Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Szavazás

Kitől venné szívesebben kocsit?

Magánszemélytől
- 102 (80.3%)
Kereskedőtől
- 6 (4.7%)
Márkakereskedéstől
- 19 (15%)

Összes szavazó: 90


Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 105   Le

Szerző Téma: Kocsi vásárlásról!  (Megtekintve 820883 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

edgar

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #850 Dátum: 2008 December, 31, 09:54:51 »

a csapatból kb. mindenki tisztában van vele, hogy menyibe van az azóta... pár órája szedtem ki a blogombol az autó árát!
2 dolog van amiért ennyi az ára:
1, sport kocsi és nem 120Le-el (ritkaság - nem látsz minden nap belőle szembe jönni egyet)
2, az autó lassan 10éves és a bal hátsó sárvédő ív kivételével gyári fényezés van rajta ja és 90eKM van a kocsiban!

ha eladod ajanld neki a klubot, nehogy ne lathassam eloben :S :)
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #851 Dátum: 2008 December, 31, 10:43:36 »

Miért is nem licitáltalak túl annó, már megbántam. Biztos nem adtam volna el, ha már meglett volna az álomautóm.


Más. Mitől lett 185Le?

még nem késő... kb. enyiből jőttél volna ki és így meg sporoltam neked sok rohangálást meg miegymást!

mitől is nem 167Le??? nem is tudom... Van benne egy sport vezérműtengely és kicsitit játszotunk a szelep nyitási szőgekkel meg ilyesmik! Januárban lesz teljesen be lőve fék padon akkor mérési jegyző kőnyv is fog készűlni!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #852 Dátum: 2008 December, 31, 10:44:43 »

ha eladod ajanld neki a klubot, nehogy ne lathassam eloben :S :)

rajta marad a klub matrinya meg a rendszámtárbla tartó is!
gyere el a mostani talira és láthatod élőben is!
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #853 Dátum: 2008 December, 31, 12:21:02 »

még nem késő... kb. enyiből jőttél volna ki és így meg sporoltam neked sok rohangálást meg miegymást!

mitől is nem 167Le??? nem is tudom... Van benne egy sport vezérműtengely és kicsitit játszotunk a szelep nyitási szőgekkel meg ilyesmik! Januárban lesz teljesen be lőve fék padon akkor mérési jegyző kőnyv is fog készűlni!

Ennyibe? 1,4-be? Biztosan nem. Na majd nyáron alkotok csak P rendszámmal  ;D whistle

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #854 Dátum: 2008 December, 31, 12:26:34 »

Ennyibe? 1,4-be? Biztosan nem. Na majd nyáron alkotok csak P rendszámmal  ;D whistle

hát ha mindent meg veszel akkor igen! csak a veztengely 700euró (és cserélni is kellet mert a rozsda meg ette) + a 60eFt-s gépmunkau meg a azért nem -20%-kal vettem a cuccokat!

kiváncsian várom! A P-s rendszám nem rossz játék csak nem ilyen értékü kocsinál meg csak egy személy lehet a kocsiban a P-s rendszámmal...
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #855 Dátum: 2008 December, 31, 12:30:20 »

hát ha mindent meg veszel akkor igen! csak a veztengely 700euró (és cserélni is kellet mert a rozsda meg ette) + a 60eFt-s gépmunkau meg a azért nem -20%-kal vettem a cuccokat!

kiváncsian várom! A P-s rendszám nem rossz játék csak nem ilyen értékü kocsinál meg csak egy személy lehet a kocsiban a P-s rendszámmal...

Ez már elavult.... :-!

Kasz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #856 Dátum: 2009 Január, 03, 17:45:31 »

Sziasztok!

 Most nézek 306-osokat, és arról kérdeznélek titeket, hogy mi lehet a hiba, ha lötyög a váltó? Amúgy lehet váltani rendesen, bár nem tökéletes, semmi recsegés nincs, viszont üresben akkora holtjátéka van erőkifejtés nélkül, amilyet még nem láttam. Találkoztatok már ilyesmivel, és mennyibe fájhat az orvoslása?
Naplózva

Bally

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 186
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.599
  • Autó színe: Noir Onyx
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Gödöllö
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 3 ajtós
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #857 Dátum: 2009 Január, 03, 17:47:20 »

Sziasztok!

