Szerző Téma: FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...  (Megtekintve 355461 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető CsedĂĄr

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 71
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 3
  • :2018 Július, 26, 13:45:10
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1250 Dátum: 2013 Június, 03, 01:35:21 »
Szia!
nem vĂŠletlen van ott az a lyuk!  ;) az ajtĂł mĂĄsik vĂŠgĂŠn is talĂĄlsz ĂŠs -ha jĂłl emlĂŠkszem- mĂŠg a kettő kĂśzt is van (nem is egy). pont azĂŠrt, hogy ne ĂĄlljon meg az ajtĂłban a vĂ­z, hanem ki tudjon folyni ĂŠs ne rohadjon meg az ajtĂł. a befolyĂł vĂ­z lehet attĂłl is, hogy az autĂł nem vĂ­zszintesen ĂĄllt. elsőre ĂŠn is megijedtem, amikor ezzel talĂĄlkoztam, mivel ĂŠn a domboldalon csak Ăşgy tudok parkolni, hogy a gĂŠp nincs szintbe ĂŠs a jobb oldala lejjebb van. Ă­gy a vezetőoldalon a gumi pont hogy bevezette a vizet -mert a rajta lĂŠvő lukon nem tudott kifolyni- ĂŠs mind a pedĂĄlok alĂĄ ĂśsszegyĹąlt :/ csinĂĄltam a gumira egy mĂĄsik lyukat lentebb is, ĂŠs azĂłta csont szĂĄraz  :-!
hja! és a hangszórók mögött illenék lenni egy külön védőburkolatnak, hogy ne vizesedjenek. ;)

Örülök hogy nincs nagy gond. Gyorsan orvosolni akarom a problémát mert ebben a hónapban tervezem lecserélni a hangszórókat és nem volna baj ha a beázás nem vágná tönkre az egészet ahogy van :-).
KĂśszĂśnĂśm a vĂĄlaszt!

Nem elérhető Tomyca

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2018 Október, 27, 21:16:54
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1251 Dátum: 2013 Július, 12, 22:31:16 »
Örülök hogy nincs nagy gond. Gyorsan orvosolni akarom a problémát mert ebben a hónapban tervezem lecserélni a hangszórókat és nem volna baj ha a beázás nem vágná tönkre az egészet ahogy van :-).
KĂśszĂśnĂśm a vĂĄlaszt!

Szia!

Nekem is volt hasonló beázásom a hangszórónál. Az oka az volt, hogy az ajtóba kerülő csapadék egyszerűen végigfolyt a hangszóró kábelén.
Megoldás: (ha nincs, nekem volt) be kell ragasztani valami fészket a hangszórónak, és a hangszórót úgy kell behelyezni, hogy a vezeték alulról csatlakozzon a hangszóróra. Vagyis a hangszóró vezetékét hosszabbra kell hagyni leengedni az ajtó alsó üregébe és visszakanyarintva kell rácsatlakoztatni a hangszóróra. Így a vezetéken végigfolyó víz, mivel felfelé nem tud folyni, a hurok alján le fog csepegni az ajtó belső üregébe, onnan pedig a vízelvezető járatokon át a szabadba.

Nem elérhető Perkele

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 204
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2023 Február, 25, 07:54:37
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1252 Dátum: 2013 Július, 31, 10:09:02 »
Üdv!


A lĂśkhĂĄrĂ­tĂłn a fekete mĹąanyag rĂŠszt lehet cserĂŠlni kĂźlĂśn? Vagy valahogy kijavĂ­tani? ElĂŠg csĂşnyĂĄn le van repedezve, pattogva a sarkokon rĂłla.
Pug306RG 1.6, 3 ĂŠve mĂşltam 18... (byBelga)... still rollin'

Nem elérhető kispiros

  • NĂŠgyes
  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.986
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 86
  • :2022 Június, 24, 08:40:38
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1253 Dátum: 2013 Július, 31, 10:24:39 »
Üdv!


A lĂśkhĂĄrĂ­tĂłn a fekete mĹąanyag rĂŠszt lehet cserĂŠlni kĂźlĂśn? Vagy valahogy kijavĂ­tani? ElĂŠg csĂşnyĂĄn le van repedezve, pattogva a sarkokon rĂłla.
A lĂśkhĂĄrĂ­tĂł egy darabbĂłl van, maximum a rĂĄcs cserĂŠlhető benne, ha olyan amiben van rĂĄcs  :P. A fekete rĂŠsz kĂźlĂśn szerintem nem cserĂŠlhető, vagy cserĂŠled az egĂŠsz lĂśkĂśst, bĂĄr szĂŠp ĂĄllapotĂş s1-t sem lesz egyszerĹą talĂĄlni, vagy csoda mĹąanyagĂĄpolĂłkkal feljavĂ­tod. Nekem a lĂśkĂśs cserĂŠnĂŠl a fĂŠnyező a fekete mĹąanyagrĂŠszeket is szĂŠpen rendbe tudta tenni. Ha mĂĄs nem megkĂŠrdezhetsz egy fĂŠnyezőt mit tud vele csinĂĄlni.
XN, fapad rulez!
de a vĂŠgĂŠn mĂŠg autĂł lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1254 Dátum: 2013 Július, 31, 11:19:16 »
A lĂśkhĂĄrĂ­tĂł egy darabbĂłl van, maximum a rĂĄcs cserĂŠlhető benne, ha olyan amiben van rĂĄcs  :P. A fekete rĂŠsz kĂźlĂśn szerintem nem cserĂŠlhető, vagy cserĂŠled az egĂŠsz lĂśkĂśst, bĂĄr szĂŠp ĂĄllapotĂş s1-t sem lesz egyszerĹą talĂĄlni, vagy csoda mĹąanyagĂĄpolĂłkkal feljavĂ­tod. Nekem a lĂśkĂśs cserĂŠnĂŠl a fĂŠnyező a fekete mĹąanyagrĂŠszeket is szĂŠpen rendbe tudta tenni. Ha mĂĄs nem megkĂŠrdezhetsz egy fĂŠnyezőt mit tud vele csinĂĄlni.

Nekem is feketére fújta a fényező, elég jól néz ki, de az elsőn 1-2 év után lesz néhány kavics nyom.

Nem elérhető CsedĂĄr

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 71
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 3
  • :2018 Július, 26, 13:45:10
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1255 Dátum: 2013 Augusztus, 27, 13:35:21 »
Sziasztok! Az én 306-osmohoz (Husky) kellene elektromos tükör. Találtam is bontottat, viszont azok egy '99-esről valók. Nagy különbség van ilyen téren az S1 és S2 között? Szerintetek fel lehetne rakni az én '95-ösömre a '99-es tükröket gond nélkül?

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1256 Dátum: 2013 Augusztus, 27, 19:29:57 »
Sziasztok! Az én 306-osmohoz (Husky) kellene elektromos tükör. Találtam is bontottat, viszont azok egy '99-esről valók. Nagy különbség van ilyen téren az S1 és S2 között? Szerintetek fel lehetne rakni az én '95-ösömre a '99-es tükröket gond nélkül?

emlĂŠkeim szerint nincs kĂźlĂśnbsĂŠg.

Nem elérhető Roland

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 158
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 1
  • :2023 Április, 23, 21:55:13
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1257 Dátum: 2013 Szeptember, 07, 17:09:46 »
HellĂł!
Szerencsére a hátsó bal sárvédőben nem kezdődött még el a durva megállíthatatlan rohadás, csak több kicsit foltban rozsdakezdeményt látok az ominózus helyen, valahol fent a biztonsági öv rögzítése körül.
Meg szeretnĂŠm ĂĄllĂ­tani ezt a korrĂłziĂłt. Mit ajĂĄnlatok? TrafĂłolajjal fĂşjjam be az egĂŠsz belsejĂŠt? Esetleg valami spĂŠci vĂŠdelemmel kenjem le ezeket a pĂśttyĂśket? NetĂĄn fĂşjjam le egyszerĹąen festĂŠkkel (mint ahogy egy rokonom ajĂĄnlotta)?
KĂśszĂśnĂśm!

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1258 Dátum: 2013 Szeptember, 08, 08:56:22 »
HellĂł!
Szerencsére a hátsó bal sárvédőben nem kezdődött még el a durva megállíthatatlan rohadás, csak több kicsit foltban rozsdakezdeményt látok az ominózus helyen, valahol fent a biztonsági öv rögzítése körül.
Meg szeretnĂŠm ĂĄllĂ­tani ezt a korrĂłziĂłt. Mit ajĂĄnlatok? TrafĂłolajjal fĂşjjam be az egĂŠsz belsejĂŠt? Esetleg valami spĂŠci vĂŠdelemmel kenjem le ezeket a pĂśttyĂśket? NetĂĄn fĂşjjam le egyszerĹąen festĂŠkkel (mint ahogy egy rokonom ajĂĄnlotta)?
KĂśszĂśnĂśm!

Szia!

RozsdaĂĄtalakĂ­tĂłval ĂŠrdemes lekenni.

Nem elérhető Matty

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2015 Augusztus, 20, 08:48:38
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1259 Dátum: 2013 Szeptember, 13, 10:46:53 »
Sziasztok!

Olcsón és jól dolgozó lakatost, fényezőt tudnátok ajánlani Bp-en, vagy vállalható közelségben?
Eger, vagy GyĂśngyĂśs kĂśrnyĂŠke is jĂĄtszhat.

KĂśszi!

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1260 Dátum: 2013 Szeptember, 16, 14:00:34 »
Sziasztok!

Olcsón és jól dolgozó lakatost, fényezőt tudnátok ajánlani Bp-en, vagy vállalható közelségben?
Eger, vagy GyĂśngyĂśs kĂśrnyĂŠke is jĂĄtszhat.

KĂśszi!

kovit tudom ajĂĄnlani de jĂĄszberĂŠnyben van.

Nem elérhető Egonmester

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 120
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 1
  • :2016 Július, 01, 15:21:52
  • If.
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1261 Dátum: 2013 Szeptember, 21, 09:38:11 »
Sziasztok! egy olyan kérdéssel fordulnék most hozátok, hogy hétfőn fog érkezni lakk fekete, óveghatású fólia. Ezt a kocsim tetejére teveztem, hogy megóvjam a rohadástól, ami sajna felütötte a fejét.
A lĂŠnyeg, hogy rakott mĂĄr valaki esetleg fel ilyen fĂłliĂĄt, vagy hasonlĂł carbont?

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1262 Dátum: 2013 Szeptember, 22, 07:41:54 »
Sziasztok! egy olyan kérdéssel fordulnék most hozátok, hogy hétfőn fog érkezni lakk fekete, óveghatású fólia. Ezt a kocsim tetejére teveztem, hogy megóvjam a rohadástól, ami sajna felütötte a fejét.
A lĂŠnyeg, hogy rakott mĂĄr valaki esetleg fel ilyen fĂłliĂĄt, vagy hasonlĂł carbont?
egy tuti, hogy csak makulĂĄtlan felĂźleten fog jĂłl kinĂŠzni. a fĂłlia alatti hibĂĄk ordĂ­tani fognak ezĂĄltal ha nem is fĂŠnyezteted le de az Ăśsszes hibĂĄt ki kell javĂ­tani.
ha nem lĂŠgcsatornĂĄs a fĂłlia akkor neki se ĂĄllj megcsinĂĄlni. mi a 406 tetejĂŠre nem tudtuk felrakni a fĂłliĂĄt a tapasztalat hiĂĄnya miatt! 

Nem elérhető Egonmester

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 120
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 1
  • :2016 Július, 01, 15:21:52
  • If.
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1263 Dátum: 2013 Szeptember, 22, 19:55:42 »
egy tuti, hogy csak makulĂĄtlan felĂźleten fog jĂłl kinĂŠzni. a fĂłlia alatti hibĂĄk ordĂ­tani fognak ezĂĄltal ha nem is fĂŠnyezteted le de az Ăśsszes hibĂĄt ki kell javĂ­tani.
ha nem lĂŠgcsatornĂĄs a fĂłlia akkor neki se ĂĄllj megcsinĂĄlni. mi a 406 tetejĂŠre nem tudtuk felrakni a fĂłliĂĄt a tapasztalat hiĂĄnya miatt!

http://racing-bazar.hu/alkatresz/spoiler-szarny/lakk_fekete_uvegteto_hatasu_folia

ez lenne az amit rendeltem elvileg légcsatornás...le kell csiszolnom mindenképpen a tetőmet mert kopott rajta a feték ezért is akarok fóliát rá....de sztem keresek vmi hozzáértőt azért :)

Nem elérhető Toma

  • FĂŠrfiak
  • Tag
  • *
  • Hozzászólások: 105
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2017 Február, 27, 20:28:45
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1264 Dátum: 2013 Szeptember, 25, 16:50:31 »
Ha kĂŠsz vagy dobhatnĂĄl fel kĂŠpet:P

Nem elérhető Egonmester

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 120
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 1
  • :2016 Július, 01, 15:21:52
  • If.
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1265 Dátum: 2013 Szeptember, 29, 05:46:43 »
Ha kĂŠsz vagy dobhatnĂĄl fel kĂŠpet:P

Először találnom kell egy szakembert aki szépen feltenni nekem mert egyedül nem merek neki állni :)

Nem elérhető DrSanya

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 163
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 1
  • :2017 Október, 06, 19:10:41
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1266 Dátum: 2014 Március, 06, 14:15:48 »
Sziasztok!

Remélem itt marad a jó idő és szeretném befejezni a külső dolgokat az autó (felirat, tükör, stb.) ezekhez a kisebb munkákhoz milyen ragasztót pasztát tudtok esetleg ajánlani esetleg tapasztalat.

KĂśszi
Sanya
Soha ne hajts gyorsabban, mint amilyen gyorsan az őrangyalod repülni tud!

Nem elérhető zimurgy

  • ModerĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • ****
  • Hozzászólások: 3.576
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 337
  • :2024 Április, 18, 09:50:02
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1267 Dátum: 2014 Március, 06, 14:21:50 »
Sziasztok!

Remélem itt marad a jó idő és szeretném befejezni a külső dolgokat az autó (felirat, tükör, stb.) ezekhez a kisebb munkákhoz milyen ragasztót pasztát tudtok esetleg ajánlani esetleg tapasztalat.

KĂśszi
Sanya

A feliratokat ĂŠn nem pasztĂĄval ragasztottam vissza, hanem a karosszĂŠrialakatosom adott egy tekercs vastag speciĂĄlis kĂŠtoldalas ragasztĂłt - azzal.

Nem elérhető DrSanya

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 163
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 1
  • :2017 Október, 06, 19:10:41
Re: Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1268 Dátum: 2014 Március, 07, 06:54:57 »
A feliratokat ĂŠn nem pasztĂĄval ragasztottam vissza, hanem a karosszĂŠrialakatosom adott egy tekercs vastag speciĂĄlis kĂŠtoldalas ragasztĂłt - azzal.
Gondoltam ĂŠn is a kĂŠtoldalura, de kevĂŠsnek gondoltam. Igaz itthon csak a papiriparban hasznĂĄlt van.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-S5570I-ről

Soha ne hajts gyorsabban, mint amilyen gyorsan az őrangyalod repülni tud!

