Szavazás

Kitől venné szívesebben kocsit?

Magánszemélytől
102 (80.3%)
Kereskedőtől
6 (4.7%)
Márkakereskedéstől
19 (15%)

Összes szavazó: 90

Szerző Téma: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!  (Megtekintve 823628 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Break 306

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #100 Dátum: 2007 Március, 24, 19:45:43 »
De igen

hm az barĂĄti.. diesellel sem versenyeztem.. ezek klĂ­mĂĄzĂłs vagy sima ĂŠrtĂŠkek ?
A nyáron 6,5 4fő klimás hosszú úton.KB 250km mentem.

drarpad

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #101 Dátum: 2007 Március, 25, 16:47:29 »
skacok, ismerős keres feleségének autót és az alábbit is nézte, általánosságokat már mondtam neki a típusról.
lĂŠgyszi' vĂŠlemĂŠnyezzĂŠtek! (szerintem picit drĂĄga ĂŠs kĂĄr hogy nincs benne klĂ­ma..)
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=964482&command=ugras&screenwidth=1024

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #102 Dátum: 2007 Március, 25, 19:34:35 »
skacok, ismerős keres feleségének autót és az alábbit is nézte, általánosságokat már mondtam neki a típusról.
lĂŠgyszi' vĂŠlemĂŠnyezzĂŠtek! (szerintem picit drĂĄga ĂŠs kĂĄr hogy nincs benne klĂ­ma..)
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=964482&command=ugras&screenwidth=1024

Irigykedem a motor a váltó és az első ülések miatt. :D
Szép,és jól felszerelt autó,a 88 ezer km nehezen hihető,és legalább ilyen nehezen bizonyitható... :-\

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #103 Dátum: 2007 Március, 25, 19:53:28 »
skacok, ismerős keres feleségének autót és az alábbit is nézte, általánosságokat már mondtam neki a típusról.
lĂŠgyszi' vĂŠlemĂŠnyezzĂŠtek! (szerintem picit drĂĄga ĂŠs kĂĄr hogy nincs benne klĂ­ma..)
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=964482&command=ugras&screenwidth=1024

SzĂŠp ĂĄllapotba van lĂĄtszĂłlag! Ha ihetĂźnk az ĂłrĂĄnak akkor nincs is szĂŠthajtva! ;)

Nem elérhető pirinyo

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.628
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Augusztus, 09, 18:33:07
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #104 Dátum: 2007 Március, 25, 20:28:14 »
skacok, ismerős keres feleségének autót és az alábbit is nézte, általánosságokat már mondtam neki a típusról.
lĂŠgyszi' vĂŠlemĂŠnyezzĂŠtek! (szerintem picit drĂĄga ĂŠs kĂĄr hogy nincs benne klĂ­ma..)
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=964482&command=ugras&screenwidth=1024
Csak a ködlámpát nem látom hol van!Amúgy jó lehet,hogy valami mozgáskorlátozott hölgy volt a gazdája az aut váltó miatt gondolom.A kilóméter kevés,de ha magyarországon vásárolt még az is hihető,hogy csak ennyit futott.
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

drarpad

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #105 Dátum: 2007 Március, 26, 11:12:28 »
Csak a ködlámpát nem látom hol van!Amúgy jó lehet,hogy valami mozgáskorlátozott hölgy volt a gazdája az aut váltó miatt gondolom.A kilóméter kevés,de ha magyarországon vásárolt még az is hihető,hogy csak ennyit futott.
Mindenkinek kĂśszi a vĂĄlaszokat! Ha van fejlemĂŠny majd jelzem. Vicces hogy az index fĂłrumon is valaki egy (mĂĄsik) 1,8-asrĂłl kĂŠrdezett ĂŠpp :)

Break 306

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #106 Dátum: 2007 Március, 27, 14:59:23 »
Csak a ködlámpát nem látom hol van!Amúgy jó lehet,hogy valami mozgáskorlátozott hölgy volt a gazdája az aut váltó miatt gondolom.A kilóméter kevés,de ha magyarországon vásárolt még az is hihető,hogy csak ennyit futott.
KĂśdlĂĄmpĂĄt lehet hogy a hĂĄtsĂłra gondol nem?

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #107 Dátum: 2007 Március, 27, 23:25:52 »
Na elĂŠrkezett a nagy nap megvettem ĂŠletem első autĂłjĂĄt a kis pugot  ;D ;D ;D
Nem ment kĂśnnyen de vĂŠgĂźl is magamĂŠvĂĄ tettem egyet ahogy azt Ă­gĂŠrtem. MĂĄr alig bĂ­rok magammal mennĂŠk mĂĄr ĂŠrte csak a rohadt bĂźrokrĂĄcia gĂĄtol az ĂŠlvezetek halmozĂĄsĂĄban  O0
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #108 Dátum: 2007 Március, 28, 01:46:30 »
Na elĂŠrkezett a nagy nap megvettem ĂŠletem első autĂłjĂĄt a kis pugot  ;D ;D ;D
Nem ment kĂśnnyen de vĂŠgĂźl is magamĂŠvĂĄ tettem egyet ahogy azt Ă­gĂŠrtem. MĂĄr alig bĂ­rok magammal mennĂŠk mĂĄr ĂŠrte csak a rohadt bĂźrokrĂĄcia gĂĄtol az ĂŠlvezetek halmozĂĄsĂĄban  O0

és milyen lesz, ha szabad érdeklődni?? évjárat, moci, benyó vagy dízel, ferde, vagy lépcsős, esetleg kombi??

