Találkozók > Találkozók

Rendszeres minitali Budapest területén

(1/597) > >>

WestBam:
Kedves mindenki!
Robival már beszéltünk arról, hogy több nagyobb klubbhoz hasonlóan lehetne nekünk is szervezni rendszeres minitalit Budapesten belül. Nem fix helyre gondoltam hanem előre leegyeztetett helyszínre ahová mondjuk minden pénteken vagy szombaton esetleg vasárnap este el lehetne menni akiknek van kedvük és benzin/gázolajuk. Esetleg lehetne más autósklubbokkal egyben tartani a minitalikat mint legutób volt mikor az opelesekhez mentünk a Lurdy ház alatti parkolóba. Esetleg ezt szervezettebben is megtehetnénk, hogy ne csak odamenjünk hanem tudjanak az érkezésünkről és várjanak minket, megvizuáljuk egymás verdáit, ilyenek. Esetleg több pug fant is el lehetne hívni hátha eljönnének 205, 206 vagy egyéb nagyobb vasakkal.
Tudom megint a budapesti tagok lennének előnyben de ha pár emberke is de összejárna akkor bizti jobban terjedne a 306 híre :)
Véleményeket várom ide az ötletről. Én mondjuk valószinűleg majd minden alkalommal de minimum 2 hetente ott tudnák lenni  _pug

Bobeek:

--- Idézetet írta: WestBam - 2008 Július, 01, 10:49:28 ---Kedves mindenki!
Robival már beszéltünk arról, hogy több nagyobb klubbhoz hasonlóan lehetne nekünk is szervezni rendszeres minitalit Budapesten belül. Nem fix helyre gondoltam hanem előre leegyeztetett helyszínre ahová mondjuk minden pénteken vagy szombaton esetleg vasárnap este el lehetne menni akiknek van kedvük és benzin/gázolajuk. Esetleg lehetne más autósklubbokkal egyben tartani a minitalikat mint legutób volt mikor az opelesekhez mentünk a Lurdy ház alatti parkolóba. Esetleg ezt szervezettebben is megtehetnénk, hogy ne csak odamenjünk hanem tudjanak az érkezésünkről és várjanak minket, megvizuáljuk egymás verdáit, ilyenek. Esetleg több pug fant is el lehetne hívni hátha eljönnének 205, 206 vagy egyéb nagyobb vasakkal.
Tudom megint a budapesti tagok lennének előnyben de ha pár emberke is de összejárna akkor bizti jobban terjedne a 306 híre :)
Véleményeket várom ide az ötletről. Én mondjuk valószinűleg majd minden alkalommal de minimum 2 hetente ott tudnák lenni  _pug

--- ---

jó ötlet, csak kár hogy kimaradunk belőle..  :-!
carstylingon is van pögó topic, és azok nagy része pesti, sztem onnét is mennének jópáran..

tiburtius:
jó ötlet csak én is kimaradok belőle.   :'(

Dakar 306:
Nyáron minitalira inkább mennék velencei-tóhoz 2-3 alkalommal. Fehérvár-környékiek is szép számmal tudnának jönni, egész nap lehet pancsizni, sőt akár késő este is, ha szombatra terveződik :D

tiburtius:

--- Idézetet írta: Dakar 306 - 2008 Július, 01, 13:10:28 ---Nyáron minitalira inkább mennék velencei-tóhoz 2-3 alkalommal. Fehérvár-környékiek is szép számmal tudnának jönni, egész nap lehet pancsizni, sőt akár késő este is, ha szombatra terveződik :D

--- ---
jovő héten szavadon foglak ugyan is megyünk Velencei tóhoz .   _öröm

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal