Szerző Téma: SzervĂ­zek, szerelők  (Megtekintve 116556 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #150 Dátum: 2011 Április, 04, 15:38:16 »
Sziasztok!

Igaz nem 306-m van, hanem 106-m, de talán nem veszitek rossz néven ha érdeklődök nálatok.
Tudtok esetleg Budapesten megbĂ­zhatĂł (francia) autĂłszervĂ­zt?
Az utĂłbbi helyen ahol megfordultam, rendes munkĂĄt vĂŠgeztek. Csak megĂĄllapĂ­tottĂĄk hogy olaj van a hĹątővĂ­zben => hengerfejes.  Erre adtak nekem egy ilyen 130e Ft kĂśrĂźli ĂĄrajĂĄnlatot. Amit picit soknak tartok.
Szóval korrekt munkát / korrekt áron végző szakembert keresek.
Köszönöm előre is!
Szia! Üdv köztünk!
Írj privit RĂłzsahegyir vagy Kapi klubtagnak, ők vĂĄllalnak szerelĂŠseket, az enyĂŠmet ĂŠs mĂŠg sok mindenkiĂŠt ők csinĂĄltĂĄk (ĂŠs termĂŠszetesen kifogĂĄstalan munkĂĄt vĂŠgeztek), ĂŠs mĂŠg az alkatrĂŠszekre is tudnak kedvezmĂŠnyt!  :-!  _pug

Nem elérhető ephinephrin106

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 2
  • :2013 November, 02, 08:30:21
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #151 Dátum: 2011 Április, 04, 16:23:43 »
Szia! Üdv köztünk!
Írj privit RĂłzsahegyir vagy Kapi klubtagnak, ők vĂĄllalnak szerelĂŠseket, az enyĂŠmet ĂŠs mĂŠg sok mindenkiĂŠt ők csinĂĄltĂĄk (ĂŠs termĂŠszetesen kifogĂĄstalan munkĂĄt vĂŠgeztek), ĂŠs mĂŠg az alkatrĂŠszekre is tudnak kedvezmĂŠnyt!  :-!  _pug
Szia!

KĂśszĂśnĂśm a tippet!


HellĂł!

Nekem korában 106 om volt én is cseréltem HF tömítést szelepszár szimmeringekkel együtt max 12-13000 Ft volt .De ha jól emlékszem perselyes és akkor lehet persely tömítőgyűrű is . Úgy tudom a Hf tömítés a típushibája.
Hello!

Én is hasonló árban láttam hozzá tömítés szettet. Ehhez hozzá jön még a munkadíj. De ezt a 130.000Ft-t kicsit túlzásnak tartom. A hűtőrendszer kipucolásra mondták hogy egy napos meló. Hétvégén haverral megcsináltuk 2,5 óra alatt.
Nem tudtam hogy ez tĂ­pushiba. Na de:
/OFF vĂŠge

Nem elérhető gatterfighter1

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 720
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 14
  • :2016 Augusztus, 15, 09:39:30
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #152 Dátum: 2011 Április, 04, 16:35:22 »
Szia!

KĂśszĂśnĂśm a tippet!
Hello!

Én is hasonló árban láttam hozzá tömítés szettet. Ehhez hozzá jön még a munkadíj. De ezt a 130.000Ft-t kicsit túlzásnak tartom. A hűtőrendszer kipucolásra mondták hogy egy napos meló. Hétvégén haverral megcsináltuk 2,5 óra alatt.
Nem tudtam hogy ez tĂ­pushiba. Na de:
/OFF vĂŠge

Sajnos az megmelegszik ĂŠs kinyomja ĂŠn 162000 nĂŠl cserĂŠltem ha jĂłl emlĂŠkszem Glasert tettem bele. Da leveszed a hengerfejet szimeringet illetve szelepeket becsiszoltatnĂĄm sĂ­kolĂĄs kb 10 eFt-bĂłl mind megvan

Nem elérhető Sali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.366
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2019 Március, 06, 14:34:39
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #153 Dátum: 2011 Április, 07, 13:26:33 »
a XI. kerĂźlet ĂŠs kĂśrnyĂŠkĂŠn jĂł kipufogĂłst tud valaki esetleg? eddig 8-10e forintos ĂĄrajĂĄnlatom van katalizĂĄtor cserĂŠre (munkadĂ­j) csak picit sokallom...
kĂśnnyĹą annak, akinek nem nehĂŠz...

Nem elérhető ephinephrin106

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 2
  • :2013 November, 02, 08:30:21
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #154 Dátum: 2011 Április, 07, 16:01:41 »
a XI. kerĂźlet ĂŠs kĂśrnyĂŠkĂŠn jĂł kipufogĂłst tud valaki esetleg? eddig 8-10e forintos ĂĄrajĂĄnlatom van katalizĂĄtor cserĂŠre (munkadĂ­j) csak picit sokallom...
Sajnos a XI. kerĂźletben nemtudok. De ha a XIV. kerĂźlet nincs tĂşl messze, akkor ott tudok egy korrekt ĂĄron dolgozĂł szakit. RĂŠgebben javĂ­tattam is nĂĄla,  2 hĂłnapja cserĂŠltettem Ăşjra dobot,ill. kĂśzĂŠpcsĂśvet (PUG106).
Reggel 7-től már ottvan. Spirál Kipufogószervíz Bt. http://www.kipufogo.fw.hu/

