Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Szavazás

Kitől venné szívesebben kocsit?

Magánszemélytől
- 102 (80.3%)
Kereskedőtől
- 6 (4.7%)
Márkakereskedéstől
- 19 (15%)

Összes szavazó: 90


Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 105   Le

Szerző Téma: Kocsi vásárlásról!  (Megtekintve 820920 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #150 Dátum: 2007 Május, 22, 22:04:08 »



Nem volt törve a kocsi??? Oldalárol hiányolom a műanyag díszcsíkokat!??
Szerintem nem!Győrben láttam egyszer egy ugyanilyen kopasz felszereltségűt,fekete műanyag lökös,13"lemezfelni és műanyag díszcsík nélküli karosszéria.Azt hittem rosszul látok.Mondjuk ezt én nem venném meg. ::)
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

hdanesz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #151 Dátum: 2007 Május, 23, 10:12:16 »

Milyen alkatrészek a legproblémásabbak? Mit nézzek meg mindenképp?
Naplózva

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #152 Dátum: 2007 Május, 23, 14:06:20 »

nemtudom mennyire domináns az ár de az egyik klubb és fórumtársunknak Gólya Petinek van egy eladó 5 ajtós ferdehátjúja nagyon szép és megkímélt állapotban de lehet h meg tudnátok egyezni és ráadásul debreceni....sztem keresd meg! ( 2db 306-osa is van eladó)
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #153 Dátum: 2007 Május, 23, 14:17:44 »

vidék, B10, allianzos számláról utaltatom át (ez -5%ot jelentett), félévente fizetek (ez még -5%), igy lett a végösszeg 20/év..
gondolom a B10 nem a te nevedre szól...most ezen az aalapon ebből is lehetne etikai kérdést csinálni...
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #154 Dátum: 2007 Május, 23, 14:24:18 »

gondolom a B10 nem a te nevedre szól...most ezen az aalapon ebből is lehetne etikai kérdést csinálni...

nem az én nevemen van, hanem faterén.. azt nem értem viszont, hogy ebből miért lehetne etikai kérdést csinálni?!?!
Naplózva

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.575
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #155 Dátum: 2007 Május, 23, 15:16:15 »



Ja, hogy Te több pénzt vettél fel a biztosítótól, mint amekkora károd keletkezett? Hát ez roppant etikus.... ::)





Ha hivatalosan engedélyezett, hogy elfogadjam a biztosító számlafelmutatás nélküli ajánlatát, akkor (szerintem) etikus, hogy élek a lehetőséggel.
Az sem etikátlan, hogy olyan fényezőnél dolgoztatok, aki erősen a márkaszervizek díjai alatt számláz...

Az pedig rólam szól, hogy nem vezetek szervizkönyvet. Bár azt hiszem, hogy ez nem is ide tartozik, hiszen oda legtöbben csak a karbantartásokat szokták felvezettetni, a baleseti javításokat csak ritkán...

Azt viszont furcsállom, hogy tízezres nagyságrendű megtakarításokról írtatok. Minden évben végig szoktam nézni, és nekem soha nem a MÁV, KÖBE, stb. szokott a legolcsóbb lenni. Már többször váltottam én is biztosítót, tehát nem ez ellen a gyakorlat ellen írtam...
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #156 Dátum: 2007 Május, 23, 15:18:59 »

nem az én nevemen van, hanem faterén.. azt nem értem viszont, hogy ebből miért lehetne etikai kérdést csinálni?!?!

Én se értem,senkit se érdekel!!Az enyém is a fater nevén.
Naplózva

hdanesz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #157 Dátum: 2007 Május, 23, 15:20:15 »

nemtudom mennyire domináns az ár de az egyik klubb és fórumtársunknak Gólya Petinek van egy eladó 5 ajtós ferdehátjúja nagyon szép és megkímélt állapotban de lehet h meg tudnátok egyezni és ráadásul debreceni....sztem keresd meg! ( 2db 306-osa is van eladó)
Köszi, írtam neki. :)
Naplózva

cirmy

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #158 Dátum: 2007 Május, 23, 17:25:55 »

Én se értem,senkit se érdekel!!Az enyém is a fater nevén.

