Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Szavazás

Kitől venné szívesebben kocsit?

Magánszemélytől
- 102 (80.3%)
Kereskedőtől
- 6 (4.7%)
Márkakereskedéstől
- 19 (15%)

Összes szavazó: 90


Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 105   Le

Szerző Téma: Kocsi vásárlásról!  (Megtekintve 820819 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #200 Dátum: 2007 Július, 26, 12:30:45 »

Elég két kombi a családban... ;D Ha már rábeszélés, akkor s16, vagy kabrió... :-!

AKKOR MÁR INKÁBB KABRIÓ!!!

ÉS HOGY HOGY ELADJÁTOK AZT A PÁR ÉVES 206-OST?
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #201 Dátum: 2007 Július, 26, 12:34:23 »

AKKOR MÁR INKÁBB KABRIÓ!!!

ÉS HOGY HOGY ELADJÁTOK AZT A PÁR ÉVES 206-OST?

Sokba kerül fenntartani... (hitel+biztosítás+casco...)
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #202 Dátum: 2007 Augusztus, 03, 22:16:48 »

Sokba kerül fenntartani... (hitel+biztosítás+casco...)

Igen, ez a baj, hogy nálunk van mindenféle fizetnivaló, csak éppen nem tudjuk fizetni!!! :( :( :(
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #203 Dátum: 2007 Augusztus, 09, 09:10:29 »

Rob! Nincs kedved megnézni egy kocsit?
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1356700&command=ugras&screenwidth=1024
Már felvitték Pestre eladni, nekem meg nincsen kedvem csak ezért elmenni...
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

megla gábor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #204 Dátum: 2007 Augusztus, 12, 13:19:43 »

Na szevasztok márka társak .Fájó szivvel tudatom ,hogy eladó sorba kerül az autóm hamarosan. Gondoltam előbb veletek osztom meg ezt az infot ,hátha esetleg érdekel valakit ,vagy van olyan személy az ismeretségi körötökben ,aki mélto gazdája lenne a Pugomnak.Az árat még nem tudom ,de biztos ,hogy meg találjuk a legjobb megoldást,ha van rá komoly érdeklődő. Ugy néz ki a helyzet ,hogy lehetőségem lenne külföldőn dolgozni,és valoszinü ,hogy esetleg bele vágok. Az autot pedig nem akarom a garázsban porosodni,bár igy is csak második autoként használtam tehát nem nagyon volt hajtva. Ha esetleg tudtok mélto gazdit számára ,akkor azt meg köszönöm ,ha mem az se gond ,mert végül is nem lét fontosság eladni, de sajnálnám a garázsban állni hagyni.Ha nem lesz rá komoly érdeklődő ,akkor viszont kivonatom ideiglenesen a forgalombol ,és leparkolom a garázsban. :( :(
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #205 Dátum: 2007 Augusztus, 12, 13:24:46 »

Na szevasztok márka társak .Fájó szivvel tudatom ,hogy eladó sorba kerül az autóm hamarosan. Gondoltam előbb veletek osztom meg ezt az infot ,hátha esetleg érdekel valakit ,vagy van olyan személy az ismeretségi körötökben ,aki mélto gazdája lenne a Pugomnak.Az árat még nem tudom ,de biztos ,hogy meg találjuk a legjobb megoldást,ha van rá komoly érdeklődő. Ugy néz ki a helyzet ,hogy lehetőségem lenne külföldőn dolgozni,és valoszinü ,hogy esetleg bele vágok. Az autot pedig nem akarom a garázsban porosodni,bár igy is csak második autoként használtam tehát nem nagyon volt hajtva. Ha esetleg tudtok mélto gazdit számára ,akkor azt meg köszönöm ,ha mem az se gond ,mert végül is nem lét fontosság eladni, de sajnálnám a garázsban állni hagyni.Ha nem lesz rá komoly érdeklődő ,akkor viszont kivonatom ideiglenesen a forgalombol ,és leparkolom a garázsban. :( :(
Ja el felejtettem árat csak priviben akár ajánlatként ,akár ki mit ajánl kiváncsi vagyok kinek mennyit érne meg . Persze van el képzelésem az árról de semmi képpen nem akarom el kotavetyélni apro pénzért. Ha a klubbol senkit nem érdekel rövid időn belül akkor fel teszem a használtautó.hura.  ::) ::)
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #206 Dátum: 2007 Augusztus, 12, 13:39:08 »