Nem elérhető Sali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.366
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2019 Március, 06, 14:34:39
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #155 Dátum: 2011 Április, 07, 17:47:10 »
Sajnos a XI. kerĂźletben nemtudok. De ha a XIV. kerĂźlet nincs tĂşl messze, akkor ott tudok egy korrekt ĂĄron dolgozĂł szakit. RĂŠgebben javĂ­tattam is nĂĄla,  2 hĂłnapja cserĂŠltettem Ăşjra dobot,ill. kĂśzĂŠpcsĂśvet (PUG106).
Reggel 7-től már ottvan. Spirál Kipufogószervíz Bt. http://www.kipufogo.fw.hu/

KĂśszi, megnĂŠzem! ;)
kĂśnnyĹą annak, akinek nem nehĂŠz...

Nem elérhető Sali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.366
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2019 Március, 06, 14:34:39
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #156 Dátum: 2011 Április, 11, 14:21:41 »
Sajnos a XI. kerĂźletben nemtudok. De ha a XIV. kerĂźlet nincs tĂşl messze, akkor ott tudok egy korrekt ĂĄron dolgozĂł szakit. RĂŠgebben javĂ­tattam is nĂĄla,  2 hĂłnapja cserĂŠltettem Ăşjra dobot,ill. kĂśzĂŠpcsĂśvet (PUG106).
Reggel 7-től már ottvan. Spirál Kipufogószervíz Bt. http://www.kipufogo.fw.hu/
KĂśszi a tippet, nagyon korrekt a csĂłka, 7e -ĂŠrt elvĂĄllalta a katalizĂĄtor ĂŠs a hĂĄtsĂł dob cserĂŠjĂŠt egyĂźttesen. MĂĄshol csak a katit akartĂĄk 8-10e -be cserĂŠlni. Holnap jelentkezem az elĂŠgedettsĂŠgi szint vĂŠget ;)
kĂśnnyĹą annak, akinek nem nehĂŠz...

Nem elérhető ephinephrin106

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 2
  • :2013 November, 02, 08:30:21
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #157 Dátum: 2011 Április, 11, 19:59:39 »
KĂśszi a tippet, nagyon korrekt a csĂłka, 7e -ĂŠrt elvĂĄllalta a katalizĂĄtor ĂŠs a hĂĄtsĂł dob cserĂŠjĂŠt egyĂźttesen. MĂĄshol csak a katit akartĂĄk 8-10e -be cserĂŠlni. Holnap jelentkezem az elĂŠgedettsĂŠgi szint vĂŠget ;)
Nincs mit. Rugalmas, korrekt az öreg. Nekem anno mindenféle előleg nélkül vette meg az alkatrészeimet. Felrakás után kellett csak fizetni.

Nem elérhető fulop89

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 32
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2011 November, 03, 20:46:17
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #158 Dátum: 2011 Április, 11, 22:38:12 »
sziasztok lenne egy kerdesem espedig a kuplungomigen kint fogg es szeretnek allitani rajta
 es neheze vagyhogy csinaljam? :-\

Nem elérhető kissaty -p3u0e6t-

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.771
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 34
  • :2023 Február, 11, 03:09:31
  • p3u0e6t SL Wintertime®™
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #159 Dátum: 2011 Április, 13, 22:29:15 »
sziasztok lenne egy kerdesem espedig a kuplungomigen kint fogg es szeretnek allitani rajta
 es neheze vagyhogy csinaljam? :-\

ha automata ĂĄllĂ­tĂĄsĂş akkor csere (km Ăłra ĂĄllĂĄsod? )
ha manuĂĄlis akkor nem nehĂŠz talĂĄld meg a kuplung bĂłvdent ĂŠs a vĂŠgĂŠn tudsz ĂĄllĂ­tani

Nem elérhető Sali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.366
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2019 Március, 06, 14:34:39
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #160 Dátum: 2011 Április, 14, 11:33:08 »
KĂśszi a tippet, nagyon korrekt a csĂłka, 7e -ĂŠrt elvĂĄllalta a katalizĂĄtor ĂŠs a hĂĄtsĂł dob cserĂŠjĂŠt egyĂźttesen. MĂĄshol csak a katit akartĂĄk 8-10e -be cserĂŠlni. Holnap jelentkezem az elĂŠgedettsĂŠgi szint vĂŠget ;)