Nem elérhető zimurgy

  • ModerĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • ****
  • Hozzászólások: 3.576
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 337
  • :2024 Április, 18, 09:50:02
Re: Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1269 Dátum: 2014 Március, 07, 09:52:29 »
Gondoltam ĂŠn is a kĂŠtoldalura, de kevĂŠsnek gondoltam. Igaz itthon csak a papiriparban hasznĂĄlt van.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-S5570I-ről

A papirboltban kaphatĂł kĂŠtoldalĂş ragasztĂł az valĂłban nem valĂł ide.
Ami nekem van, az tĂśbb, mint 1 mm vastagsĂĄgĂş.
De ez sem ideĂĄlis, mert csak 8 mm szĂŠlessĂŠgĹą a tekercs, tehĂĄt tĂśbbszĂśr, egymĂĄssal pĂĄrhuzamos csĂ­kokat kellett falragasztanom a feliratok hĂĄtoldalĂĄra, majd nagyon ĂŠles szikĂŠvel vĂĄgtam ki a kontĂşrokat.

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re: Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1270 Dátum: 2014 Március, 07, 17:25:29 »
A papirboltban kaphatĂł kĂŠtoldalĂş ragasztĂł az valĂłban nem valĂł ide.
Ami nekem van, az tĂśbb, mint 1 mm vastagsĂĄgĂş.
De ez sem ideĂĄlis, mert csak 8 mm szĂŠlessĂŠgĹą a tekercs, tehĂĄt tĂśbbszĂśr, egymĂĄssal pĂĄrhuzamos csĂ­kokat kellett falragasztanom a feliratok hĂĄtoldalĂĄra, majd nagyon ĂŠles szikĂŠvel vĂĄgtam ki a kontĂşrokat.

Lehet kapni nagyobb ĂĄruhĂĄzakban ĂŠs barkĂĄcsboltokban kĂźltĂŠri kĂŠtoldalas ragasztĂłszalagot.
ZĂśld szĂ­nĹą tekercs, szerintem Zimu is arra gondolt, nekem 3 ĂŠve van olyannal felrakva a felirat.

Nem elérhető DrSanya

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 163
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 1
  • :2017 Október, 06, 19:10:41
Re: Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1271 Dátum: 2014 Március, 07, 20:45:07 »
Lehet kapni nagyobb ĂĄruhĂĄzakban ĂŠs barkĂĄcsboltokban kĂźltĂŠri kĂŠtoldalas ragasztĂłszalagot.
ZĂśld szĂ­nĹą tekercs, szerintem Zimu is arra gondolt, nekem 3 ĂŠve van olyannal felrakva a felirat.
Holnap Ăşgyis rĂĄm marad a heti bevĂĄsĂĄrlĂĄs, azt hiszem bevĂĄsĂĄrolok  whistle biggrin
zimu: múltkor írtad a tükör borításra hogy pasztával van megoldva egyik ismerősödé, nem tudod milyen paszta?

Sanya
Update:
bevásárlás közben találkoztam karosszériás ismerőssel aki két oldalas montázs ragasztót ajánlott aminek a teher bírása 10cm/kg, tükörre is ezt ajánlotta ha van olyan rész ahol felfekszik egymásra borítás és a test. Így délután neki is urottam első blikkre rendben van, majd kiderül meddig bírja
Soha ne hajts gyorsabban, mint amilyen gyorsan az őrangyalod repülni tud!

Nem elérhető lion

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2014 Június, 25, 19:35:51
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1272 Dátum: 2014 Április, 02, 21:45:10 »
Sziasztok. Peugeot világban új vagyok, és sehol nem találom a járgányom színkódját. Néztem a csomagtér kárpitja alatt, az ajtóoszlopoknál és a hátsó falra szegecselt táblákon. Előre is köszi a segítséget.

Nem elérhető zimurgy

  • ModerĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • ****
  • Hozzászólások: 3.576
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 337
  • :2024 Április, 18, 09:50:02
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1273 Dátum: 2014 Április, 02, 22:57:10 »
Sziasztok. Peugeot világban új vagyok, és sehol nem találom a járgányom színkódját. Néztem a csomagtér kárpitja alatt, az ajtóoszlopoknál és a hátsó falra szegecselt táblákon. Előre is köszi a segítséget.

Szia, Ăźdv itt!

Nem Ă­rtad, hogy mikori az autĂłd.
Mindazáltal valószínűleg a vezetőoldali teleszkóptorony tetejére van nálad festve, és négy karakteres.
(A Tiziano-vĂśrĂśs kĂłdja az pĂŠldĂĄul MOKQ)

Nem elérhető lion

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2014 Június, 25, 19:35:51
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1274 Dátum: 2014 Április, 03, 13:33:37 »
Szia, Ăźdv itt!

