Szavazás

Kitől venné szívesebben kocsit?

Magánszemélytől
102 (80.3%)
Kereskedőtől
6 (4.7%)
Márkakereskedéstől
19 (15%)

Összes szavazó: 90

Szerző Téma: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!  (Megtekintve 823653 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #500 Dátum: 2008 Június, 07, 14:48:59 »
http://www.hasznaltauto.hu/2079776_peugeot_306_1993

Ez nem lehet rossz szerintem  . VĂŠlemĂŠny?

SzĂŠpnek szĂŠp, csak az a furcsa, hogy XN-es, ĂŠs van benne szervĂł...

tiburtius

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #501 Dátum: 2008 Június, 07, 15:00:19 »
SzĂŠpnek szĂŠp, csak az a furcsa, hogy XN-es, ĂŠs van benne szervĂł...
szervĂł 93-ĂŠvjĂĄratban ĂŠrdekes  hmm   TalĂĄn utĂłlag bele lett szerelve, vagy elĂ­rtĂĄk a hirdetĂŠsben

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #502 Dátum: 2008 Június, 07, 17:36:40 »
lĂĄtni kell, hallani kell, ĂŠs ki is kell prĂłbĂĄlni ĂŠs utĂĄna lehet rajta gondolkodni. ha tudok ajĂĄlni vigyĂŠl magadal autĂłszerelot ĂŠs az szerintem tĂśbbet tud hozzĂĄ mondani.  ÁrĂĄra nemtudok semmit mondani mert ĂŠn SzlovĂĄkiabĂśl vagyok azĂŠrt nemtudom a MagyarorszĂĄgi ĂĄrakat.

Na igen. Ha mĂŠg meglesz jĂśvőhĂŠten, akkor megnĂŠzem. KiprĂłbĂĄlĂĄsban jĂł vagyok  ;D, szerelőt is viszek magammal, mert kĂ­vĂĄncsi vagyok a vĂŠlemĂŠnyĂŠre.
Hasonlót néztem Debrecenben ami szintén 450 volt 15x e km -el, de kereskedőnél. Jobb szeretnék nem kereskedőtől venni.

A servót én is csak lestem, kicsit furcsa, de betudom a "hölgy tulajdonostól" -nak ( elnézést a hölgyektől).
RemĂŠlem nem kamu a hirdetĂŠs.

FelhĂ­vtam, ĂŠs ĂĄllĂ­tĂłlag gyĂĄri a servo. A tulaj fia szerint. Na puff ..... ebből mi lesz   ???, egy hĂŠt mĂşlva megnĂŠzem.

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #503 Dátum: 2008 Június, 07, 17:42:04 »
Na igen. Ha mĂŠg meglesz jĂśvőhĂŠten, akkor megnĂŠzem. KiprĂłbĂĄlĂĄsban jĂł vagyok  ;D, szerelőt is viszek magammal, mert kĂ­vĂĄncsi vagyok a vĂŠlemĂŠnyĂŠre.
Hasonlót néztem Debrecenben ami szintén 450 volt 15x e km -el, de kereskedőnél. Jobb szeretnék nem kereskedőtől venni.

Nem feltétlen rosszabb kereskedésből autót venni.Én is ott vettem. Ha rejtett hibája van az autónak akkor fél évig köteles visszavenni.Ha jól tudom akkor ez magánszemélyre is érvényes.

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #504 Dátum: 2008 Június, 07, 18:12:57 »
Nem feltétlen rosszabb kereskedésből autót venni.Én is ott vettem. Ha rejtett hibája van az autónak akkor fél évig köteles visszavenni.Ha jól tudom akkor ez magánszemélyre is érvényes.

Igen, ha az adĂĄsvĂŠteliben nincs mĂĄs feltĂźntetve. Volt egy cikk amit sajna nem talĂĄltam meg, amit hasznos elolvasni.
De sztem a gyakorlatban nem nagyon tudod ĂŠrvĂŠnyesĂ­teni a mondjuk 200 e.-s kĂĄrodat, ha megĂ­tĂŠlik akkor sem  sztem, a nepper kirĂśhĂśg ha akar, nem tudsz vele mit csinĂĄlni.
SzĂłval nem  eccerĂź ez sztem. De persze nem zĂĄrom ki  a kereskedőket, ha jĂł a verda akkor jĂł .  :-!

