Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Szavazás

Kitől venné szívesebben kocsit?

Magánszemélytől
- 102 (80.3%)
Kereskedőtől
- 6 (4.7%)
Márkakereskedéstől
- 19 (15%)

Összes szavazó: 90


Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 105   Le

Szerző Téma: Kocsi vásárlásról!  (Megtekintve 822930 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #301 Dátum: 2007 November, 28, 22:23:21 »

Hát nekem nem jön be...lehet azért mert Békésen enyhén beteg tekintetű,nem idén barnult fiatal emberek járkálnak ilyen autóval.... :)

Különben is,miért nézegetsz te ilyet??? Oo

Elől volt megláttam, de nem szerettem bele.... :P

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #302 Dátum: 2007 November, 29, 06:18:46 »

Vicces lehet 17-es nyári után a 14-es téli kerék... ;D
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #303 Dátum: 2007 December, 12, 22:22:36 »

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #304 Dátum: 2007 December, 12, 22:39:11 »

Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #305 Dátum: 2007 December, 13, 11:17:58 »

Eléggé finom lehet a kicsike!
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1691646&command=ugras&screenwidth=1024

Asszem ha nagyon muszáj lenne, valahogy elférne az udvaron...  smug

Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #306 Dátum: 2007 December, 13, 11:24:08 »

Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #307 Dátum: 2007 December, 13, 14:43:26 »

látom nem csak én nézegetem ezeket..   biggrin whistle
Secc perc alatt tudnék váltani! :-!

K Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #308 Dátum: 2007 December, 13, 22:32:47 »

Secc perc alatt tudnék váltani! :-!
Na vigyázzá má ,hogy miket beszél teeee ;D Há minnyá kapsz -1 karmát ninja
Naplózva

Bertie

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #309 Dátum: 2008 Január, 21, 11:15:24 »

sziasztok!

most készülök venni egy 306ost. (99, SaintTropez). Azt szeretném megkérdezni, hogy érdemes-e ilyet venni, jó típus e? A másik amit a próbaúton tapasztaltam: ha váltottam vele (mondjuk kettesből hármasba) olyan volt mintha visszarugna a válto, mintha mozogna az egész. Ez mire vezethető vissza? Aki tud kérem segítsen.

Köszönettel
Bertie
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #310 Dátum: 2008 Január, 21, 11:23:24 »

sziasztok!

most készülök venni egy 306ost. (99, SaintTropez). Azt szeretném megkérdezni, hogy érdemes-e ilyet venni, jó típus e? A másik amit a próbaúton tapasztaltam: ha váltottam vele (mondjuk kettesből hármasba) olyan volt mintha visszarugna a válto, mintha mozogna az egész. Ez mire vezethető vissza? Aki tud kérem segítsen.

Köszönettel
Bertie

Szia. Hogy érdemes-e venni? Semmivel nem rosszabb,mint a kategoriájában bármelyik kocsi,csak szebb,meg kényelmesebb. Van néhány tipushiba,amiknek tudatában ha átnézed az autót,Te magada is tudni fogod,érdemes-e megveni a kiszemelt példányt. A tipushibákrol a kluboldalon találsz infókat. A váltóra én nem tudok mit mondani,lesz itt nálam okosabb a témában.
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #311 Dátum: 2008 Január, 21, 11:45:14 »

Szia. Hogy érdemes-e venni? Semmivel nem rosszabb,mint a kategoriájában bármelyik kocsi,csak szebb,meg kényelmesebb. Van néhány tipushiba,amiknek tudatában ha átnézed az autót,Te magada is tudni fogod,érdemes-e megveni a kiszemelt példányt. A tipushibákrol a kluboldalon találsz infókat. A váltóra én nem tudok mit mondani,lesz itt nálam okosabb a témában.

és még annyit, hogy a Saint Tropez, egy igen jól felszerelt változat..  :-!
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #312 Dátum: 2008 Január, 21, 13:09:07 »

sziasztok!

most készülök venni egy 306ost. (99, SaintTropez). Azt szeretném megkérdezni, hogy érdemes-e ilyet venni, jó típus e? A másik amit a próbaúton tapasztaltam: ha váltottam vele (mondjuk kettesből hármasba) olyan volt mintha visszarugna a válto, mintha mozogna az egész. Ez mire vezethető vissza? Aki tud kérem segítsen.

