Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Szavazás

Kitől venné szívesebben kocsit?

Magánszemélytől
- 102 (80.3%)
Kereskedőtől
- 6 (4.7%)
Márkakereskedéstől
- 19 (15%)

Összes szavazó: 90


Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 105   Le

Szerző Téma: Kocsi vásárlásról!  (Megtekintve 820896 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #500 Dátum: 2008 Június, 07, 14:48:59 »

http://www.hasznaltauto.hu/2079776_peugeot_306_1993

Ez nem lehet rossz szerintem  . Vélemény?

Szépnek szép, csak az a furcsa, hogy XN-es, és van benne szervó...
Naplózva

tiburtius

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #501 Dátum: 2008 Június, 07, 15:00:19 »

Szépnek szép, csak az a furcsa, hogy XN-es, és van benne szervó...
szervó 93-évjáratban érdekes  hmm   Talán utólag bele lett szerelve, vagy elírták a hirdetésben
Naplózva

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #502 Dátum: 2008 Június, 07, 17:36:40 »

látni kell, hallani kell, és ki is kell próbálni és utána lehet rajta gondolkodni. ha tudok ajálni vigyél magadal autószerelot és az szerintem többet tud hozzá mondani.  Árára nemtudok semmit mondani mert én Szlovákiaböl vagyok azért nemtudom a Magyarországi árakat.

Na igen. Ha még meglesz jövőhéten, akkor megnézem. Kipróbálásban jó vagyok  ;D, szerelőt is viszek magammal, mert kíváncsi vagyok a véleményére.
Hasonlót néztem Debrecenben ami szintén 450 volt 15x e km -el, de kereskedőnél. Jobb szeretnék nem kereskedőtől venni.

A servót én is csak lestem, kicsit furcsa, de betudom a "hölgy tulajdonostól" -nak ( elnézést a hölgyektől).
Remélem nem kamu a hirdetés.

Felhívtam, és állítólag gyári a servo. A tulaj fia szerint. Na puff ..... ebből mi lesz   ???, egy hét múlva megnézem.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #503 Dátum: 2008 Június, 07, 17:42:04 »

Na igen. Ha még meglesz jövőhéten, akkor megnézem. Kipróbálásban jó vagyok  ;D, szerelőt is viszek magammal, mert kíváncsi vagyok a véleményére.
Hasonlót néztem Debrecenben ami szintén 450 volt 15x e km -el, de kereskedőnél. Jobb szeretnék nem kereskedőtől venni.

Nem feltétlen rosszabb kereskedésből autót venni.Én is ott vettem. Ha rejtett hibája van az autónak akkor fél évig köteles visszavenni.Ha jól tudom akkor ez magánszemélyre is érvényes.
Naplózva

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #504 Dátum: 2008 Június, 07, 18:12:57 »

Nem feltétlen rosszabb kereskedésből autót venni.Én is ott vettem. Ha rejtett hibája van az autónak akkor fél évig köteles visszavenni.Ha jól tudom akkor ez magánszemélyre is érvényes.

Igen, ha az adásvételiben nincs más feltüntetve. Volt egy cikk amit sajna nem találtam meg, amit hasznos elolvasni.
De sztem a gyakorlatban nem nagyon tudod érvényesíteni a mondjuk 200 e.-s károdat, ha megítélik akkor sem  sztem, a nepper kiröhög ha akar, nem tudsz vele mit csinálni.
Szóval nem  eccerü ez sztem. De persze nem zárom ki  a kereskedőket, ha jó a verda akkor jó .  :-!
Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #505 Dátum: 2008 Június, 07, 18:36:46 »

Igen, ha az adásvételiben nincs más feltüntetve. Volt egy cikk amit sajna nem találtam meg, amit hasznos elolvasni.
De sztem a gyakorlatban nem nagyon tudod érvényesíteni a mondjuk 200 e.-s károdat, ha megítélik akkor sem  sztem, a nepper kiröhög ha akar, nem tudsz vele mit csinálni.
Szóval nem  eccerü ez sztem. De persze nem zárom ki  a kereskedőket, ha jó a verda akkor jó .  :-!
OFF:
Ezért járkál a nepperek negyede kromofágozott autóval...  :D
Naplózva

Hoffy

  • Hamutipró
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 65
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.804
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000.04
  • Lakóhely: Ajka
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
  • Fehér oroszlánom
    • Carstyling
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #506 Dátum: 2008 Június, 07, 20:51:08 »

