Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Szerző Téma: Szervízek, szerelők  (Megtekintve 116200 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

marcusa

  • Adminisztrátor
  • Klubfüggő
  • *****
  • Népszerűség: 151
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.889
  • Autó színe: Kék
  • Évjárat: 2000
  • Kor: 30
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: 5 ajts
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #150 Dátum: 2011 Április, 04, 15:38:16 »

Sziasztok!

Igaz nem 306-m van, hanem 106-m, de talán nem veszitek rossz néven ha érdeklődök nálatok.
Tudtok esetleg Budapesten megbízható (francia) autószervízt?
Az utóbbi helyen ahol megfordultam, rendes munkát végeztek. Csak megállapították hogy olaj van a hűtővízben => hengerfejes.  Erre adtak nekem egy ilyen 130e Ft körüli árajánlatot. Amit picit soknak tartok.
Szóval korrekt munkát / korrekt áron végző szakembert keresek.
Köszönöm előre is!
Szia! Üdv köztünk!
Írj privit Rózsahegyir vagy Kapi klubtagnak, ők vállalnak szereléseket, az enyémet és még sok mindenkiét ők csinálták (és természetesen kifogástalan munkát végeztek), és még az alkatrészekre is tudnak kedvezményt!  :-!  _pug
Naplózva

ephinephrin106

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Népszerűség: 2
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 40
  • Autó színe: Indigo Blue
  • Évjárat: 1998
  • Kor: 28
  • Lakóhely: Kerepes
  • Motor: 1.1
  • Típus: 3 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #151 Dátum: 2011 Április, 04, 16:23:43 »

Szia! Üdv köztünk!
Írj privit Rózsahegyir vagy Kapi klubtagnak, ők vállalnak szereléseket, az enyémet és még sok mindenkiét ők csinálták (és természetesen kifogástalan munkát végeztek), és még az alkatrészekre is tudnak kedvezményt!  :-!  _pug
Szia!

Köszönöm a tippet!


Helló!

Nekem korában 106 om volt én is cseréltem HF tömítést szelepszár szimmeringekkel együtt max 12-13000 Ft volt .De ha jól emlékszem perselyes és akkor lehet persely tömítőgyűrű is . Úgy tudom a Hf tömítés a típushibája.
Hello!

Én is hasonló árban láttam hozzá tömítés szettet. Ehhez hozzá jön még a munkadíj. De ezt a 130.000Ft-t kicsit túlzásnak tartom. A hűtőrendszer kipucolásra mondták hogy egy napos meló. Hétvégén haverral megcsináltuk 2,5 óra alatt.
Nem tudtam hogy ez típushiba. Na de:
/OFF vége
Naplózva

gatterfighter1

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 14
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 720
  • Autó színe: EZÜST
  • Évjárat: 2001.07
  • Lakóhely: Bögöt
  • Motor: 1.6 - 100LE
  • Típus: Sedan
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #152 Dátum: 2011 Április, 04, 16:35:22 »

Szia!

Köszönöm a tippet!
Hello!

Én is hasonló árban láttam hozzá tömítés szettet. Ehhez hozzá jön még a munkadíj. De ezt a 130.000Ft-t kicsit túlzásnak tartom. A hűtőrendszer kipucolásra mondták hogy egy napos meló. Hétvégén haverral megcsináltuk 2,5 óra alatt.
Nem tudtam hogy ez típushiba. Na de:
/OFF vége

Sajnos az megmelegszik és kinyomja én 162000 nél cseréltem ha jól emlékszem Glasert tettem bele. Da leveszed a hengerfejet szimeringet illetve szelepeket becsiszoltatnám síkolás kb 10 eFt-ból mind megvan
Naplózva

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #153 Dátum: 2011 Április, 07, 13:26:33 »

a XI. kerület és környékén jó kipufogóst tud valaki esetleg? eddig 8-10e forintos árajánlatom van katalizátor cserére (munkadíj) csak picit sokallom...
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

ephinephrin106

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Népszerűség: 2
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 40
  • Autó színe: Indigo Blue
  • Évjárat: 1998
  • Kor: 28
  • Lakóhely: Kerepes
  • Motor: 1.1
  • Típus: 3 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #154 Dátum: 2011 Április, 07, 16:01:41 »

a XI. kerület és környékén jó kipufogóst tud valaki esetleg? eddig 8-10e forintos árajánlatom van katalizátor cserére (munkadíj) csak picit sokallom...
Sajnos a XI. kerületben nemtudok. De ha a XIV. kerület nincs túl messze, akkor ott tudok egy korrekt áron dolgozó szakit. Régebben javítattam is nála,  2 hónapja cseréltettem újra dobot,ill. középcsövet (PUG106).
Reggel 7-től már ottvan. Spirál Kipufogószervíz Bt. http://www.kipufogo.fw.hu/
Naplózva