Gege

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #505 Dátum: 2008 Június, 07, 18:36:46 »
Igen, ha az adĂĄsvĂŠteliben nincs mĂĄs feltĂźntetve. Volt egy cikk amit sajna nem talĂĄltam meg, amit hasznos elolvasni.
De sztem a gyakorlatban nem nagyon tudod ĂŠrvĂŠnyesĂ­teni a mondjuk 200 e.-s kĂĄrodat, ha megĂ­tĂŠlik akkor sem  sztem, a nepper kirĂśhĂśg ha akar, nem tudsz vele mit csinĂĄlni.
SzĂłval nem  eccerĂź ez sztem. De persze nem zĂĄrom ki  a kereskedőket, ha jĂł a verda akkor jĂł .  :-!
OFF:
EzĂŠrt jĂĄrkĂĄl a nepperek negyede kromofĂĄgozott autĂłval...  :D

Nem elérhető Hoffy

  • HamutiprĂł
  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.804
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 65
  • :2015 November, 26, 11:33:21
  • FehĂŠr oroszlĂĄnom
    • Carstyling
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #506 Dátum: 2008 Június, 07, 20:51:08 »
SzĂŠpnek szĂŠp, csak az a furcsa, hogy XN-es, ĂŠs van benne szervĂł...

nekem is van benne

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #507 Dátum: 2008 Június, 07, 22:09:55 »
http://www.hasznaltauto.hu/2070169_peugeot_306xr_1993

250 e km, jĂł mĹąszaki ĂĄllapot. Itt is meg van hirdetve

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #508 Dátum: 2008 Június, 07, 22:18:03 »
http://www.hasznaltauto.hu/2070169_peugeot_306xr_1993

250 e km, jĂł mĹąszaki ĂĄllapot. Itt is meg van hirdetve

Egy kicsit lelakottnak tĹąnik, de lehet, hogy a fotĂł adja vissza...

Élőben minden más...

III. Ricardo

  • Vendég

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #510 Dátum: 2008 Június, 07, 22:57:02 »
Ezt nĂŠzd meg :

http://www.hasznaltauto.hu/2132484_peugeot_306_1996

Vagy ezt :

http://www.hasznaltauto.hu/2001751_peugeot_306_1996

A másodikat megnézem jövőhéten, mondjuk a színe kicsit "vad" , de elmegy.

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #511 Dátum: 2008 Június, 07, 22:57:36 »
Ez viszont ĂŠrdekes egy kicsit...

http://www.hasznaltauto.hu/2114972_peugeot_306_1994

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #512 Dátum: 2008 Június, 08, 06:08:21 »
Ez viszont ĂŠrdekes egy kicsit...

http://www.hasznaltauto.hu/2114972_peugeot_306_1994

Bp mĂĄr messze van nekem, van egy 4 hĂłnapos kicsi fiam, akit mĂŠg nem szĂ­vesen biznĂŠk senkire.
Ha nem talĂĄlok semmit Miskolc-Debrecen kĂśrnyĂŠkĂŠn, akkor megyek csak sztem.

..ĂŠĂŠs kĂśzben talĂĄltam egy ilyet is:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1984980&command=ugras&screenwidth=1280

nekem nagyon tetszi (eddig 2 zĂśld metĂĄl kocsim volt  :D )

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #513 Dátum: 2008 Június, 08, 08:17:06 »
http://www.hasznaltauto.hu/2070169_peugeot_306xr_1993

250 e km, jĂł mĹąszaki ĂĄllapot. Itt is meg van hirdetve

Ennek alvázvédőzve van a küszöbje, ezért felejtős...

Nem elérhető Koviszabi

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 518
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 12
  • :2017 Február, 09, 10:35:35
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #514 Dátum: 2008 Június, 08, 10:27:22 »
Bp mĂĄr messze van nekem, van egy 4 hĂłnapos kicsi fiam, akit mĂŠg nem szĂ­vesen biznĂŠk senkire.
Ha nem talĂĄlok semmit Miskolc-Debrecen kĂśrnyĂŠkĂŠn, akkor megyek csak sztem.

..ĂŠĂŠs kĂśzben talĂĄltam egy ilyet is:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1984980&command=ugras&screenwidth=1280

nekem nagyon tetszi (eddig 2 zĂśld metĂĄl kocsim volt  :D )

Üdv!Ez tényleg szép kis autó,de elég régóta hirdetik!Érdekes...Pedig jóáron van! :-!