éshaneadjisten lesz valami kár? Ő bónuszait viszik? nekem a balaeset után azt kérdezte a rendőr hogy a biztosítás és az autó az én nevemem volt?
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #159 Dátum: 2007 Május, 23, 17:45:59 »

éshaneadjisten lesz valami kár? Ő bónuszait viszik? nekem a balaeset után azt kérdezte a rendőr hogy a biztosítás és az autó az én nevemem volt?

persze, hogy az ő bónusza veszik el, ez igy működik. az sztem nem érdeklni őket, hogy ki vezette az autót.. viszont, csak át kell menni egy másik biztositóhoz, megmondani, hogy átjövök ide, ha visszakapom a b10-et, azt jóidő.. ;D
Naplózva

golyapeter

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #160 Dátum: 2007 Május, 23, 20:58:40 »

Milyen alkatrészek a legproblémásabbak? Mit nézzek meg mindenképp?

Hátsó híd!!!  + még ezer apróság ami nehezítheti a dolgod!!!  Mutatok majd egy olyan306-ost amin szinte minden szar de ránézésre meg ha le van mosva akkor semmi baja!!!
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #161 Dátum: 2007 Május, 23, 21:06:54 »

Én se értem,senkit se érdekel!!Az enyém is a fater nevén.


Akkor az nem is a tied! ;D ;D

m-tom

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #162 Dátum: 2007 Május, 23, 22:12:37 »

Ha hivatalosan engedélyezett, hogy elfogadjam a biztosító számlafelmutatás nélküli ajánlatát, akkor (szerintem) etikus, hogy élek a lehetőséggel.
Az sem etikátlan, hogy olyan fényezőnél dolgoztatok, aki erősen a márkaszervizek díjai alatt számláz...

Az pedig rólam szól, hogy nem vezetek szervizkönyvet. Bár azt hiszem, hogy ez nem is ide tartozik, hiszen oda legtöbben csak a karbantartásokat szokták felvezettetni, a baleseti javításokat csak ritkán...

Azt viszont furcsállom, hogy tízezres nagyságrendű megtakarításokról írtatok. Minden évben végig szoktam nézni, és nekem soha nem a MÁV, KÖBE, stb. szokott a legolcsóbb lenni. Már többször váltottam én is biztosítót, tehát nem ez ellen a gyakorlat ellen írtam...

Zimu,

Jópár dologban egyetértünk, nekem csak az "etikus - nem etikus" minősítéssel van bajom ebben az eszmecserében.
Valóban, hivatalosan engedélyezett, hogy számla nélkül, "okosan" hozasd helyre az autódat abból a pénzből, amit kaptál.
De továbbra is fenntartom, hogy ugyanígy hivatalosan engedélyezett és szabályozott a Mo-on bejegyzett legolcsóbb biztosító ajánlatát elfogadni egy olyan szolgáltatásra, amit kötelező igénybe venned úgy, hogy abból neked nem igazán származik semmi előnyöd, miközben nem teszel autóstársad kárára sem.
Nekem is (és gondolom még sokunknak) volt jó és rossz tapasztalata akár a legnagyobb biztosítókkal is, mégis úgy gondolom, nem szerencsés "nem etikusnak" minősíteni azt, ha valaki az X Biztosítót, vagy éppen a legolcsóbb megoldást választja.
Nem arról van szó, hogy csak azért, hogy további ezreseket megspóroljál, mondjuk Szlovákiában vagy Romániában kötsz kötelező biztosítást az autóra, hogy aztán a károsult szaladgáljon a világ végére, mire valaki esetleg fizet neki (talán emlékszel, nem is olyan régen volt ez téma autós berkekben)...

Remélem nincs harag, mindenesetre én hasznosnak éreztem ezt a vitát, hogy megismerjük és próbáljuk megérteni a másik álláspontját.