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #155 Dátum: 2011 Április, 07, 17:47:10 »

Sajnos a XI. kerületben nemtudok. De ha a XIV. kerület nincs túl messze, akkor ott tudok egy korrekt áron dolgozó szakit. Régebben javítattam is nála,  2 hónapja cseréltettem újra dobot,ill. középcsövet (PUG106).
Reggel 7-től már ottvan. Spirál Kipufogószervíz Bt. http://www.kipufogo.fw.hu/

Köszi, megnézem! ;)
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #156 Dátum: 2011 Április, 11, 14:21:41 »

Sajnos a XI. kerületben nemtudok. De ha a XIV. kerület nincs túl messze, akkor ott tudok egy korrekt áron dolgozó szakit. Régebben javítattam is nála,  2 hónapja cseréltettem újra dobot,ill. középcsövet (PUG106).
Reggel 7-től már ottvan. Spirál Kipufogószervíz Bt. http://www.kipufogo.fw.hu/
Köszi a tippet, nagyon korrekt a csóka, 7e -ért elvállalta a katalizátor és a hátsó dob cseréjét együttesen. Máshol csak a katit akarták 8-10e -be cserélni. Holnap jelentkezem az elégedettségi szint véget ;)
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

ephinephrin106

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Népszerűség: 2
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 40
  • Autó színe: Indigo Blue
  • Évjárat: 1998
  • Kor: 28
  • Lakóhely: Kerepes
  • Motor: 1.1
  • Típus: 3 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #157 Dátum: 2011 Április, 11, 19:59:39 »

Köszi a tippet, nagyon korrekt a csóka, 7e -ért elvállalta a katalizátor és a hátsó dob cseréjét együttesen. Máshol csak a katit akarták 8-10e -be cserélni. Holnap jelentkezem az elégedettségi szint véget ;)
Nincs mit. Rugalmas, korrekt az öreg. Nekem anno mindenféle előleg nélkül vette meg az alkatrészeimet. Felrakás után kellett csak fizetni.
Naplózva

fulop89

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Népszerűség: 0
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 32
  • Autó színe: piros
  • Évjárat: 1997
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #158 Dátum: 2011 Április, 11, 22:38:12 »

sziasztok lenne egy kerdesem espedig a kuplungomigen kint fogg es szeretnek allitani rajta
 es neheze vagyhogy csinaljam? :-\
Naplózva

kissaty -p3u0e6t-

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 34
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.771
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 1996.11
  • Lakóhely: Kenéz
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
  • p3u0e6t SL Wintertime®™
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #159 Dátum: 2011 Április, 13, 22:29:15 »

sziasztok lenne egy kerdesem espedig a kuplungomigen kint fogg es szeretnek allitani rajta
 es neheze vagyhogy csinaljam? :-\

ha automata állítású akkor csere (km óra állásod? )
ha manuális akkor nem nehéz találd meg a kuplung bóvdent és a végén tudsz állítani

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #160 Dátum: 2011 Április, 14, 11:33:08 »

Köszi a tippet, nagyon korrekt a csóka, 7e -ért elvállalta a katalizátor és a hátsó dob cseréjét együttesen. Máshol csak a katit akarták 8-10e -be cserélni. Holnap jelentkezem az elégedettségi szint véget ;)

szóval maximálisan tudom ajánlani ephinephrin 106 kolléga által javasolt kipufogó javító szakembert! Minden a megbeszéltek szerint, korrektül történt: szépen felrakta a katalizátort (utángyártott) de némi szívása volt vele, illetve a típusra való Remus végdobot is amivel még nagyobb szívása volt szegénynek, ami részben az én hibám mivel előzetesen csak annyit mondtam, hogy egy típus azonos végdobot kéne felhajítani, azt nem mondtam neki hogy sport dob. emiatt az átfülezésre nem készült de hosszas játszadozás után majdnem hibátlanul sikerült beállítani a dolgokat majdnem két óra alatt és végül az előre egyeztetett 7e forint munkadíjjal számolt. Mivel a középdobom sem fog már pár ezer kilométernél többet bírni, majd visszamegyek és akkor be fogja állítani véglegesen a tuti helyére a végdobot. mindenkinek aki területileg érdekelt bátran ajánlom.  http://www.kipufogo.fw.hu/
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

ephinephrin106

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Népszerűség: 2
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 40
  • Autó színe: Indigo Blue
  • Évjárat: 1998
  • Kor: 28
  • Lakóhely: Kerepes
  • Motor: 1.1
  • Típus: 3 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #161 Dátum: 2011 Április, 15, 14:04:45 »

szóval maximálisan tudom ajánlani ephinephrin 106 kolléga által javasolt kipufogó javító szakembert!
Örülök! Gratulálok az "új rendszerhez"!
Naplózva

parizs

  • Adminisztrátor
  • Klubfüggő
  • *****
  • Népszerűség: 200
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.135
  • Autó színe: sötétkék
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 5 ajtós
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #162 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 00:01:13 »

Sziasztok!