 Most nézek 306-osokat, és arról kérdeznélek titeket, hogy mi lehet a hiba, ha lötyög a váltó? Amúgy lehet váltani rendesen, bár nem tökéletes, semmi recsegés nincs, viszont üresben akkora holtjátéka van erőkifejtés nélkül, amilyet még nem láttam. Találkoztatok már ilyesmivel, és mennyibe fájhat az orvoslása?

Páran faudi fejesítették, ettől lett patent.
Amúgy nem éppen feszes a váltó, főleg sok km esetén.
Naplózva
           
                                            

Kasz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #858 Dátum: 2009 Január, 03, 17:50:35 »

Páran faudi fejesítették, ettől lett patent.
Amúgy nem éppen feszes a váltó, főleg sok km esetén.

Köszi a villámgyors választ! :) Nekem már volt 306-osom, meg vezettem már párat, nagyjából tudom milyennek kéne lennie, de ez nagyon nem olyan... Nyilván valami baja van, csak annyira nem értek hozzá, az enyémben sose volt gond a váltóval, ezért kérdezlek titeket
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #859 Dátum: 2009 Január, 03, 17:55:05 »

Köszi a villámgyors választ! :) Nekem már volt 306-osom, meg vezettem már párat, nagyjából tudom milyennek kéne lennie, de ez nagyon nem olyan... Nyilván valami baja van, csak annyira nem értek hozzá, az enyémben sose volt gond a váltóval, ezért kérdezlek titeket

nagy baja nincs csak ki kopott a váltó rudazat! gyári 2xeFt faudi fej meg 1-2-3eFt...
Naplózva

Kasz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #860 Dátum: 2009 Január, 03, 18:04:06 »

nagy baja nincs csak ki kopott a váltó rudazat! gyári 2xeFt faudi fej meg 1-2-3eFt...

Ok, az nem vészes, van benne 184 ekm, gondoltam hogy lesz néhány baja. Egyébként erről a gépről van szó:
http://www.hasznaltauto.hu/2599497_peugeot_306_1999

Ha van véleményetek, esetleg tudtok valamit erről a gépről, örülnék a segítségnek! :)
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #861 Dátum: 2009 Január, 03, 18:13:25 »

Ok, az nem vészes, van benne 184 ekm, gondoltam hogy lesz néhány baja. Egyébként erről a gépről van szó:
http://www.hasznaltauto.hu/2599497_peugeot_306_1999

Ha van véleményetek, esetleg tudtok valamit erről a gépről, örülnék a segítségnek! :)

elég szaok a képek így sokat nem lehet róla mondani! Viszont az ára alapján fúri...
Naplózva

Kasz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #862 Dátum: 2009 Január, 03, 18:34:06 »

elég szaok a képek így sokat nem lehet róla mondani! Viszont az ára alapján fúri...

Ma néztem meg közelről is, a bal eleje javítottnak, a hűtő elég újnak tűnt, de nem látszott komolynak az ütközés, a többi rész gyári kinézetű (amennyire én meg tudom állapítani). A nepper korrekt volt, hozott rétegvastagságmérőt, amivel egyértelműen kiderült, hogy a bal első sárvédő és a motorháztető fújva volt. Máshol nem leltem törés nyomát, bár a bal hátsó ajtó elég nehezen, és nyikorogva nyílik (itt a rétegvastagság gyári körüli volt). Az ünnepek alatt kint állt a fagyban, ezután a pöccre indulás jó jelnek tűnt :) Ami hibát még felfedeztem: hátsó ablakfűtés - és gondolom ezzel együtt a tükröké sem - működik, az ülésfűtés is elég bátortalannak tűnt (nem tudom milyennek kéne lennie, de meleg az nem volt:D), rádió sem szuperált, az előbb említett váltóprobléma, és a sofőrülés támlája is lötyögött. Egy néhány km-es próbaút során semmi égbekiáltó hibát nem észleltem. Alapjárat nem ingadozott, padlógázra is normálisan reagált. Hátsó kerekek állása szemre jónak tűnt. Sajna a motorteret kimosták..... 8 éves az autó, így a 184 ekm bár sok, de talán hihető is egyben. Mit nézessek még meg rajta, amivel nagyot lehet szívni? Nekem jó vételnek tűnik ennyiért, és még tudok is rá költeni, de azért 100 eft fölé nem szeretnék jutni a szervizzel...
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #863 Dátum: 2009 Január, 03, 18:36:51 »