Nem Ă­rtad, hogy mikori az autĂłd.
Mindazáltal valószínűleg a vezetőoldali teleszkóptorony tetejére van nálad festve, és négy karakteres.
(A Tiziano-vĂśrĂśs kĂłdja az pĂŠldĂĄul MOKQ)

Nagyon köszi, este megnézem. Első francia kocsim: '97-es, 1.8-as 8V Cabrio, kék színe van.
Abban még tudsz segíteni, hogy az ajtót kinyitva, a B oszlop és a küszöb találkozásánál megjelenő rozsda jellemző erre a szériára? Első gondolatom az volt, hogy a kocsit kettőből hozták össze, de más arra utaló jelet nem találok. És mindkét oldalon látszik, hogy már ott barmolhatták.

Nem elérhető technodome

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 189
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2015 Október, 04, 20:32:09
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1275 Dátum: 2014 Április, 03, 15:28:46 »
Sziasztok

Kérdésem az lenne, hogy egy vezetőoldali ajtót milyen árban fényeznek le?
Illetve pest megyében nem tud vki jó fényezőt?
Visszaolvastam és vki említette h Jászberényben is van ismerőse. Nekem ő is jó lenne.

KĂśszi

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1276 Dátum: 2014 Április, 03, 18:06:28 »
Nagyon köszi, este megnézem. Első francia kocsim: '97-es, 1.8-as 8V Cabrio, kék színe van.
Abban még tudsz segíteni, hogy az ajtót kinyitva, a B oszlop és a küszöb találkozásánál megjelenő rozsda jellemző erre a szériára? Első gondolatom az volt, hogy a kocsit kettőből hozták össze, de más arra utaló jelet nem találok. És mindkét oldalon látszik, hogy már ott barmolhatták.

A 306-ok nem hajlamosak a rohadásra, elsősorban olyan helyen jelentkeznek, ahol megsérült a fényezés.
Illetve a bal hĂĄtsĂł kerĂŠkjĂĄrati Ă­vben, a tĂśbbnyire hiĂĄnyzĂł dobbetĂŠt miatt.

Nem elérhető wippika83

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 137
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 2
  • :2019 December, 22, 21:30:50
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1277 Dátum: 2014 Április, 03, 21:24:57 »
A 306-ok nem hajlamosak a rohadásra, elsősorban olyan helyen jelentkeznek, ahol megsérült a fényezés.
Illetve a bal hĂĄtsĂł kerĂŠkjĂĄrati Ă­vben, a tĂśbbnyire hiĂĄnyzĂł dobbetĂŠt miatt.
na ja ezt tanĂşsĂ­tom:) ĂŠphogy volt egy kis anyag a bizt ĂśvnĂŠl.
 

Nem elérhető zimurgy

  • ModerĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • ****
  • Hozzászólások: 3.576
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 337
  • :2024 Április, 18, 09:50:02
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1278 Dátum: 2014 Április, 04, 08:28:59 »
Nagyon köszi, este megnézem. Első francia kocsim: '97-es, 1.8-as 8V Cabrio, kék színe van.
Abban még tudsz segíteni, hogy az ajtót kinyitva, a B oszlop és a küszöb találkozásánál megjelenő rozsda jellemző erre a szériára? Első gondolatom az volt, hogy a kocsit kettőből hozták össze, de más arra utaló jelet nem találok. És mindkét oldalon látszik, hogy már ott barmolhatták.

Nemrégiben hiénáztam egy 1996-os cabrioból ezt-azt, és pontosan ugyanott rozsdásodott mindkét oldalon, mint ahol írtad. A többi karosszériaváltozat esetén ez (ahogy írták is már előttem) egyáltalán nem veszélyes pont.

Nem elérhető lion

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2014 Június, 25, 19:35:51
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1279 Dátum: 2014 Április, 17, 20:32:43 »
Nemrégiben hiénáztam egy 1996-os cabrioból ezt-azt, és pontosan ugyanott rozsdásodott mindkét oldalon, mint ahol írtad. A többi karosszériaváltozat esetén ez (ahogy írták is már előttem) egyáltalán nem veszélyes pont.
Az ajtó tömítése mentén megülő víz okozza a rozsdásodást, nem drámai…

Nem elérhető Roland

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 158
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 1
  • :2023 Április, 23, 21:55:13
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1280 Dátum: 2014 Április, 20, 20:07:33 »
Sziasztok,
Még az előző tulajnál sérülhetett meg az autó teteje egy jégesőnél.
A horpadás közepén van egy fekete lyuk, alig 1cm átmérőjű. Nem szeretném, hogy ezen a helyen, ahol lepattant a festék, elkezdjen rozsdásodni. Mi lenne szerintetek a teendő?
Vigyem el fényezőhöz, hogy ezt a lyukat finoman csiszolja ki és nyomjon rá egy pötty festéket? Elképzelhető, hogy így meg lehet oldani?
köszi előre is

Nem elérhető lion

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2014 Június, 25, 19:35:51
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1281 Dátum: 2014 Április, 21, 20:33:53 »
Nemrégiben hiénáztam egy 1996-os cabrioból ezt-azt, és pontosan ugyanott rozsdásodott mindkét oldalon, mint ahol írtad. A többi karosszériaváltozat esetén ez (ahogy írták is már előttem) egyáltalán nem veszélyes pont.
Endoszkóppal benéztem az ominózus helyre, és belül tényleg semmi rozsda, ellenben mindkét oldalon az első kerekek mögötti alsó lemez gyakorlatilag megszűnt létezni. A szimmetria miatt gyanakszom, hogy ez valamilyen gyári gond lehet, hiszen az olaszok nem valami híresek a felületkezelésükről. Más kényes helyeken patent a járgány, de ez kétségbeejtő. Tudtok budapesti, kabrióban járatos karosszériást ajánlani? Köszönöm a segítséget.