A mai napon hazafele jövet leugrott a hátsó dobot tartó gumi rögzítő és ennek következtében eltört a katalizátor mögött a kipufogó csövem.
Kellett még az autó, úgyhogy google fellapoz és kerestem egy éjjel-nappali szervízt ahol gyorsan orvosolni tudják a hibát.
Közben sikerült visszaakasztani a dobot és így lábon eltudtam jutni az ominózus szervízbe, ahol végülis csak egy heggesztést kellett csinálnija az embernek.
Elkezdtünk árakról beszélgetni és kiderült, hogy ő 10.000 Ft anyagköltséget (1 db drót vagymi, meg egy heggesztő cucc üzemeltetése) és 10.000 Ft munkadíjat gondolt az egészért.
De végig magyarázta, hogy ezért a munkáért ő nem tud garanciát vállalni, mert olyan szar az egész kipufogó rendszerem, hogy élből cserélne mindent katalizátorostól, a pár hónapja felrakott hátsó dobbal együtt, amit potom 190.000 ft-ból meg is úsznék ha most otthagyom az autót.
Nem voltak illúzióim a sűrgősségi autószerelés tarifái kapcsán, de ez azért meglepett. Vagy én vagyok túl naív?
Most már csak azon izgulok, hogy nem segített-e rá arra, hogy minnél előbb tönkre menjen a rendszerem....  :-\

Szóval aki teheti a következő szervízt messziről kerülje el:

Pirik Autószervíz, 1203 Budapest Határ út 45.
http://niveraz.vss.hu/pirik/
Naplózva

WestBam

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Népszerűség: 3
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 32
  • Autó színe: ezüst
  • Évjárat: 2002
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #163 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 10:02:59 »

Sziasztok!

A mai napon hazafele jövet leugrott a hátsó dobot tartó gumi rögzítő és ennek következtében eltört a katalizátor mögött a kipuffogó csövem.
Kellett még az autó, úgyhogy google fellapoz és kerestem egy éjjel-nappali szervízt ahol gyorsan orvosolni tudják a hibát.
Közben sikerült visszaakasztani a dobot és így lábon eltudtam jutni az ominózus szervízbe, ahol végülis csak egy heggesztést kellett csinálnija az embernek.
Elkezdtünk árakról beszélgetni és kiderült, hogy ő 10.000 Ft anyagköltséget (1 db drót vagymi, meg egy heggesztő cucc üzemeltetése) és 10.000 Ft munkadíjat gondolt az egészért.
De végig magyarázta, hogy ezért a munkáért ő nem tud garanciát vállalni, mert olyan szar az egész kipuffogó rendszerem, hogy élből cserélne mindent katalizátorostól, a pár hónapja felrakott hátsó dobbal együtt, amit potom 190.000 ft-ból meg is úsznék ha most otthagyom az autót.
Nem voltak illúzióim a sűrgősségi autószerelés tarifái kapcsán, de ez azért meglepett. Vagy én vagyok túl naív?
Most már csak azon izgulok, hogy nem segített-e rá arra, hogy minnél előbb tönkre menjen a rendszerem....  :-\

Szóval aki teheti a következő szervízt messziről kerülje el:

Pirik Autószervíz, 1203 Budapest Határ út 45.
http://niveraz.vss.hu/pirik/
Ez egy igen sikeres üzlet volt, sajnos vannak még ilyen lehúzós alakok :(
Egy kipuffost ismerek akit tudok ajánlani:
http://www.306klub.hu/forum/index.php?topic=210.msg125809#msg125809
Sajnos az árak nála sem alacsonyak, de ha mekeresel pü-ben akkor tudunk az alkatrészekről beszélni.... ;)
Naplózva

parizs

  • Adminisztrátor
  • Klubfüggő
  • *****
  • Népszerűség: 200
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.135
  • Autó színe: sötétkék
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 5 ajtós
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #164 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 13:16:36 »

Ez egy igen sikeres üzlet volt, sajnos vannak még ilyen lehúzós alakok :(
Egy kipuffost ismerek akit tudok ajánlani:
http://www.306klub.hu/forum/index.php?topic=210.msg125809#msg125809
Sajnos az árak nála sem alacsonyak, de ha mekeresel pü-ben akkor tudunk az alkatrészekről beszélni.... ;)