szĂłval maximĂĄlisan tudom ajĂĄnlani ephinephrin 106 kollĂŠga ĂĄltal javasolt kipufogĂł javĂ­tĂł szakembert! Minden a megbeszĂŠltek szerint, korrektĂźl tĂśrtĂŠnt: szĂŠpen felrakta a katalizĂĄtort (utĂĄngyĂĄrtott) de nĂŠmi szĂ­vĂĄsa volt vele, illetve a tĂ­pusra valĂł Remus vĂŠgdobot is amivel mĂŠg nagyobb szĂ­vĂĄsa volt szegĂŠnynek, ami rĂŠszben az ĂŠn hibĂĄm mivel előzetesen csak annyit mondtam, hogy egy tĂ­pus azonos vĂŠgdobot kĂŠne felhajĂ­tani, azt nem mondtam neki hogy sport dob. emiatt az ĂĄtfĂźlezĂŠsre nem kĂŠszĂźlt de hosszas jĂĄtszadozĂĄs utĂĄn majdnem hibĂĄtlanul sikerĂźlt beĂĄllĂ­tani a dolgokat majdnem kĂŠt Ăłra alatt ĂŠs vĂŠgĂźl az előre egyeztetett 7e forint munkadĂ­jjal szĂĄmolt. Mivel a kĂśzĂŠpdobom sem fog mĂĄr pĂĄr ezer kilomĂŠternĂŠl tĂśbbet bĂ­rni, majd visszamegyek ĂŠs akkor be fogja ĂĄllĂ­tani vĂŠglegesen a tuti helyĂŠre a vĂŠgdobot. mindenkinek aki terĂźletileg ĂŠrdekelt bĂĄtran ajĂĄnlom.  http://www.kipufogo.fw.hu/
kĂśnnyĹą annak, akinek nem nehĂŠz...

Nem elérhető ephinephrin106

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 2
  • :2013 November, 02, 08:30:21
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #161 Dátum: 2011 Április, 15, 14:04:45 »
szĂłval maximĂĄlisan tudom ajĂĄnlani ephinephrin 106 kollĂŠga ĂĄltal javasolt kipufogĂł javĂ­tĂł szakembert!
Örülök! Gratulálok az "új rendszerhez"!

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #162 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 00:01:13 »
Sziasztok!

A mai napon hazafele jövet leugrott a hátsó dobot tartó gumi rögzítő és ennek következtében eltört a katalizátor mögött a kipufogó csövem.
Kellett mĂŠg az autĂł, Ăşgyhogy google fellapoz ĂŠs kerestem egy ĂŠjjel-nappali szervĂ­zt ahol gyorsan orvosolni tudjĂĄk a hibĂĄt.
KĂśzben sikerĂźlt visszaakasztani a dobot ĂŠs Ă­gy lĂĄbon eltudtam jutni az ominĂłzus szervĂ­zbe, ahol vĂŠgĂźlis csak egy heggesztĂŠst kellett csinĂĄlnija az embernek.
Elkezdtünk árakról beszélgetni és kiderült, hogy ő 10.000 Ft anyagköltséget (1 db drót vagymi, meg egy heggesztő cucc üzemeltetése) és 10.000 Ft munkadíjat gondolt az egészért.
De végig magyarázta, hogy ezért a munkáért ő nem tud garanciát vállalni, mert olyan szar az egész kipufogó rendszerem, hogy élből cserélne mindent katalizátorostól, a pár hónapja felrakott hátsó dobbal együtt, amit potom 190.000 ft-ból meg is úsznék ha most otthagyom az autót.
Nem voltak illúzióim a sűrgősségi autószerelés tarifái kapcsán, de ez azért meglepett. Vagy én vagyok túl naív?
Most mĂĄr csak azon izgulok, hogy nem segĂ­tett-e rĂĄ arra, hogy minnĂŠl előbb tĂśnkre menjen a rendszerem....  :-\

Szóval aki teheti a következő szervízt messziről kerülje el:

Pirik AutĂłszervĂ­z, 1203 Budapest HatĂĄr Ăşt 45.
http://niveraz.vss.hu/pirik/

Nem elérhető WestBam

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 32
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 3
  • :2018 Július, 17, 14:44:17
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #163 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 10:02:59 »
Sziasztok!

A mai napon hazafele jövet leugrott a hátsó dobot tartó gumi rögzítő és ennek következtében eltört a katalizátor mögött a kipuffogó csövem.
Kellett mĂŠg az autĂł, Ăşgyhogy google fellapoz ĂŠs kerestem egy ĂŠjjel-nappali szervĂ­zt ahol gyorsan orvosolni tudjĂĄk a hibĂĄt.
KĂśzben sikerĂźlt visszaakasztani a dobot ĂŠs Ă­gy lĂĄbon eltudtam jutni az ominĂłzus szervĂ­zbe, ahol vĂŠgĂźlis csak egy heggesztĂŠst kellett csinĂĄlnija az embernek.
Elkezdtünk árakról beszélgetni és kiderült, hogy ő 10.000 Ft anyagköltséget (1 db drót vagymi, meg egy heggesztő cucc üzemeltetése) és 10.000 Ft munkadíjat gondolt az egészért.
De végig magyarázta, hogy ezért a munkáért ő nem tud garanciát vállalni, mert olyan szar az egész kipuffogó rendszerem, hogy élből cserélne mindent katalizátorostól, a pár hónapja felrakott hátsó dobbal együtt, amit potom 190.000 ft-ból meg is úsznék ha most otthagyom az autót.
Nem voltak illúzióim a sűrgősségi autószerelés tarifái kapcsán, de ez azért meglepett. Vagy én vagyok túl naív?
Most mĂĄr csak azon izgulok, hogy nem segĂ­tett-e rĂĄ arra, hogy minnĂŠl előbb tĂśnkre menjen a rendszerem....  :-\

Szóval aki teheti a következő szervízt messziről kerülje el:

Pirik AutĂłszervĂ­z, 1203 Budapest HatĂĄr Ăşt 45.
http://niveraz.vss.hu/pirik/
Ez egy igen sikeres Ăźzlet volt, sajnos vannak mĂŠg ilyen lehĂşzĂłs alakok :(
Egy kipuffost ismerek akit tudok ajĂĄnlani:
http://www.306klub.hu/forum/index.php?topic=210.msg125809#msg125809
Sajnos az árak nála sem alacsonyak, de ha mekeresel pü-ben akkor tudunk az alkatrészekről beszélni.... ;)

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #164 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 13:16:36 »
Ez egy igen sikeres Ăźzlet volt, sajnos vannak mĂŠg ilyen lehĂşzĂłs alakok :(
Egy kipuffost ismerek akit tudok ajĂĄnlani:
http://www.306klub.hu/forum/index.php?topic=210.msg125809#msg125809
Sajnos az árak nála sem alacsonyak, de ha mekeresel pü-ben akkor tudunk az alkatrészekről beszélni.... ;)

KĂśszi szĂŠpen a segĂ­tsĂŠget, elsőkĂśrben megprĂłbĂĄlom a sokak ĂĄlltal ajĂĄnlott  http://www.kipufogo.fw.hu/ cĂŠget.
Most voltam nálluk és az első benyomások eléggé barátságosak, le akarom cseréltetni velük a középdobomat és a csöveket, a katalizártortól a hátsódobig.
Erre mondott az ember 22.000 Ft-ot munkadĂ­jastĂłl, rĂĄadĂĄsul a jobbik dobot vĂĄlasztottam, hogy bĂ­rja mĂŠg egy ideig.

Nem elérhető Sali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.366
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2019 Március, 06, 14:34:39
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #165 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 13:34:22 »
KĂśszi szĂŠpen a segĂ­tsĂŠget, elsőkĂśrben megprĂłbĂĄlom a sokak ĂĄlltal ajĂĄnlott  http://www.kipufogo.fw.hu/ cĂŠget.
Most voltam nálluk és az első benyomások eléggé barátságosak, le akarom cseréltetni velük a középdobomat és a csöveket, a katalizártortól a hátsódobig.
Erre mondott az ember 22.000 Ft-ot munkadĂ­jastĂłl, rĂĄadĂĄsul a jobbik dobot vĂĄlasztottam, hogy bĂ­rja mĂŠg egy ideig.

ez igen jó ár! profi kipufogósok 5e munkaóradíjba dolgoznak (saját tapasztalat) nekem a teljes rendszer fel le rakása, + ilyen cső cserék végdob csere katalizátor csere 3 óra meló volt. szóval ha az anyag is normális akkor ez nagyon jól hangzik, sajnálom h amikor én csináltattam nem voltam birtokába a fenti infóknak...
kĂśnnyĹą annak, akinek nem nehĂŠz...

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #166 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 15:26:04 »
ez igen jó ár! profi kipufogósok 5e munkaóradíjba dolgoznak (saját tapasztalat) nekem a teljes rendszer fel le rakása, + ilyen cső cserék végdob csere katalizátor csere 3 óra meló volt. szóval ha az anyag is normális akkor ez nagyon jól hangzik, sajnálom h amikor én csináltattam nem voltam birtokába a fenti infóknak...

Egy jĂł katalizĂĄtor mennyibe kerĂźl?

Nem elérhető WestBam

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 32
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 3
  • :2018 Július, 17, 14:44:17
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #167 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 16:13:21 »
Egy jĂł katalizĂĄtor mennyibe kerĂźl?
Annyi pĂŠnzed nincs. Vehetsz bele bĂĄrmilyet, talĂĄn a legolcsĂłbb a legcĂŠlszerĹąbb, mivel nem egy kihegyezett autĂłrĂłl van szĂł, a cĂŠl annyi, hogy zk-ra tudja az ĂŠrtĂŠket.
http://katalizatorok.eu/products.php?c=univerzalis-euro1-euro2-katalizatorok

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #168 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 16:41:13 »
Annyi pĂŠnzed nincs. Vehetsz bele bĂĄrmilyet, talĂĄn a legolcsĂłbb a legcĂŠlszerĹąbb, mivel nem egy kihegyezett autĂłrĂłl van szĂł, a cĂŠl annyi, hogy zk-ra tudja az ĂŠrtĂŠket.
http://katalizatorok.eu/products.php?c=univerzalis-euro1-euro2-katalizatorok

Köszi szépen az infót, csak azért voltam kiváncsi rá, mert a tegnap esti "szerelő" azt mondta, hogy 120.000-ért tudna utángyártottat ha lecseréltetem vele az egész rendszert.

Nem elérhető WestBam

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 32
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 3
  • :2018 Július, 17, 14:44:17
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #169 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 17:52:05 »
Köszi szépen az infót, csak azért voltam kiváncsi rá, mert a tegnap esti "szerelő" azt mondta, hogy 120.000-ért tudna utángyártottat ha lecseréltetem vele az egész rendszert.
HĂş, ne menj arra a kĂśrnyĂŠkre, hamarosan ĂştdĂ­jat is szedni fognak... LehĂşzĂĄsbĂłl 5*-osak.
EgyĂŠbirĂĄnt tuti van baja a katalizĂĄtorodnak? Mert felmerĂźl a kĂŠrdĂŠs, hogy biztos kiĂŠgett-e, mivel ezek a lehĂşzĂĄsra mentek.