Szépnek szép, csak az a furcsa, hogy XN-es, és van benne szervó...

nekem is van benne
Naplózva

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #507 Dátum: 2008 Június, 07, 22:09:55 »

http://www.hasznaltauto.hu/2070169_peugeot_306xr_1993

250 e km, jó műszaki állapot. Itt is meg van hirdetve
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #508 Dátum: 2008 Június, 07, 22:18:03 »

http://www.hasznaltauto.hu/2070169_peugeot_306xr_1993

250 e km, jó műszaki állapot. Itt is meg van hirdetve

Egy kicsit lelakottnak tűnik, de lehet, hogy a fotó adja vissza...

Élőben minden más...
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Naplózva

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #510 Dátum: 2008 Június, 07, 22:57:02 »

Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #511 Dátum: 2008 Június, 07, 22:57:36 »

Naplózva

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #512 Dátum: 2008 Június, 08, 06:08:21 »

Ez viszont érdekes egy kicsit...

http://www.hasznaltauto.hu/2114972_peugeot_306_1994

Bp már messze van nekem, van egy 4 hónapos kicsi fiam, akit még nem szívesen biznék senkire.
Ha nem találok semmit Miskolc-Debrecen környékén, akkor megyek csak sztem.

..éés közben találtam egy ilyet is:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1984980&command=ugras&screenwidth=1280

nekem nagyon tetszi (eddig 2 zöld metál kocsim volt  :D )
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #513 Dátum: 2008 Június, 08, 08:17:06 »

http://www.hasznaltauto.hu/2070169_peugeot_306xr_1993

250 e km, jó műszaki állapot. Itt is meg van hirdetve

Ennek alvázvédőzve van a küszöbje, ezért felejtős...
Naplózva

Koviszabi

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 12
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 518
  • Autó színe: Világoskék
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Zala
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #514 Dátum: 2008 Június, 08, 10:27:22 »

Bp már messze van nekem, van egy 4 hónapos kicsi fiam, akit még nem szívesen biznék senkire.
Ha nem találok semmit Miskolc-Debrecen környékén, akkor megyek csak sztem.

..éés közben találtam egy ilyet is:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1984980&command=ugras&screenwidth=1280

nekem nagyon tetszi (eddig 2 zöld metál kocsim volt  :D )

Üdv!Ez tényleg szép kis autó,de elég régóta hirdetik!Érdekes...Pedig jóáron van! :-!
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #515 Dátum: 2008 Június, 08, 12:17:18 »

Üdv!Ez tényleg szép kis autó,de elég régóta hirdetik!Érdekes...Pedig jóáron van! :-!

pont az gyanús, hogy olcsó..
Naplózva

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #516 Dátum: 2008 Június, 08, 14:22:12 »

Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #517 Dátum: 2008 Június, 08, 15:07:50 »

Felhívtam a tulajt, az ár 700 e .... , meg még pár apróság a kocsin.

Az idiótája...miért nem azt írja a hirdetésbe...Na ezért árulja régóta a kocsit. :P
Naplózva

McCoy

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #518 Dátum: 2008 Június, 08, 16:28:07 »

Ennek alvázvédőzve van a küszöbje, ezért felejtős...

Az enyémnek is alvázvédőzve van a küszöbe! :) Már nemazér de 390 ezerért ne várjon senki se csodát! :D Az mellékes, hogy olyan lakatost találni aki a pug 306 küszöbcserét bevállalja lehetetlen, mert a gyári küszöb csak 130 ezer forint/darab (utángyártott nincs)!

Azt azért tegyük hozzá, hogy "horganyzott" lemezből készült a kocsi, nahát szerintem ugyanugy elkezd rohadni mintha rajta se lenne az a horgany! :)
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #519 Dátum: 2008 Június, 08, 16:34:13 »

Az enyémnek is alvázvédőzve van a küszöbe! :) Már nemazér de 390 ezerért ne várjon senki se csodát! :D Az mellékes, hogy olyan lakatost találni aki a pug 306 küszöbcserét bevállalja lehetetlen, mert a gyári küszöb csak 130 ezer forint/darab (utángyártott nincs)!

A peugeot normál esetben nem rohad. Tehát ha alvázvédőzve van akkor ott volt valami...erre tökéletes példa a Te autód.
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #520 Dátum: 2008 Június, 08, 16:37:55 »

A peugeot normál esetben nem rohad. Tehát ha alvázvédőzve van akkor ott volt valami...erre tökéletes példa a Te autód.
No de azért ellenpéldát is láttunk bőven! ;) Pld az őszi talin volt egy fehér S2 szedan, aminek a motorterében csak rozsdát lehetett látni a festék helyén! Nem volt törve, csak egyszerűen nem sikerült a horganyzása..
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #521 Dátum: 2008 Június, 08, 16:40:02 »

No de azért ellenpéldát is láttunk bőven! ;) Pld az őszi talin volt egy fehér S2 szedan, aminek a motorterében csak rozsdát lehetett látni a festék helyén! Nem volt törve, csak egyszerűen nem sikerült a horganyzása..
Tökéletes ellenpélda,de ami így le van kenve azt nem kell megvenni,mert nem látod ,hogy mi van az álvázvédő alatt,nem?
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #522 Dátum: 2008 Június, 08, 16:43:14 »

Tökéletes ellenpélda,de ami így le van kenve azt nem kell megvenni,mert nem látod ,hogy mi van az álvázvédő alatt,nem?
Ez így igaz, de az ára hűen tükrözi a minőségét, így szabadon dönthet mindenki! ;) Hiszen tudod: kinek a pap, kinek a lánya.. :-!
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #523 Dátum: 2008 Június, 08, 20:15:09 »

pont az gyanús, hogy olcsó..
Azért mert egy autónak az ára néha a piaci ár alatt van az nem feltétlen csak azért lehet mert valami gáz van az autóval.Például az is lehet,hogy azért olcsobb mert van már helyette másik ,és hiába ér többet az autó a kirt árnál van aki szeretné is eladni és nem mindig az a jó autó amit a piaci áráért lehet csak megvenni.Egy ismerősőm például nem rég vett egy uj VW Turant és van 1 Ventoja amire nagyon vigyázott előtte,de alig használta.Betette egy kereskedésbe az piaci áráért 580 ezer ft-ért,a kutya sem kérdezte meg hogy mi van az autóval ,mivel van pénze az ismerősőmnek és nem nagyon foglalkozik már a ventoval ráadásul 2 honapja áll már bennt a kereskedésben ezért kiirtak a kocsira 390 ezer ft és már érdekes modon többen érdeklődtek rá mint előtte.Amugy meg én is lejjebb vettem a pugom árát ,igaz az alu felnik nélkül hirdetem ennyiért amennyi kivan rá irva ,de még nem nagyon volt rá komoly érdeklődő ,ugyanis a nagytöbbségnél még mindig a kis köbcentis kocsi a befutó(nálam meg a nagyobb)ezért ha nem lesz rá komoly vevő a kocsimra akkor meg marad és meg csinálom rajta azokat az elképzeléseimet amiket már régóta tervezek(nagyobb fékek,nagyobb kerekek,xenon,Angel Eyes,fóliázás,komolyabb sport futómü elől hátul a mostaninál és talán a teljesitmény növelése bár az csak az utolsó projekt lesz ha lesz. :-! :-! 8)
Naplózva

McCoy

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #524 Dátum: 2008 Június, 08, 21:02:27 »

Ez így igaz, de az ára hűen tükrözi a minőségét, így szabadon dönthet mindenki! ;) Hiszen tudod: kinek a pap, kinek a lánya.. :-!

Köszönöm tibcsi! Énis erre akartam kilyukadni! :)
Naplózva

FunTom

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 45
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.287
  • Autó színe: piros
  • Évjárat: 1993.04
  • Lakóhely: Vác
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 5 ajtós
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #525 Dátum: 2008 Június, 08, 21:15:38 »

A peugeot normál esetben nem rohad. Tehát ha alvázvédőzve van akkor ott volt valami...erre tökéletes példa a Te autód.
Az én autóm nem rohad, de le alvázvédőztettem mégis, hogy ha akar, akkor később kezdjen rozsdásodni. Igaz, a küszöb kivülről nincs lekenve, csak alulrol fujták.
Naplózva
FunTom

K Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #526 Dátum: 2008 Június, 08, 21:20:01 »

Az én autóm nem rohad, de le alvázvédőztettem mégis, hogy ha akar, akkor később kezdjen rozsdásodni. Igaz, a küszöb kivülről nincs lekenve, csak alulrol fujták.