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #109 Dátum: 2007 Március, 28, 23:23:05 »
XT 1,8i 1993as első forgalomba helyezés Mo-n 1997. Lépcsős hátú 5 ajtós. Metál sötét szürke mintha grafit lenne. képeket mellékelek amint tudok természetesen a klub regisztrációs lap mellé :D
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

levente33

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #110 Dátum: 2007 Május, 17, 12:46:09 »
Szevasztok,

Na meghirdettem az autĂłmat, amint eladtam sĂźrgĂśsen akarok egy kombi 306-ost venni. PĂĄr kĂŠrdesem lenne:

1. 800-900.000 ft-ĂŠrt lehet kapni egy szĂŠp ĂĄllapotĂş pugot?
2. Mennyi az ĂŠves biztosĂ­tĂĄsa kb. (1,4 es vagy 1,6 -os mocival)
3. Átíratås kÜltsÊge kb?
4. Mennyi idő az átíratás?

Egyelőre ennyi. Majd mĂŠg kĂŠrdezek  ;) KĂśszzz...

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #111 Dátum: 2007 Május, 17, 12:59:08 »
Szevasztok,

Na meghirdettem az autĂłmat, amint eladtam sĂźrgĂśsen akarok egy kombi 306-ost venni. PĂĄr kĂŠrdesem lenne:

1. 800-900.000 ft-ĂŠrt lehet kapni egy szĂŠp ĂĄllapotĂş pugot?
2. Mennyi az ĂŠves biztosĂ­tĂĄsa kb. (1,4 es vagy 1,6 -os mocival)
3. Átíratås kÜltsÊge kb?
4. Mennyi idő az átíratás?

Egyelőre ennyi. Majd mĂŠg kĂŠrdezek  ;) KĂśszzz...

Hali!
1. a www.hasznaltauto.hu igen nagy a vĂĄlasztĂŠk.
2. ez sokmindentől függ.Érdemes több biztositónál érdeklődni
3. nem emlĂŠkszem pontosan ~40e Ft
4.kell hozzĂĄ eredetisĂŠg  vizsgĂĄlat ĂŠs ha ez megvan akkor az adott okmĂĄnyirodĂĄtĂłl fĂźgg.

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #112 Dátum: 2007 Május, 17, 13:41:36 »
Hali!
1. a www.hasznaltauto.hu igen nagy a vĂĄlasztĂŠk.
2. ez sokmindentől függ.Érdemes több biztositónál érdeklődni
3. nem emlĂŠkszem pontosan ~40e Ft
4.kell hozzĂĄ eredetisĂŠg  vizsgĂĄlat ĂŠs ha ez megvan akkor az adott okmĂĄnyirodĂĄtĂłl fĂźgg.


JĂł beszĂŠlt a tesa!  ;D BiztosĂ­tĂĄs tőled ĂŠs az autĂłtĂłl is fugg majd amit veszel!

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42

levente33

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #114 Dátum: 2007 Május, 17, 13:55:05 »
KĂśszi a vĂĄlaszokat.

A hasznaltauto,hu-t ĂŠn is ismerem ĂŠs minden nap ĂĄtbĂśngĂŠszem. A kĂŠrdĂŠst azĂŠrt tettem fel, mivel tudjuk, hogy a valĂłsĂĄgban a meghirdetett ĂĄrbĂłl lehet alkudni, nĂŠha nem is keveset.

Másik dolog. Az autót egyik ismerősöm nevére fogom iratni, aki vidéki lakcímre van bejelentve, huszonéves srác. Úgy tudom, hogy biztosítást többet kell fizetni az 1,6 l-es motor után mint az 1,4-es után, de nem tudom a kategóriákat, illetve azt hogy mennyivel többet kell.

Nem elérhető Jesi

  • FĂźred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 3.578
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 190
  • :2013 Január, 13, 16:22:52
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #115 Dátum: 2007 Május, 17, 14:30:15 »
Lehet kapni 900 körül szép kombikat. Biztosítás kb 15000.-/év (nekem apám nevén fut...), átírás 18 ft/ccm, eredetvizsga május előtt 12 ezer volt asszem, azóta emelték... új forgalmi asszem 6000.- szóval nem occsó... :-\
2.0T 8v (nem dĂ­zel)= ;D

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #116 Dátum: 2007 Május, 17, 14:57:21 »
KĂśszi a vĂĄlaszokat.

A hasznaltauto,hu-t ĂŠn is ismerem ĂŠs minden nap ĂĄtbĂśngĂŠszem. A kĂŠrdĂŠst azĂŠrt tettem fel, mivel tudjuk, hogy a valĂłsĂĄgban a meghirdetett ĂĄrbĂłl lehet alkudni, nĂŠha nem is keveset.

Másik dolog. Az autót egyik ismerősöm nevére fogom iratni, aki vidéki lakcímre van bejelentve, huszonéves srác. Úgy tudom, hogy biztosítást többet kell fizetni az 1,6 l-es motor után mint az 1,4-es után, de nem tudom a kategóriákat, illetve azt hogy mennyivel többet kell.

a bizti sok mindentől füg....
Pl: Bálint meg Én is 12800/negyed év fizetünk (Bálint 28éves asszem és 2.0 Én meg 57év(Apámnevén) 1.6)

pĂĄr alkusz cĂŠget meg kellene nĂŠzni ĂŠs a leg jobb ajĂĄnlat meg kĂśtni (kĂśbe mĂĄv ĂŠs hasonlo biztiket meg nagyĂ­vben kerĂźlni)!

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #117 Dátum: 2007 Május, 17, 14:59:31 »
a bizti sok mindentől füg....
Pl: Bálint meg Én is 12800/negyed év fizetünk (Bálint 28éves asszem és 2.0 Én meg 57év(Apámnevén) 1.6)

pĂĄr alkusz cĂŠget meg kellene nĂŠzni ĂŠs a leg jobb ajĂĄnlat meg kĂśtni (kĂśbe mĂĄv ĂŠs hasonlo biztiket meg nagyĂ­vben kerĂźlni)!