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #515 Dátum: 2008 Június, 08, 12:17:18 »
Üdv!Ez tényleg szép kis autó,de elég régóta hirdetik!Érdekes...Pedig jóáron van! :-!

pont az gyanĂşs, hogy olcsĂł..

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #516 Dátum: 2008 Június, 08, 14:22:12 »

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #517 Dátum: 2008 Június, 08, 15:07:50 »
FelhĂ­vtam a tulajt, az ĂĄr 700 e .... , meg mĂŠg pĂĄr aprĂłsĂĄg a kocsin.

Az idiĂłtĂĄja...miĂŠrt nem azt Ă­rja a hirdetĂŠsbe...Na ezĂŠrt ĂĄrulja rĂŠgĂłta a kocsit. :P

McCoy

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #518 Dátum: 2008 Június, 08, 16:28:07 »
Ennek alvázvédőzve van a küszöbje, ezért felejtős...

Az enyémnek is alvázvédőzve van a küszöbe! :) Már nemazér de 390 ezerért ne várjon senki se csodát! :D Az mellékes, hogy olyan lakatost találni aki a pug 306 küszöbcserét bevállalja lehetetlen, mert a gyári küszöb csak 130 ezer forint/darab (utángyártott nincs)!

Azt azért tegyük hozzá, hogy "horganyzott" lemezből készült a kocsi, nahát szerintem ugyanugy elkezd rohadni mintha rajta se lenne az a horgany! :)

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #519 Dátum: 2008 Június, 08, 16:34:13 »
Az enyémnek is alvázvédőzve van a küszöbe! :) Már nemazér de 390 ezerért ne várjon senki se csodát! :D Az mellékes, hogy olyan lakatost találni aki a pug 306 küszöbcserét bevállalja lehetetlen, mert a gyári küszöb csak 130 ezer forint/darab (utángyártott nincs)!

A peugeot normál esetben nem rohad. Tehát ha alvázvédőzve van akkor ott volt valami...erre tökéletes példa a Te autód.

tibcsi

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #520 Dátum: 2008 Június, 08, 16:37:55 »
A peugeot normál esetben nem rohad. Tehát ha alvázvédőzve van akkor ott volt valami...erre tökéletes példa a Te autód.
No de azért ellenpéldát is láttunk bőven! ;) Pld az őszi talin volt egy fehér S2 szedan, aminek a motorterében csak rozsdát lehetett látni a festék helyén! Nem volt törve, csak egyszerűen nem sikerült a horganyzása..

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #521 Dátum: 2008 Június, 08, 16:40:02 »
No de azért ellenpéldát is láttunk bőven! ;) Pld az őszi talin volt egy fehér S2 szedan, aminek a motorterében csak rozsdát lehetett látni a festék helyén! Nem volt törve, csak egyszerűen nem sikerült a horganyzása..
Tökéletes ellenpélda,de ami így le van kenve azt nem kell megvenni,mert nem látod ,hogy mi van az álvázvédő alatt,nem?

tibcsi

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #522 Dátum: 2008 Június, 08, 16:43:14 »
Tökéletes ellenpélda,de ami így le van kenve azt nem kell megvenni,mert nem látod ,hogy mi van az álvázvédő alatt,nem?
Ez így igaz, de az ára hűen tükrözi a minőségét, így szabadon dönthet mindenki! ;) Hiszen tudod: kinek a pap, kinek a lánya.. :-!

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #523 Dátum: 2008 Június, 08, 20:15:09 »
pont az gyanĂşs, hogy olcsĂł..
Azért mert egy autónak az ára néha a piaci ár alatt van az nem feltétlen csak azért lehet mert valami gáz van az autóval.Például az is lehet,hogy azért olcsobb mert van már helyette másik ,és hiába ér többet az autó a kirt árnál van aki szeretné is eladni és nem mindig az a jó autó amit a piaci áráért lehet csak megvenni.Egy ismerősőm például nem rég vett egy uj VW Turant és van 1 Ventoja amire nagyon vigyázott előtte,de alig használta.Betette egy kereskedésbe az piaci áráért 580 ezer ft-ért,a kutya sem kérdezte meg hogy mi van az autóval ,mivel van pénze az ismerősőmnek és nem nagyon foglalkozik már a ventoval ráadásul 2 honapja áll már bennt a kereskedésben ezért kiirtak a kocsira 390 ezer ft és már érdekes modon többen érdeklődtek rá mint előtte.Amugy meg én is lejjebb vettem a pugom árát ,igaz az alu felnik nélkül hirdetem ennyiért amennyi kivan rá irva ,de még nem nagyon volt rá komoly érdeklődő ,ugyanis a nagytöbbségnél még mindig a kis köbcentis kocsi a befutó(nálam meg a nagyobb)ezért ha nem lesz rá komoly vevő a kocsimra akkor meg marad és meg csinálom rajta azokat az elképzeléseimet amiket már régóta tervezek(nagyobb fékek,nagyobb kerekek,xenon,Angel Eyes,fóliázás,komolyabb sport futómü elől hátul a mostaninál és talán a teljesitmény növelése bár az csak az utolsó projekt lesz ha lesz. :-! :-! 8)

