:48:58 »
jĂł csak tĂŠlleg nem ĂĄrt tisztĂĄzni, mert pl itt nĂĄlunk van egy autĂł-szerelő mĹąhely, ahol ingyenes tĂŠli ĂĄtvizsgĂĄlĂĄst Ă­gĂŠrnek, de ha hibĂĄt talĂĄlnak, azt nĂĄluk kell javĂ­ttatni, az ő ĂĄltaluk beszerzett alkatrĂŠszekkel.. persze ez mĂĄr csak az aprĂłbetĹąs rĂŠszben szerepel..  _le

igen ingyenes de Te a pugnĂĄl fizetni fogsz ĂŠrte...

Bugac

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #21 Dátum: 2008 Október, 22, 12:48:39 »
Tisztelt Klubtagok ĂŠs Peugeot tulajdonosok!

AjĂĄnlom mindenkinek a figyelmĂŠbe az alĂĄbbi linket!

http://www.peugeot.hu/minisites/alkatresz-vevoszolgalat2008/

TalĂĄn ennyit megĂŠr!

Most hozztam el a tatabĂĄnyai  _pug-tĂłl a gĂŠpet.
Ime nĂŠhĂĄny tapasztalat:
 - 2 ĂłrĂĄt kellett vĂĄrni h kĂŠsz legyen
 - az ablakmosĂł az gyĂĄri peugeot
 - diagnosztika csak a tĂĄrolt hibĂĄkra vonatkozik
 - belső takaritĂĄs az elĂŠg jĂł, ĂŠs igen friss illattal rendelkezik az utastĂŠr
 - kĂźlső mosĂĄs szĂĄrazratĂśrlĂŠssel, talĂĄn csak az ablakok nĂŠmi maszatossĂĄga hagy kivĂĄnni valĂłt
 - a 30 pontos ĂĄtvizsgĂĄlĂĄsnĂĄl szerintem korrektek (bĂĄr sok aprĂłsĂĄggal megspĂŠkelve jĂśn ki a 30, mint
    pl:ablaktĂśrlőlapĂĄtok jĂłsĂĄga, lĂĄmbabĂşrĂĄk ĂŠpsĂŠge,lĂĄmpĂĄk mĂźkĂśdĂŠse, folyadĂŠkszintek .......stb, de azĂŠrt ĂĄtnĂŠzik a  futĂşmĂźvet is)
 - ha vmit javitani kell adnak ĂĄrajĂĄnlatot, de termĂŠszetesen nem kĂśtelező ott ĂŠs akkor megcsinĂĄltatni velĂźk

Mindenki dĂśntse el magĂĄnak h kiad ĂŠrte 3500 magyar forintot vagy sem.Szerintem ennyit megĂŠrt! :-!

Bobeek

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #22 Dátum: 2008 Október, 22, 20:16:36 »
Most hozztam el a tatabĂĄnyai  _pug-tĂłl a gĂŠpet.
Ime nĂŠhĂĄny tapasztalat:
 - 2 ĂłrĂĄt kellett vĂĄrni h kĂŠsz legyen
 - az ablakmosĂł az gyĂĄri peugeot
 - diagnosztika csak a tĂĄrolt hibĂĄkra vonatkozik
 - belső takaritĂĄs az elĂŠg jĂł, ĂŠs igen friss illattal rendelkezik az utastĂŠr
 - kĂźlső mosĂĄs szĂĄrazratĂśrlĂŠssel, talĂĄn csak az ablakok nĂŠmi maszatossĂĄga hagy kivĂĄnni valĂłt
 - a 30 pontos ĂĄtvizsgĂĄlĂĄsnĂĄl szerintem korrektek (bĂĄr sok aprĂłsĂĄggal megspĂŠkelve jĂśn ki a 30, mint
    pl:ablaktĂśrlőlapĂĄtok jĂłsĂĄga, lĂĄmbabĂşrĂĄk ĂŠpsĂŠge,lĂĄmpĂĄk mĂźkĂśdĂŠse, folyadĂŠkszintek .......stb, de azĂŠrt ĂĄtnĂŠzik a  futĂşmĂźvet is)
 - ha vmit javitani kell adnak ĂĄrajĂĄnlatot, de termĂŠszetesen nem kĂśtelező ott ĂŠs akkor megcsinĂĄltatni velĂźk

Mindenki dĂśntse el magĂĄnak h kiad ĂŠrte 3500 magyar forintot vagy sem.Szerintem ennyit megĂŠrt! :-!


ennyit simĂĄn megĂŠr!  ;)
a külső mosás az gépi, vagy kézi??