Nekem 35e Ft ĂŠvente,de nekem is fater nevĂŠn van. 8)

levente33

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #118 Dátum: 2007 Május, 17, 15:05:36 »
Értem... akkor a biztosítást megúszom évi 50 ezerből.

MĂĄs kĂŠrdĂŠs. Hogyan nyĂ­lvĂĄnul meg a terpesztĂŠs a hĂĄtső hĂ­dnĂĄl, amit tőletek hallottam előszĂśr. Mit kell nĂŠzni, honnan? LĂĄtszik szemre is vagy be kell mĂĄszi a kocsi alĂĄ vagy mi a fene?  ??? ::)

Nem elérhető kispiros

  • NĂŠgyes
  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.986
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 86
  • :2022 Június, 24, 08:40:38
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #119 Dátum: 2007 Május, 17, 15:37:01 »
Értem... akkor a biztosítást megúszom évi 50 ezerből.

MĂĄs kĂŠrdĂŠs. Hogyan nyĂ­lvĂĄnul meg a terpesztĂŠs a hĂĄtső hĂ­dnĂĄl, amit tőletek hallottam előszĂśr. Mit kell nĂŠzni, honnan? LĂĄtszik szemre is vagy be kell mĂĄszi a kocsi alĂĄ vagy mi a fene?  ??? ::)

A terpesztés látszik szemre is, a hátsó kerék sikja nem függőleges.
A biztositĂĄshoz, 1500cm3 -nĂŠl van a vĂĄltĂĄs valahogy Ă­gy vannak (voltak?) a  kategĂłriĂĄk 1150-1500, 1500-2000
attĂłl fĂźggetlenĂźl, hogy benzines, vagy dĂ­zel.
De a hasznaltauto-n, nemcsak autĂłk ĂŠs alkatrĂŠszek vannak, a hasznos fĂźl alatt van ĂĄtĂ­rĂĄs kĂśtsĂŠgei menĂź  ;)
XN, fapad rulez!
de a vĂŠgĂŠn mĂŠg autĂł lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

Nem elérhető Sali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.366
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2019 Március, 06, 14:34:39
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #120 Dátum: 2007 Május, 17, 17:27:35 »
Ajánlom mindenki figyelmében a www.netrisk.hu oldalt aki nem ismerné, vagy aktuális a biztosításkötése vagy úgyérzi sokat fizet.ez egy online kalkulátor ami a személyes szempontok és a kocsi adatai alapján megmondja az országban jelenlevő biztosítóknál konkrétan mennyit kell fizetned.voltak már elég nagy rácsodálkozások a baráti körben elég gyakori a kétszeres díjfizetés noha fele annyit is lehetne máshol...a mávval meg szerintem semmi baj álltlalában ők a legolcsóbbak és ha a kötelező biztosítás funkciójába mélyen belegondolunk teljesen mindegy kinek fizetsz csak fizess minél kevesebbet és riménkodj ha valaki neked jön ne mávos biztosítása legyen :D
kĂśnnyĹą annak, akinek nem nehĂŠz...

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #121 Dátum: 2007 Május, 17, 17:55:57 »
Ajánlom mindenki figyelmében a www.netrisk.hu oldalt aki nem ismerné, vagy aktuális a biztosításkötése vagy úgyérzi sokat fizet.ez egy online kalkulátor ami a személyes szempontok és a kocsi adatai alapján megmondja az országban jelenlevő biztosítóknál konkrétan mennyit kell fizetned.voltak már elég nagy rácsodálkozások a baráti körben elég gyakori a kétszeres díjfizetés noha fele annyit is lehetne máshol...a mávval meg szerintem semmi baj álltlalában ők a legolcsóbbak és ha a kötelező biztosítás funkciójába mélyen belegondolunk teljesen mindegy kinek fizetsz csak fizess minél kevesebbet és riménkodj ha valaki neked jön ne mávos biztosítása legyen :D

hĂĄt azĂŠrt nem annyira egyszerĹą, hogy a legolcsĂłbbat kell vĂĄlasztani.. ĂŠn Ăşgy tudom, hogy a mĂĄv, meg a hasonlĂł biztositok Ăşgy mĹąkĂśdnek, hogy ha ĂŠvkĂśzben elfogy a lovettĂĄjuk, akkor emelik az Ăśsszeget..
amĂşgy a link alapjĂĄn 125ezer lenne a bizositĂĄsom egy ĂŠvre az alianz-nĂĄl.. uhh, de durva! mĂŠg jĂł hogy csak 20-at fizetek, ugyanennĂŠl.. :-)) O0

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #122 Dátum: 2007 Május, 17, 18:24:06 »
hĂĄt azĂŠrt nem annyira egyszerĹą, hogy a legolcsĂłbbat kell vĂĄlasztani.. ĂŠn Ăşgy tudom, hogy a mĂĄv, meg a hasonlĂł biztositok Ăşgy mĹąkĂśdnek, hogy ha ĂŠvkĂśzben elfogy a lovettĂĄjuk, akkor emelik az Ăśsszeget..
amĂşgy a link alapjĂĄn 125ezer lenne a bizositĂĄsom egy ĂŠvre az alianz-nĂĄl.. uhh, de durva! mĂŠg jĂł hogy csak 20-at fizetek, ugyanennĂŠl.. :-)) O0

BiztosĂ­tĂĄsi Ăśsszeget nem emelhetnek! Erre van az ĂŠves tagdĂ­j. De miutĂĄn az is csak 1-2 ezres,mĂŠg 100%-os emelĂŠs utĂĄn is olcsĂłbb marad,bĂĄr mĂŠg soha nem hallottam konkrĂŠtumot,hogy emeltĂŠk volna....

golyapeter

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #123 Dátum: 2007 Május, 17, 19:24:45 »
a biztosĂ­tĂł tĂŠmĂĄban Salival ĂŠs Dakarral vagyok!  MĂĄv ĂŠs kĂśbe a legjobb!