McCoy

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #524 Dátum: 2008 Június, 08, 21:02:27 »
Ez így igaz, de az ára hűen tükrözi a minőségét, így szabadon dönthet mindenki! ;) Hiszen tudod: kinek a pap, kinek a lánya.. :-!

Köszönöm tibcsi! Énis erre akartam kilyukadni! :)

Nem elérhető FunTom

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.287
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 45
  • :2011 Augusztus, 27, 13:14:10
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #525 Dátum: 2008 Június, 08, 21:15:38 »
A peugeot normál esetben nem rohad. Tehát ha alvázvédőzve van akkor ott volt valami...erre tökéletes példa a Te autód.
Az én autóm nem rohad, de le alvázvédőztettem mégis, hogy ha akar, akkor később kezdjen rozsdásodni. Igaz, a küszöb kivülről nincs lekenve, csak alulrol fujták.
FunTom

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #526 Dátum: 2008 Június, 08, 21:20:01 »
Az én autóm nem rohad, de le alvázvédőztettem mégis, hogy ha akar, akkor később kezdjen rozsdásodni. Igaz, a küszöb kivülről nincs lekenve, csak alulrol fujták.

Persze van kivétel amikor valaki elővigyázatosságból csináltatja meg,de ebből van kevesebb szerintem.

McCoy

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #527 Dátum: 2008 Június, 08, 21:27:48 »
Persze van kivétel amikor valaki elővigyázatosságból csináltatja meg,de ebből van kevesebb szerintem.

Hát énis alvázvédővel kentem újra a küszöböt, pedig már nincs rajta rozsda! :)

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #528 Dátum: 2008 Június, 08, 21:44:44 »
Hát énis alvázvédővel kentem újra a küszöböt, pedig már nincs rajta rozsda! :)

Ez az elővigyázatosság,de amikor megvetted akkor tudtad ,hogy mi van alatta?

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #529 Dátum: 2008 Június, 08, 22:14:34 »
Az igaz, hogy ennyiĂŠrt (300-500) nem veszek olyat amilyen volt pĂĄr ĂŠve (2002 1.6 break), de szeretnĂŠm ha nagyobb gond nĂŠlkĂźl
elfutna még 30-40 e km-t(1-2 év múlva csere). Nyilván nem lesz tökéletes koránt sem, de a szerelőnél kezd amit majd megveszek, kidobáltatom ami olyan. Szval olyan kocsit szeretnék, amivel lehet mit kezdeni, a piacon meg rengeteg "összetaknyolt" kocsi van sajnos.
NehÊz okosnak lenni ebben a helyzetben, Ês kÜszi  a sok vÊlemÊnyt, hozzåszólåst amit írtok, sokat segít.

McCoy

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #530 Dátum: 2008 Június, 09, 05:43:15 »
Ez az elővigyázatosság,de amikor megvetted akkor tudtad ,hogy mi van alatta?

HĂĄt az alja akkor mĂŠg rendben volt! A kĂźszĂśbĂśk tudtam, hogy kicsit gĂĄzosak, de tudtam, hogy nem tĂśkĂŠletes autĂł, azĂŠrt is kerĂźlt annyiba amennyiĂŠrt vettem!

McCoy

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #531 Dátum: 2008 Június, 09, 05:45:48 »
Az igaz, hogy ennyiĂŠrt (300-500) nem veszek olyat amilyen volt pĂĄr ĂŠve (2002 1.6 break), de szeretnĂŠm ha nagyobb gond nĂŠlkĂźl
elfutna még 30-40 e km-t(1-2 év múlva csere). Nyilván nem lesz tökéletes koránt sem, de a szerelőnél kezd amit majd megveszek, kidobáltatom ami olyan. Szval olyan kocsit szeretnék, amivel lehet mit kezdeni, a piacon meg rengeteg "összetaknyolt" kocsi van sajnos.
NehĂŠz okosnak lenni ebben a helyzetben, ĂŠs kĂśszi  a sok vĂŠlemĂŠnyt, hozzĂĄszĂłlĂĄst amit Ă­rtok, sokat segĂ­t.