Köszönettel
Bertie
A Saint-Tropez egy igen jó kis masina, ha működik mindene, nem jársz vele rosszul. A váltó néha nekem is ránt egyet, főleg ha nagyobb talpal találok neki odalépni, de maximum egy gumibakcserét jelent előbb-utóbb. Én az enyémet úgy vettem meg, hogy amíg el nem készültek a papírók, és át nem adták a kulcsot még csak bele sem ültem! Ettől függetlenül bajom nincs vele, és IMÁDOM!
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #313 Dátum: 2008 Január, 21, 21:13:59 »

Ja csak nem olyan mint a nálunk lévő kereskedésbe kicsit törött a lökő hátul meg aprobb hiányosságok vannak a díszítési elemekenmeg nincs a jobb tükrön hátulja kivan a tükör bele meg a többit netudom mert nem is néztem tovább ennyi elég volt.de a kereskedő által felrakott képen is látszik a csík a lökösön. de ha mindene megvan akkor meglehet venni mert nem egyhamar széthulló darabok ezek.mármint a 306 osok.
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #314 Dátum: 2008 Január, 21, 21:26:43 »

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1446905&command=ugras&screenwidth=1280

Ricardo ez még megvan ha cserélni szeretnél te raktad be a forumba csak keress vissza kisit és meglátod. :-! :-!
Naplózva

Sandro

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #315 Dátum: 2008 Január, 21, 21:29:36 »

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1446905&command=ugras&screenwidth=1280

Ricardo ez még megvan ha cserélni szeretnél te raktad be a forumba csak keress vissza kisit és meglátod. :-! :-!

szerintem meg ezt vedd:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1654519&command=ugras&screenwidth=1024

kollegám adta el új korában és végig nálunk szervizelt.. a kisöregnek semmi gondja nem volt vele, csak 5 éves lett ezért vett új autót..
Naplózva

Bertie

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #316 Dátum: 2008 Január, 22, 08:03:08 »

sziasztok! köszönöm a segítséget, a váltónál én is erre gondoltam, de ez tényleg nem olyan nagy gáz. Már ültem benne, mentem is vele pár kilométert, és a váltót leszámítva nagyon tetszett, de akkor a váltó is kis ráfordítással megoldható. köszönöm a segítséget, csatlakozom a peugot 306 tulajokhoz:D
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #317 Dátum: 2008 Január, 22, 08:53:27 »

szerintem meg ezt vedd:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1654519&command=ugras&screenwidth=1024

kollegám adta el új korában és végig nálunk szervizelt.. a kisöregnek semmi gondja nem volt vele, csak 5 éves lett ezért vett új autót..

Huhhhh! Ez gyönyörűséges!! :o _pug Ez az utolsó volt a gyártósoron? ;D
Naplózva

Sandro

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #318 Dátum: 2008 Január, 22, 09:55:40 »


Huhhhh! Ez gyönyörűséges!! :o _pug Ez az utolsó volt a gyártósoron? ;D


tényleg gyönyörű.. már több mint fél éve árulják.. a legszomorúbb, hogy tudom mennyiért hagyta ott  :'( :'( :'(
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #319 Dátum: 2008 Január, 22, 10:32:13 »

tényleg gyönyörű.. már több mint fél éve árulják.. a legszomorúbb, hogy tudom mennyiért hagyta ott  :'( :'( :'(

Gondolom beszámolták 1-ért......  hogyhogy nem viszik? ???
Naplózva

Sandro

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #320 Dátum: 2008 Január, 22, 10:44:16 »

Gondolom beszámolták 1-ért......  hogyhogy nem viszik? ???

1.4 körül számolták be tavaly... mostanában szerintem nehéz eladni a 306-ost aki tudja mi, és milyen az megveszi..
aki nem ismeri az meg nem... :) ez a 306 fanatikusoknak jó, mert olcsón tudunk szép autókat venni...
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #321 Dátum: 2008 Január, 22, 10:46:08 »

Gondolom beszámolták 1-ért......  hogyhogy nem viszik? ???

hát azért 1,7-ért van választék bőven, és sztem ezért nem olyan nagy az érdeklődés.. ::)

1.4 körül számolták be tavaly... mostanában szerintem nehéz eladni a 306-ost aki tudja mi, és milyen az megveszi..
aki nem ismeri az meg nem... :) ez a 306 fanatikusoknak jó, mert olcsón tudunk szép autókat venni...