Persze van kivétel amikor valaki elővigyázatosságból csináltatja meg,de ebből van kevesebb szerintem.
Naplózva

McCoy

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #527 Dátum: 2008 Június, 08, 21:27:48 »

Persze van kivétel amikor valaki elővigyázatosságból csináltatja meg,de ebből van kevesebb szerintem.

Hát énis alvázvédővel kentem újra a küszöböt, pedig már nincs rajta rozsda! :)
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #528 Dátum: 2008 Június, 08, 21:44:44 »

Hát énis alvázvédővel kentem újra a küszöböt, pedig már nincs rajta rozsda! :)

Ez az elővigyázatosság,de amikor megvetted akkor tudtad ,hogy mi van alatta?
Naplózva

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #529 Dátum: 2008 Június, 08, 22:14:34 »

Az igaz, hogy ennyiért (300-500) nem veszek olyat amilyen volt pár éve (2002 1.6 break), de szeretném ha nagyobb gond nélkül
elfutna még 30-40 e km-t(1-2 év múlva csere). Nyilván nem lesz tökéletes koránt sem, de a szerelőnél kezd amit majd megveszek, kidobáltatom ami olyan. Szval olyan kocsit szeretnék, amivel lehet mit kezdeni, a piacon meg rengeteg "összetaknyolt" kocsi van sajnos.
Nehéz okosnak lenni ebben a helyzetben, és köszi  a sok véleményt, hozzászólást amit írtok, sokat segít.
Naplózva

McCoy

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #530 Dátum: 2008 Június, 09, 05:43:15 »

Ez az elővigyázatosság,de amikor megvetted akkor tudtad ,hogy mi van alatta?

Hát az alja akkor még rendben volt! A küszöbök tudtam, hogy kicsit gázosak, de tudtam, hogy nem tökéletes autó, azért is került annyiba amennyiért vettem!
Naplózva

McCoy

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #531 Dátum: 2008 Június, 09, 05:45:48 »

Az igaz, hogy ennyiért (300-500) nem veszek olyat amilyen volt pár éve (2002 1.6 break), de szeretném ha nagyobb gond nélkül
elfutna még 30-40 e km-t(1-2 év múlva csere). Nyilván nem lesz tökéletes koránt sem, de a szerelőnél kezd amit majd megveszek, kidobáltatom ami olyan. Szval olyan kocsit szeretnék, amivel lehet mit kezdeni, a piacon meg rengeteg "összetaknyolt" kocsi van sajnos.
Nehéz okosnak lenni ebben a helyzetben, és köszi  a sok véleményt, hozzászólást amit írtok, sokat segít.


Hello

Hát nemtudom, ha te csak így 1-2 évre akarod megtartani, és nem igazán akarsz rá pénzt költeni akkor nemtudom, hogy ez a kocsi lenne-e a jó választás!  ;D Ez csak az én szerény véleményem, de én így a tapasztalataim alapján ha vennék egy autót aminek annyi a célja, hogy 1-2 évig szaladjon és ne kelljen a gatyám ráköltenem, akkor én nem francia hanem valami régi német gépet vennék!
Naplózva

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #532 Dátum: 2008 Június, 09, 08:27:59 »

Hello

Hát nemtudom, ha te csak így 1-2 évre akarod megtartani, és nem igazán akarsz rá pénzt költeni akkor nemtudom, hogy ez a kocsi lenne-e a jó választás!  ;D Ez csak az én szerény véleményem, de én így a tapasztalataim alapján ha vennék egy autót aminek annyi a célja, hogy 1-2 évig szaladjon és ne kelljen a gatyám ráköltenem, akkor én nem francia hanem valami régi német gépet vennék!

Szia !

Eddig lada (2107); pfiat(605), 2renault, egy 306 osom volt. Német-Olasz-amerikai autóban eddig soha nem gondolkoztam, japán-francia az ok .
Ilyen árfekvésben nem mernék japánt venni, ott is rámehet a gatyám, és nem ismerem őket.
Nem költeni rá, viszonylagos. Ha meglesz, akkor rá tudok fordítani kb 100-150 e -t az "állapotjavításra", és ez után nem szeretnék nagyobb tételt rákölteni, apróságok beleférnek.
Naplózva

kispiros

  • Négyes
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 86
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.986
  • Autó színe: peros, olyan lemanszos (PEKB/P3KB lemans/ vallelunga red)
  • Évjárat: 1993.06
  • Kor: 36
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #533 Dátum: 2008 Június, 09, 10:14:19 »