Köszi a villámgyors választ! :) Nekem már volt 306-osom, meg vezettem már párat, nagyjából tudom milyennek kéne lennie, de ez nagyon nem olyan... Nyilván valami baja van, csak annyira nem értek hozzá, az enyémben sose volt gond a váltóval, ezért kérdezlek titeket

Mi lett az xsi-vel?Pár hónapja láttuk a hasznaltauto.hu-n **** áron,meg is akartuk venni,de egy kicsit se lehetett alkudni.
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #864 Dátum: 2009 Január, 03, 18:40:38 »

Ma néztem meg közelről is, a bal eleje javítottnak, a hűtő elég újnak tűnt, de nem látszott komolynak az ütközés, a többi rész gyári kinézetű (amennyire én meg tudom állapítani). A nepper korrekt volt, hozott rétegvastagságmérőt, amivel egyértelműen kiderült, hogy a bal első sárvédő és a motorháztető fújva volt. Máshol nem leltem törés nyomát, bár a bal hátsó ajtó elég nehezen, és nyikorogva nyílik (itt a rétegvastagság gyári körüli volt). Az ünnepek alatt kint állt a fagyban, ezután a pöccre indulás jó jelnek tűnt :) Ami hibát még felfedeztem: hátsó ablakfűtés - és gondolom ezzel együtt a tükröké sem - működik, az ülésfűtés is elég bátortalannak tűnt (nem tudom milyennek kéne lennie, de meleg az nem volt:D), rádió sem szuperált, az előbb említett váltóprobléma, és a sofőrülés támlája is lötyögött. Egy néhány km-es próbaút során semmi égbekiáltó hibát nem észleltem. Alapjárat nem ingadozott, padlógázra is normálisan reagált. Hátsó kerekek állása szemre jónak tűnt. Sajna a motorteret kimosták..... 8 éves az autó, így a 184 ekm bár sok, de talán hihető is egyben. Mit nézessek még meg rajta, amivel nagyot lehet szívni? Nekem jó vételnek tűnik ennyiért, és még tudok is rá költeni, de azért 100 eft fölé nem szeretnék jutni a szervizzel...
A túl alacsony árán kívül, nem tűnik rossznak. Csak hát a magyar ember nem veszi meg azt, ami olcsó... Hát én valszeg meglépném ezen az áron.
Naplózva

Kasz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #865 Dátum: 2009 Január, 03, 18:47:40 »

Mi lett az xsi-vel?Pár hónapja láttuk a hasznaltauto.hu-n **** áron,meg is akartuk venni,de egy kicsit se lehetett alkudni.

Hát könnyes szemmel hagytam ott a telepen szerencsétlent, de nem tudtam mit tenni. Én is láttam utána hirdetve, és nem csodálom, hogy nem lehett alkudni, nem sokkal kevesebbért vették meg tőlem :) Azért nem akartam itt ajánlgatni, mert azért volt baja szegénynek, főleg az ütközés után (alapjárat, KH-k tömkelege), meg szerintem a km óra kb. a felét mutatta a valóságnak...
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #866 Dátum: 2009 Január, 03, 18:50:44 »