így van! aki nem 306, meg pug fanatik, az 1,7-ért mást fog venni..
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #322 Dátum: 2008 Január, 22, 14:56:44 »

szerintem meg ezt vedd:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1654519&command=ugras&screenwidth=1024

kollegám adta el új korában és végig nálunk szervizelt.. a kisöregnek semmi gondja nem volt vele, csak 5 éves lett ezért vett új autót..

Nézegettem, de az ára nekem egy kicsit sok. :-\
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #323 Dátum: 2008 Január, 22, 14:58:59 »

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1446905&command=ugras&screenwidth=1280

Ricardo ez még megvan ha cserélni szeretnél te raktad be a forumba csak keress vissza kisit és meglátod. :-! :-!

Sajna nem tudok ennyi pénz összeszedni, hitelbe meg nem akarok beleugrani!!!

De szép kocsi, nagyon!!!
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #324 Dátum: 2008 Január, 22, 15:00:26 »

Nézegettem, de az ára nekem egy kicsit sok. :-\
Nem csak neked sok, ennyiért előfordulhat, hogy ott rohadnak le róla a gumik.. :-\ Tényleg szép, de brutális az ára.
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #325 Dátum: 2008 Január, 22, 15:02:11 »

hát azért 1,7-ért van választék bőven, és sztem ezért nem olyan nagy az érdeklődés.. ::)

így van! aki nem 306, meg pug fanatik, az 1,7-ért mást fog venni..

Igazad van, de én mondjuk nem hinném hogy mást vennék, hiszem megszerettem ezt a típust!!!
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #326 Dátum: 2008 Január, 22, 15:39:50 »

Én megelégednék 1 fiatalabb de nem HDI motoros ugyan ilyen felszereltségü  ferdehátuval is vagy egy sedan-al 
Naplózva

Sandro

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #327 Dátum: 2008 Január, 22, 16:31:48 »

Igazad van, de én mondjuk nem hinném hogy mást vennék, hiszem megszerettem ezt a típust!!!

és azt már nem is említem, hogy 100e - 150e -vel többért 406-ost lehet venni.. ;) :)
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #328 Dátum: 2008 Január, 22, 16:53:18 »

és azt már nem is említem, hogy 100e - 150e -vel többért 406-ost lehet venni.. ;) :)

Lehet, de nekem a 406 tutira nem férne be a garázsba!!! :D
Meg akkor már spórrolok egy 308-ra!!! :P
Naplózva

Sandro

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #329 Dátum: 2008 Január, 22, 16:56:44 »

Lehet, de nekem a 406 tutira nem férne be a garázsba!!! :D
Meg akkor már spórrolok egy 308-ra!!! :P

Azért a 406 és a 308 között jó sokat kell spórolni.. de egyébként nekem amennyire nem tetszett a 307-es a 308-as annyira bejön..

Végre fejlesztett valami értelmeset a  _pug az új benyás motorokkal..
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #330 Dátum: 2008 Január, 22, 18:12:43 »

Én megelégednék 1 fiatalabb de nem HDI motoros ugyan ilyen felszereltségü  ferdehátuval is vagy egy sedan-al 
Én nem!
HDI. _pug
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

m-tom

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #331 Dátum: 2008 Január, 23, 22:36:37 »

és azt már nem is említem, hogy 100e - 150e -vel többért 406-ost lehet venni.. ;) :)

Vagy 150e-rel olcsóbban fiatalabb és kevesebbet futott C5-öst.... :P :-X ;D
Naplózva

Lezli

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #332 Dátum: 2008 Január, 24, 16:55:12 »

Sziasztok,
holnapi nap során szeretnék egy Peugeot 306 (1994, 5ajtó, nem futott sokat) kisgépet venni. Sajna nem nagyon értek az autókhoz (eddig egy szamarám volt), és nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni kicsit. Olyan alap dolgok érdekelnének, hogy mit fontos, érdemes megnézni rajta, ahol egyből kibukhatnak a hibák. Kívülről, belülről nagyon szép első ránézésre, nem rohad, nem szakadt, igaz kicsit le van lakva de ez egy 14 éves autónál sztem alap.
Szóval köszi ha segítetek, ma este, holnap reggel még mindenképp megnézem a fórumot.
(Egyébként nagyon meg szeretném venni, barátnőm is, én is teljesen beleszerettünk (mondjuk én kb kiskorom óta szeretnék ilyet), de kicsit félünk is tőlle mivel tökhülyék vagyunk az autókhoz)

Bármilyen segítség jól jön (leg alapok is)!!!

