Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Szerző Téma: Davids Csuda Pugja 1.9 Dt  (Megtekintve 6768 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Davids

  • Vendég
Davids Csuda Pugja 1.9 Dt
« Dátum: 2008 Június, 10, 22:35:22 »

Hááát hol is kezdjem.Nagyon örülök hogy indult végre egy ilyen topic is!
A kocsit 2006 tavaszában vettem és nem is kell mondani nagyon ramaty állapotban volt.Szerintem rég ott állt a kereskedésben.
Kijavitottam mindent ami nem volt jo ,itt értem a kiszakadt motortartobakot olaj szürök stb.
Minden rendben volt addig mig amig el nem kezdtem bekattanni és eleinte még szerényen majd egyre jobban szétbombázni a kocsit mind kivülröl mind belülröl.
Na innentöl vannak szép dolgok!
De ezt majd csak holnap! O0 :-!


A kezdet:
Naplózva

Davids

  • Vendég
Re: Davids Csuda Pugja 1.9 Dt
« Válasz #1 Dátum: 2008 Június, 11, 21:15:16 »

Eleinte nem volt semmi bajom a kocsi teljesítményével.Aztán teltek a honapok és egyre jobban keveseltem.Elkezdtem utánanézni a dolgoknak.Rászántam magam és megcsináltattam a turbomat.Kapott egy nagyobb kompresszorkereket és fel lett ujítva.
Összeraktama kicsit de sehogy sem akart a nyomás 1bar fölé menni.Mondjuk már igy is klasszisokkal jobb volt mint elötte de ha már belekeztem akkor legyen ugy ahogy ahogy kitaláltam!!
Ezzel a problémával honapokig szenvedtem.Aztán elmentem egy adagoloshoz és állitott az adagolon.Na akkor még szinte semmi nem történt.Ellestem hogy kell csinálni majd hazamentem és betekertem tövig a csavart.Amikor kivittem azthittem beszarok olyat ment.
Utána ki lett véve a katalizátor majd belekerült elöre a nagyobb intercooler.Itt már azért elég jol ment a kicsike.

Megint teltek a honapok és ezt is kinöttem,majd hosszas tervezgetés és gondolkozás után megcsináltattam a Krézivel az XM 2.1 TD adagoloját 150 LE körölire.

Jelenleg itt álla projekt.Megvan az adagolo csak nincs idom és kedvem berakni.
A minap csináltattam egy nagyobb intercoolert.Szétszedtem az elejét hogy megnézzem hogy fog elférni.Nem akartam hogy kilogjon a lökösböl de beljebb nem tudtam vinni mert ott van a ventilátor.Gondolkoztam egy kicsit majd fürésszel a kezemben helyet csináltam  _rad ;D ;D  .
Kivágtam mindent ami feleslegesnek tünt.Igy a cooler bemegy teljesen a klimahütöig és a ventillátort meg lecseréltem két vékony szivora ami majd belülre kerül.
Egyenlöre ennyi.
Naplózva
 


Az oldal 0.235 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.