A Többiektől pedig elnézést kérek, hogy széttúrtuk ez a topicot, de lehet, hogy hasznos lenne egy VITA topicot nyitni a kultúrált véleménycsere lebonyolítására.

Sorry!
Naplózva

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.575
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #163 Dátum: 2007 Május, 23, 22:54:21 »

Zimu,

Jópár dologban egyetértünk, nekem csak az "etikus - nem etikus" minősítéssel van bajom ebben az eszmecserében.
Valóban, hivatalosan engedélyezett, hogy számla nélkül, "okosan" hozasd helyre az autódat abból a pénzből, amit kaptál.
De továbbra is fenntartom, hogy ugyanígy hivatalosan engedélyezett és szabályozott a Mo-on bejegyzett legolcsóbb biztosító ajánlatát elfogadni egy olyan szolgáltatásra, amit kötelező igénybe venned úgy, hogy abból neked nem igazán származik semmi előnyöd, miközben nem teszel autóstársad kárára sem.
Nekem is (és gondolom még sokunknak) volt jó és rossz tapasztalata akár a legnagyobb biztosítókkal is, mégis úgy gondolom, nem szerencsés "nem etikusnak" minősíteni azt, ha valaki az X Biztosítót, vagy éppen a legolcsóbb megoldást választja.
Nem arról van szó, hogy csak azért, hogy további ezreseket megspóroljál, mondjuk Szlovákiában vagy Romániában kötsz kötelező biztosítást az autóra, hogy aztán a károsult szaladgáljon a világ végére, mire valaki esetleg fizet neki (talán emlékszel, nem is olyan régen volt ez téma autós berkekben)...

Remélem nincs harag, mindenesetre én hasznosnak éreztem ezt a vitát, hogy megismerjük és próbáljuk megérteni a másik álláspontját.

A Többiektől pedig elnézést kérek, hogy széttúrtuk ez a topicot, de lehet, hogy hasznos lenne egy VITA topicot nyitni a kultúrált véleménycsere lebonyolítására.

Sorry!

Ó, semmi harag, teermészetesen!
Sőt: egészen hasonló több kérdésben az álláspontunk.
Én is mindig a lehető legolcsóbb biztosítót szoktam választani, de mikor 200 Ft-tal nyert volna a KÖBE, akkor természetesen azonnal a másik olcsó, de "nagynevű" mellett döntöttem...
Abban is igazad van, hogy kutya kötelessége (lenne) minden biztosítónak egy minimál-szolgáltatást feltételek nélkül biztosítani...
Naplózva

levente33

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #164 Dátum: 2007 Május, 24, 10:33:02 »

Valaki meg tudja-e nekem mondani, hogy ha egy magánszemélynek több autója van kap-e kedvezményt a második autóra a biztosítónál?
Naplózva

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #165 Dátum: 2007 Május, 24, 10:51:25 »

Valaki meg tudja-e nekem mondani, hogy ha egy magánszemélynek több autója van kap-e kedvezményt a második autóra a biztosítónál?

ezt biztosítója válogatja hogy hány darab jármű után ad kedvezményt.A bónusz kedvezmény természetesen csak 1db jármű után jár de azt te választhatos meg melyik legyen....
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

jozsef

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #166 Dátum: 2007 Május, 25, 08:52:23 »

Üdv Mindenkinek!

A véleményeteket szeretném megtudni egy használt Peugeotról. Egy kereskedésben találtam egy elég jó állapotú, 8 éves 306-ost, melyet 1 év garanciával adnának. Egy problémás részt találatam rajta: az autó oldalsó ablakainak alján lévő gumicsík (ami közé az ablak becsúszik) több helyen is fel van hólyagosodva, úgy hogy a hólyagok nem nyomhatóak vissza kézzel sem. Úgy néz ki, mintha esetleg rozsda lenne alatta, és az nyomná fel a gumit. A kereskedő szerint a gum alatt egy alumínium csík található, aminek az oxidációjának a következménye a kitüremkedés.  ???
Kérném szépen a véleményeteket!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #167 Dátum: 2007 Május, 25, 09:10:29 »

Üdv Mindenkinek!