Nem elérhető Iberius

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 97
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2014 Szeptember, 13, 13:20:40
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1282 Dátum: 2014 Július, 22, 20:08:50 »
Sziasztok! 306 5 ajtĂłs kĂźszĂśb/db 30 minimum...OlcsĂłbban nem lehet venni?kb fĂŠl ĂĄron?Beszarok hogy egy bmw hez olcsĂłbb a kĂźszĂśb!Valamint bontottba ĂŠrdemes lehet beleugrani?Ha lĂĄtom milyen az ĂĄllapota?nem tudom ĂŠn kocsimmal mit mĹąveltek, de porrĂĄ van rohadva a kĂźszĂśb mind kĂŠt oldalt lassan nem tudom felemelni sem a kocsit!

Nem elérhető bellabali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.537
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 26
  • :2018 Január, 21, 09:57:32
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1283 Dátum: 2014 Augusztus, 17, 19:18:27 »
Alufelnim elvileg holnap lesz fĂşjva.
SzĂ­vesen fogadnĂŠk Ăśtleteket, milyen szĂ­nĹą legyen.
Nem feltĂŠtlenĂźl gondolkodom hivalkodĂł szĂ­nekben...
BalĂĄzs

Nem elérhető technodome

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 189
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2015 Október, 04, 20:32:09
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1284 Dátum: 2014 Augusztus, 26, 21:20:24 »
Sziasztok

Kérdésem az lenne, hogy a felnim előzőleg már volt fújva csak elkezdett egy két helyen lejönni a festék ...

Hogyan tudom a legkĂśnnyebben megoldani h leszedjem rĂłla ĂŠs Ăşjra lehessen fĂşjni?

A kromofĂĄg mennyire hatĂĄsos? Illetve tapasztalata vki van ezzel kapcsolatban, mennyi ideig kell rajta hagyni stb...
 

Nem elérhető Tommy306

  • SzakbarbĂĄr
  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 196
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 6
  • :2016 Április, 21, 16:18:19
  • SzakbarbĂĄr
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1285 Dátum: 2014 Augusztus, 26, 21:49:04 »
Sziasztok

Kérdésem az lenne, hogy a felnim előzőleg már volt fújva csak elkezdett egy két helyen lejönni a festék ...

Hogyan tudom a legkĂśnnyebben megoldani h leszedjem rĂłla ĂŠs Ăşjra lehessen fĂşjni?

A kromofĂĄg mennyire hatĂĄsos? Illetve tapasztalata vki van ezzel kapcsolatban, mennyi ideig kell rajta hagyni stb...

Ha utólag festett akkor a kromofág lehozza, addig kell rajta hagyni amíg nem szedi le a festéket. Nekem három felniről semmi perc alatt leszedte, egyen meg a gyári festék volt abba bele se kóstolt még ha megcsiszoltam se.

Nem elérhető technodome

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 189
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2015 Október, 04, 20:32:09
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1286 Dátum: 2014 Augusztus, 26, 23:28:25 »
Ha utólag festett akkor a kromofág lehozza, addig kell rajta hagyni amíg nem szedi le a festéket. Nekem három felniről semmi perc alatt leszedte, egyen meg a gyári festék volt abba bele se kóstolt még ha megcsiszoltam se.

utólag volt festve, de azt mondjuk nemtudom h a gyárit előtte leszedték e róla vagy nem :)
Akkor megpróbálkozom vele, ha nem akkor homokfúvás lesz belőle :)

KĂśszi a segĂ­tsĂŠget :)

Nem elérhető Perkele

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 204
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2023 Február, 25, 07:54:37
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1287 Dátum: 2014 Szeptember, 19, 16:32:55 »
Ma megint nem volt szerencsĂŠm, hĂĄtulrĂłl belĂŠm jĂśtt egy astrĂĄs...
El vagyok keseredve... annyit kĂśltĂśttem mĂĄr a kocsira, hogy rendben legyen... a mĂşltkor az elejĂŠt nyomtĂĄk meg, most meg a hĂĄtuljĂĄt... a lĂśkhĂĄrĂ­tĂłt most nyĂĄron fĂŠnyeztettem Ăşjra...