Levente!

Vedd meg az enyĂŠmet, bĂĄr nem kombi de nagyon egyben van!!!
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1207232&command=ugras&screenwidth=1024

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #124 Dátum: 2007 Május, 17, 21:02:07 »
A terpesztés látszik szemre is, a hátsó kerék sikja nem függőleges.
A biztositĂĄshoz, 1500cm3 -nĂŠl van a vĂĄltĂĄs valahogy Ă­gy vannak (voltak?) a  kategĂłriĂĄk 1150-1500, 1500-2000
attĂłl fĂźggetlenĂźl, hogy benzines, vagy dĂ­zel.
De a hasznaltauto-n, nemcsak autĂłk ĂŠs alkatrĂŠszek vannak, a hasznos fĂźl alatt van ĂĄtĂ­rĂĄs kĂśtsĂŠgei menĂź  ;)

A kategóriák felső határa 1501-1801 1,8-tól 2,5 ig egy kategória. Átirítás nekem 45 volt. (1,8i) biztosítás 17/negyedév (bp). Papírok intézése 3 nap.
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #125 Dátum: 2007 Május, 17, 21:06:00 »
NekĂźnk 1,4-re a biztositĂĄs 4700/negyedĂŠv. VidĂŠki lakcĂ­m,B10.  ;)

m-tom

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #126 Dátum: 2007 Május, 17, 22:16:29 »
BiztosĂ­tĂĄsi Ăśsszeget nem emelhetnek! Erre van az ĂŠves tagdĂ­j. De miutĂĄn az is csak 1-2 ezres,mĂŠg 100%-os emelĂŠs utĂĄn is olcsĂłbb marad,bĂĄr mĂŠg soha nem hallottam konkrĂŠtumot,hogy emeltĂŠk volna....

Az a baj velĂźk, hogy MÁV BiztosĂ­tĂł "EgyesĂźlet", ezĂŠrt az egyesĂźlet kĂśzĂśsen viseli a terheket (extrĂŠm esetben kĂŠrhet pĂłtbefizetĂŠst a tagoktĂłl), nem Ăşgy, mint egy piaci alapon mĹąkĂśdő biztosĂ­tĂł. De drarpad tudna tĂśbbet mesĂŠlni rĂłluk, mivel a kĂĄrokozĂłja itt volt...  :(

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #127 Dátum: 2007 Május, 17, 22:21:50 »
Az a baj velĂźk, hogy MÁV BiztosĂ­tĂł "EgyesĂźlet", ezĂŠrt az egyesĂźlet kĂśzĂśsen viseli a terheket (extrĂŠm esetben kĂŠrhet pĂłtbefizetĂŠst a tagoktĂłl), nem Ăşgy, mint egy piaci alapon mĹąkĂśdő biztosĂ­tĂł. De drarpad tudna tĂśbbet mesĂŠlni rĂłluk, mivel a kĂĄrokozĂłja itt volt...  :(

A sajĂĄt biztositĂłddal efektiv sosem kerĂźlsz kapcsolatba,Te csak fizetsz neki. Az hogy mĂĄs szĂ­v miatta,(az akivel esetleg ĂźtkĂśzĂśl)az mondjuk engem tĂśkre nem ĂŠrdekelne,legalĂĄbb csak emiatt biztos nem mennĂŠk mĂĄsik biztosĂ­tĂłhoz. BĂĄr a dolog elmĂŠleti,mert a K&H-nĂĄl van a kocsink...

m-tom

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #128 Dátum: 2007 Május, 17, 22:38:50 »
A sajĂĄt biztositĂłddal efektiv sosem kerĂźlsz kapcsolatba,Te csak fizetsz neki.

Ez így van egy piaci biztosítónál (kft, Rt, Zrt), aki a biztosítási díj fejében átvállalja tőled a kockázatot és utána semmi közöd hozzá, hogy tud-e fizetni a károsultnak vagy sem.
De nem így van egy egyesületnél, pont ezért tiltották le őket tavaly év végén.
BĂĄr most azt Ă­rjĂĄk a honlapon, hogy nem kĂŠrhetnek pĂłtbefizetĂŠst:
(mĂŠg he ez is lenne a legolcsĂłbb szĂĄmomra, ĂŠn azĂŠrt nem mennĂŠk hozzĂĄjuk)

"A MÁV Általános Biztosító Egyesület (MÁV ÁBE) kötelező gépjármű felelősségbiztosítási (kgfb) tevékenységének felfüggesztése 2006. november 30-a napjának elteltével lejár. Ezáltal az Egyesület 2006. december 1-jétől ismét jogosulttá válik kgfb-ajánlatok befogadására. Az év végéig tartó átszerződési időszakban így olyan biztosított ügyfelek is kgfb-szerződést köthetnek az Egyesületnél, akik előzőleg azt felmondták valamely más piaci szereplőnél. A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete egyidejűleg felügyeleti biztost rendelt ki az Egyesülethez. A biztos feladata, hogy az Egyesület a nyilvántartási rendszerében a korábbi felügyeleti határozatokban megállapított jogszabálysértéseket maradéktalanul szüntesse meg. A Felügyelet 180 napra rendelte ki a biztost, aki azonban rövidebb idő elteltével is visszahívható, ha az Egyesület a határozatban megállapított feladatot hamarabb végrehajtja. A kirendelés időtartama alatt a felügyeleti biztos gyakorolja a vezető állású személynek a jogszabályokban és az alapszabályban meghatározott jogait.

...