A véleményeteket szeretném megtudni egy használt Peugeotról. Egy kereskedésben találtam egy elég jó állapotú, 8 éves 306-ost, melyet 1 év garanciával adnának. Egy problémás részt találatam rajta: az autó oldalsó ablakainak alján lévő gumicsík (ami közé az ablak becsúszik) több helyen is fel van hólyagosodva, úgy hogy a hólyagok nem nyomhatóak vissza kézzel sem. Úgy néz ki, mintha esetleg rozsda lenne alatta, és az nyomná fel a gumit. A kereskedő szerint a gum alatt egy alumínium csík található, aminek az oxidációjának a következménye a kitüremkedés.  ???
Kérném szépen a véleményeteket!

Szia!

Ha csak ez a baja, akkor nyugodtan vedd meg! A gumi lehúzóban tényleg van fém de nem tudom, hogy vas vagy alu...
kicsit az esztétikáján ront ez a dolog de semmi problémát nem tudd okozni!!!! Viszont olyan 5-6eFt környékén lehet venni márkaszervizben!

Rob
 
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #168 Dátum: 2007 Május, 25, 09:22:57 »

Szia!

Ha csak ez a baja, akkor nyugodtan vedd meg! A gumi lehúzóban tényleg van fém de nem tudom, hogy vas vagy alu...
kicsit az esztétikáján ront ez a dolog de semmi problémát nem tudd okozni!!!! Viszont olyan 5-6eFt környékén lehet venni márkaszervizben!

Rob
 

igy van, egy ilyen dolog ne gátoljon meg, egyébként szedd ki nyugodtan, és nézd meg mi a helyzet alatta! letekert ablaknál felfelé húzod, és kijön szépen..
Naplózva

drarpad

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #169 Dátum: 2007 Május, 25, 09:53:18 »

Üdv Mindenkinek!

A véleményeteket szeretném megtudni egy használt Peugeotról. Egy kereskedésben találtam egy elég jó állapotú, 8 éves 306-ost, melyet 1 év garanciával adnának. Egy problémás részt találatam rajta: az autó oldalsó ablakainak alján lévő gumicsík (ami közé az ablak becsúszik) több helyen is fel van hólyagosodva, úgy hogy a hólyagok nem nyomhatóak vissza kézzel sem. Úgy néz ki, mintha esetleg rozsda lenne alatta, és az nyomná fel a gumit. A kereskedő szerint a gum alatt egy alumínium csík található, aminek az oxidációjának a következménye a kitüremkedés.  ???
Kérném szépen a véleményeteket!
Ha tényleg csak ennyi a gond vele akkor ne habozz megvenni sztem se!
Viszont a garancia érdekelne, mire terjed ki egy 8 éves használt autó esetében?
Naplózva

jozsef

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #170 Dátum: 2007 Május, 25, 10:16:37 »

Köszönöm a véleményeteket!

Ezek szerint a probléma nem terjedhet tovább a karosszériára.

Az autót MAPFRE garanciával adják, amelyről a http://www.creditcar.hu/index.php?f=gar címen található néhány részlet, de a pontos feltételeknek még nem jártam utána.

Üdv Mindenkinek!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #171 Dátum: 2007 Május, 25, 10:54:44 »

Köszönöm a véleményeteket!

Ezek szerint a probléma nem terjedhet tovább a karosszériára.

Az autót MAPFRE garanciával adják, amelyről a http://www.creditcar.hu/index.php?f=gar címen található néhány részlet, de a pontos feltételeknek még nem jártam utána.

Üdv Mindenkinek!

nem terjedhet tovább.
galvanizált a kaszni.... nekem 93'-as a kocsim és még egy szem rozsda sincs rajta kivéve egy helyen kezdett rohadni de azt be tudom annak, hogy a csomi hátfala (zát híd) lett cserélve egy baleset után és sajnos nagyon rosszul dolgozott a lakatos! nem kezelte le rendesen a felületett aztán a fényező is rossz munkát végzett így kicsit el kezdett rozsdásodni a heggesztés mentén a csomi fenék lemeze...
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #172 Dátum: 2007 Május, 25, 14:50:04 »

Üdv Mindenkinek!