Hát könnyes szemmel hagytam ott a telepen szerencsétlent, de nem tudtam mit tenni. Én is láttam utána hirdetve, és nem csodálom, hogy nem lehett alkudni, nem sokkal kevesebbért vették meg tőlem :) Azért nem akartam itt ajánlgatni, mert azért volt baja szegénynek, főleg az ütközés után (alapjárat, KH-k tömkelege), meg szerintem a km óra kb. a felét mutatta a valóságnak...
Alkatrésznek kellett volna.Na mind1,azért szép autó volt és kár érte.Azért még rendbe lehetett volna rakni.Azért örülök,hogy újra 306 mellett döntöttél:D
Naplózva

Bally

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 186
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.599
  • Autó színe: Noir Onyx
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Gödöllö
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 3 ajtós
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #867 Dátum: 2009 Január, 03, 18:52:22 »

Alkatrésznek kellett volna.Na mind1,azért szép autó volt és kár érte.Azért még rendbe lehetett volna rakni.Azért örülök,hogy újra 306 mellett döntöttél:D

Hát Nándi, mindent rendbe lehet, csak nem mindegy milyen hosszú az az algút ;) Meg mennyire bírod "szuflával"
Naplózva
           
                                            

K Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #868 Dátum: 2009 Január, 03, 18:53:53 »

Hát Nándi, mindent rendbe lehet, csak nem mindegy milyen hosszú az az algút ;) Meg mennyire bírod "szuflával"

Úgy bizony,de legrosszabb esetben elbontottuk volna  ;D
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #869 Dátum: 2009 Január, 03, 18:55:34 »

Hát könnyes szemmel hagytam ott a telepen szerencsétlent, de nem tudtam mit tenni. Én is láttam utána hirdetve, és nem csodálom, hogy nem lehett alkudni, nem sokkal kevesebbért vették meg tőlem :) Azért nem akartam itt ajánlgatni, mert azért volt baja szegénynek, főleg az ütközés után (alapjárat, KH-k tömkelege), meg szerintem a km óra kb. a felét mutatta a valóságnak...

Minden ilyet itt kell meghírdetni és nem a hiénák kezére bízni! Lett volna itt is gazdája mindennek! Reméljük a mostaniban több örömöd lesz! :-!

Kasz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #870 Dátum: 2009 Január, 03, 19:06:09 »

Alkatrésznek kellett volna.Na mind1,azért szép autó volt és kár érte.Azért még rendbe lehetett volna rakni.Azért örülök,hogy újra 306 mellett döntöttél:D

Hát Nándi, mindent rendbe lehet, csak nem mindegy milyen hosszú az az algút ;) Meg mennyire bírod "szuflával"

Értem én, csak nem tudtam volna egyik alkatrészéről sem (kivéve, amit én cseréltem :D) jó szívvel azt mondani, hogy az jó lesz. A karosszéria is többször volt javítva általam is (engem valamiért mindig megtalál valami béna sofőr...), és eleve úgy vettem, hogy teljesen újra volt fújva az egész (akkoriban még szerettem a kockázatokat :D) Amúgy imádtam, az utolsó pillanatig (műszaki lejárta) használtam, de szerintem nem érte volna meg rendberakni. Valamennyire kihúztuk a karosszériát, hogy lehessen vele menni, de hidd el, túl nagyot kapott a ****ébe (én egy új aszfalt-régi aszfalt ugratónál lelassítottam 30-ra a srác mögöttem 120-al fékezés nélkül, mert leejtett valamit, és azt kereste...).
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #871 Dátum: 2009 Január, 03, 19:08:09 »

Alkatrésznek kellett volna.Na mind1,azért szép autó volt és kár érte.Azért még rendbe lehetett volna rakni.Azért örülök,hogy újra 306 mellett döntöttél:D

Értem én, csak nem tudtam volna egyik alkatrészéről sem (kivéve, amit én cseréltem :D) jó szívvel azt mondani, hogy az jó lesz. A karosszéria is többször volt javítva általam is (engem valamiért mindig megtalál valami béna sofőr...), és eleve úgy vettem, hogy teljesen újra volt fújva az egész (akkoriban még szerettem a kockázatokat :D) Amúgy imádtam, az utolsó pillanatig (műszaki lejárta) használtam, de szerintem nem érte volna meg rendberakni. Valamennyire kihúztuk a karosszériát, hogy lehessen vele menni, de hidd el, túl nagyot kapott a ****ébe (én egy új aszfalt-régi aszfalt ugratónál lelassítottam 30-ra a srác mögöttem 120-al fékezés nélkül, mert leejtett valamit, és azt kereste...).