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #23 Dátum: 2008 Október, 26, 17:59:03 »
Most hozztam el a tatabĂĄnyai  _pug-tĂłl a gĂŠpet.
Ime nĂŠhĂĄny tapasztalat:
 - 2 ĂłrĂĄt kellett vĂĄrni h kĂŠsz legyen
 - az ablakmosĂł az gyĂĄri peugeot
 - diagnosztika csak a tĂĄrolt hibĂĄkra vonatkozik
 - belső takaritĂĄs az elĂŠg jĂł, ĂŠs igen friss illattal rendelkezik az utastĂŠr
 - kĂźlső mosĂĄs szĂĄrazratĂśrlĂŠssel, talĂĄn csak az ablakok nĂŠmi maszatossĂĄga hagy kivĂĄnni valĂłt
 - a 30 pontos ĂĄtvizsgĂĄlĂĄsnĂĄl szerintem korrektek (bĂĄr sok aprĂłsĂĄggal megspĂŠkelve jĂśn ki a 30, mint
    pl:ablaktĂśrlőlapĂĄtok jĂłsĂĄga, lĂĄmbabĂşrĂĄk ĂŠpsĂŠge,lĂĄmpĂĄk mĂźkĂśdĂŠse, folyadĂŠkszintek .......stb, de azĂŠrt ĂĄtnĂŠzik a  futĂşmĂźvet is)
 - ha vmit javitani kell adnak ĂĄrajĂĄnlatot, de termĂŠszetesen nem kĂśtelező ott ĂŠs akkor megcsinĂĄltatni velĂźk

Mindenki dĂśntse el magĂĄnak h kiad ĂŠrte 3500 magyar forintot vagy sem.Szerintem ennyit megĂŠrt! :-!


Ezek alapjĂĄn azt hiszem ĂŠrdemes akkor elvinni a kocsit... :-!

Nem elérhető greysedan

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 440
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 52
  • :2012 December, 25, 11:32:45
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #24 Dátum: 2008 November, 04, 18:56:54 »
Sziasztok!

Ma rĂĄkĂŠrdeztem egy szervizkĂśzpontban, hogy mennyibe csinĂĄlnĂĄk meg a verzĂŠrmĹą szij cserĂŠt a kocsimra, ĂŠs azt mondtĂĄk, hogy cakli-pakli, munkadij+Ăśszzes kellĂŠk 40 rongy.

Szerintetek reĂĄlis, vagy sok? Annyira mĂŠg nem vagyok jĂĄrtas ebben..

KĂśszi!

Nem elérhető Hoffy

  • HamutiprĂł
  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.804
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 65
  • :2015 November, 26, 11:33:21
  • FehĂŠr oroszlĂĄnom
    • Carstyling
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #25 Dátum: 2008 November, 04, 19:20:35 »
Sziasztok!

Ma rĂĄkĂŠrdeztem egy szervizkĂśzpontban, hogy mennyibe csinĂĄlnĂĄk meg a verzĂŠrmĹą szij cserĂŠt a kocsimra, ĂŠs azt mondtĂĄk, hogy cakli-pakli, munkadij+Ăśszzes kellĂŠk 40 rongy.

Szerintetek reĂĄlis, vagy sok? Annyira mĂŠg nem vagyok jĂĄrtas ebben..

KĂśszi!


Nem rossz ĂĄr ĂŠrte!
Nekem tavaj 32 ĂŠrt csinĂĄltĂĄk!

Nem elérhető pirinyo

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.628
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Augusztus, 09, 18:33:07
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #26 Dátum: 2008 November, 04, 19:24:52 »
Sziasztok!