Hello

HĂĄt nemtudom, ha te csak Ă­gy 1-2 ĂŠvre akarod megtartani, ĂŠs nem igazĂĄn akarsz rĂĄ pĂŠnzt kĂślteni akkor nemtudom, hogy ez a kocsi lenne-e a jĂł vĂĄlasztĂĄs!  ;D Ez csak az ĂŠn szerĂŠny vĂŠlemĂŠnyem, de ĂŠn Ă­gy a tapasztalataim alapjĂĄn ha vennĂŠk egy autĂłt aminek annyi a cĂŠlja, hogy 1-2 ĂŠvig szaladjon ĂŠs ne kelljen a gatyĂĄm rĂĄkĂśltenem, akkor ĂŠn nem francia hanem valami rĂŠgi nĂŠmet gĂŠpet vennĂŠk!

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #532 Dátum: 2008 Június, 09, 08:27:59 »
Hello

HĂĄt nemtudom, ha te csak Ă­gy 1-2 ĂŠvre akarod megtartani, ĂŠs nem igazĂĄn akarsz rĂĄ pĂŠnzt kĂślteni akkor nemtudom, hogy ez a kocsi lenne-e a jĂł vĂĄlasztĂĄs!  ;D Ez csak az ĂŠn szerĂŠny vĂŠlemĂŠnyem, de ĂŠn Ă­gy a tapasztalataim alapjĂĄn ha vennĂŠk egy autĂłt aminek annyi a cĂŠlja, hogy 1-2 ĂŠvig szaladjon ĂŠs ne kelljen a gatyĂĄm rĂĄkĂśltenem, akkor ĂŠn nem francia hanem valami rĂŠgi nĂŠmet gĂŠpet vennĂŠk!

Szia !

Eddig lada (2107); pfiat(605), 2renault, egy 306 osom volt. NĂŠmet-Olasz-amerikai autĂłban eddig soha nem gondolkoztam, japĂĄn-francia az ok .
Ilyen árfekvésben nem mernék japánt venni, ott is rámehet a gatyám, és nem ismerem őket.
Nem kĂślteni rĂĄ, viszonylagos. Ha meglesz, akkor rĂĄ tudok fordĂ­tani kb 100-150 e -t az "ĂĄllapotjavĂ­tĂĄsra", ĂŠs ez utĂĄn nem szeretnĂŠk nagyobb tĂŠtelt rĂĄkĂślteni, aprĂłsĂĄgok belefĂŠrnek.

Nem elérhető kispiros

  • NĂŠgyes
  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.986
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 86
  • :2022 Június, 24, 08:40:38
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #533 Dátum: 2008 Június, 09, 10:14:19 »
http://www.hasznaltauto.hu/2079776_peugeot_306_1993

Ez nem lehet rossz szerintem  . VĂŠlemĂŠny?
Érdekes ez az autó. Ahhoz képest, hogy '93 -as XN jobban felszerelt, mint néhány azonos korú XR.
Nekem furcsa XN-ben a tetőablak, elektromos ablak, és a szervo, illetve a szinre fújt lökös. Mivel D-s rendszámú, ezekre még rá lehetne fogni, hogy így rendelték. De ami biztos nem stimmel az a csomagtartó gombja. Ez aszem az s1 facelift ('95)része. Szóval erre érdemes rákérdezni, lehet jó alku alap lehet. :-!
XN, fapad rulez!
de a vĂŠgĂŠn mĂŠg autĂł lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

birosz

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #534 Dátum: 2008 Június, 09, 16:10:57 »
Szombaton lesz a nagy nap, akkor megnĂŠzem. KĂśszi a tippet

McCoy

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #535 Dátum: 2008 Június, 10, 05:35:40 »
Szia !