Köszi szépen a segítséget, elsőkörben megpróbálom a sokak álltal ajánlott  http://www.kipufogo.fw.hu/ céget.
Most voltam nálluk és az első benyomások eléggé barátságosak, le akarom cseréltetni velük a középdobomat és a csöveket, a katalizártortól a hátsódobig.
Erre mondott az ember 22.000 Ft-ot munkadíjastól, ráadásul a jobbik dobot választottam, hogy bírja még egy ideig.
Naplózva

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #165 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 13:34:22 »

Köszi szépen a segítséget, elsőkörben megpróbálom a sokak álltal ajánlott  http://www.kipufogo.fw.hu/ céget.
Most voltam nálluk és az első benyomások eléggé barátságosak, le akarom cseréltetni velük a középdobomat és a csöveket, a katalizártortól a hátsódobig.
Erre mondott az ember 22.000 Ft-ot munkadíjastól, ráadásul a jobbik dobot választottam, hogy bírja még egy ideig.

ez igen jó ár! profi kipufogósok 5e munkaóradíjba dolgoznak (saját tapasztalat) nekem a teljes rendszer fel le rakása, + ilyen cső cserék végdob csere katalizátor csere 3 óra meló volt. szóval ha az anyag is normális akkor ez nagyon jól hangzik, sajnálom h amikor én csináltattam nem voltam birtokába a fenti infóknak...
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

parizs

  • Adminisztrátor
  • Klubfüggő
  • *****
  • Népszerűség: 200
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.135
  • Autó színe: sötétkék
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 5 ajtós
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #166 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 15:26:04 »

ez igen jó ár! profi kipufogósok 5e munkaóradíjba dolgoznak (saját tapasztalat) nekem a teljes rendszer fel le rakása, + ilyen cső cserék végdob csere katalizátor csere 3 óra meló volt. szóval ha az anyag is normális akkor ez nagyon jól hangzik, sajnálom h amikor én csináltattam nem voltam birtokába a fenti infóknak...

Egy jó katalizátor mennyibe kerül?
Naplózva

WestBam

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Népszerűség: 3
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 32
  • Autó színe: ezüst
  • Évjárat: 2002
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #167 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 16:13:21 »

Egy jó katalizátor mennyibe kerül?
Annyi pénzed nincs. Vehetsz bele bármilyet, talán a legolcsóbb a legcélszerűbb, mivel nem egy kihegyezett autóról van szó, a cél annyi, hogy zk-ra tudja az értéket.
http://katalizatorok.eu/products.php?c=univerzalis-euro1-euro2-katalizatorok
Naplózva

parizs

  • Adminisztrátor
  • Klubfüggő
  • *****
  • Népszerűség: 200
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.135
  • Autó színe: sötétkék
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 5 ajtós
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #168 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 16:41:13 »

Annyi pénzed nincs. Vehetsz bele bármilyet, talán a legolcsóbb a legcélszerűbb, mivel nem egy kihegyezett autóról van szó, a cél annyi, hogy zk-ra tudja az értéket.
http://katalizatorok.eu/products.php?c=univerzalis-euro1-euro2-katalizatorok

Köszi szépen az infót, csak azért voltam kiváncsi rá, mert a tegnap esti "szerelő" azt mondta, hogy 120.000-ért tudna utángyártottat ha lecseréltetem vele az egész rendszert.
Naplózva

WestBam

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Népszerűség: 3
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 32
  • Autó színe: ezüst
  • Évjárat: 2002
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #169 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 17:52:05 »

Köszi szépen az infót, csak azért voltam kiváncsi rá, mert a tegnap esti "szerelő" azt mondta, hogy 120.000-ért tudna utángyártottat ha lecseréltetem vele az egész rendszert.
Hú, ne menj arra a környékre, hamarosan útdíjat is szedni fognak... Lehúzásból 5*-osak.
Egyébiránt tuti van baja a katalizátorodnak? Mert felmerül a kérdés, hogy biztos kiégett-e, mivel ezek a lehúzásra mentek.
Naplózva

parizs

  • Adminisztrátor
  • Klubfüggő
  • *****
  • Népszerűség: 200
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.135
  • Autó színe: sötétkék
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 5 ajtós
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #170 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 17:56:57 »

Hú, ne menj arra a környékre, hamarosan útdíjat is szedni fognak... Lehúzásból 5*-osak.
Egyébiránt tuti van baja a katalizátorodnak? Mert felmerül a kérdés, hogy biztos kiégett-e, mivel ezek a lehúzásra mentek.