Ma rĂĄkĂŠrdeztem egy szervizkĂśzpontban, hogy mennyibe csinĂĄlnĂĄk meg a verzĂŠrmĹą szij cserĂŠt a kocsimra, ĂŠs azt mondtĂĄk, hogy cakli-pakli, munkadij+Ăśszzes kellĂŠk 40 rongy.

Szerintetek reĂĄlis, vagy sok? Annyira mĂŠg nem vagyok jĂĄrtas ebben..

KĂśszi!

Ku.va sok.
Mármint saját szemszögből nézve.
Megvettem a cuccokat ĂŠs sajĂĄt magam kicserĂŠltem.
De ha talĂĄlsz valami jĂł szakit azzal olcsĂłbban megĂşszhatod te is a munkadĂ­jat :-!
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Nem elérhető greysedan

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 440
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 52
  • :2012 December, 25, 11:32:45
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #27 Dátum: 2008 November, 04, 19:30:31 »
Ku.va sok.
Mármint saját szemszögből nézve.
Megvettem a cuccokat ĂŠs sajĂĄt magam kicserĂŠltem.
De ha talĂĄlsz valami jĂł szakit azzal olcsĂłbban megĂşszhatod te is a munkadĂ­jat :-!

kĂśszi tesĂł!

Magam nem nyĂşlok bele az tuti, de tudni akartam mi az ĂĄra ennek.
De akkor sztem haverhoz viszem majd!

drarpad

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #28 Dátum: 2008 November, 05, 15:13:22 »
Most hozztam el a tatabĂĄnyai  _pug-tĂłl a gĂŠpet.
Ime nĂŠhĂĄny tapasztalat:
 - 2 ĂłrĂĄt kellett vĂĄrni h kĂŠsz legyen
 - az ablakmosĂł az gyĂĄri peugeot
 - diagnosztika csak a tĂĄrolt hibĂĄkra vonatkozik
 - belső takaritĂĄs az elĂŠg jĂł, ĂŠs igen friss illattal rendelkezik az utastĂŠr
 - kĂźlső mosĂĄs szĂĄrazratĂśrlĂŠssel, talĂĄn csak az ablakok nĂŠmi maszatossĂĄga hagy kivĂĄnni valĂłt
 - a 30 pontos ĂĄtvizsgĂĄlĂĄsnĂĄl szerintem korrektek (bĂĄr sok aprĂłsĂĄggal megspĂŠkelve jĂśn ki a 30, mint
    pl:ablaktĂśrlőlapĂĄtok jĂłsĂĄga, lĂĄmbabĂşrĂĄk ĂŠpsĂŠge,lĂĄmpĂĄk mĂźkĂśdĂŠse, folyadĂŠkszintek .......stb, de azĂŠrt ĂĄtnĂŠzik a  futĂşmĂźvet is)
 - ha vmit javitani kell adnak ĂĄrajĂĄnlatot, de termĂŠszetesen nem kĂśtelező ott ĂŠs akkor megcsinĂĄltatni velĂźk

Mindenki dĂśntse el magĂĄnak h kiad ĂŠrte 3500 magyar forintot vagy sem.Szerintem ennyit megĂŠrt! :-!

Én ma voltam, rendben volt a dolog.
a klĂ­ma tisztĂ­tĂĄst nem helyettesĂ­ti,
a mechanikai ĂĄtvizsgĂĄlĂĄs sorĂĄn a lengĂŠscsillapĂ­tĂłk kivĂŠtelĂŠvel mindent nĂŠztek ĂĄllĂ­tĂĄsuk szerint,
rendben van a gĂŠp, 3 hĂŠten belĂźl mĹąszaki vizsga...

Bobeek

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #29 Dátum: 2008 November, 05, 20:24:51 »
Én ma voltam, rendben volt a dolog.
a klĂ­ma tisztĂ­tĂĄst nem helyettesĂ­ti,
a mechanikai ĂĄtvizsgĂĄlĂĄs sorĂĄn a lengĂŠscsillapĂ­tĂłk kivĂŠtelĂŠvel mindent nĂŠztek ĂĄllĂ­tĂĄsuk szerint,
rendben van a gĂŠp, 3 hĂŠten belĂźl mĹąszaki vizsga...