Szerintetek mennyire javĂ­thatĂł ez a kis 'koccanĂĄs' ?
https://www.dropbox.com/sc/eszrc6x82fxq0ag/AABcvrYFju7WaFl12D7AHgola
Pug306RG 1.6, 3 ĂŠve mĂşltam 18... (byBelga)... still rollin'

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1288 Dátum: 2014 Szeptember, 29, 14:39:39 »
Ma megint nem volt szerencsĂŠm, hĂĄtulrĂłl belĂŠm jĂśtt egy astrĂĄs...
El vagyok keseredve... annyit kĂśltĂśttem mĂĄr a kocsira, hogy rendben legyen... a mĂşltkor az elejĂŠt nyomtĂĄk meg, most meg a hĂĄtuljĂĄt... a lĂśkhĂĄrĂ­tĂłt most nyĂĄron fĂŠnyeztettem Ăşjra...


Szerintetek mennyire javĂ­thatĂł ez a kis 'koccanĂĄs' ?
https://www.dropbox.com/sc/eszrc6x82fxq0ag/AABcvrYFju7WaFl12D7AHgola

Szia,

jutottĂĄl valamire karosszĂŠria javĂ­tĂĄs Ăźgyben?

Nem elérhető Perkele

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 204
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2023 Február, 25, 07:54:37
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1289 Dátum: 2014 Szeptember, 29, 19:03:03 »
Egyelőre a biztosítóra várok, hogy mennyit ajánlanak fel, utána viszem csak javíttatni az autót.
Pug306RG 1.6, 3 ĂŠve mĂşltam 18... (byBelga)... still rollin'

Nem elérhető zimurgy

  • ModerĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • ****
  • Hozzászólások: 3.576
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 337
  • :2024 Április, 18, 09:50:02
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1290 Dátum: 2014 Október, 03, 09:56:07 »
Kolléganőm most vett egy három éves OFF autót, amelyről a legelső mosás alkalmával sikerült a dísztárcsákat leamortizálnia.
KonkrĂŠtan az Ăśsszes dĂ­sztĂĄrcsĂĄn a fĂŠnyezĂŠs harmada lejĂśtt a vĂ­zsugĂĄrtĂłl...
Tudtok-e valami olcsĂł, hĂĄzi praktikĂĄt, hogy a maradĂŠk festĂŠst is el lehessen tĂĄvolĂ­tani?
A kromofĂĄgnak (gondolom) a dĂ­sztĂĄrcsa mĹąanyagja nem nagyon ĂśrĂźlne, illetve kĂśzĂŠpen a szĂ­nes logĂłk ĂŠpsĂŠgben vannak, azoknak jĂł volna Ăşgy is maradniuk...

Nem elérhető bellabali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.537
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 26
  • :2018 Január, 21, 09:57:32
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1291 Dátum: 2014 Október, 03, 18:21:42 »
Kolléganőm most vett egy három éves OFF autót, amelyről a legelső mosás alkalmával sikerült a dísztárcsákat leamortizálnia.
KonkrĂŠtan az Ăśsszes dĂ­sztĂĄrcsĂĄn a fĂŠnyezĂŠs harmada lejĂśtt a vĂ­zsugĂĄrtĂłl...
Tudtok-e valami olcsĂł, hĂĄzi praktikĂĄt, hogy a maradĂŠk festĂŠst is el lehessen tĂĄvolĂ­tani?
A kromofĂĄgnak (gondolom) a dĂ­sztĂĄrcsa mĹąanyagja nem nagyon ĂśrĂźlne, illetve kĂśzĂŠpen a szĂ­nes logĂłk ĂŠpsĂŠgben vannak, azoknak jĂł volna Ăşgy is maradniuk...

"Szifon tisztító ( pl. WIX lefolyótisztítő ) vizes oldata, belerakod a tárcsákat. kb 8 óra múlva egy fogkefével megdörzsölöd, vizzel leöblíted.
vagy
Sütőzacskóba berakod a tárcsákat, hideg zsíroldóval lefújod, hagyod egy éjszakát állni. Fogkefével ledörzsölöd, vizzel leöblíted.

Mindkét esetben ajánlott a gumikesztyű használata és a műveletet jól szellőző helységben csináld."
BalĂĄzs

Nem elérhető zimurgy

  • ModerĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • ****
  • Hozzászólások: 3.576
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 337
  • :2024 Április, 18, 09:50:02
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1292 Dátum: 2014 Október, 03, 18:36:48 »
"Szifon tisztító ( pl. WIX lefolyótisztítő ) vizes oldata, belerakod a makettet. kb 8 óra mulva egy fogkefével megdörzsölöd, vizzel leöblíted.
vagy
Sütőzacskóba berakod a tárcsákat, hideg zsíroldóval lefújod, hagyod egy éjszakát állni. Fogkefével ledörzsölöd, vizzel leöblíted.

Mindkét esetben ajánlott a gumikesztyű használata és a műveletet jól szellőző helységben csináld."

KĂśszi az Ăśtleteket!
A középső színes logókat elegendő csak szigetelőszalaggal leragasztani, akkor már a cucc azokban nem tud kárt tenni?