Szerintem semmi baja, csak az árakkal akartam tisztában lenni, gyanús volt az a 120, mivel nagybátyjám (karosszériás) említette még elötte, hogy elég húzos ára van, kb 20.000. Ahhoz képest viszont olcsó :) , lehet mingyárt kettőt is veszek csak hogy legyen  ;D
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #171 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 20:13:16 »

Szerintem semmi baja, csak az árakkal akartam tisztában lenni, gyanús volt az a 120, mivel nagybátyjám (karosszériás) említette még elötte, hogy elég húzos ára van, kb 20.000. Ahhoz képest viszont olcsó :) , lehet mingyárt kettőt is veszek csak hogy legyen  ;D

asso közép dob 9700Ft
bosal katalizátor 62000Ft
bosal univ. katal 16500Ft
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #172 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 20:13:55 »

Naplózva

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #173 Dátum: 2011 Augusztus, 22, 20:37:44 »

Annyi pénzed nincs. Vehetsz bele bármilyet, talán a legolcsóbb a legcélszerűbb, mivel nem egy kihegyezett autóról van szó, a cél annyi, hogy zk-ra tudja az értéket.
http://katalizatorok.eu/products.php?c=univerzalis-euro1-euro2-katalizatorok
én is ilyet raktam fel, az ovális jól passzol
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

parizs

  • Adminisztrátor
  • Klubfüggő
  • *****
  • Népszerűség: 200
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.135
  • Autó színe: sötétkék
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 5 ajtós
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #174 Dátum: 2011 Augusztus, 24, 09:35:11 »

Sziasztok!

Túl vagyok a kipufogó rendszer cseréjén, csak a katalizártor maradt, meg a hátsó dob, mert azt pár hónapja cserélték.
Maximálisan meg vagyok elégedve a munkával és az árral, csak ajánlani tudom a mestert:
http://www.kipufogo.fw.hu/
Naplózva

akobor

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 28
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 114
  • Autó színe: piros
  • Évjárat: 1996
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #175 Dátum: 2011 Augusztus, 24, 12:32:38 »

Sziasztok!

Túl vagyok a kipuffogó rendszer cseréjén, csak a katalizártor maradt, meg a hátsó dob, mert azt pár hónapja cserélték.
Maximálisan meg vagyok elégedve a munkával és az árral, csak ajánlani tudom a mestert:
http://www.kipufogo.fw.hu/
mennyi lett az annyi, és mennyi idő alatt? :)
Naplózva

parizs

  • Adminisztrátor
  • Klubfüggő
  • *****
  • Népszerűség: 200
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.135
  • Autó színe: sötétkék
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 5 ajtós
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #176 Dátum: 2011 Augusztus, 24, 13:17:27 »

mennyi lett az annyi, és mennyi idő alatt? :)

23.000 Ft lett a vége (középdob, teljes csőcsere, esztétikusabb hátsó kipufogó nyúlvány) és kb 1 óra alatt megvolt.
Naplózva

akobor

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 28
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 114
  • Autó színe: piros
  • Évjárat: 1996
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #177 Dátum: 2011 Augusztus, 24, 13:36:41 »

23.000 Ft lett a vége (középdob, teljes csőcsere, esztétikusabb hátsó kipuffogó nyúlvány) és kb 1 óra alatt megvolt.

köszi, most már tuti, hogy odaviszem az enyémet is!
Naplózva

crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 353
  • Autó színe: Bordó
  • Évjárat: '96
  • Kor: 2000
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 8V
  • Típus: 5 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #178 Dátum: 2011 Augusztus, 24, 17:41:05 »

Túl vagyok a kipuffogó rendszer cseréjén, csak a katalizártor maradt, meg a hátsó dob, mert azt pár hónapja cserélték.

Akkor már remekül tudsz kiput fogni :D
Naplózva
van aki tankolni szeret, van aki vezetni és az autó hangját hallgatni - " a diesel a sátán üzemanyaga"

parizs

  • Adminisztrátor
  • Klubfüggő
  • *****
  • Népszerűség: 200
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.135
  • Autó színe: sötétkék
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 5 ajtós
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #179 Dátum: 2011 Augusztus, 24, 18:23:24 »

Akkor már remekül tudsz kiput fogni :D

Simán  ;D
Naplózva

parizs

  • Adminisztrátor
  • Klubfüggő
  • *****
  • Népszerűség: 200
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.135
  • Autó színe: sötétkék
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 5 ajtós
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #180 Dátum: 2011 Augusztus, 31, 15:59:55 »

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy tud-e valaki ajánlani jó műanyagost, aki hűtőt is tud hegeszteni?
Előreis köszi.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #181 Dátum: 2011 Augusztus, 31, 17:08:32 »

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy tud-e valaki ajánlani jó műanyagost, aki hűtőt is tud hegeszteni?
Előreis köszi.

víz hűtőre gondolsz? azt nem nagyon szokták...
Naplózva

szemes.kifli

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 14
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 192
  • Autó színe: fehér
  • Évjárat: 2000
  • Kor: 22
  • Lakóhely: budapest, XVI. ker
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #182 Dátum: 2011 Szeptember, 01, 07:55:56 »

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy tud-e valaki ajánlani jó műanyagost, aki hűtőt is tud hegeszteni?
Előreis köszi.