Tájékoztatjuk, hogy legutóbbi Közgyűlésünk határozatai szerint a tagdíj 2007. évben évi 2.000,- Ft, valamint tagjainknak - veszteséges működés esetén - a továbbiakban nincs pótbefizetési kötelezettsége. Ha a részletek iránt érdeklődik, a Honlapunkon megtalálható Egyesületünk hatályos Alapszabálya, egységes szerkezetben az eddigi módosításokkal"
 

Nem elérhető zimurgy

  • ModerĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • ****
  • Hozzászólások: 3.576
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 337
  • :2024 Április, 18, 09:50:02
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #129 Dátum: 2007 Május, 18, 08:04:40 »
Ajánlom mindenki figyelmében a www.netrisk.hu oldalt aki nem ismerné, vagy aktuális a biztosításkötése vagy úgyérzi sokat fizet.ez egy online kalkulátor ami a személyes szempontok és a kocsi adatai alapján megmondja az országban jelenlevő biztosítóknál konkrétan mennyit kell fizetned.voltak már elég nagy rácsodálkozások a baráti körben elég gyakori a kétszeres díjfizetés noha fele annyit is lehetne máshol...a mávval meg szerintem semmi baj álltlalában ők a legolcsóbbak és ha a kötelező biztosítás funkciójába mélyen belegondolunk teljesen mindegy kinek fizetsz csak fizess minél kevesebbet és riménkodj ha valaki neked jön ne mávos biztosítása legyen :D


Uraim!
Etika is lĂŠtezik a vilĂĄgon, nemdenem?
Milyen dolog az, hogy évi max.2-3 ezer forint miatt olyan biztosítóhoz megyünk, amelyekről tudjuk, hogy eleve tisztességtelenek, senkinek nem akarnak korrektül, időben fizetni?
Akkor meg dĂźhĂśngĂźnk, hogy ha a nekĂźnk kĂĄrt okozĂł szemĂŠly ilyen gazembereknĂŠl kĂśtĂśtte a biztosĂ­tĂĄsĂĄt???

Ismerek én olyan embert is, aki állandóan váltogatja a biztosítóját, és pár hónap után nem fizet. Mindig hónapok telnek el, mire a biztosítója megelégeli, és szerződést bont vele. Ekkor keres egy másik biztosítót.
Gyakorlatilag az év bő felében nem is fizet semmit.
Szerintetek ez is etikus?

m-tom

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #130 Dátum: 2007 Május, 18, 11:25:04 »

Uraim!
Etika is lĂŠtezik a vilĂĄgon, nemdenem?
Milyen dolog az, hogy évi max.2-3 ezer forint miatt olyan biztosítóhoz megyünk, amelyekről tudjuk, hogy eleve tisztességtelenek, senkinek nem akarnak korrektül, időben fizetni?
Akkor meg dĂźhĂśngĂźnk, hogy ha a nekĂźnk kĂĄrt okozĂł szemĂŠly ilyen gazembereknĂŠl kĂśtĂśtte a biztosĂ­tĂĄsĂĄt???

Ismerek én olyan embert is, aki állandóan váltogatja a biztosítóját, és pár hónap után nem fizet. Mindig hónapok telnek el, mire a biztosítója megelégeli, és szerződést bont vele. Ekkor keres egy másik biztosítót.
Gyakorlatilag az év bő felében nem is fizet semmit.
Szerintetek ez is etikus?


Olyat "hivatalosan" nem tudunk, hogy egy bizonyos biztosĂ­tĂł nem korrekt vagy sokat kekeckedik az ĂźgyfĂŠllel, mert mindegyik azt ĂĄllĂ­tja magĂĄrĂłl, hogy tisztessĂŠgesen jĂĄr el.
Egy adott káreseménynél a MÁV Biztosítónak havi 2e Ft biztosítási díjért ugyanolyan gyorsan és ugyanakkora kártérítést kellene fizetnie a károsultnak, mintha a károkozó havi 20e-ért van az Allianznál, ebben elvileg nem lehetne különbség. A baj csak az, hogy ez nem összemérhető, mert Te, mint károsult nem mehetsz el kilincselni a biztosítókhoz, hogy ki ad érte többet...

Ha nem így van, akkor lehet menni a PSZÁF-hez, bemószerolni őket, csak tudd bizonyítani.... ::)

A biztosítási díjbeli különbség a többletszolgáltatásokat takarja (a fapados repülő is elvisz ugyanoda, csak kaját nem kapsz...)
TehĂĄt itt nincs szĂł etikĂĄrĂłl sztem...





Nem elérhető zimurgy

  • ModerĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • ****
  • Hozzászólások: 3.576
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 337
  • :2024 Április, 18, 09:50:02
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #131 Dátum: 2007 Május, 18, 14:17:22 »

TehĂĄt itt nincs szĂł etikĂĄrĂłl sztem...





[/quote]

Szóval egészen véletlen dolog volt, hogy mikor letolatták drardap autóját, akkor ő előre kétségbe esett, mikor megtudta, hogy MÁVos a károkozó?
Micsoda vĂŠletlen, hogy a fĂŠlelme beigazolĂłdott...

Lehet, hogy az is vĂŠletlen, hogy egyszer volt esetem egy kĂĄrokozĂłval, akinek "hagyomĂĄnyos" biztosĂ­tĂłja volt. Nem is fĂŠltem, mikor megtudtam ezt, ĂŠs -lehet, hogy szintĂŠn vĂŠletlen dolog- de tĂśbb pĂŠnzt kaptam a biztosĂ­tĂłtĂłl, mint amekkora kĂĄrom keletkezett...

drarpad

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #132 Dátum: 2007 Május, 18, 14:28:37 »

Uraim!
Etika is lĂŠtezik a vilĂĄgon, nemdenem?
Milyen dolog az, hogy évi max.2-3 ezer forint miatt olyan biztosítóhoz megyünk, amelyekről tudjuk, hogy eleve tisztességtelenek, senkinek nem akarnak korrektül, időben fizetni?
Akkor meg dĂźhĂśngĂźnk, hogy ha a nekĂźnk kĂĄrt okozĂł szemĂŠly ilyen gazembereknĂŠl kĂśtĂśtte a biztosĂ­tĂĄsĂĄt???