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #170 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 17:56:57 »
HĂş, ne menj arra a kĂśrnyĂŠkre, hamarosan ĂştdĂ­jat is szedni fognak... LehĂşzĂĄsbĂłl 5*-osak.
EgyĂŠbirĂĄnt tuti van baja a katalizĂĄtorodnak? Mert felmerĂźl a kĂŠrdĂŠs, hogy biztos kiĂŠgett-e, mivel ezek a lehĂşzĂĄsra mentek.

Szerintem semmi baja, csak az ĂĄrakkal akartam tisztĂĄban lenni, gyanĂşs volt az a 120, mivel nagybĂĄtyjĂĄm (karosszĂŠriĂĄs) emlĂ­tette mĂŠg elĂśtte, hogy elĂŠg hĂşzos ĂĄra van, kb 20.000. Ahhoz kĂŠpest viszont olcsĂł :) , lehet mingyĂĄrt kettőt is veszek csak hogy legyen  ;D

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #171 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 20:13:16 »
Szerintem semmi baja, csak az ĂĄrakkal akartam tisztĂĄban lenni, gyanĂşs volt az a 120, mivel nagybĂĄtyjĂĄm (karosszĂŠriĂĄs) emlĂ­tette mĂŠg elĂśtte, hogy elĂŠg hĂşzos ĂĄra van, kb 20.000. Ahhoz kĂŠpest viszont olcsĂł :) , lehet mingyĂĄrt kettőt is veszek csak hogy legyen  ;D

asso kĂśzĂŠp dob 9700Ft
bosal katalizĂĄtor 62000Ft
bosal univ. katal 16500Ft

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #172 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 20:13:55 »

Nem elérhető Sali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.366
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2019 Március, 06, 14:34:39
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #173 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 20:37:44 »
Annyi pĂŠnzed nincs. Vehetsz bele bĂĄrmilyet, talĂĄn a legolcsĂłbb a legcĂŠlszerĹąbb, mivel nem egy kihegyezett autĂłrĂłl van szĂł, a cĂŠl annyi, hogy zk-ra tudja az ĂŠrtĂŠket.
http://katalizatorok.eu/products.php?c=univerzalis-euro1-euro2-katalizatorok
ĂŠn is ilyet raktam fel, az ovĂĄlis jĂłl passzol
kĂśnnyĹą annak, akinek nem nehĂŠz...

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #174 Dátum: 2011 Augusztus, 24, 09:35:11 »
Sziasztok!

TĂşl vagyok a kipufogĂł rendszer cserĂŠjĂŠn, csak a katalizĂĄrtor maradt, meg a hĂĄtsĂł dob, mert azt pĂĄr hĂłnapja cserĂŠltĂŠk.
MaximĂĄlisan meg vagyok elĂŠgedve a munkĂĄval ĂŠs az ĂĄrral, csak ajĂĄnlani tudom a mestert:
http://www.kipufogo.fw.hu/

Nem elérhető akobor

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 114
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 28
  • :2012 Szeptember, 26, 22:39:35
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #175 Dátum: 2011 Augusztus, 24, 12:32:38 »
Sziasztok!

TĂşl vagyok a kipuffogĂł rendszer cserĂŠjĂŠn, csak a katalizĂĄrtor maradt, meg a hĂĄtsĂł dob, mert azt pĂĄr hĂłnapja cserĂŠltĂŠk.
MaximĂĄlisan meg vagyok elĂŠgedve a munkĂĄval ĂŠs az ĂĄrral, csak ajĂĄnlani tudom a mestert:
http://www.kipufogo.fw.hu/
mennyi lett az annyi, és mennyi idő alatt? :)

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #176 Dátum: 2011 Augusztus, 24, 13:17:27 »
mennyi lett az annyi, és mennyi idő alatt? :)

23.000 Ft lett a vége (középdob, teljes csőcsere, esztétikusabb hátsó kipufogó nyúlvány) és kb 1 óra alatt megvolt.

Nem elérhető akobor

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 114
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 28
  • :2012 Szeptember, 26, 22:39:35
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #177 Dátum: 2011 Augusztus, 24, 13:36:41 »
23.000 Ft lett a vége (középdob, teljes csőcsere, esztétikusabb hátsó kipuffogó nyúlvány) és kb 1 óra alatt megvolt.

kĂśszi, most mĂĄr tuti, hogy odaviszem az enyĂŠmet is!

Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #178 Dátum: 2011 Augusztus, 24, 17:41:05 »
TĂşl vagyok a kipuffogĂł rendszer cserĂŠjĂŠn, csak a katalizĂĄrtor maradt, meg a hĂĄtsĂł dob, mert azt pĂĄr hĂłnapja cserĂŠltĂŠk.

Akkor mĂĄr remekĂźl tudsz kiput fogni :D
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #179 Dátum: 2011 Augusztus, 24, 18:23:24 »
Akkor mĂĄr remekĂźl tudsz kiput fogni :D

SimĂĄn  ;D

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #180 Dátum: 2011 Augusztus, 31, 15:59:55 »
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy tud-e valaki ajánlani jó műanyagost, aki hűtőt is tud hegeszteni?
Előreis köszi.

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #181 Dátum: 2011 Augusztus, 31, 17:08:32 »
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy tud-e valaki ajánlani jó műanyagost, aki hűtőt is tud hegeszteni?
Előreis köszi.

víz hűtőre gondolsz? azt nem nagyon szokták...