én tudok egyett a pontos nevét nem tudom a cégnek csak azt, hogy hol vannak műanyagot is hegesztenek, de hűtőket is, illetve az a fő tevékenységük! én náluk csináltattam a lökhárítót és egész olcsón dolgoznak emlékezeteim szerint!  :-!  http://maps.google.hu/maps/place?ftid=0x4741dcb596ef753d:0x1300c428e9f718e0&q=budapest+liget+utca+6&hl=hu&ved=0CAwQ-gswAA&sa=X&ei=cR1fTtiGN8nj_AasxqGkAQ
Naplózva

parizs

  • Adminisztrátor
  • Klubfüggő
  • *****
  • Népszerűség: 200
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.135
  • Autó színe: sötétkék
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 5 ajtós
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #183 Dátum: 2011 Szeptember, 01, 13:17:55 »

én tudok egyett a pontos nevét nem tudom a cégnek csak azt, hogy hol vannak műanyagot is hegesztenek, de hűtőket is, illetve az a fő tevékenységük! én náluk csináltattam a lökhárítót és egész olcsón dolgoznak emlékezeteim szerint!  :-!  http://maps.google.hu/maps/place?ftid=0x4741dcb596ef753d:0x1300c428e9f718e0&q=budapest+liget+utca+6&hl=hu&ved=0CAwQ-gswAA&sa=X&ei=cR1fTtiGN8nj_AasxqGkAQ

Köszi szépen.
Naplózva

Kolin

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 149
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.785
  • Autó színe: Zöld metál
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Borsod megye
  • Motor: 1.9TD
  • Típus: Sedan
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #184 Dátum: 2011 Szeptember, 01, 15:28:48 »

víz hűtőre gondolsz? azt nem nagyon szokták...
dehogynem...
Naplózva

parizs

  • Adminisztrátor
  • Klubfüggő
  • *****
  • Népszerűség: 200
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.135
  • Autó színe: sötétkék
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 5 ajtós
  • peugeot_boxer
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #185 Dátum: 2011 Szeptember, 01, 15:34:17 »

dehogynem...

Nekem is volt már javítva egy éve és ott kezdi megadni magát újra, úgyhogy jobb a békesség, beruházok inkább egy újra.
Naplózva

marcusa

  • Adminisztrátor
  • Klubfüggő
  • *****
  • Népszerűség: 151
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.889
  • Autó színe: Kék
  • Évjárat: 2000
  • Kor: 30
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: 5 ajts
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #186 Dátum: 2011 Szeptember, 17, 14:21:45 »

Ma kicseréltettem az első szélvédőmet, és szeretném ajánlani a mester urat, mert nagyon jó munkát végzett igen kedvező áron. A nevét csak úgy tudom, hogy szélvédős Imi, de a 15. kerületben a Széchenyi utca 39-ben van a műhelye. A csere 25-30 perc alatt megvolt, száradásra kellett még néhány órát várni.
22.000 Ft volt a szélvédő + mukna + anyagköltség egyben.
A telefonszáma: 06709469642 / 06309622316
Ja, és ami a legfontosabb, házhoz is kiszáll ebben az árban Budapesten belül, és ha esetleg szét van rohadva az ablak alatt bárhol, akkor a műhelyében kivágja, és pótolja, majd alapozza a szükséges részeket. Szerencsére nálam ilyenre nem volt szükség, de megnyugtató hogy van ilyen szaki, aki egyben megoldja a cserét és a kaszni munkát is.

Viszont az autoüvegbázis nevű céget nagyon nem ajánlom. A honlapjukon olcsó árral kecsegtetnek, kb 18-19 ezerből meglett volna az egész, amiből 12.300 Ft lett volna a szélvédő. Le is adtam a megrendelést, két nap múlva felhívtam őket, mert nem jeleztek vissza, és akkor mondták, hogy igen, elnézést, de csak 30 ezerért tudnak szélvédőt rendelni...
Naplózva

Imhotep306

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 6
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 169
  • Autó színe: metálkék
  • Évjárat: 1996
  • Kor: 29
  • Lakóhely: Csepel
  • Motor: 2.0 - 8V
  • Típus: 3 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #187 Dátum: 2011 Szeptember, 19, 18:08:33 »

Ma kicseréltettem az első szélvédőmet, és szeretném ajánlani a mester urat, mert nagyon jó munkát végzett igen kedvező áron. A nevét csak úgy tudom, hogy szélvédős Imi, de a 15. kerületben a Széchenyi utca 39-ben van a műhelye. A csere 25-30 perc alatt megvolt, száradásra kellett még néhány órát várni.
22.000 Ft volt a szélvédő + mukna + anyagköltség egyben.
A telefonszáma: 06709469642 / 06309622316
Ja, és ami a legfontosabb, házhoz is kiszáll ebben az árban Budapesten belül, és ha esetleg szét van rohadva az ablak alatt bárhol, akkor a műhelyében kivágja, és pótolja, majd alapozza a szükséges részeket. Szerencsére nálam ilyenre nem volt szükség, de megnyugtató hogy van ilyen szaki, aki egyben megoldja a cserét és a kaszni munkát is.