Eddig lada (2107); pfiat(605), 2renault, egy 306 osom volt. NĂŠmet-Olasz-amerikai autĂłban eddig soha nem gondolkoztam, japĂĄn-francia az ok .
Ilyen árfekvésben nem mernék japánt venni, ott is rámehet a gatyám, és nem ismerem őket.
Nem kĂślteni rĂĄ, viszonylagos. Ha meglesz, akkor rĂĄ tudok fordĂ­tani kb 100-150 e -t az "ĂĄllapotjavĂ­tĂĄsra", ĂŠs ez utĂĄn nem szeretnĂŠk nagyobb tĂŠtelt rĂĄkĂślteni, aprĂłsĂĄgok belefĂŠrnek.

HĂĄt akkor jĂł autĂłt kell kifognod! KĂźldĂśk neked 1 kis listĂĄt majd privĂĄt Ăźziben a tipushibĂĄkrĂłl, azt olvasd el, szĂŠpen nĂŠzegesd vĂŠgig az autĂłn, ĂŠs ha egyiket sem ĂŠszleled valĂłszĂ­nĂźleg nemkell nagy tĂŠtelt rĂĄkĂśltened! :)

Nem elérhető Jesi

  • FĂźred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 3.578
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 190
  • :2013 Január, 13, 16:22:52
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #536 Dátum: 2008 Június, 12, 17:54:11 »
Szaisztok! Kicsit off, de mindegy... ;D kolléganőm szeretne egy kisautót, ha vki tud egy 95-96 évjárat körüli, NEM FEKETE, 1 literes 106-ost elfekvőben, 500ezer körül, szóljon bátran... Kösz a segítséget... :-!
2.0T 8v (nem dĂ­zel)= ;D

bandit306

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #537 Dátum: 2008 Június, 12, 19:59:32 »
Szaisztok! Kicsit off, de mindegy... ;D kolléganőm szeretne egy kisautót, ha vki tud egy 95-96 évjárat körüli, NEM FEKETE, 1 literes 106-ost elfekvőben, 500ezer körül, szóljon bátran... Kösz a segítséget... :-!
Akkor megnézem a kereskedésben levőt mit mutat és mit tud, már ott áll egy ideje holnap utánra meglesz a válasz.
Ja azthiszem bordĂł vagy piros a szine

Nem elérhető Jesi

  • FĂźred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 3.578
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 190
  • :2013 Január, 13, 16:22:52
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #538 Dátum: 2008 Június, 12, 20:15:11 »
Akkor megnézem a kereskedésben levőt mit mutat és mit tud, már ott áll egy ideje holnap utánra meglesz a válasz.
Ja azthiszem bordĂł vagy piros a szine

KĂścci!
2.0T 8v (nem dĂ­zel)= ;D

bandit306

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #539 Dátum: 2008 Június, 12, 20:19:28 »
KĂścci!
  off 
SzĂ­vesen csak azĂŠrt nem holnapra mert ballagĂĄsra megyek.

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #540 Dátum: 2008 Június, 23, 21:15:56 »
Az első 260e-nél halálozott el, amikor is a lógó hátsó híd cseréje 300e fölött lett volna a szakszervízben (csak ide hordhattam), így a cég azt mondta, inkább adnak egy másikat, ez meg kuka. Ekkor a könyvi értéke olyan 600e körül lehetett. Később találkoztam vele a használtautó.hu-n, mint "kevesett futott, garázsban tartott, második, hölgy tulaj., nagyon megkímélt, stb... futott km: 140e." Muhhahaha! SOHA NE VEGYETEK HASZNÁLT 306-ost, 1.6, fehér, HRZ rendsz. sorozatból!!!

Ezt az egyik nĂŠpitĂŠletbĂśl mĂĄsoltam ide. JĂł tudni, hĂĄtha feltĂźnik mĂŠg eladĂłkĂŠnt.

Nem elérhető Petya27

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.325
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 14
  • :2013 Szeptember, 10, 08:09:53
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #541 Dátum: 2008 Július, 13, 21:50:33 »
Srácok lenne egy kérdéesem. Milyen bonyodalmak lehetnek abból,ha egyik autóról átviszik a hitelt egy másokra,lehetséges egyáltalán? Előre is köszi a választ. _pug
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repĂźlni tud.

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #542 Dátum: 2008 Július, 15, 11:46:18 »
Skacok drukoljatok, hogy ez a kicsi kocsika ma dĂŠlutĂĄntĂłl csalĂĄd tagĂĄ vĂĄlhason:

[imgt]http://www.pannonlicit.hu/kepek/1/1/2813/9ff812d074.jpg[/imgt]

99-s S16 egĂŠs jĂł ĂĄllapotban van de kell azĂŠrt rĂĄ kĂśltni:
2db gumma
micsit a motorjĂĄt mert van valami nyĂźgje de nem tudjuk mĂŠg, hogy mi de nagy baja nem lehet...