A véleményeteket szeretném megtudni egy használt Peugeotról. Egy kereskedésben találtam egy elég jó állapotú, 8 éves 306-ost, melyet 1 év garanciával adnának. Egy problémás részt találatam rajta: az autó oldalsó ablakainak alján lévő gumicsík (ami közé az ablak becsúszik) több helyen is fel van hólyagosodva, úgy hogy a hólyagok nem nyomhatóak vissza kézzel sem. Úgy néz ki, mintha esetleg rozsda lenne alatta, és az nyomná fel a gumit. A kereskedő szerint a gum alatt egy alumínium csík található, aminek az oxidációjának a következménye a kitüremkedés.  ???
Kérném szépen a véleményeteket!
Tipikus hiba több ilyennel találkoztam már,mikor 306-ost kerestem magamnak 2-évvel ezelőtt..De ez ne hátráltasson vedd meg ha jó.
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #173 Dátum: 2007 Május, 25, 14:52:45 »

nem terjedhet tovább.
galvanizált a kaszni.... nekem 93'-as a kocsim és még egy szem rozsda sincs rajta kivéve egy helyen kezdett rohadni de azt be tudom annak, hogy a csomi hátfala (zát híd) lett cserélve egy baleset után és sajnos nagyon rosszul dolgozott a lakatos! nem kezelte le rendesen a felületett aztán a fényező is rossz munkát végzett így kicsit el kezdett rozsdásodni a heggesztés mentén a csomi fenék lemeze...
Volt a tieden felhólyagosodó rozsdás rész a c oszlopon bal oldalon.Tavaly felvonulási téri talin láttam.De a Szántódi talira már el volt tüntetve.Vagy tévedek?Keresek róla képet. ::)
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #174 Dátum: 2007 Május, 25, 16:37:52 »

Volt a tieden felhólyagosodó rozsdás rész a c oszlopon bal oldalon.Tavaly felvonulási téri talin láttam.De a Szántódi talira már el volt tüntetve.Vagy tévedek?Keresek róla képet. ::)

igazad van volt... egy régi német sérülésből származott... már nincs meg :) egy 5*10cm-s lemez lett ki vágva és be foltozva!
Naplózva

hegyus

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #175 Dátum: 2007 Május, 30, 11:35:38 »

Szerintem sedanosoknak megérné  http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1268352&command=ugras&screenwidth=1152
Ha nem a házra kellene a sok lóvé akkor biztos rácsapnék. :D
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #176 Dátum: 2007 Május, 30, 12:10:21 »

Szerintem sedanosoknak megérné  http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1268352&command=ugras&screenwidth=1152
Ha nem a házra kellene a sok lóvé akkor biztos rácsapnék. :D

Ha valaki megveszik akkor igényt tartok a középső boxra ;D ;D
Naplózva

cirmy

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #177 Dátum: 2007 Május, 30, 17:41:00 »

Ha valaki megveszik akkor igényt tartok a középső boxra ;D ;D

én meg a kormányműre de komolyan!!! ez a kocsi bizti borult..
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #178 Dátum: 2007 Május, 30, 18:06:57 »

én meg a kormányműre de komolyan!!! ez a kocsi bizti borult..
légkondit mennyiért lehetne belőle kivenni?
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Gege

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #179 Dátum: 2007 Május, 30, 18:46:39 »

Nekem lehet a kárpit kellene belőle :D

A végén összedobhatjuk rá a pénzt :D :D
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #180 Dátum: 2007 Május, 30, 20:14:01 »

légkondit mennyiért lehetne belőle kivenni?

70-100 környéke + 30-40 a be szerelés!
Naplózva

m-tom

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #181 Dátum: 2007 Május, 30, 21:19:33 »

én meg a kormányműre de komolyan!!! ez a kocsi bizti borult..