http://www.hasznaltauto.hu/2079776_peugeot_306_1993

Ez nem lehet rossz szerintem  . Vélemény?
Érdekes ez az autó. Ahhoz képest, hogy '93 -as XN jobban felszerelt, mint néhány azonos korú XR.
Nekem furcsa XN-ben a tetőablak, elektromos ablak, és a szervo, illetve a szinre fújt lökös. Mivel D-s rendszámú, ezekre még rá lehetne fogni, hogy így rendelték. De ami biztos nem stimmel az a csomagtartó gombja. Ez aszem az s1 facelift ('95)része. Szóval erre érdemes rákérdezni, lehet jó alku alap lehet. :-!
Naplózva
XN, fapad rulez!
de a végén még autó lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #534 Dátum: 2008 Június, 09, 16:10:57 »

Szombaton lesz a nagy nap, akkor megnézem. Köszi a tippet
Naplózva

McCoy

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #535 Dátum: 2008 Június, 10, 05:35:40 »

Szia !

Eddig lada (2107); pfiat(605), 2renault, egy 306 osom volt. Német-Olasz-amerikai autóban eddig soha nem gondolkoztam, japán-francia az ok .
Ilyen árfekvésben nem mernék japánt venni, ott is rámehet a gatyám, és nem ismerem őket.
Nem költeni rá, viszonylagos. Ha meglesz, akkor rá tudok fordítani kb 100-150 e -t az "állapotjavításra", és ez után nem szeretnék nagyobb tételt rákölteni, apróságok beleférnek.

Hát akkor jó autót kell kifognod! Küldök neked 1 kis listát majd privát üziben a tipushibákról, azt olvasd el, szépen nézegesd végig az autón, és ha egyiket sem észleled valószínüleg nemkell nagy tételt ráköltened! :)
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #536 Dátum: 2008 Június, 12, 17:54:11 »

Szaisztok! Kicsit off, de mindegy... ;D kolléganőm szeretne egy kisautót, ha vki tud egy 95-96 évjárat körüli, NEM FEKETE, 1 literes 106-ost elfekvőben, 500ezer körül, szóljon bátran... Kösz a segítséget... :-!
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

bandit306

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #537 Dátum: 2008 Június, 12, 19:59:32 »

Szaisztok! Kicsit off, de mindegy... ;D kolléganőm szeretne egy kisautót, ha vki tud egy 95-96 évjárat körüli, NEM FEKETE, 1 literes 106-ost elfekvőben, 500ezer körül, szóljon bátran... Kösz a segítséget... :-!
Akkor megnézem a kereskedésben levőt mit mutat és mit tud, már ott áll egy ideje holnap utánra meglesz a válasz.
Ja azthiszem bordó vagy piros a szine
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #538 Dátum: 2008 Június, 12, 20:15:11 »

Akkor megnézem a kereskedésben levőt mit mutat és mit tud, már ott áll egy ideje holnap utánra meglesz a válasz.
Ja azthiszem bordó vagy piros a szine

Köcci!
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

bandit306

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #539 Dátum: 2008 Június, 12, 20:19:28 »

Köcci!
  off 
Szívesen csak azért nem holnapra mert ballagásra megyek.
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #540 Dátum: 2008 Június, 23, 21:15:56 »

Az első 260e-nél halálozott el, amikor is a lógó hátsó híd cseréje 300e fölött lett volna a szakszervízben (csak ide hordhattam), így a cég azt mondta, inkább adnak egy másikat, ez meg kuka. Ekkor a könyvi értéke olyan 600e körül lehetett. Később találkoztam vele a használtautó.hu-n, mint "kevesett futott, garázsban tartott, második, hölgy tulaj., nagyon megkímélt, stb... futott km: 140e." Muhhahaha! SOHA NE VEGYETEK HASZNÁLT 306-ost, 1.6, fehér, HRZ rendsz. sorozatból!!!

Ezt az egyik népitéletböl másoltam ide. Jó tudni, hátha feltünik még eladóként.
Naplózva

Petya27

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 14
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.325
  • Autó színe: Fehér
  • Lakóhely: Mónosbél
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #541 Dátum: 2008 Július, 13, 21:50:33 »

Srácok lenne egy kérdéesem. Milyen bonyodalmak lehetnek abból,ha egyik autóról átviszik a hitelt egy másokra,lehetséges egyáltalán? Előre is köszi a választ. _pug
Naplózva
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repülni tud.