Köszi, Lezli
Naplózva

Sandro

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #333 Dátum: 2008 Január, 24, 17:10:57 »

Sziasztok,
holnapi nap során szeretnék egy Peugeot 306 (1994, 5ajtó, 118e km) kisgépet venni. Sajna nem nagyon értek az autókhoz (eddig egy szamarám volt), és nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni kicsit. Olyan alap dolgok érdekelnének, hogy mit fontos, érdemes megnézni rajta, ahol egyből kibukhatnak a hibák. Kívülről, belülről nagyon szép első ránézésre, nem rohad, nem szakadt, igaz kicsit le van lakva de ez egy 14 éves autónál sztem alap.
Szóval köszi ha segítetek, ma este, holnap reggel még mindenképp megnézem a fórumot.
(Egyébként nagyon meg szeretném venni, barátnőm is, én is teljesen beleszerettünk (mondjuk én kb kiskorom óta szeretnék ilyet), de kicsit félünk is tőlle mivel tökhülyék vagyunk az autókhoz)

Köszi, Lezli


Ha nem értesz hozzá én a helyedben mindenképp bevinném valami márkakereskedésbe állapotvizsgálatra. kb 6-9 ezer huf és pontos képet kapsz az autóról.. ;)
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #334 Dátum: 2008 Január, 24, 17:12:53 »

Sziasztok,
holnapi nap során szeretnék egy Peugeot 306 (1994, 5ajtó, nem futott sokat) kisgépet venni. Sajna nem nagyon értek az autókhoz (eddig egy szamarám volt), és nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni kicsit. Olyan alap dolgok érdekelnének, hogy mit fontos, érdemes megnézni rajta, ahol egyből kibukhatnak a hibák. Kívülről, belülről nagyon szép első ránézésre, nem rohad, nem szakadt, igaz kicsit le van lakva de ez egy 14 éves autónál sztem alap.
Szóval köszi ha segítetek, ma este, holnap reggel még mindenképp megnézem a fórumot.
(Egyébként nagyon meg szeretném venni, barátnőm is, én is teljesen beleszerettünk (mondjuk én kb kiskorom óta szeretnék ilyet), de kicsit félünk is tőlle mivel tökhülyék vagyunk az autókhoz)

Bármilyen segítség jól jön (leg alapok is)!!!

Köszi, Lezli


Szia! Talán az egyik legfontosabb (mert ez az egyik legdrágább) a hátsó híd állapota. Hogy hátul mennyire ül az autó és mennyire terpesztenek a kerekei. Gondolom majd a többiek is hozzászólnak hogy megkönnyítsék a döntésed  :-!

Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #335 Dátum: 2008 Január, 24, 17:28:45 »

Sziasztok,
holnapi nap során szeretnék egy Peugeot 306 (1994, 5ajtó, nem futott sokat) kisgépet venni. Sajna nem nagyon értek az autókhoz (eddig egy szamarám volt), és nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni kicsit. Olyan alap dolgok érdekelnének, hogy mit fontos, érdemes megnézni rajta, ahol egyből kibukhatnak a hibák. Kívülről, belülről nagyon szép első ránézésre, nem rohad, nem szakadt, igaz kicsit le van lakva de ez egy 14 éves autónál sztem alap.
Szóval köszi ha segítetek, ma este, holnap reggel még mindenképp megnézem a fórumot.
(Egyébként nagyon meg szeretném venni, barátnőm is, én is teljesen beleszerettünk (mondjuk én kb kiskorom óta szeretnék ilyet), de kicsit félünk is tőlle mivel tökhülyék vagyunk az autókhoz)

Bármilyen segítség jól jön (leg alapok is)!!!

Köszi, Lezli


én is valamelyik márka szervizt tudom ajánlani!

1, ha hátúlról meg nézed a kocsit akkor ha terpeszt ( igy áll a kerék / \ ) ott akkor lehet számolni egy 60-80eFt-s híd felújitással!
2, elektromos dolgok át nézése egyesével (pláne az ajtóban mert az átvezető szeret meg törni és akkor az elektromos ablak központ és tűkőr nem mükszik rendesen)
3, ha légzsákos akkor el kell aludnija a vissza jelző lámpának ha ezt nem teszi meg akkor az üllés alatt van egy csati az lehet, hogy kontakt hivás meg kell mocorhatni és elvilek ki alszik a lámpa!
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #336 Dátum: 2008 Január, 24, 17:57:39 »