ĂŠn hĂŠtfőn megyek, kivĂĄncsi leszek..  ::)

lacika

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #30 Dátum: 2009 Január, 04, 13:32:03 »
sziasztok.valaki ismeri a budakalaszi peugeot bontot?

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #31 Dátum: 2009 Január, 04, 14:26:29 »
Francia Autók Szervize, Gödöllő
06-28-421234
Csak ajĂĄnlani tudom JuhĂĄsz urat.
Eddig minden kocsim Ő csinålta - a Clio volt az egyetlen, ami megakasztotta.
           
                                            

KissA

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #32 Dátum: 2009 Január, 08, 21:04:59 »
Grósszal kapcsolatban nekem viszont van tapasztalatom. Régen jó volt, aztán nagyon pénzéhes lett, magyarul baromi drágán dolgozik + ami nekem negatív tapasztalat volt, az az hogy mindig kétszer kellett vinni a kocsit ugyan azzal a problémával, és mindig ugyan azt csinálta vele és mindig csak másodikra lett jó (igaz azóta jó) - nem gyengén éreztem benne az átk*rást és a lehúzást. Úgyhogy csak vastag pénztárcájuaknak ajánlanám.

Nekem mĂĄs tapasztalatom van vele kapcsolatban, igaz a tapasztalat 2003-as.

MĂŠg az első 306-ommal kapcsolatban jĂĄrtam hozzĂĄ nĂŠhĂĄny alkalommal , arĂĄnylag gyorsan ĂŠs jĂłl megcsinĂĄlta az autĂłval kapcsolatos dolgokat, de Ăşgy, hogy az adott problĂŠmĂĄt "Ăśregurasan" oldotta meg, mĂŠg akkor is, ha ĂŠn ezt elleneztem. Arra gondolok, hogy a problĂŠma megoldĂŠsĂĄnĂĄl a "buherĂĄlĂĄst" vĂĄlasztotta, ahelyett, hogy az adott alakatrĂŠszt javĂ­totta volna meg, vagy cserĂŠlte volna Ăşjra. Ha ezt kĂŠrtem tőle, akkor mindig a javĂ­ttatĂĄs, vagy az Ăşj alkatrĂŠsz ĂĄrĂĄval rĂŠmiszgetett, viszont a buherĂĄlĂĄs olcsĂł volt ĂŠs (sajnos) mĂŠg mĹąkĂśdĂśtt is. Azt nem tudom megmondani, hogy mennyire lett volna tartĂłs a buherĂĄlĂĄs, mert az autĂłt baleset ĂŠrte ...  :( :-\ :'(

Ezzel nem akarom őt bántani, még az is lehet, hogy ez a jó módszer, csak nekem nincs igazán bizodalmam az ilyen megoldásokhoz (Idézet: "Nézze, ezt itt most megforrasztom és használja így, ameddig tudja, aztán ha megadja magát, majd akkor költsön rá! - mondta ezt, amikor napi szintén, szinte az autóban éltem és ebből volt a bevételem, bármilyen leállás súlyos bevétel kiesés lett volna!)

EgyĂŠbkĂŠnt a 70-es ĂŠvek Ăłta foglalkozik a Peugeot-tal ĂŠs az lĂĄtszott, hogy ĂŠrt hozzĂĄ, csak ...  ???

edgar

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #33 Dátum: 2009 Február, 26, 17:12:46 »
???
szinten szeged, pug szerviz. letezik az, hogy "komplett motor felujitas"-ra kaptam szerelessel, tokkal-vonoval egy 60e HUF-os arajanlatot? ebben allitasuk szerint ujrafuras, uj hf tomites meg ami kell, munkadijjal egyutt ennyi.
???

bandit306

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #34 Dátum: 2009 Február, 26, 17:30:28 »
???
szinten szeged, pug szerviz. letezik az, hogy "komplett motor felujitas"-ra kaptam szerelessel, tokkal-vonoval egy 60e HUF-os arajanlatot? ebben allitasuk szerint ujrafuras, uj hf tomites meg ami kell, munkadijjal egyutt ennyi.
???
Én ezt kicsit nagyon karcsunak érzem. nem csak alkatrész ár? bár annak is keveselem. De ha ennyi az ára, akkor megéri.