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #542 Dátum: 2008 Július, 15, 11:46:18 »

Skacok drukoljatok, hogy ez a kicsi kocsika ma délutántól család tagá válhason:

[imgt]http://www.pannonlicit.hu/kepek/1/1/2813/9ff812d074.jpg[/imgt]

99-s S16 egés jó állapotban van de kell azért rá költni:
2db gumma
micsit a motorját mert van valami nyügje de nem tudjuk még, hogy mi de nagy baja nem lehet...

Naplózva

Hoffy

  • Hamutipró
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 65
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.804
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000.04
  • Lakóhely: Ajka
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
  • Fehér oroszlánom
    • Carstyling
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #543 Dátum: 2008 Július, 15, 11:47:55 »

Skacok drukoljatok, hogy ez a kicsi kocsika ma délutántól család tagá válhason:

[imgt]http://www.pannonlicit.hu/kepek/1/1/2813/9ff812d074.jpg[/imgt]

99-s S16 egés jó állapotban van de kell azért rá költni:
2db gumma
micsit a motorját mert van valami nyügje de nem tudjuk még, hogy mi de nagy baja nem lehet...



Ok!
Szurkolunk!  biggrin
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #544 Dátum: 2008 Július, 15, 11:59:02 »

Skacok drukoljatok, hogy ez a kicsi kocsika ma délutántól család tagá válhason:

[imgt]http://www.pannonlicit.hu/kepek/1/1/2813/9ff812d074.jpg[/imgt]

99-s S16 egés jó állapotban van de kell azért rá költni:
2db gumma
micsit a motorját mert van valami nyügje de nem tudjuk még, hogy mi de nagy baja nem lehet...



Másikat eladod ???
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #545 Dátum: 2008 Július, 15, 12:05:49 »

Másikat eladod ???

nem... saládba marad csak kicsit vissza alakúl!
Pár dolgot át rakok a mostaniról erre ha sikerül meg venni!
Naplózva

Tonyo83

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 60
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.434
  • Autó színe: Saxon kék
  • Évjárat: 1993
  • Lakóhely: BP
  • Motor: 1.8
  • Típus: 5 ajtós
  • Executive
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #546 Dátum: 2008 Július, 15, 13:15:41 »

nem... saládba marad csak kicsit vissza alakúl!
Pár dolgot át rakok a mostaniról erre ha sikerül meg venni!

Drukkolunk! Ha van valami szólj és intézkedem az ügyünkben  :-!
Na ha meglesz akkor neked lesz a legtöbb cyclone felnid a klubban  biggrin  blingdriveingsmiley
Naplózva
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfaló

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #547 Dátum: 2008 Július, 15, 13:21:35 »

Skacok drukoljatok, hogy ez a kicsi kocsika ma délutántól család tagá válhason:

[imgt]http://www.pannonlicit.hu/kepek/1/1/2813/9ff812d074.jpg[/imgt]

99-s S16 egés jó állapotban van de kell azért rá költni:
2db gumma
micsit a motorját mert van valami nyügje de nem tudjuk még, hogy mi de nagy baja nem lehet...


Drukkolok! groupwave
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Kolin

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 149
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.785
  • Autó színe: Zöld metál
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Borsod megye
  • Motor: 1.9TD
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #548 Dátum: 2008 Július, 15, 13:33:42 »

Skacok drukoljatok, hogy ez a kicsi kocsika ma délutántól család tagá válhason:

[imgt]http://www.pannonlicit.hu/kepek/1/1/2813/9ff812d074.jpg[/imgt]

99-s S16 egés jó állapotban van de kell azért rá költni:
2db gumma
micsit a motorját mert van valami nyügje de nem tudjuk még, hogy mi de nagy baja nem lehet...


Kiváncsi vok oda adják-e annyiért...
Naplózva

Tonyo83

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 60
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.434
  • Autó színe: Saxon kék
  • Évjárat: 1993
  • Lakóhely: BP
  • Motor: 1.8
  • Típus: 5 ajtós
  • Executive
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #549 Dátum: 2008 Július, 15, 13:35:13 »

Kiváncsi vok oda adják-e annyiért...

Hát amennyi munka van azzal a kocsival szerintem odaadják  biggrin
Naplózva
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfaló
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 105   Fel
 


Az oldal 0.434 másodperc alatt készült el 29 lekéréssel.