Együtt vettük volna meg, szigorúan bontani szerettük volna.

Kasz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #872 Dátum: 2009 Január, 03, 19:18:38 »

Együtt vettük volna meg, szigorúan bontani szerettük volna.

Hát akkor sajnálom, annak idején valszeg félreértettem a dolgot, nem gondoltam, hogy bontásban is utaztok. Akkor viszont a legjobb helyen kérdezősködök, biztosan nagyon jól ismeritek ezeket a kis jószágokat! :D Mostanában elég sokfajta autót vezettem, néhány 306-ost is, és megint meggyőződtem róla, hogy nekem ez kell! :D:D:D
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #873 Dátum: 2009 Január, 03, 19:20:33 »

Hát akkor sajnálom, annak idején valszeg félreértettem a dolgot, nem gondoltam, hogy bontásban is utaztok. Akkor viszont a legjobb helyen kérdezősködök, biztosan nagyon jól ismeritek ezeket a kis jószágokat! :D Mostanában elég sokfajta autót vezettem, néhány 306-ost is, és megint meggyőződtem róla, hogy nekem ez kell! :D:D:D

Megint egy izom gépet szeretnél(mert hát családi autónak is tökéletes :D) vagy most más az elképzelésed?
Naplózva

Kasz

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #874 Dátum: 2009 Január, 03, 19:29:54 »

Megint egy izom gépet szeretnél(mert hát családi autónak is tökéletes :D) vagy most más az elképzelésed?

Nem, engedtem a nyomásnak, és most már csak 1.6-os benzinesre vágyom :D Egyébként a lóerőket nem fékevesztett szágoldásra használtam, csak nem szeretek izzadni előzés közben, vagy emelkedőn, és imádom a jó kemény futóművet, széles gumikat, erős fékeket. Hát nekem ilyen fura ízlésem van, dehát mások vagyunk :D
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #875 Dátum: 2009 Január, 03, 20:52:39 »

Nem, engedtem a nyomásnak, és most már csak 1.6-os benzinesre vágyom :D Egyébként a lóerőket nem fékevesztett szágoldásra használtam, csak nem szeretek izzadni előzés közben, vagy emelkedőn, és imádom a jó kemény futóművet, széles gumikat, erős fékeket. Hát nekem ilyen fura ízlésem van, dehát mások vagyunk :D

Nagyon jó izlésed van ;)
Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #876 Dátum: 2009 Január, 06, 17:06:07 »

Elkészült ez is. Ide rakom, hátha segítek vele itt is!


Egykori autóm   

Naplózva

cirmy

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #877 Dátum: 2009 Január, 06, 17:18:46 »

Elkészült ez is. Ide rakom, hátha segítek vele itt is!


Egykori autóm   


:-!
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #878 Dátum: 2009 Január, 06, 18:14:03 »

Nem, engedtem a nyomásnak, és most már csak 1.6-os benzinesre vágyom :D Egyébként a lóerőket nem fékevesztett szágoldásra használtam, csak nem szeretek izzadni előzés közben, vagy emelkedőn, és imádom a jó kemény futóművet, széles gumikat, erős fékeket. Hát nekem ilyen fura ízlésem van, dehát mások vagyunk :D

Nem vagy egyedül... :-!
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

Bugac

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #879 Dátum: 2009 Január, 06, 18:18:38 »

Elkészült ez is. Ide rakom, hátha segítek vele itt is!