Nem elérhető szemes.kifli

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 192
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 14
  • :2014 Október, 02, 11:27:01
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #182 Dátum: 2011 Szeptember, 01, 07:55:56 »
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy tud-e valaki ajánlani jó műanyagost, aki hűtőt is tud hegeszteni?
Előreis köszi.

ĂŠn tudok egyett a pontos nevĂŠt nem tudom a cĂŠgnek csak azt, hogy hol vannak mĹąanyagot is hegesztenek, de hĹątőket is, illetve az a fő tevĂŠkenysĂŠgĂźk! ĂŠn nĂĄluk csinĂĄltattam a lĂśkhĂĄrĂ­tĂłt ĂŠs egĂŠsz olcsĂłn dolgoznak emlĂŠkezeteim szerint!  :-!  http://maps.google.hu/maps/place?ftid=0x4741dcb596ef753d:0x1300c428e9f718e0&q=budapest+liget+utca+6&hl=hu&ved=0CAwQ-gswAA&sa=X&ei=cR1fTtiGN8nj_AasxqGkAQ

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #183 Dátum: 2011 Szeptember, 01, 13:17:55 »
ĂŠn tudok egyett a pontos nevĂŠt nem tudom a cĂŠgnek csak azt, hogy hol vannak mĹąanyagot is hegesztenek, de hĹątőket is, illetve az a fő tevĂŠkenysĂŠgĂźk! ĂŠn nĂĄluk csinĂĄltattam a lĂśkhĂĄrĂ­tĂłt ĂŠs egĂŠsz olcsĂłn dolgoznak emlĂŠkezeteim szerint!  :-!  http://maps.google.hu/maps/place?ftid=0x4741dcb596ef753d:0x1300c428e9f718e0&q=budapest+liget+utca+6&hl=hu&ved=0CAwQ-gswAA&sa=X&ei=cR1fTtiGN8nj_AasxqGkAQ

KĂśszi szĂŠpen.

Nem elérhető Kolin

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.785
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 149
  • :2023 Július, 14, 09:51:29
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #184 Dátum: 2011 Szeptember, 01, 15:28:48 »
víz hűtőre gondolsz? azt nem nagyon szokták...
dehogynem...

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #185 Dátum: 2011 Szeptember, 01, 15:34:17 »
dehogynem...

Nekem is volt mĂĄr javĂ­tva egy ĂŠve ĂŠs ott kezdi megadni magĂĄt Ăşjra, Ăşgyhogy jobb a bĂŠkessĂŠg, beruhĂĄzok inkĂĄbb egy Ăşjra.

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #186 Dátum: 2011 Szeptember, 17, 14:21:45 »
Ma kicseréltettem az első szélvédőmet, és szeretném ajánlani a mester urat, mert nagyon jó munkát végzett igen kedvező áron. A nevét csak úgy tudom, hogy szélvédős Imi, de a 15. kerületben a Széchenyi utca 39-ben van a műhelye. A csere 25-30 perc alatt megvolt, száradásra kellett még néhány órát várni.
22.000 Ft volt a szélvédő + mukna + anyagköltség egyben.
A telefonszĂĄma: 06709469642 / 06309622316
Ja, ĂŠs ami a legfontosabb, hĂĄzhoz is kiszĂĄll ebben az ĂĄrban Budapesten belĂźl, ĂŠs ha esetleg szĂŠt van rohadva az ablak alatt bĂĄrhol, akkor a mĹąhelyĂŠben kivĂĄgja, ĂŠs pĂłtolja, majd alapozza a szĂźksĂŠges rĂŠszeket. SzerencsĂŠre nĂĄlam ilyenre nem volt szĂźksĂŠg, de megnyugtatĂł hogy van ilyen szaki, aki egyben megoldja a cserĂŠt ĂŠs a kaszni munkĂĄt is.

Viszont az autoüvegbázis nevű céget nagyon nem ajánlom. A honlapjukon olcsó árral kecsegtetnek, kb 18-19 ezerből meglett volna az egész, amiből 12.300 Ft lett volna a szélvédő. Le is adtam a megrendelést, két nap múlva felhívtam őket, mert nem jeleztek vissza, és akkor mondták, hogy igen, elnézést, de csak 30 ezerért tudnak szélvédőt rendelni...

Nem elérhető Imhotep306

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 169
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 6
  • :2013 Január, 09, 14:41:51
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #187 Dátum: 2011 Szeptember, 19, 18:08:33 »
Ma kicseréltettem az első szélvédőmet, és szeretném ajánlani a mester urat, mert nagyon jó munkát végzett igen kedvező áron. A nevét csak úgy tudom, hogy szélvédős Imi, de a 15. kerületben a Széchenyi utca 39-ben van a műhelye. A csere 25-30 perc alatt megvolt, száradásra kellett még néhány órát várni.
22.000 Ft volt a szélvédő + mukna + anyagköltség egyben.
A telefonszĂĄma: 06709469642 / 06309622316
Ja, ĂŠs ami a legfontosabb, hĂĄzhoz is kiszĂĄll ebben az ĂĄrban Budapesten belĂźl, ĂŠs ha esetleg szĂŠt van rohadva az ablak alatt bĂĄrhol, akkor a mĹąhelyĂŠben kivĂĄgja, ĂŠs pĂłtolja, majd alapozza a szĂźksĂŠges rĂŠszeket. SzerencsĂŠre nĂĄlam ilyenre nem volt szĂźksĂŠg, de megnyugtatĂł hogy van ilyen szaki, aki egyben megoldja a cserĂŠt ĂŠs a kaszni munkĂĄt is.