Viszont az autoüvegbázis nevű céget nagyon nem ajánlom. A honlapjukon olcsó árral kecsegtetnek, kb 18-19 ezerből meglett volna az egész, amiből 12.300 Ft lett volna a szélvédő. Le is adtam a megrendelést, két nap múlva felhívtam őket, mert nem jeleztek vissza, és akkor mondták, hogy igen, elnézést, de csak 30 ezerért tudnak szélvédőt rendelni...


A bőcsületes nev Farkas Imre és kb 9-10 éve ismerem de már elötte is ezt csinálta jó szaki :)
Naplózva

Nemo

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 29
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 827
  • Autó színe: Zöld
  • Évjárat: 2000,04
  • Kor: 27
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #188 Dátum: 2011 December, 19, 12:25:10 »

Riasztó szerelés után észrevettem, hogy nem akkor megy egyenesen a kocsi amikor
a kormány egyenesben van. Bár nem hiszem, hogy van összefüggés a két dolog között...

Elvittem a speedy-hez Budaörsre futóműbeállításra 5200Ft volt.
Nagyon rendesek, egyből megcsinálták.
Ajánlom mindenkinek.
Céges autót is vittünk már oda és normális korrekt áron csinálták azt is.
Naplózva

Imhotep306

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 6
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 169
  • Autó színe: metálkék
  • Évjárat: 1996
  • Kor: 29
  • Lakóhely: Csepel
  • Motor: 2.0 - 8V
  • Típus: 3 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #189 Dátum: 2011 December, 20, 10:33:24 »

Riasztó szerelés után észrevettem, hogy nem akkor megy egyenesen a kocsi amikor
a kormány egyenesben van. Bár nem hiszem, hogy van összefüggés a két dolog között...

Elvittem a speedy-hez Budaörsre futóműbeállításra 5200Ft volt.
Nagyon rendesek, egyből megcsinálták.
Ajánlom mindenkinek.
Céges autót is vittünk már oda és normális korrekt áron csinálták azt is.

Csak akkor van összefügés, ha levetted a kormányt és rosszúl raktad vissza
A futómű beáll-t tőlem is kérhetted volna cirka 4 pénzbe kerül
Naplózva

Nemo

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 29
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 827
  • Autó színe: Zöld
  • Évjárat: 2000,04
  • Kor: 27
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #190 Dátum: 2011 December, 20, 23:58:01 »

Csak akkor van összefügés, ha levetted a kormányt és rosszúl raktad vissza
A futómű beáll-t tőlem is kérhetted volna cirka 4 pénzbe kerül

Nem vettem le a kormányt....
Ezért is fura.
Annyira csak nem csimpaszkodtam bele mikor szereltem, hogy, megcsavarodott volna  :D
Naplózva

tmz

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.203
  • Autó színe: Fekete
  • Évjárat: 1999/8
  • Lakóhely: Csepel
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Sedan
  • Jómunkásember
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #191 Dátum: 2011 December, 21, 12:16:50 »

Nem vettem le a kormányt....
Ezért is fura.
Annyira csak nem csimpaszkodtam bele mikor szereltem, hogy, megcsavarodott volna  :D

Riasztó szerelés utáni futómű beállítást se hallottam még ... de tetszik :D

Túl erős vagy Némó :D
Naplózva

Nemo

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 29
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 827
  • Autó színe: Zöld
  • Évjárat: 2000,04
  • Kor: 27
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #192 Dátum: 2012 Január, 03, 14:33:29 »

Riasztó szerelés utáni futómű beállítást se hallottam még ... de tetszik :D

Túl erős vagy Némó :D

Megcsavartam a kormányrudat...  :D
+Mondtam én, hogy kijon a kmóra kormánylevétel nélkül is  :-))
1 izzócsere + futóműállítás (megéri)
Naplózva

Zoli_XSI

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 32
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 221
  • Autó színe: bordó (MOKQ)
  • Évjárat: 1995.7
  • Lakóhely: Csepel
  • Motor: 2.0 - 8V
  • Típus: 3 ajtós
  • 2.0 XSI
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #193 Dátum: 2012 Február, 17, 17:24:34 »

Hellóka!