Egykori autóm   



 :-! Szerintem sokan vagyunk még igy!  _pug
Naplózva

pistike4ever

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 32
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 4.481
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 1997.03
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye = GÉGÉNY
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
  • //PISTIKE//
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #880 Dátum: 2009 Január, 06, 18:27:57 »

Elkészült ez is. Ide rakom, hátha segítek vele itt is!


Egykori autóm   



Szépen megfogalmazva!Csak gratulálni udok!
Báraz enyém 1.6 os de igazak a leírások , sokan beszélik, hogy csak új autó a jó!
Mert egy régi csak a pénzt viszi!Ellentétben mi is használtan vettük,de megérte azt a pénzt! Az én 306 os om is átesett egy motor műtéten, de meghálálja, ha jó gazdája van!Ez most megis látszik! :-!
A közösség meg egyszerűen remek! Bár még fiatal vagyok, de már sok tanácsot, tippet-trükköt tanultam itt!
Örülök,hogy 306 tulajdonos vagyok, és remélem mi hamarabb tag! whistle
Naplózva
306 Grey Evolution® :: 1.6 8v SR Sport
... AND WHAT DRiVES YOU?

edgar

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #881 Dátum: 2009 Január, 06, 19:26:25 »

Szépen megfogalmazva!Csak gratulálni udok!
Báraz enyém 1.6 os de igazak a leírások , sokan beszélik, hogy csak új autó a jó!
Mert egy régi csak a pénzt viszi!Ellentétben mi is használtan vettük,de megérte azt a pénzt! Az én 306 os om is átesett egy motor műtéten, de meghálálja, ha jó gazdája van!Ez most megis látszik! :-!
A közösség meg egyszerűen remek! Bár még fiatal vagyok, de már sok tanácsot, tippet-trükköt tanultam itt!
Örülök,hogy 306 tulajdonos vagyok, és remélem mi hamarabb tag! whistle

csak 1 ellen peldat mondok neked: 500km-es auto, orul es viszi haza az ujdonsult tulajdonos, majd hazafele elozes kozben bekapcsolt a kormanyzar.. bocs.

tanulsag: ne feltetlen bizz abban, amit sokan allitanak. mert a hulyeseg ragados. :D

a mondandod masodik felere is reagalnek: szivembol szoltal, es remelm a klubtagsagod resze lesz a talalkozokon valo reszvetel is, hogy mindenkivel szemelyesen is talalkozz(unk).
Naplózva

pistike4ever

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 32
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 4.481
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 1997.03
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye = GÉGÉNY
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
  • //PISTIKE//
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #882 Dátum: 2009 Január, 06, 19:33:42 »

csak 1 ellen peldat mondok neked: 500km-es auto, orul es viszi haza az ujdonsult tulajdonos, majd hazafele elozes kozben bekapcsolt a kormanyzar.. bocs.

tanulsag: ne feltetlen bizz abban, amit sokan allitanak. mert a hulyeseg ragados. :D

a mondandod masodik felere is reagalnek: szivembol szoltal, es remelm a klubtagsagod resze lesz a talalkozokon valo reszvetel is, hogy mindenkivel szemelyesen is talalkozz(unk).

NEkünk is tanácsolták már egy páran , jó akarók!
cseréljétek le! Mert egy öreg autó, csak a pénzt viszi!
Mikor beáltam a gumishoz, 2 db 11 éves autó ált benn Tavaly!
Az egyikén voltam.
...és kérdezte a lanosos srác , mennyi idős a gép?
mondom 11 edikbe fordult a kicsike!
ez 11 éves? :o
mondom aha.
olyan 5-6 évesnek néztem.
Szenzációs állapotban van!
TOM:P
Szeretem is nagyon! _pug
Naplózva
306 Grey Evolution® :: 1.6 8v SR Sport
... AND WHAT DRiVES YOU?

tibcsi

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #883 Dátum: 2009 Január, 06, 19:38:57 »

csak 1 ellen peldat mondok neked: 500km-es auto, orul es viszi haza az ujdonsult tulajdonos, majd hazafele elozes kozben bekapcsolt a kormanyzar.. bocs.