Sziasztok,
holnapi nap során szeretnék egy Peugeot 306 (1994, 5ajtó, nem futott sokat) kisgépet venni. Sajna nem nagyon értek az autókhoz (eddig egy szamarám volt), és nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni kicsit. Olyan alap dolgok érdekelnének, hogy mit fontos, érdemes megnézni rajta, ahol egyből kibukhatnak a hibák. Kívülről, belülről nagyon szép első ránézésre, nem rohad, nem szakadt, igaz kicsit le van lakva de ez egy 14 éves autónál sztem alap.
Szóval köszi ha segítetek, ma este, holnap reggel még mindenképp megnézem a fórumot.
(Egyébként nagyon meg szeretném venni, barátnőm is, én is teljesen beleszerettünk (mondjuk én kb kiskorom óta szeretnék ilyet), de kicsit félünk is tőlle mivel tökhülyék vagyunk az autókhoz)

Bármilyen segítség jól jön (leg alapok is)!!!

Köszi, Lezli


Ha szervókormányos,akkor mindkét irányba ütközésig tekerd a kormányt,és ha zakatol végállásban,akkor az sem tökéletes. Mindent nézz át,ami elektromos.
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #337 Dátum: 2008 Január, 24, 18:03:52 »

Ha szervókormányos,akkor mindkét irányba ütközésig tekerd a kormányt,és ha zakatol végállásban,akkor az sem tökéletes. Mindent nézz át,ami elektromos.

Ha esetleg a neten hírdetik,akkor belinkelhetnéd,megsasolnánk ;)
Naplózva

Sandro

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #338 Dátum: 2008 Január, 25, 13:45:26 »

Ha valaki 306 vásárlásban gondolkodik:

karosszériás vezetőnk HDI 306-osa eladóvá vált..

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1767159&command=ugras&screenwidth=1280
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #339 Dátum: 2008 Január, 25, 13:49:07 »

Ha valaki 306 vásárlásban gondolkodik:

karosszériás vezetőnk HDI 306-osa eladóvá vált..

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1767159&command=ugras&screenwidth=1280

Hát ez nagyon... szép _pug
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #340 Dátum: 2008 Január, 25, 18:14:26 »

Hát ez nagyon... szép _pug


Azért az a bordó se kutya!
:-!
Naplózva

totnes

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #341 Dátum: 2008 Január, 26, 21:53:56 »

Végre van egy kis időm: szeretném mindenkinek megköszönni a segítséget, amit innen kaptam a vásárláshoz.
A nyertes egy félig ismerős kocsija lett, egy 99 decemberi sötétkék husky. Noha végül maradtunk az 1.4-es motornál, de így kifogtunk egy 96 ezer kilométerest.
Szerintem és ami fontosabb, a szerelőnk szerint is nagyon rendben van a kocsi, eddig csupán a hátsó fékeknél kellett a hengereket cserélni. más hibája tényleg nincs, csak két elektromos apróság.
PS mivel eddig még nem kerültek át a klub topicból a szériafelszereltségeket tartalmazó hozzászólások, amiket én generáltam, kérhetném én is, hogy tegye át egy moderátor ide őket? Köszi szépen.
Naplózva

Lezli

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #342 Dátum: 2008 Január, 27, 22:31:20 »

Sziasztok,
holnapi nap során szeretnék egy Peugeot 306 (1994, 5ajtó, nem futott sokat) kisgépet venni. Sajna nem nagyon értek az autókhoz (eddig egy szamarám volt), és nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni kicsit. Olyan alap dolgok érdekelnének, hogy mit fontos, érdemes megnézni rajta, ahol egyből kibukhatnak a hibák. Kívülről, belülről nagyon szép első ránézésre, nem rohad, nem szakadt, igaz kicsit le van lakva de ez egy 14 éves autónál sztem alap.
Szóval köszi ha segítetek, ma este, holnap reggel még mindenképp megnézem a fórumot.
(Egyébként nagyon meg szeretném venni, barátnőm is, én is teljesen beleszerettünk (mondjuk én kb kiskorom óta szeretnék ilyet), de kicsit félünk is tőlle mivel tökhülyék vagyunk az autókhoz)

Bármilyen segítség jól jön (leg alapok is)!!!

Köszi, Lezli


Nah, hát megvevődött a kis autó. Köszönöm mindenkinek a segítséget. Neten volt hírdetve de a srác már le is vette a hírdetést sajna. Egyébbként '94es, 118e Km, elég szép állapot kívül, belül ára pedig 350e volt, és végül sikerült szerelővel is megnézetni vásárlás előtt. Most valami szervízt keresek az oldalon (lehetőleg a belvároshoz közel), ahova el tudnám vinni egy generálra. Nagyon-nagyon tetszik, reméljük nem lesz vele gond.