Ja el felejtettem árat csak priviben akár ajánlatként ,akár ki mit ajánl kiváncsi vagyok kinek mennyit érne meg . Persze van el képzelésem az árról de semmi képpen nem akarom el kotavetyélni apro pénzért. Ha a klubbol senkit nem érdekel rövid időn belül akkor fel teszem a használtautó.hura.  ::) ::)

Mért nem viszed magaddal?
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #207 Dátum: 2007 Augusztus, 12, 14:21:03 »

Na szevasztok márka társak .Fájó szivvel tudatom ,hogy eladó sorba kerül az autóm hamarosan. Gondoltam előbb veletek osztom meg ezt az infot ,hátha esetleg érdekel valakit ,vagy van olyan személy az ismeretségi körötökben ,aki mélto gazdája lenne a Pugomnak.Az árat még nem tudom ,de biztos ,hogy meg találjuk a legjobb megoldást,ha van rá komoly érdeklődő. Ugy néz ki a helyzet ,hogy lehetőségem lenne külföldőn dolgozni,és valoszinü ,hogy esetleg bele vágok. Az autot pedig nem akarom a garázsban porosodni,bár igy is csak második autoként használtam tehát nem nagyon volt hajtva. Ha esetleg tudtok mélto gazdit számára ,akkor azt meg köszönöm ,ha mem az se gond ,mert végül is nem lét fontosság eladni, de sajnálnám a garázsban állni hagyni.Ha nem lesz rá komoly érdeklődő ,akkor viszont kivonatom ideiglenesen a forgalombol ,és leparkolom a garázsban. :( :(
::)
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #208 Dátum: 2007 Augusztus, 12, 14:21:38 »

Ja el felejtettem árat csak priviben akár ajánlatként ,akár ki mit ajánl kiváncsi vagyok kinek mennyit érne meg . Persze van el képzelésem az árról de semmi képpen nem akarom el kotavetyélni apro pénzért. Ha a klubbol senkit nem érdekel rövid időn belül akkor fel teszem a használtautó.hura.  ::) ::)
:(
Naplózva

CitroenZx!!!

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #209 Dátum: 2007 Augusztus, 12, 16:02:52 »

Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #210 Dátum: 2007 Augusztus, 12, 20:49:54 »

Felni?

Nem felejtetelek el nyugi ha élesedik a helyzet szolok .Oké? :-!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #211 Dátum: 2007 Augusztus, 12, 20:57:56 »

Na szevasztok márka társak .Fájó szivvel tudatom ,hogy eladó sorba kerül az autóm hamarosan. Gondoltam előbb veletek osztom meg ezt az infot ,hátha esetleg érdekel valakit ,vagy van olyan személy az ismeretségi körötökben ,aki mélto gazdája lenne a Pugomnak.Az árat még nem tudom ,de biztos ,hogy meg találjuk a legjobb megoldást,ha van rá komoly érdeklődő. Ugy néz ki a helyzet ,hogy lehetőségem lenne külföldőn dolgozni,és valoszinü ,hogy esetleg bele vágok. Az autot pedig nem akarom a garázsban porosodni,bár igy is csak második autoként használtam tehát nem nagyon volt hajtva. Ha esetleg tudtok mélto gazdit számára ,akkor azt meg köszönöm ,ha mem az se gond ,mert végül is nem lét fontosság eladni, de sajnálnám a garázsban állni hagyni.Ha nem lesz rá komoly érdeklődő ,akkor viszont kivonatom ideiglenesen a forgalombol ,és leparkolom a garázsban. :( :(

 :( :'(
Naplózva

CitroenZx!!!

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #212 Dátum: 2007 Augusztus, 12, 21:39:33 »

Nem felejtetelek el nyugi ha élesedik a helyzet szolok .Oké? :-!