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #35 Dátum: 2009 Február, 26, 17:33:45 »
???
szinten szeged, pug szerviz. letezik az, hogy "komplett motor felujitas"-ra kaptam szerelessel, tokkal-vonoval egy 60e HUF-os arajanlatot? ebben allitasuk szerint ujrafuras, uj hf tomites meg ami kell, munkadijjal egyutt ennyi.
???

Hát, vékony a cerkájuk... ebből még egy HF síkolás sem jön ki Pugéknál....
           
                                            

tibcsi

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #36 Dátum: 2009 Február, 26, 17:57:01 »
???
szinten szeged, pug szerviz. letezik az, hogy "komplett motor felujitas"-ra kaptam szerelessel, tokkal-vonoval egy 60e HUF-os arajanlatot? ebben allitasuk szerint ujrafuras, uj hf tomites meg ami kell, munkadijjal egyutt ennyi.
???
AkĂĄrhonnan nĂŠzem, ez mĂŠg az ĂĄfĂĄra is sovĂĄny lenne. Vagy reklĂĄmot akarnak maguknak, vagy lemaradt valahonnan egy szĂĄmjegy...

edgar

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #37 Dátum: 2009 Február, 26, 18:29:25 »
AkĂĄrhonnan nĂŠzem, ez mĂŠg az ĂĄfĂĄra is sovĂĄny lenne. Vagy reklĂĄmot akarnak maguknak, vagy lemaradt valahonnan egy szĂĄmjegy...

koszi a valaszokat! en is furcsalltam, es vagy 6x visszakerdeztem, 6x ugyanazt mondta: anyag+munkadij, es kompletten felujitjak. ha ezt irasba is adja nekem akkor valszeg jovo heten lesz 1 utam hozzajuk :D

thomasteam

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #38 Dátum: 2009 Február, 26, 21:01:25 »
koszi a valaszokat! en is furcsalltam, es vagy 6x visszakerdeztem, 6x ugyanazt mondta: anyag+munkadij, es kompletten felujitjak. ha ezt irasba is adja nekem akkor valszeg jovo heten lesz 1 utam hozzajuk :D

Csak az a lĂŠnyeg, hogy jĂłl meg is csinĂĄljĂĄk neked, mert ĂŠn nem bĂ­zok tĂśbbet szervĂ­zben. 5X vittem vissza ugyanazzal a hibĂĄval az autĂłmat ĂŠs utĂĄna egy magĂĄnzĂł csinĂĄlta meg. Igaz nem gyors, de nagyon alapos ĂŠs megbĂ­zhatĂł jĂł munkĂĄt vĂŠgez!

szĂĄllĂ­tĂł

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #39 Dátum: 2009 Február, 26, 21:05:18 »
???
szinten szeged, pug szerviz. letezik az, hogy "komplett motor felujitas"-ra kaptam szerelessel, tokkal-vonoval egy 60e HUF-os arajanlatot? ebben allitasuk szerint ujrafuras, uj hf tomites meg ami kell, munkadijjal egyutt ennyi.
???
Ez nem csak a szerelĂŠsi munka rezsikĂśltsĂŠge??? :)

szĂĄllĂ­tĂł

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #40 Dátum: 2009 Február, 26, 21:07:10 »
Ez nem csak a szerelĂŠsi munka rezsikĂśltsĂŠge??? :)
AmĂşgy pontosan mit is takar a komplet felĂşjĂ­tĂĄs?Mit cserĂŠlnek?

bandit306

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #41 Dátum: 2009 Február, 26, 21:08:22 »
Ez nem csak a szerelĂŠsi munka rezsikĂśltsĂŠge??? :)
Kb 7-8 ezer forintos óradijjal dolgoznak, tehát elképzelhető. mikor visszamész, kérdezz rá hogy ez a munkadíj és alkatrész költséget is tartalmazza, vagy csak a munkadij ez az összeg. :-! :-! :-!