Lenne olyan köztetek aki ért a kétütemü robogókhoz?
van pár megválaszolatlan kérdésem. jólenne ha valaki elárulná mért köpi be a gyertyát folyamatosan.. és hogy az normáls-e hogy a karba alatti a membrános rész után miért van tele benzinnel.
125ccm 2T Runner az alany.
Off téma de hátha...

kössz előre is

Benya leengedés/csere + karbi pucolás után beröffent a sárkány:)
Naplózva

btomi87

  • Férfiak
  • Tag
  • *
  • Népszerűség: 4
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 118
  • Autó színe: Sötétkék
  • Évjárat: 1998
  • Kor: 25
  • Lakóhely: Székesfehérvár
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #194 Dátum: 2012 Február, 18, 21:20:39 »

Hellóka!

Lenne olyan köztetek aki ért a kétütemü robogókhoz?
van pár megválaszolatlan kérdésem. jólenne ha valaki elárulná mért köpi be a gyertyát folyamatosan.. és hogy az normáls-e hogy a karba alatti a membrános rész után miért van tele benzinnel.
125ccm 2T Runner az alany.
Off téma de hátha...

kössz előre is

Benya leengedés/csere + karbi pucolás után beröffent a sárkány:)


Hello! Nekem is van egy 180-as runnerem. A karburátort kell beállítani vagy az automataszivató romlott el.
Naplózva

Zoli_XSI

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 32
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 221
  • Autó színe: bordó (MOKQ)
  • Évjárat: 1995.7
  • Lakóhely: Csepel
  • Motor: 2.0 - 8V
  • Típus: 3 ajtós
  • 2.0 XSI
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #195 Dátum: 2012 Február, 19, 08:16:27 »



Hello! Nekem is van egy 180-as runnerem. A karburátort kell beállítani vagy az automataszivató romlott el.

szerencsére már ketyeg:)
Naplózva

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #196 Dátum: 2012 Március, 12, 10:44:17 »

régi problémám, hogy a vezető oldali ülésemnek (xsi sport) a comb támasza el van törve. Ez amúgy valami típus hiba lehet mert ez már a második ülés ami benne van és ennek is a külső (bal) oldala nem tart. van e valakinek tapasztalata a javításról? úgy tudom meg lehet hegeszteni. vagy esetleg konkrét mestert tudnátok e ajánlani? a lényeg az lenne hogy a kárpit és a szivacsozás szépen visszakerüljön a helyére a megbontás után, mert amit eddig láttam javítva az sajnos nem volt valami szép munka...
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

Bally

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 186
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.599
  • Autó színe: Noir Onyx
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Gödöllö
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 3 ajtós
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #197 Dátum: 2012 Március, 12, 13:26:00 »

régi problémám, hogy a vezető oldali ülésemnek (xsi sport) a comb támasza el van törve. Ez amúgy valami típus hiba lehet mert ez már a második ülés ami benne van és ennek is a külső (bal) oldala nem tart. van e valakinek tapasztalata a javításról? úgy tudom meg lehet hegeszteni. vagy esetleg konkrét mestert tudnátok e ajánlani? a lényeg az lenne hogy a kárpit és a szivacsozás szépen visszakerüljön a helyére a megbontás után, mert amit eddig láttam javítva az sajnos nem volt valami szép munka...

Nehéz emberek nehézkes ki- és beszállása.
S16 üléseket én is hegeszttettem.
Le kell bontani a szicsot és bárki, aki tud hegeszteni, meg tudja Neked csinálni.
Naplózva
           
                                            

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #198 Dátum: 2012 Március, 12, 13:46:34 »

Nehéz emberek nehézkes ki- és beszállása.
S16 üléseket én is hegeszttettem.
Le kell bontani a szicsot és bárki, aki tud hegeszteni, meg tudja Neked csinálni.
sajnos az autót is így vettem, aztán később más miatt vettem egy angolból bal oldalit látszólag és az elmondások szerint hibátlant de mire hozzám került ennek is ugyanez volt a baja. én le tudom bontani vajon szépen a kárpitot és a szivacsokat úgy, h a visszarakásnál nem fog látszani vagy ezt is érdemesebb szakemberre bízni?
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

Bally

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 186
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.599
  • Autó színe: Noir Onyx
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Gödöllö
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 3 ajtós
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:Szervízek, szerelők
« Válasz #199 Dátum: 2012 Március, 12, 13:48:58 »

sajnos az autót is így vettem, aztán később más miatt vettem egy angolból bal oldalit látszólag és az elmondások szerint hibátlant de mire hozzám került ennek is ugyanez volt a baja. én le tudom bontani vajon szépen a kárpitot és a szivacsokat úgy, h a visszarakásnál nem fog látszani vagy ezt is érdemesebb szakemberre bízni?

Szerintem le tudod, de Te tudod, hogy mit vállalsz be és inkább mit nem :)
Naplózva
           
                                            
 


Az oldal 0.465 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.