MaximĂĄlisan egyetĂŠrtek!! :-!
A tisztessĂŠg is lĂŠtezik a vilĂĄgon!
Plusz ezen túl - persze ez pusztán elméleti fejtegetés - ha senki nem kötne szerződést az ilyen etikátlan cégekkel pár ezer forint "előnyért", akkor megszűnnének és nem okozhatnának gondot senkinek sem!
Csak sajnos az emberek egy része a pillanatnyi előnyszerzést nézi kizárólag...

drarpad

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #133 Dátum: 2007 Május, 18, 15:01:51 »
A kategóriák felső határa 1501-1801 1,8-tól 2,5 ig egy kategória. Átirítás nekem 45 volt. (1,8i) biztosítás 17/negyedév (bp). Papírok intézése 3 nap.
A kötelező biztosítás kategóriái ha jól tudom a következők,
0-850
851-1150
1151-1500
1501-1700
1701-2000
2001-3000
3000-...
De egyes tĂĄrsasĂĄgoknĂĄl a nagyobb kategĂłriĂĄk Ăśssze lehetnek vonva! (pl 1501-2000)

A papĂ­rok intĂŠzĂŠse: (meglĂŠvő eredetisĂŠgvizsgĂĄlattal, ez ĂĄltalĂĄban az eladĂłt teheli 1400 cm?-ig 14 300 Ft;     1401-2000 cm?-ig 15 300 Ft; 2001 cm? felett 16 100 Ft)
- Ăşj forgalmi + Ăşj tĂśrzskĂśnyv (6000 + 6000 Ft)
- ĂĄtiratĂĄsi kĂśltsĂŠg (minden megkezdett cm?-e utĂĄn 18 forint, az 1890 cm?-t meghaladĂł hengerĹąrtartalmĂş szemĂŠlygĂŠpkocsi minden megkezdett cm?-e utĂĄn 24 forint.)

levente33

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #134 Dátum: 2007 Május, 18, 15:07:08 »
Na olvasgatom a vĂĄlaszokat. Olyan ismerősnek tĂźnnek  :-!

Ez mĂĄr nem egy fĂłrumon volt vitatĂŠma, hogy ĂŠrdemes drĂĄgĂĄbb biztosĂ­tĂłnĂĄl kĂśtni a biztosĂ­tĂĄst ha tudod, hogy operatĂ­vabban fizetnek kĂĄr esetĂŠn vagy menj egy olcsĂłjĂĄnoshoz, mert ugysem az kĂĄrtalanĂ­t tĂŠged hanem a kĂĄrokozĂł biztosĂ­tĂłja.

Mindenki tegyen lelkiismerete szerint. Mi ugyan tudjuk és belegondolunk abba, hogy hogy is van ez, de a nagy tömeg ezt nem vitatja igy meg. Bele se gondolnak, hogy hogy is van ez. Tehát az a tény, hogy mi itt mind "jó és drága" kötelezőt kötunk nem sokkal javítja annak eselyét, hogy a nekünk kárt okozó személynek is ilyen biztosítása legyen. Ergo az olcsó és nemfizető biztosítók nincsenek rákényszerítve arra, hogy javítsanak a fizetés politikájukon, mert ugyis megélnek a piacon. Ez az en véleményem.

Egyébként is az autót én Romániában fogom inkább használni (én erdélyi vagyok ugyanis). Tehát ha valaki belémfut, az nagy valószínüséggel romániai biztosítással fog rendelkezni. Azért akarok magyar biztosítást kötni, mert külföldi autóra nagyon drága itt a kötelező. Nem akarom regisztráltatni itt, mert kb. 3600 euro egy euro2-es autó regadója, euro3-ra meg 1500 euro körül.
TĂŠnyleg az S2, S3-nak euro hĂĄnyas motra van?

Vehetnék autót mondjuk Ausztriában is, ott is lenne akinek a nevén futtassam, de állítólag havi 50-60 euróba kerülne a kötelező biztosítás.

levente33

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #135 Dátum: 2007 Május, 18, 15:13:42 »
Vedd meg az enyĂŠmet, bĂĄr nem kombi de nagyon egyben van!!!
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1207232&command=ugras&screenwidth=1024

PĂŠter gratulĂĄlok az autĂłdhoz. SzĂŠp kis darab.
Sajnos nekem tĂşl kicsi. A mostani ticomat azĂŠrt adom el, mert mĂĄr nem fĂŠr benne a csalĂĄd (felesĂŠg + 2 gyerek)
AzonkĂ­vĂźl az S2, S3-as szĂŠriĂĄt jobban csĂ­pem kĂźlalakra.

m-tom

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #136 Dátum: 2007 Május, 18, 15:19:57 »
TehĂĄt itt nincs szĂł etikĂĄrĂłl sztem...







Szóval egészen véletlen dolog volt, hogy mikor letolatták drardap autóját, akkor ő előre kétségbe esett, mikor megtudta, hogy MÁVos a károkozó?
Micsoda vĂŠletlen, hogy a fĂŠlelme beigazolĂłdott...

Lehet, hogy az is vĂŠletlen, hogy egyszer volt esetem egy kĂĄrokozĂłval, akinek "hagyomĂĄnyos" biztosĂ­tĂłja volt. Nem is fĂŠltem, mikor megtudtam ezt, ĂŠs -lehet, hogy szintĂŠn vĂŠletlen dolog- de tĂśbb pĂŠnzt kaptam a biztosĂ­tĂłtĂłl, mint amekkora kĂĄrom keletkezett...