Nem elérhető bellabali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.537
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 26
  • :2018 Január, 21, 09:57:32
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1293 Dátum: 2014 Október, 03, 18:45:13 »
KĂśszi az Ăśtleteket!
A középső színes logókat elegendő csak szigetelőszalaggal leragasztani, akkor már a cucc azokban nem tud kárt tenni?

ez jĂł kĂŠrdĂŠs...
BalĂĄzs

Nem elérhető Perkele

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 204
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2023 Február, 25, 07:54:37
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1294 Dátum: 2014 Október, 07, 13:29:39 »
Na még egy kis papírmunka és megkapom a biztosítási pénzt... 253e... ránézésre 2kilóba megáll a javítás, a szerelő szerint.
Lesz egy kis hĂşzĂłpad, lakatolĂĄs, fĂŠnyezĂŠs.
HĂĄtsĂł lĂśkhĂĄrĂ­tĂłt keresek ismĂŠt!


Gondolkoztam azon is, hogy egy jobb ĂĄllapotĂş kasztniba ĂĄtpakolni az enyĂŠmet, de nem tudom ez mennyivel lenne jobb megoldĂĄs... a sok macerĂĄrĂłl, utĂĄnajĂĄrĂĄsrĂłl nem is beszĂŠlve.
Pug306RG 1.6, 3 ĂŠve mĂşltam 18... (byBelga)... still rollin'

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1295 Dátum: 2014 Október, 07, 17:03:46 »
Na még egy kis papírmunka és megkapom a biztosítási pénzt... 253e... ránézésre 2kilóba megáll a javítás, a szerelő szerint.
Lesz egy kis hĂşzĂłpad, lakatolĂĄs, fĂŠnyezĂŠs.
HĂĄtsĂł lĂśkhĂĄrĂ­tĂłt keresek ismĂŠt!


Gondolkoztam azon is, hogy egy jobb ĂĄllapotĂş kasztniba ĂĄtpakolni az enyĂŠmet, de nem tudom ez mennyivel lenne jobb megoldĂĄs... a sok macerĂĄrĂłl, utĂĄnajĂĄrĂĄsrĂłl nem is beszĂŠlve.

Nekem van egy hĂĄtsĂł lĂśkĂśsĂśm (fehĂŠr), annyi baja van, hogy a kipufnĂĄl ki van vĂĄgva. Az volt a tervem, hogy mĹąanyagossal visszapĂłtoltatom,
de mĂĄr nincs meg az autĂł, Ă­gy nem kell.

Nem elérhető Perkele

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 204
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2023 Február, 25, 07:54:37
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1296 Dátum: 2014 Október, 07, 17:23:27 »
Nekem van egy hĂĄtsĂł lĂśkĂśsĂśm (fehĂŠr), annyi baja van, hogy a kipufnĂĄl ki van vĂĄgva. Az volt a tervem, hogy mĹąanyagossal visszapĂłtoltatom,
de mĂĄr nincs meg az autĂł, Ă­gy nem kell.
Messziről lenne lökös, itt lenne jó valahol a közelben.
Egy lĂśkhĂĄrĂ­tĂłm van nekem is amĂşgy, csak mĂĄs ĂŠvjĂĄratra valĂł, nagyobb a kĂśtĂŠny, nem lehet becsavarozni a dobbetĂŠteket.
TiĂŠd milyen ĂŠvjĂĄrat?


MondjĂĄk ismerősĂśk, hogy inkĂĄbb adjam el a kocsit, soha nem fog mĂĄr egyenesen menni hĂşzatĂĄs utĂĄn se...  ???
Pug306RG 1.6, 3 ĂŠve mĂşltam 18... (byBelga)... still rollin'

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1297 Dátum: 2014 Október, 07, 17:37:21 »
Messziről lenne lökös, itt lenne jó valahol a közelben.
Egy lĂśkhĂĄrĂ­tĂłm van nekem is amĂşgy, csak mĂĄs ĂŠvjĂĄratra valĂł, nagyobb a kĂśtĂŠny, nem lehet becsavarozni a dobbetĂŠteket.
TiĂŠd milyen ĂŠvjĂĄrat?


MondjĂĄk ismerősĂśk, hogy inkĂĄbb adjam el a kocsit, soha nem fog mĂĄr egyenesen menni hĂşzatĂĄs utĂĄn se...  ???

96-os

Nem elérhető Perkele

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 204
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2023 Február, 25, 07:54:37
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1298 Dátum: 2014 Október, 17, 07:12:04 »
96-os


Szia!


KĂŠpet tudnĂĄl felrakni rĂłla? Milyen ĂĄllapotban van? Posta mennyi lehet rĂĄ saccra?

Pug306RG 1.6, 3 ĂŠve mĂşltam 18... (byBelga)... still rollin'

Nem elérhető technodome

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 189
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2015 Október, 04, 20:32:09
Re:FestĂŠs, FĂŠnyezĂŠs, KarosszĂŠriamunkĂĄk...
« Válasz #1299 Dátum: 2014 Október, 24, 21:29:00 »
Sziasztok

Esetleg tudnĂĄtok ajĂĄnlani vmi programot, akĂĄr onile akĂĄr nem amivel ki tudom prĂłbĂĄlni hogy mondjuk az alufelnim hogy mutatna mĂĄs szĂ­nben?

Biztos vannak ilyesmi progik de én ezt nem vágom (paint felejtős, photoshop talán, de hátha van kimondottan erre a célra kitalált progi)

 


Google PageRank