Bobeek

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #42 Dátum: 2009 Február, 26, 21:11:36 »
AmĂşgy pontosan mit is takar a komplet felĂşjĂ­tĂĄs?Mit cserĂŠlnek?

igen, ezt jobb előtte letisztĂĄzni csavarrĂłl-csavarra.. sőt, talĂĄn mĂŠg le is iratnĂĄm..  ::) nem szĂŠp dolog, de a mai vilĂĄgban..  :-[

szĂĄllĂ­tĂł

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #43 Dátum: 2009 Február, 26, 21:14:21 »
igen, ezt jobb előtte letisztĂĄzni csavarrĂłl-csavarra.. sőt, talĂĄn mĂŠg le is iratnĂĄm..  ::) nem szĂŠp dolog, de a mai vilĂĄgban..  :-[
Nem sokat jelent,hogy mit mondanak,mert ha össze van rakva az úgymond felújított motor te nem látsz bele,hogy meggyőződj az igazságról.Jobb saját kezüleg végezni,az a biztos!

Nem elérhető lajos

  • FĂŠrfi
  • KlubfĂźggő
  • *
  • Hozzászólások: 3.855
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 162
  • :2023 December, 14, 20:36:08
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #44 Dátum: 2009 Február, 26, 21:16:30 »
Nem sokat jelent,hogy mit mondanak,mert ha össze van rakva az úgymond felújított motor te nem látsz bele,hogy meggyőződj az igazságról.Jobb saját kezüleg végezni,az a biztos!
Vagy ha nincs lehetőséged csinálni akkor legalább ott lenni.
"Ezt valĂłban ĂŠlmĂŠny...."

Bobeek

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #45 Dátum: 2009 Február, 26, 21:24:14 »
Nem sokat jelent,hogy mit mondanak,mert ha össze van rakva az úgymond felújított motor te nem látsz bele,hogy meggyőződj az igazságról.Jobb saját kezüleg végezni,az a biztos!

na mondjuk igaz.. csak sajĂĄt kezĹąleg meg megint nem sok mindenkinek adatik meg..
énis egyre kevesebb dolgot merek szerelőre (szerelőnek mondott valakire) bízni, inkább addig kutakodok, míg találok egy valóban hozzáértőt.. (ha én nem tudom megcsinálni)

szĂĄllĂ­tĂł

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #46 Dátum: 2009 Február, 26, 21:29:08 »
Vagy ha nincs lehetőséged csinállni akkor legalább ott lenni.
Vagy ,ha tényleg nem vagy a motor "szakértője"akkor legalább legyen ismerős a szaki aki csinálja.

bandit306

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #47 Dátum: 2009 Február, 26, 21:58:53 »
Vagy ,ha tényleg nem vagy a motor "szakértője"akkor legalább legyen ismerős a szaki aki csinálja.

Vagy legyen nagyon megbízható ajálata egymástol független személyektől. :-! :-! :-!

edgar

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #48 Dátum: 2009 Február, 27, 08:33:09 »
igen, ezt jobb előtte letisztĂĄzni csavarrĂłl-csavarra.. sőt, talĂĄn mĂŠg le is iratnĂĄm..  ::) nem szĂŠp dolog, de a mai vilĂĄgban..  :-[

naigen, ezen gondolkozom en is.. amugy szerintuk ebben az ujrafuras+hf sikolas+hf tomites van benne, a szerelesi ktg-gel es anyagktg-gel egyutt..

edgar

  • Vendég
Re: Szervízek, szerelők
« Válasz #49 Dátum: 2009 Február, 27, 08:34:13 »
Kb 7-8 ezer forintos óradijjal dolgoznak, tehát elképzelhető. mikor visszamész, kérdezz rá hogy ez a munkadíj és alkatrész költséget is tartalmazza, vagy csak a munkadij ez az összeg. :-! :-! :-!

nezd, ha nem tudnam, hogy mennyiert dolgoznak orankent, akkor beirtam vna ide barmit is???  ::) :-\

 


Google PageRank