Persze!Csak a riadt önzelem szólt belőlem. ::) Amúgy már előre irígylem az új tulajt!!
Naplózva

Tonyo83

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 60
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.434
  • Autó színe: Saxon kék
  • Évjárat: 1993
  • Lakóhely: BP
  • Motor: 1.8
  • Típus: 5 ajtós
  • Executive
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #213 Dátum: 2007 Augusztus, 12, 23:11:39 »

Na szevasztok márka társak .Fájó szivvel tudatom ,hogy eladó sorba kerül az autóm hamarosan. Gondoltam előbb veletek osztom meg ezt az infot ,hátha esetleg érdekel valakit ,vagy van olyan személy az ismeretségi körötökben ,aki mélto gazdája lenne a Pugomnak.Az árat még nem tudom ,de biztos ,hogy meg találjuk a legjobb megoldást,ha van rá komoly érdeklődő. Ugy néz ki a helyzet ,hogy lehetőségem lenne külföldőn dolgozni,és valoszinü ,hogy esetleg bele vágok. Az autot pedig nem akarom a garázsban porosodni,bár igy is csak második autoként használtam tehát nem nagyon volt hajtva. Ha esetleg tudtok mélto gazdit számára ,akkor azt meg köszönöm ,ha mem az se gond ,mert végül is nem lét fontosság eladni, de sajnálnám a garázsban állni hagyni.Ha nem lesz rá komoly érdeklődő ,akkor viszont kivonatom ideiglenesen a forgalombol ,és leparkolom a garázsban. :( :(

 :'( :'( Gondolom cserélni nem akarsz  :-)) :-))
Naplózva
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfaló

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #214 Dátum: 2007 Augusztus, 13, 17:50:46 »

Nem felejtetelek el nyugi ha élesedik a helyzet szolok .Oké? :-!


A cserénk áll még? Vigyem a cumót?

megla gábor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #215 Dátum: 2007 Augusztus, 13, 21:31:03 »



A cserénk áll még? Vigyem a cumót?
Persze ,hogy hozzd ,én nem szoktam meg szegni az igéreteimet. ;) :D
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #216 Dátum: 2007 Augusztus, 15, 11:52:02 »

Hétfőn megnéztem a használtautón is fent levő szfvári 306-ost... nem kicsit volt sztem törve, ui a csomagtartófedél-tető közt 2 cm hézag volt, a motorháztető hátulja feljebb volt a sárvédőnél, elöl viszont a jel teljesen ráült a hűtőmaszkra. A  bal hátsó ajtó fele táján levő hosszanti törés és a hátsó sárvédőben levő között cm-es eltérés volt. A küszöbspoiler is furán állt, tovább már nem is érdekelt a gép. Ja, arról nem tudtak felhomályosítani, hogy külföldről hozott, vagy itthoni gép... Ki volt írva rá, hogy friss műszaki, ugyanakkor rendszám nemvolt rajta... Ja, az eladó végig telefonált, mikor látta, hogy indulok, akkor szólt hozzám( telefonálás közben!!!), hogy mit akarok. Ja, kitáblázva 1299000.- volt az ára...
Szóval pofátlanság egy ilyen autóért ennyit kérni, illetve az a hülye, aki megveszi ennyiért...
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #217 Dátum: 2007 Augusztus, 15, 12:23:13 »

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #218 Dátum: 2007 Augusztus, 15, 13:08:55 »

Ha most vennék kocsit ezt a Dturbót választanám:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1427868&command=ugras&screenwidth=1024

Szíp! :) És ezen GT17 van, jól húzható! :P Most nézem az árát bazzzz!! Ennyiért 2001-es van!! ???
Naplózva

Bufi69

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #219 Dátum: 2007 Szeptember, 04, 13:18:12 »

Sziasztok!

306 cabriot szeretnék vásárolni a közeljövőben....
Olyan kérdésem lenne, hogy minden autónak van valami gyengéje, a 306 mivel nem büszkélkedhet???
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #220 Dátum: 2007 Szeptember, 04, 14:45:30 »

Sziasztok!

306 cabriot szeretnék vásárolni a közeljövőben....
Olyan kérdésem lenne, hogy minden autónak van valami gyengéje, a 306 mivel nem büszkélkedhet???


a szokásosakat kell nézni illetve ha látszik, hogy nagyon terpeszt a hátsó kerék akkor ott a hídal már gond van aminek olyan 100-120eFt költsége van!
Illetve az összes elektromos cuccot nézd át!
Naplózva

Bufi69

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #221 Dátum: 2007 Szeptember, 04, 17:20:14 »

Megfogadom a tanácsokat, nagyon köszönöm, és ha megvettem az autót, egyértelműen szeretnék jelentkezni a klubba...
 :-! _pug
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #222 Dátum: 2007 Szeptember, 04, 17:25:12 »

Megfogadom a tanácsokat, nagyon köszönöm, és ha megvettem az autót, egyértelműen szeretnék jelentkezni a klubba...
 :-! _pug

Semmi akadája!! ;) Sok sikert a vásárláshoz!
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #223 Dátum: 2007 Szeptember, 04, 17:37:01 »

Sziasztok!