Viszont az autoüvegbázis nevű céget nagyon nem ajánlom. A honlapjukon olcsó árral kecsegtetnek, kb 18-19 ezerből meglett volna az egész, amiből 12.300 Ft lett volna a szélvédő. Le is adtam a megrendelést, két nap múlva felhívtam őket, mert nem jeleztek vissza, és akkor mondták, hogy igen, elnézést, de csak 30 ezerért tudnak szélvédőt rendelni...


A bőcsületes nev Farkas Imre és kb 9-10 éve ismerem de már elötte is ezt csinálta jó szaki :)

Nem elérhető Nemo

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 827
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 29
  • :2021 Február, 17, 20:17:09
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #188 Dátum: 2011 December, 19, 12:25:10 »
RiasztĂł szerelĂŠs utĂĄn ĂŠszrevettem, hogy nem akkor megy egyenesen a kocsi amikor
a kormĂĄny egyenesben van. BĂĄr nem hiszem, hogy van ĂśsszefĂźggĂŠs a kĂŠt dolog kĂśzĂśtt...

Elvittem a speedy-hez BudaĂśrsre futĂłmĹąbeĂĄllĂ­tĂĄsra 5200Ft volt.
Nagyon rendesek, egyből megcsinálták.
AjĂĄnlom mindenkinek.
CĂŠges autĂłt is vittĂźnk mĂĄr oda ĂŠs normĂĄlis korrekt ĂĄron csinĂĄltĂĄk azt is.

Nem elérhető Imhotep306

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 169
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 6
  • :2013 Január, 09, 14:41:51
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #189 Dátum: 2011 December, 20, 10:33:24 »
RiasztĂł szerelĂŠs utĂĄn ĂŠszrevettem, hogy nem akkor megy egyenesen a kocsi amikor
a kormĂĄny egyenesben van. BĂĄr nem hiszem, hogy van ĂśsszefĂźggĂŠs a kĂŠt dolog kĂśzĂśtt...

Elvittem a speedy-hez BudaĂśrsre futĂłmĹąbeĂĄllĂ­tĂĄsra 5200Ft volt.
Nagyon rendesek, egyből megcsinálták.
AjĂĄnlom mindenkinek.
CĂŠges autĂłt is vittĂźnk mĂĄr oda ĂŠs normĂĄlis korrekt ĂĄron csinĂĄltĂĄk azt is.

Csak akkor van ĂśsszefĂźgĂŠs, ha levetted a kormĂĄnyt ĂŠs rosszĂşl raktad vissza
A futómű beáll-t tőlem is kérhetted volna cirka 4 pénzbe kerül

Nem elérhető Nemo

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 827
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 29
  • :2021 Február, 17, 20:17:09
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #190 Dátum: 2011 December, 20, 23:58:01 »
Csak akkor van ĂśsszefĂźgĂŠs, ha levetted a kormĂĄnyt ĂŠs rosszĂşl raktad vissza
A futómű beáll-t tőlem is kérhetted volna cirka 4 pénzbe kerül

Nem vettem le a kormĂĄnyt....
EzĂŠrt is fura.
Annyira csak nem csimpaszkodtam bele mikor szereltem, hogy, megcsavarodott volna  :D

Nem elérhető tmz

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.203
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2016 Január, 14, 20:33:19
  • JĂłmunkĂĄsember
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #191 Dátum: 2011 December, 21, 12:16:50 »
Nem vettem le a kormĂĄnyt....
EzĂŠrt is fura.
Annyira csak nem csimpaszkodtam bele mikor szereltem, hogy, megcsavarodott volna  :D

RiasztĂł szerelĂŠs utĂĄni futĂłmĹą beĂĄllĂ­tĂĄst se hallottam mĂŠg ... de tetszik :D

Túl erős vagy Némó :D

Nem elérhető Nemo

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 827
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 29
  • :2021 Február, 17, 20:17:09
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #192 Dátum: 2012 Január, 03, 14:33:29 »
RiasztĂł szerelĂŠs utĂĄni futĂłmĹą beĂĄllĂ­tĂĄst se hallottam mĂŠg ... de tetszik :D

Túl erős vagy Némó :D

Megcsavartam a kormĂĄnyrudat...  :D
+Mondtam ĂŠn, hogy kijon a kmĂłra kormĂĄnylevĂŠtel nĂŠlkĂźl is  :-))
1 izzócsere + futómŹållítås (megÊri)

Nem elérhető Zoli_XSI

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 221
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 32
  • :2018 December, 31, 11:42:03
  • 2.0 XSI
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #193 Dátum: 2012 Február, 17, 17:24:34 »
HellĂłka!