Tuti, mert írja is... :D
Minek neked a kormánymű?
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #182 Dátum: 2007 Május, 30, 22:06:31 »

Szerintem sedanosoknak megérné  http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1268352&command=ugras&screenwidth=1152
Ha nem a házra kellene a sok lóvé akkor biztos rácsapnék. :D
Ja én már gondolkodtam egy klon kocsin de most sajna nem vagyok túl jol elengedve. Most viszem a családot nyaralni.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

cirmy

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #183 Dátum: 2007 Május, 30, 22:15:03 »

Tuti, mert írja is... :D
Minek neked a kormánymű?
két axilálcsukló lóg már eléggé keményen legalábbis remélem az... mert felemelem a kocsit eléggé nagyot tudok mozgatni a kerekeken úgy mindha a kormányösszekötő lógásást nézném... sztem az... másik: koppanik egy nagyot valami indulás/ megállásnál, nem mindig. nem cserélgetem külön. 6000vHUFért találtam egy- tulaj elmondása szerint jó állapotban lévőt- koplett kormányművet ami akárhogyan is megéri.
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #184 Dátum: 2007 Május, 31, 12:32:43 »

két axilálcsukló lóg már eléggé keményen legalábbis remélem az... mert felemelem a kocsit eléggé nagyot tudok mozgatni a kerekeken úgy mindha a kormányösszekötő lógásást nézném... sztem az... másik: koppanik egy nagyot valami indulás/ megállásnál, nem mindig. nem cserélgetem külön. 6000vHUFért találtam egy- tulaj elmondása szerint jó állapotban lévőt- koplett kormányművet ami akárhogyan is megéri.
Amit induláskor,megállásnál hallasz koppanást az szerintem lengőkarszilent lesz.Én jártam már így.Nézd meg először azt.De attól még a kerekén is elég nagyot tudsz mozdítani ha lóg.Sőt a szilent kopása esetén még a kormányon is ránt egyet induláskor,fékezéskor.Sajnos annak a javítási költsége,nem 6000 forint lesz. :-!
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #185 Dátum: 2007 Május, 31, 13:00:49 »

Amit induláskor,megállásnál hallasz koppanást az szerintem lengőkarszilent lesz.Én jártam már így.Nézd meg először azt.De attól még a kerekén is elég nagyot tudsz mozdítani ha lóg.Sőt a szilent kopása esetén még a kormányon is ránt egyet induláskor,fékezéskor.Sajnos annak a javítási költsége,nem 6000 forint lesz. :-!

Bp. 19. ker. Pákozd utca 12-14

Szillentezésel foglalkoznak utca és verseny kocsikhoz!
Jövö héten viszem a tartalék lengő karjaimat meg csináltatni... 7200-10000ft közt csinálják a 4db szillentet.
Én a verseny célokra használatos szillentet választottam , mert jóval tartósabb és a nagyobb sebességet visszel el kanyarokban utána a kocsi!
Naplózva

m-tom

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #186 Dátum: 2007 Május, 31, 20:14:22 »

két axilálcsukló lóg már eléggé keményen legalábbis remélem az... mert felemelem a kocsit eléggé nagyot tudok mozgatni a kerekeken úgy mindha a kormányösszekötő lógásást nézném... sztem az... másik: koppanik egy nagyot valami indulás/ megállásnál, nem mindig. nem cserélgetem külön. 6000vHUFért találtam egy- tulaj elmondása szerint jó állapotban lévőt- koplett kormányművet ami akárhogyan is megéri.

Mivel a Te autód az egyik legfiatalabb a klubban, csodálkoznék ha tényleg a kormányművel lenne gond...
A koppanást - a lejjebb részletezetteken kívül - talán még okozhatja a motor/váltótartó gumibak hibája, nem megfelelő rögzítése...
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #187 Dátum: 2007 Június, 01, 12:34:52 »