Mégegyszer köszi mindent. Klassz ez az oldal.

Találkozóra megyünk! :)
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #343 Dátum: 2008 Január, 28, 20:56:17 »

Nah, hát megvevődött a kis autó. Köszönöm mindenkinek a segítséget. Neten volt hírdetve de a srác már le is vette a hírdetést sajna. Egyébbként '94es, 118e Km, elég szép állapot kívül, belül ára pedig 350e volt, és végül sikerült szerelővel is megnézetni vásárlás előtt. Most valami szervízt keresek az oldalon (lehetőleg a belvároshoz közel), ahova el tudnám vinni egy generálra. Nagyon-nagyon tetszik, reméljük nem lesz vele gond.

Mégegyszer köszi mindent. Klassz ez az oldal.

Találkozóra megyünk! :)
Grat használd örömmel.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #344 Dátum: 2008 Január, 29, 12:18:13 »

Ha valaki 306 vásárlásban gondolkodik:

karosszériás vezetőnk HDI 306-osa eladóvá vált..

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1767159&command=ugras&screenwidth=1280

Nekem teszik, hiszen szép KÉK!!! :-!
Naplózva

Lezli

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #345 Dátum: 2008 Január, 29, 22:14:32 »

Sziasztok, most, hogy megvettem a gépet szerelőt keresek! Jó lenne nem messze a belvárostól (esteleg zúgló, keleti környéke, ilyesmik), vagy a IV. kerületben is jó lenne. Tudtok ilyet ajánlani?
Vagy másik fóum topikokban van erről szó (nem igazán találtam)?
Az Amerikai úton tudunk egyet (Ladával oda jártunk), de jobb szeretnék most egy Peugeot-hoz jobban értőt keresni.

Köszi, Lezli
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #346 Dátum: 2008 Január, 29, 22:24:06 »

Sziasztok, most, hogy megvettem a gépet szerelőt keresek! Jó lenne nem messze a belvárostól (esteleg zúgló, keleti környéke, ilyesmik), vagy a IV. kerületben is jó lenne. Tudtok ilyet ajánlani?
Vagy másik fóum topikokban van erről szó (nem igazán találtam)?
Az Amerikai úton tudunk egyet (Ladával oda jártunk), de jobb szeretnék most egy Peugeot-hoz jobban értőt keresni.

Köszi, Lezli

én nem tudok javasolni...
de álitólag a grósz klinik jó szerelö régen hivatalós szerviz volt csak nem tetszet a pug hungáriának, hogy inkább javit mint cserél!
Naplózva

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.576
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #347 Dátum: 2008 Január, 29, 23:25:43 »

Végre van egy kis időm: szeretném mindenkinek megköszönni a segítséget, amit innen kaptam a vásárláshoz.
A nyertes egy félig ismerős kocsija lett, egy 99 decemberi sötétkék husky. Noha végül maradtunk az 1.4-es motornál, de így kifogtunk egy 96 ezer kilométerest.
Szerintem és ami fontosabb, a szerelőnk szerint is nagyon rendben van a kocsi, eddig csupán a hátsó fékeknél kellett a hengereket cserélni. más hibája tényleg nincs, csak két elektromos apróság.
PS mivel eddig még nem kerültek át a klub topicból a szériafelszereltségeket tartalmazó hozzászólások, amiket én generáltam, kérhetném én is, hogy tegye át egy moderátor ide őket? Köszi szépen.

Hát a Husky-ban a klímán, alufelnin, napfénytetőn, fényszórómosón, esőszenzoron, hátsó villanyablakon, oldallégzsákon kívül nagyjából minden szériában benne van...
Naplózva

totnes

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #348 Dátum: 2008 Január, 31, 12:04:39 »

Hát a Husky-ban a klímán, alufelnin, napfénytetőn, fényszórómosón, esőszenzoron, hátsó villanyablakon, oldallégzsákon kívül nagyjából minden szériában benne van...
Az oldallégszákot még az első tulaj berakatta, arra figyeltünk. A többi tényleg nincs. De van külső hőmérő...
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #349 Dátum: 2008 Február, 01, 15:42:36 »

Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 105   Fel
 


Az oldal 0.415 másodperc alatt készült el 28 lekéréssel.