306 cabriot szeretnék vásárolni a közeljövőben....
Olyan kérdésem lenne, hogy minden autónak van valami gyengéje, a 306 mivel nem büszkélkedhet???


Az ajtókba átmenő kábelek szoktak megtörni.
Naplózva

scuti

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #224 Dátum: 2007 Szeptember, 16, 19:01:28 »

Sziasztok, a klíma bekapcsolásakor a középső levegőjáratokon furcsa, zörgő-csörgő, igen hangos zaj jön. Mi lehet ez? Illetve a fémgőzölt fólia milyen mértékben tudja helyettesíteni a klímát?
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #225 Dátum: 2007 Szeptember, 16, 21:18:17 »

Sziasztok, a klíma bekapcsolásakor a középső levegőjáratokon furcsa, zörgő-csörgő, igen hangos zaj jön. Mi lehet ez? Illetve a fémgőzölt fólia milyen mértékben tudja helyettesíteni a klímát?

Szia!

1, pasz
2, semmenyire max mérsékelni tudja 2-3fokkal (hol csinálnak fém gözölést?)
Naplózva

fede94

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #226 Dátum: 2007 Szeptember, 16, 21:44:40 »

sziasztok.
306-t szeretnék venni, lenne 1-2 kérdésem ha tudtok segíteni:
1., hol lehet pontos megbízható adatokat olvasni arról, hogy melyik modellt meddig gyártották, mert eddig ellentmondó infoim vannak csak ( a hirdetésekben találkoztam 2000, 2001-sel is, de van aki azt mondta 99 után már nem gyártottak 306-t)
2., van-e olyan kereskedő vagy más fórum, amit ajánlotok ha venni akarok, vagy inkább a magánhirdetés az ajámlott?
3., van-e itt a fórumon valaki aki esetleg tudna segíteni személyesen is, ha találtam egy autót, amit át kellene nézni, hogy érdemes-e megvenni
4. alkatrészárak?

Köszönöm előre is!
Péter
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #227 Dátum: 2007 Szeptember, 16, 22:17:56 »

sziasztok.
306-t szeretnék venni, lenne 1-2 kérdésem ha tudtok segíteni:
1., hol lehet pontos megbízható adatokat olvasni arról, hogy melyik modellt meddig gyártották, mert eddig ellentmondó infoim vannak csak ( a hirdetésekben találkoztam 2000, 2001-sel is, de van aki azt mondta 99 után már nem gyártottak 306-t)
2., van-e olyan kereskedő vagy más fórum, amit ajánlotok ha venni akarok, vagy inkább a magánhirdetés az ajámlott?
3., van-e itt a fórumon valaki aki esetleg tudna segíteni személyesen is, ha találtam egy autót, amit át kellene nézni, hogy érdemes-e megvenni
4. alkatrészárak?

Köszönöm előre is!
Péter

1) 93-97ig S1
    97-99ig S2
    99-01ig S3

2) talán a magán hirdető annyival jobb, hogy találkozol személyesen a tulajjal!
3) hová valósi vagy? biztos segít valaki, bár egy jó autószerelő is jól jöhet!
4) átlagosak, bontott is van mostmár bőven az ujabbakhoz is.
 
mik az elképzelések? (évjárat, motor, kivitel..)
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #228 Dátum: 2007 Szeptember, 16, 22:53:53 »

sziasztok.
306-t szeretnék venni, lenne 1-2 kérdésem ha tudtok segíteni:
1., hol lehet pontos megbízható adatokat olvasni arról, hogy melyik modellt meddig gyártották, mert eddig ellentmondó infoim vannak csak ( a hirdetésekben találkoztam 2000, 2001-sel is, de van aki azt mondta 99 után már nem gyártottak 306-t)
2., van-e olyan kereskedő vagy más fórum, amit ajánlotok ha venni akarok, vagy inkább a magánhirdetés az ajámlott?
3., van-e itt a fórumon valaki aki esetleg tudna segíteni személyesen is, ha találtam egy autót, amit át kellene nézni, hogy érdemes-e megvenni
4. alkatrészárak?