Nem elérhető Hoffy

  • HamutiprĂł
  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.804
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 65
  • :2015 November, 26, 11:33:21
  • FehĂŠr oroszlĂĄnom
    • Carstyling
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #543 Dátum: 2008 Július, 15, 11:47:55 »
Skacok drukoljatok, hogy ez a kicsi kocsika ma dĂŠlutĂĄntĂłl csalĂĄd tagĂĄ vĂĄlhason:

[imgt]http://www.pannonlicit.hu/kepek/1/1/2813/9ff812d074.jpg[/imgt]

99-s S16 egĂŠs jĂł ĂĄllapotban van de kell azĂŠrt rĂĄ kĂśltni:
2db gumma
micsit a motorjĂĄt mert van valami nyĂźgje de nem tudjuk mĂŠg, hogy mi de nagy baja nem lehet...



Ok!
Szurkolunk!  biggrin

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #544 Dátum: 2008 Július, 15, 11:59:02 »
Skacok drukoljatok, hogy ez a kicsi kocsika ma dĂŠlutĂĄntĂłl csalĂĄd tagĂĄ vĂĄlhason:

[imgt]http://www.pannonlicit.hu/kepek/1/1/2813/9ff812d074.jpg[/imgt]

99-s S16 egĂŠs jĂł ĂĄllapotban van de kell azĂŠrt rĂĄ kĂśltni:
2db gumma
micsit a motorjĂĄt mert van valami nyĂźgje de nem tudjuk mĂŠg, hogy mi de nagy baja nem lehet...



MĂĄsikat eladod ???

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #545 Dátum: 2008 Július, 15, 12:05:49 »
MĂĄsikat eladod ???

nem... salĂĄdba marad csak kicsit vissza alakĂşl!
PĂĄr dolgot ĂĄt rakok a mostanirĂłl erre ha sikerĂźl meg venni!

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #546 Dátum: 2008 Július, 15, 13:15:41 »
nem... salĂĄdba marad csak kicsit vissza alakĂşl!
PĂĄr dolgot ĂĄt rakok a mostanirĂłl erre ha sikerĂźl meg venni!

Drukkolunk! Ha van valami szĂłlj ĂŠs intĂŠzkedem az ĂźgyĂźnkben  :-!
Na ha meglesz akkor neked lesz a legtĂśbb cyclone felnid a klubban  biggrin  blingdriveingsmiley
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

Nem elérhető pirinyo

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.628
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Augusztus, 09, 18:33:07
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #547 Dátum: 2008 Július, 15, 13:21:35 »
Skacok drukoljatok, hogy ez a kicsi kocsika ma dĂŠlutĂĄntĂłl csalĂĄd tagĂĄ vĂĄlhason:

[imgt]http://www.pannonlicit.hu/kepek/1/1/2813/9ff812d074.jpg[/imgt]

99-s S16 egĂŠs jĂł ĂĄllapotban van de kell azĂŠrt rĂĄ kĂśltni:
2db gumma
micsit a motorjĂĄt mert van valami nyĂźgje de nem tudjuk mĂŠg, hogy mi de nagy baja nem lehet...


Drukkolok! groupwave
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Nem elérhető Kolin

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.785
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 149
  • :2023 Július, 14, 09:51:29
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #548 Dátum: 2008 Július, 15, 13:33:42 »
Skacok drukoljatok, hogy ez a kicsi kocsika ma dĂŠlutĂĄntĂłl csalĂĄd tagĂĄ vĂĄlhason:

[imgt]http://www.pannonlicit.hu/kepek/1/1/2813/9ff812d074.jpg[/imgt]

99-s S16 egĂŠs jĂł ĂĄllapotban van de kell azĂŠrt rĂĄ kĂśltni:
2db gumma
micsit a motorjĂĄt mert van valami nyĂźgje de nem tudjuk mĂŠg, hogy mi de nagy baja nem lehet...


KivĂĄncsi vok oda adjĂĄk-e annyiĂŠrt...

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #549 Dátum: 2008 Július, 15, 13:35:13 »
KivĂĄncsi vok oda adjĂĄk-e annyiĂŠrt...

HĂĄt amennyi munka van azzal a kocsival szerintem odaadjĂĄk  biggrin
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

 


Google PageRank