Lenne olyan kĂśztetek aki ĂŠrt a kĂŠtĂźtemĂź robogĂłkhoz?
van pĂĄr megvĂĄlaszolatlan kĂŠrdĂŠsem. jĂłlenne ha valaki elĂĄrulnĂĄ mĂŠrt kĂśpi be a gyertyĂĄt folyamatosan.. ĂŠs hogy az normĂĄls-e hogy a karba alatti a membrĂĄnos rĂŠsz utĂĄn miĂŠrt van tele benzinnel.
125ccm 2T Runner az alany.
Off tĂŠma de hĂĄtha...

kössz előre is

Benya leengedĂŠs/csere + karbi pucolĂĄs utĂĄn berĂśffent a sĂĄrkĂĄny:)

Nem elérhető btomi87

  • FĂŠrfiak
  • Tag
  • *
  • Hozzászólások: 118
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 4
  • :2016 Május, 31, 11:49:17
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #194 Dátum: 2012 Február, 18, 21:20:39 »
HellĂłka!

Lenne olyan kĂśztetek aki ĂŠrt a kĂŠtĂźtemĂź robogĂłkhoz?
van pĂĄr megvĂĄlaszolatlan kĂŠrdĂŠsem. jĂłlenne ha valaki elĂĄrulnĂĄ mĂŠrt kĂśpi be a gyertyĂĄt folyamatosan.. ĂŠs hogy az normĂĄls-e hogy a karba alatti a membrĂĄnos rĂŠsz utĂĄn miĂŠrt van tele benzinnel.
125ccm 2T Runner az alany.
Off tĂŠma de hĂĄtha...

kössz előre is

Benya leengedĂŠs/csere + karbi pucolĂĄs utĂĄn berĂśffent a sĂĄrkĂĄny:)


Hello! Nekem is van egy 180-as runnerem. A karburĂĄtort kell beĂĄllĂ­tani vagy az automataszivatĂł romlott el.

Nem elérhető Zoli_XSI

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 221
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 32
  • :2018 December, 31, 11:42:03
  • 2.0 XSI
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #195 Dátum: 2012 Február, 19, 08:16:27 »


Hello! Nekem is van egy 180-as runnerem. A karburĂĄtort kell beĂĄllĂ­tani vagy az automataszivatĂł romlott el.

szerencsĂŠre mĂĄr ketyeg:)

Nem elérhető Sali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.366
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2019 Március, 06, 14:34:39
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #196 Dátum: 2012 Március, 12, 10:44:17 »
régi problémám, hogy a vezető oldali ülésemnek (xsi sport) a comb támasza el van törve. Ez amúgy valami típus hiba lehet mert ez már a második ülés ami benne van és ennek is a külső (bal) oldala nem tart. van e valakinek tapasztalata a javításról? úgy tudom meg lehet hegeszteni. vagy esetleg konkrét mestert tudnátok e ajánlani? a lényeg az lenne hogy a kárpit és a szivacsozás szépen visszakerüljön a helyére a megbontás után, mert amit eddig láttam javítva az sajnos nem volt valami szép munka...
kĂśnnyĹą annak, akinek nem nehĂŠz...

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #197 Dátum: 2012 Március, 12, 13:26:00 »
régi problémám, hogy a vezető oldali ülésemnek (xsi sport) a comb támasza el van törve. Ez amúgy valami típus hiba lehet mert ez már a második ülés ami benne van és ennek is a külső (bal) oldala nem tart. van e valakinek tapasztalata a javításról? úgy tudom meg lehet hegeszteni. vagy esetleg konkrét mestert tudnátok e ajánlani? a lényeg az lenne hogy a kárpit és a szivacsozás szépen visszakerüljön a helyére a megbontás után, mert amit eddig láttam javítva az sajnos nem volt valami szép munka...

NehĂŠz emberek nehĂŠzkes ki- ĂŠs beszĂĄllĂĄsa.
S16 ĂźlĂŠseket ĂŠn is hegeszttettem.
Le kell bontani a szicsot ĂŠs bĂĄrki, aki tud hegeszteni, meg tudja Neked csinĂĄlni.
           
                                            

Nem elérhető Sali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.366
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2019 Március, 06, 14:34:39
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #198 Dátum: 2012 Március, 12, 13:46:34 »
NehĂŠz emberek nehĂŠzkes ki- ĂŠs beszĂĄllĂĄsa.
S16 ĂźlĂŠseket ĂŠn is hegeszttettem.
Le kell bontani a szicsot ĂŠs bĂĄrki, aki tud hegeszteni, meg tudja Neked csinĂĄlni.
sajnos az autót is így vettem, aztán később más miatt vettem egy angolból bal oldalit látszólag és az elmondások szerint hibátlant de mire hozzám került ennek is ugyanez volt a baja. én le tudom bontani vajon szépen a kárpitot és a szivacsokat úgy, h a visszarakásnál nem fog látszani vagy ezt is érdemesebb szakemberre bízni?
kĂśnnyĹą annak, akinek nem nehĂŠz...

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #199 Dátum: 2012 Március, 12, 13:48:58 »
sajnos az autót is így vettem, aztán később más miatt vettem egy angolból bal oldalit látszólag és az elmondások szerint hibátlant de mire hozzám került ennek is ugyanez volt a baja. én le tudom bontani vajon szépen a kárpitot és a szivacsokat úgy, h a visszarakásnál nem fog látszani vagy ezt is érdemesebb szakemberre bízni?

Szerintem le tudod, de Te tudod, hogy mit vĂĄllalsz be ĂŠs inkĂĄbb mit nem :)
           
                                            

 


Google PageRank