Köszönöm előre is!
Péter
1 Ülések kopotsága sokat mutat a kocsi használatárol.
2 Kapcsolók kezelőszervek müködése (lóg lötyög nem bizti a kapcsolási precizitás) a rajzuk levő jelölések láthatósága kopotsága.
3 Moci lemosva egondolkodtató mert lehet hogy valami valahol folyik,/bár ez csak saját véleményem/
4 Vásárlás előtt néz szét a hirdetési ujságokban ugyanis évjárat motor felszereltség milyenek az árak igy tudsz valamihez viszonyítani.
Továbbá én ezek ellenére márka kerbe vettem a vasat ez egy becsrélt jármű volt.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #229 Dátum: 2007 Szeptember, 16, 23:02:17 »


Továbbá én ezek ellenére márka kerbe vettem a vasat ez egy becsrélt jármű volt.

sajnos már ez sem lehet megnyugtató dolog, lásd peugeot kovács..
bár márkakereskedés esetén vissza viheted hiba esetén, és vitatkozhatsz hónapokig a főnökkel, aztán vagy nyersz, vagy nem..
Naplózva

zimuanda

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #230 Dátum: 2007 Szeptember, 17, 19:31:20 »

Nap mint nap látok 2 db P306-t. _pug
Egy RG (ami már tudom, hogy csak zöld lehet, apránként tanulok...)
Egy sötétkék pugot, ami hasonló Bobeekéhez.
Mindkettő ebben a kis vasi kisvárosban van.

Lényeg: Nekem a kettő ötvözete kéne. :-!Kérdés vajon ez mennyibe kerülne nekem kb.? Mármint az autók külön-külön...És várom természetesen azokat az ötleteket is, amelyekkel a kérdésem megvalósítható.

Naplózva

fede94

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #231 Dátum: 2007 Szeptember, 17, 21:54:35 »

Nap mint nap látok 2 db P306-t. _pug
Egy RG (ami már tudom, hogy csak zöld lehet, apránként tanulok...)
Egy sötétkék pugot, ami hasonló Bobeekéhez.
Mindkettő ebben a kis vasi kisvárosban van.

Lényeg: Nekem a kettő ötvözete kéne. :-!Kérdés vajon ez mennyibe kerülne nekem kb.? Mármint az autók külön-külön...És várom természetesen azokat az ötleteket is, amelyekkel a kérdésem megvalósítható.


konkrétan mit szívsz? ???
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #232 Dátum: 2007 Szeptember, 18, 07:37:30 »

Nap mint nap látok 2 db P306-t. _pug
Egy RG (ami már tudom, hogy csak zöld lehet, apránként tanulok...)
Egy sötétkék pugot, ami hasonló Bobeekéhez.
Mindkettő ebben a kis vasi kisvárosban van.

Lényeg: Nekem a kettő ötvözete kéne. :-!Kérdés vajon ez mennyibe kerülne nekem kb.? Mármint az autók külön-külön...És várom természetesen azokat az ötleteket is, amelyekkel a kérdésem megvalósítható.



Magyarúl a sötét kék kellene és RG belső?
Nem sokba... Szinte lehetetlen RG belsőt szerezni lázsd Zimut!
Naplózva

fede94

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #233 Dátum: 2007 Szeptember, 18, 08:11:02 »

1 Ülések kopotsága sokat mutat a kocsi használatárol.
2 Kapcsolók kezelőszervek müködése (lóg lötyög nem bizti a kapcsolási precizitás) a rajzuk levő jelölések láthatósága kopotsága.
3 Moci lemosva egondolkodtató mert lehet hogy valami valahol folyik,/bár ez csak saját véleményem/
4 Vásárlás előtt néz szét a hirdetési ujságokban ugyanis évjárat motor felszereltség milyenek az árak igy tudsz valamihez viszonyítani.
Továbbá én ezek ellenére márka kerbe vettem a vasat ez egy becsrélt jármű volt.


köszönöm a választ. a gyártási adatokra és az alkatrészárakra kitérnél még? köszönöm.
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #234 Dátum: 2007 Szeptember, 18, 08:39:44 »


köszönöm a választ. a gyártási adatokra és az alkatrészárakra kitérnél még? köszönöm.
Alkatrész árakból mások nagyok, pl.nick rob m-tom.A gyári adatok meg az első oldalon vannak ha erre gondolsz.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

kispiros

  • Négyes
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 86
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.986
  • Autó színe: peros, olyan lemanszos (PEKB/P3KB lemans/ vallelunga red)
  • Évjárat: 1993.06
  • Kor: 36
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #235 Dátum: 2007 Szeptember, 18, 09:23:10 »