Még egyszer elmondom: csak azért mert olcsóbb, nem lehet szarabb a szolgáltatás!!!! (ennyi erővel az összes fapados gép lehullana!)
Törvényben, jogszabályban rögzített feltételek szerint teljesítenek a biztosítók, ellenőrzik őket és Te is számon kérheted rajtuk.
Biztos ĂŠn sem ĂśrĂźlnĂŠk, ha egy ilyen cĂŠggel lenne dolgom, de ez van...
És nyugodtan lehet fújolni és biztos etikátlan vagyok, de én a számomra legkedvezőbb díjat adó biztosítót választottam, aki nálam történetesen a Posta Biztosító.

Ja, hogy Te tĂśbb pĂŠnzt vettĂŠl fel a biztosĂ­tĂłtĂłl, mint amekkora kĂĄrod keletkezett? HĂĄt ez roppant etikus.... ::)
Ha következő csattod egy MÁV-os kollégával lesz, akkor meg pont egálban leszel... :P

Ilyen a vilĂĄg...




drarpad

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #137 Dátum: 2007 Május, 18, 15:32:15 »
Még egyszer elmondom: csak azért mert olcsóbb, nem lehet szarabb a szolgáltatás!!!! (ennyi erővel az összes fapados gép lehullana!)
Törvényben, jogszabályban rögzített feltételek szerint teljesítenek a biztosítók, ellenőrzik őket és Te is számon kérheted rajtuk.




Sajnos ez nem teljesen így van. a MÁVval pont az volt a baj hogy nem akart a jogszabålyban rÜgzített feltÊtelek szerint teljesíteni. EgÊszen konkrÊtan nem akart fizetni. A MABISZ-ra akarta tolni a kÜltsÊget, mondvån hogy kÊsedelme volt a díjfizetÊssel az ßgyfelßknek. Pedig nem volt.
Utåna kellene nÊzni hogy a PSZÁF-nÊl håny Ês milyen tartalmú bejelentÊs van/volt felÊjßk.

m-tom

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #138 Dátum: 2007 Május, 18, 15:48:12 »
Sajnos ez nem teljesen így van. a MÁVval pont az volt a baj hogy nem akart a jogszabålyban rÜgzített feltÊtelek szerint teljesíteni. EgÊszen konkrÊtan nem akart fizetni. A MABISZ-ra akarta tolni a kÜltsÊget, mondvån hogy kÊsedelme volt a díjfizetÊssel az ßgyfelßknek. Pedig nem volt.
Utåna kellene nÊzni hogy a PSZÁF-nÊl håny Ês milyen tartalmú bejelentÊs van/volt felÊjßk.

Akkor viszont nem az a megoldás, hogy elkerüljük az ilyen cégeket (úgyis lesz mindig elég ügyfelük!), hanem rászorítjuk őket a kötelezettségük teljesítésére ->>>>> PSZÁF
NekĂźnk jogaink vannak, nekik kĂśtelezettsĂŠgĂźk,  mĂĄs kĂŠrdĂŠs, hogy az emberek ĂĄltalĂĄban nem mennek ennek utĂĄna, ezĂŠrt is tehetik meg ezek a cĂŠgek azt, amit csinĂĄlnak....

drarpad

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #139 Dátum: 2007 Május, 18, 16:07:31 »
Akkor viszont nem az a megoldás, hogy elkerüljük az ilyen cégeket (úgyis lesz mindig elég ügyfelük!), hanem rászorítjuk őket a kötelezettségük teljesítésére ->>>>> PSZÁF
NekĂźnk jogaink vannak, nekik kĂśtelezettsĂŠgĂźk,  mĂĄs kĂŠrdĂŠs, hogy az emberek ĂĄltalĂĄban nem mennek ennek utĂĄna, ezĂŠrt is tehetik meg ezek a cĂŠgek azt, amit csinĂĄlnak....

Ebben igazad van. Csak nem az embereknek kellene őket rákényszeríteni a korrekt törvényben előírt működésre.
Azért az köztudott volt hogy tavaly felfüggesztették őket egy hónapra. Továbbra is azt mondom hogy jobb az ilyeneket elkerülni...

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #140 Dátum: 2007 Május, 18, 18:08:20 »
Ebben igazad van. Csak nem az embereknek kellene őket rákényszeríteni a korrekt törvényben előírt működésre.
Azért az köztudott volt hogy tavaly felfüggesztették őket egy hónapra. Továbbra is azt mondom hogy jobb az ilyeneket elkerülni...

uraim! kombi 306-ost keresek a topic cime!  ;D
amĂşgy mindenkinek van valamennyi igaza.. ĂŠn allianzos vagyok, igaz 20k egy ĂŠvre..
sajnos a mai vilĂĄgban, ĂŠs azon belĂźl ebben az orszĂĄgban, azt is nĂŠzni kell, hogy hol tudsz megspĂłrolni kis pĂŠnzt, mert kĂŠptelensĂŠg versenyt tartani az ĂĄrakkal, a szĂĄmlĂĄkkal, meg stb.