Bp. 19. ker. Pákozd utca 12-14

Szillentezésel foglalkoznak utca és verseny kocsikhoz!
Jövö héten viszem a tartalék lengő karjaimat meg csináltatni... 7200-10000ft közt csinálják a 4db szillentet.
Én a verseny célokra használatos szillentet választottam , mert jóval tartósabb és a nagyobb sebességet visszel el kanyarokban utána a kocsi!
Ez jó info minden klubtagnak.
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #188 Dátum: 2007 Június, 01, 12:38:39 »

két axilálcsukló lóg már eléggé keményen legalábbis remélem az... mert felemelem a kocsit eléggé nagyot tudok mozgatni a kerekeken úgy mindha a kormányösszekötő lógásást nézném... sztem az... másik: koppanik egy nagyot valami indulás/ megállásnál, nem mindig. nem cserélgetem külön. 6000vHUFért találtam egy- tulaj elmondása szerint jó állapotban lévőt- koplett kormányművet ami akárhogyan is megéri.
Azt hittem szerelőként meg tudod állapítani a hiba okát!Én más a negyedik Peugeotomat szaggatom volt olyan amelyikben 330 ezer kilóméter volt,de kormányművel még egyszer sem akadt gondom.Hozd el hozzám majd én megnézem a hiba pontos okát.Volt valaki a klubban aki ilyesmi miatt cserélt? :-!
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

levente33

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #189 Dátum: 2007 Június, 01, 14:39:41 »

Nem ismerem a 306-os felfüggesztését de más tipusoknál lehet még toronycsapágy is vagy a fölötte levő gumibak.
Naplózva

cirmy

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #190 Dátum: 2007 Június, 01, 21:05:47 »

Azt hittem szerelőként meg tudod állapítani a hiba okát!Én más a negyedik Peugeotomat szaggatom volt olyan amelyikben 330 ezer kilóméter volt,de kormányművel még egyszer sem akadt gondom.Hozd el hozzám majd én megnézem a hiba pontos okát.Volt valaki a klubban aki ilyesmi miatt cserélt? :-!
1.: oldalirányban akkor is lóg ha 50 pözsót 1000000 km versenytempóval szaggattál valaha...
2:  nem vagyok szerelő 1 ideje...
3: szerelőként állapítsd meg a hibát tessék leírtam a jelenséget ;)
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #191 Dátum: 2007 Július, 25, 07:18:43 »

Nem tud vki egy jó állapotú. 98 utáni 1.4-es klímás ötajtós 306-t? Le szeretnénk cserélni anyám 206-át... ;)
Nándi, Békéscsabán van egy hirdetve használtautón. Nincs kedved megnézni?
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #192 Dátum: 2007 Július, 25, 08:22:29 »

Nem tud vki egy jó állapotú. 98 utáni 1.4-es klímás ötajtós 306-t? Le szeretnénk cserélni anyám 206-át... ;)
Nándi, Békéscsabán van egy hirdetve használtautón. Nincs kedved megnézni?


Délután meg tudom nézni.Adj egy címet vagy linket!
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #193 Dátum: 2007 Július, 25, 13:40:53 »

Délután meg tudom nézni.Adj egy címet vagy linket!

Cím: Békéscsaba,Szarvasi út 13.
Telefonszám: (+36) 66/328-820

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1086174&command=ugras&screenwidth=1024
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #194 Dátum: 2007 Július, 25, 18:27:52 »

Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #195 Dátum: 2007 Július, 26, 06:09:04 »

Azért köszi az ügyintézést! Majd sörben rendezzük... ;)
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #196 Dátum: 2007 Július, 26, 10:07:46 »

Azért köszi az ügyintézést! Majd sörben rendezzük... ;)

Rendicsek! ;D
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #197 Dátum: 2007 Július, 26, 12:19:30 »

Van egy sötétszürke gép Hevesben. Van ottani klubtag?
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #198 Dátum: 2007 Július, 26, 12:21:51 »

itt szekón van egy fehér break 2.0 benzines, beszéld rá arra muterod..  :-)) _pug
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #199 Dátum: 2007 Július, 26, 12:25:27 »

Elég két kombi a családban... ;D Ha már rábeszélés, akkor s16, vagy kabrió... :-!
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 105   Fel
 


Az oldal 0.436 másodperc alatt készült el 28 lekéréssel.