Magyarúl a sötét kék kellene és RG belső?
Nem sokba... Szinte lehetetlen RG belsőt szerezni lázsd Zimut!
Egyszeűbb venni egy RG-t, és átfujni sötétkékre!
Amennyire ritka az RG belső, és amilyen ára lehet, meg ez olcsóbb is...
Esetleg venni egy sötétkéket és egy RG-t, kicserélni a belsejét, RG elad...
Naplózva
XN, fapad rulez!
de a végén még autó lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

zimuanda

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #236 Dátum: 2007 Szeptember, 18, 11:30:20 »

Köszi az infokat Rob és Kispiros!

Bár nem ismerelek Fede, de én drogellenes vagyok.
Csak a páromba vagyok nagyon szerelmes, más "drog" nekem nem is kell.

 
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #239 Dátum: 2007 Szeptember, 18, 13:53:07 »

ezek baromi drágák, nem?

Ezaz, pedig egy diesel verdának örülnék!!!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #240 Dátum: 2007 Szeptember, 18, 13:59:23 »

ezek baromi drágák, nem?

igen 2001-ig de a raktáron lévőketn is el kellet adni annó!
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #241 Dátum: 2007 Szeptember, 18, 14:07:55 »

igen 2001-ig de a raktáron lévőketn is el kellet adni annó!

Kérdés, mennyi ideig állhatott raktáron a szekér?
Naplózva

kispiros

  • Négyes
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 86
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.986
  • Autó színe: peros, olyan lemanszos (PEKB/P3KB lemans/ vallelunga red)
  • Évjárat: 1993.06
  • Kor: 36
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #242 Dátum: 2007 Szeptember, 18, 14:12:07 »

igen 2001-ig de a raktáron lévőketn is el kellet adni annó!
Évjárat: 2002 / 11, akkor pihent is szépen a raktárban, pedig igen szép autó!
Bezzeg az én autóm forgalomba állítva 93.12.20, hogy nem bírtak vele 2 hetet még várni...
Naplózva
XN, fapad rulez!
de a végén még autó lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

fede94

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #243 Dátum: 2007 Szeptember, 18, 17:49:16 »

2000-es break 900.000 körül az reális, vagy az gyanús?
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #244 Dátum: 2007 Szeptember, 18, 18:25:14 »

2000-es break 900.000 körül az reális, vagy az gyanús?

Láttam már 700-ért is.Meg kell nézni.
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #245 Dátum: 2007 Szeptember, 20, 09:08:44 »

Hát én nemtudom, de a kluboldalon lévő hírdetés kicsit mintha irreális lenne nem? 1.900 000 egy 2000 évjáratú 1.4 306-ért kissé soknak tűnik! Az enyém 1 évvel öregebb, 1.6-os XT mégis a felébe került... 
Naplózva

kispiros

  • Négyes
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 86
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.986
  • Autó színe: peros, olyan lemanszos (PEKB/P3KB lemans/ vallelunga red)
  • Évjárat: 1993.06
  • Kor: 36
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #246 Dátum: 2007 Szeptember, 20, 09:50:49 »

Láttam már 700-ért is.Meg kell nézni.
Na szerintem ez már gyanus  ;D
Naplózva
XN, fapad rulez!
de a végén még autó lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #247 Dátum: 2007 Szeptember, 20, 16:41:50 »

Hát én nemtudom, de a kluboldalon lévő hírdetés kicsit mintha irreális lenne nem? 1.900 000 egy 2000 évjáratú 1.4 306-ért kissé soknak tűnik! Az enyém 1 évvel öregebb, 1.6-os XT mégis a felébe került... 

Azt nézd meg ,hogy miért ilyen drága!
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #248 Dátum: 2007 Szeptember, 20, 16:57:07 »

Naplózva

Break 306

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #249 Dátum: 2007 Szeptember, 20, 19:25:50 »

2000-es break 900.000 körül az reális, vagy az gyanús?
Hát egy jó megnézést megérne!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 105   Fel
 


Az oldal 0.393 másodperc alatt készült el 28 lekéréssel.