Nem elérhető Sali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.366
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2019 Március, 06, 14:34:39
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #141 Dátum: 2007 Május, 22, 10:32:48 »
uraim! kombi 306-ost keresek a topic cime!  ;D
amĂşgy mindenkinek van valamennyi igaza.. ĂŠn allianzos vagyok, igaz 20k egy ĂŠvre..
sajnos a mai vilĂĄgban, ĂŠs azon belĂźl ebben az orszĂĄgban, azt is nĂŠzni kell, hogy hol tudsz megspĂłrolni kis pĂŠnzt, mert kĂŠptelensĂŠg versenyt tartani az ĂĄrakkal, a szĂĄmlĂĄkkal, meg stb.

elnĂŠzĂŠst de mĂŠgegy mondat ereĂŠig hamĂĄr itt tartunk te hogy csinĂĄlod azt a 20k-s ĂŠves dĂ­jat bobeek???

mindekitől elnézést én egyébként nem vitát akartam kiváltani hanem segíteni szertettem volna a leendő márkatársnak.egyébként az ismeretségi körömben sok mávos és köbés van de eddig soha senkinek nem volt problémája, soha nem volt évközbeni díjemelgetés vagy + tagdíjbeszedés és eddig bármelyik ismerősömnek volt kifizetés ezektől a biztosítók felől káresemény miatt mindig teljesen korrekt volt az eljárás. más barátom meg (kettő is) 1-másfél évig pereskedett az allianzal mire nagynehezen megkapták jogosan a pénzüket szóval sztem mindenre van példa és ellenpélda nekem az ár dominál mert éves szinten több tízezer forintot spórolok a mávval például ami nekem igenis számít...
kĂśnnyĹą annak, akinek nem nehĂŠz...

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #142 Dátum: 2007 Május, 22, 10:42:13 »
vidĂŠk, B10, allianzos szĂĄmlĂĄrĂłl utaltatom ĂĄt (ez -5%ot jelentett), fĂŠlĂŠvente fizetek (ez mĂŠg -5%), igy lett a vĂŠgĂśsszeg 20/ĂŠv..

hdanesz

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #143 Dátum: 2007 Május, 22, 15:34:41 »
Sziasztok!
Autóvásárlás előtt állok és kiszemeltjeim között van egy 306-os is. :)
Íme: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1242054&command=ugras&screenwidth=1280
Ő lenne az. Kérdéseim a következők: ez reális ár? Valamint mire érdemes figyelni 306-os vásárlásnál? Rozsdán és sérülésen kívül..:D
Friss mĹąszakit ĂŠs zĂśldkĂĄrtyĂĄt kapna a kocsi, mivel jĂşniusban lejĂĄrnak.
Köszi a segítséget előre is!

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #144 Dátum: 2007 Május, 22, 16:11:19 »
Sziasztok!
Autóvásárlás előtt állok és kiszemeltjeim között van egy 306-os is. :)
Íme: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1242054&command=ugras&screenwidth=1280
Ő lenne az. Kérdéseim a következők: ez reális ár? Valamint mire érdemes figyelni 306-os vásárlásnál? Rozsdán és sérülésen kívül..:D
Friss mĹąszakit ĂŠs zĂśldkĂĄrtyĂĄt kapna a kocsi, mivel jĂşniusban lejĂĄrnak.
Köszi a segítséget előre is!


Nem volt tĂśrve a kocsi??? OldalĂĄrol hiĂĄnyolom a mĹąanyag dĂ­szcsĂ­kokat!??

hdanesz

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #145 Dátum: 2007 Május, 22, 16:14:29 »


Nem volt tĂśrve a kocsi??? OldalĂĄrol hiĂĄnyolom a mĹąanyag dĂ­szcsĂ­kokat!??
Hmmm...ezt nemtom. A kereskedő szerint valamit biztosan csináltak rajta, de nem tudja a sérülés/probléma mértékét.
Ez alapfelszereltsĂŠgĹą, lehet azokon nem is szokott lenni? Nem tudom.MĂĄs autĂłmĂĄrkĂĄknĂĄl nem mindig van az alapfelszereltsĂŠgĹą autĂłkon.

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #146 Dátum: 2007 Május, 22, 16:27:04 »
Hmmm...ezt nemtom. A kereskedő szerint valamit biztosan csináltak rajta, de nem tudja a sérülés/probléma mértékét.
Ez alapfelszereltsĂŠgĹą, lehet azokon nem is szokott lenni? Nem tudom.MĂĄs autĂłmĂĄrkĂĄknĂĄl nem mindig van az alapfelszereltsĂŠgĹą autĂłkon.

306-nĂĄl van mindegyiken.Ezt utĂłlag tĂźntettĂŠk el szerintem,lehet,hogy Ăşjra lett festve az egĂŠsz.
Ezt nĂŠzd meg.Nekem jobban tetszik:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1245296&command=ugras&screenwidth=1024

hdanesz

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #147 Dátum: 2007 Május, 22, 16:31:30 »
306-nĂĄl van mindegyiken.Ezt utĂłlag tĂźntettĂŠk el szerintem,lehet,hogy Ăşjra lett festve az egĂŠsz.
Ezt nĂŠzd meg.Nekem jobban tetszik:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1245296&command=ugras&screenwidth=1024
KĂśszi a segĂ­tsĂŠget!
Jónak tűnik. Én ezt is nézegettem:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1180608&command=ugras&screenwidth=1280

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #148 Dátum: 2007 Május, 22, 16:34:20 »
KĂśszi a segĂ­tsĂŠget!
Jónak tűnik. Én ezt is nézegettem:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1180608&command=ugras&screenwidth=1280
Jól néz ki,de meg kell nézni élőben!A hátsó ülés ki van szakadva.

hdanesz

  • Vendég
Re: Kocsi vĂĄsĂĄrlĂĄsrĂłl!
« Válasz #149 Dátum: 2007 Május, 22, 16:38:12 »
Jól néz ki,de meg kell nézni élőben!A hátsó ülés ki van szakadva.
Épp most hívtam fel a céget.Hmmm...mit is mondjak az eladó kicsit fura modorban beszélt velem. Szeretnék beszámíttatni egy Fiestát, és erre akartam rákérdezni,h. lehetséges-e egyáltalán autóbeszámítás. Nem szeretnék feleslegesen elautózni Ajkáig Debrecenből.
Így keresgélek tovább.

 


Google PageRank