tanulsag: ne feltetlen bizz abban, amit sokan allitanak. mert a hulyeseg ragados. :D

a mondandod masodik felere is reagalnek: szivembol szoltal, es remelm a klubtagsagod resze lesz a talalkozokon valo reszvetel is, hogy mindenkivel szemelyesen is talalkozz(unk).
Aztán úgy is legyen ám! ;)
Naplózva

pistike4ever

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 32
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 4.481
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 1997.03
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye = GÉGÉNY
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
  • //PISTIKE//
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #884 Dátum: 2009 Január, 06, 19:42:11 »

Aztán úgy is legyen ám! ;)
Én is szeretnék eljutni legalább az éven 1 re! Ha minden jól megy! :-!
Naplózva
306 Grey Evolution® :: 1.6 8v SR Sport
... AND WHAT DRiVES YOU?

bandit306

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #885 Dátum: 2009 Január, 06, 19:43:22 »

Elkészült ez is. Ide rakom, hátha segítek vele itt is!


Egykori autóm   


Gratulálok az írásodhoz tetszik, és jólvan fogalmazva.  :-! :-!
De veled, vagyis az írásoddal ellentétben, végig olvastam azokat is amik lehúzzák a tipust hát ezek eggyike sem ment még igazi oroszlánnal. pontosabban ezek akik csak beülnek és mennek tankolnak. Vannak benne általam igen csak sokbakerülő szerelések, amik szerintem fele ennyibe sem kerülnének ha kicsit körülnéztek volna.
Na mindegy a lényeg hogy kb a 80-90% az autókrol pozitív írás. .
És a legfontosabb minden gyártó autógyártónak és tipusnak van gyenge pontja, és itt lehetne sorolni. elég sokáig.:.......
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #886 Dátum: 2009 Január, 06, 19:44:16 »

Az enyém idén lép a 12-ik évébe... na azon is meg szoktak lepődni, mikor bemondom, hogy mennyi idős... ;D
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

pistike4ever

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 32
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 4.481
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 1997.03
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye = GÉGÉNY
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
  • //PISTIKE//
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #887 Dátum: 2009 Január, 06, 19:50:14 »

Az enyém idén lép a 12-ik évébe... na azon is meg szoktak lepődni, mikor bemondom, hogy mennyi idős... ;D

Hát a te géped előtt leborul!!
Naplózva
306 Grey Evolution® :: 1.6 8v SR Sport
... AND WHAT DRiVES YOU?

Radig

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 102
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.609
  • Autó színe: Bordó
  • Évjárat: 1995.10
  • Lakóhely: Győr, Szigethalom, Pécs
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
  • 1.6 XS Best
    • radig.atw.hu
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #888 Dátum: 2009 Január, 06, 19:54:35 »

Hát a te géped előtt leborul!!

Na mondjuk igen. a Te járgányod azért... Hát... Ott van a szeren rendesen :D

pistike4ever

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 32
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 4.481
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 1997.03
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye = GÉGÉNY
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
  • //PISTIKE//
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #889 Dátum: 2009 Január, 06, 19:56:16 »

Na mondjuk igen. a Te járgányod azért... Hát... Ott van a szeren rendesen :D
Nem kicsit , nagyon! biggrin
Naplózva
306 Grey Evolution® :: 1.6 8v SR Sport
... AND WHAT DRiVES YOU?

bandit306

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #890 Dátum: 2009 Január, 06, 19:56:20 »

Az enyém idén lép a 12-ik évébe... na azon is meg szoktak lepődni, mikor bemondom, hogy mennyi idős... ;D
AZ enyém februárban lesz 14 és akkor mi van. biggrin biggrin biggrin
Ahogyan elnézem a mostani gazdasági helyzetemet még jópár évig megmarad nálam. legfeljebb nemfogok unatkozni és ha sikerül a hosszútávu tervem akkor nem is adom el. Vezetékek ( ajtó ) cseréje motor kiegészítő berendezés csere ( turbó... ) világítás tuning.(nem xenon ) és még ami jön.
Naplózva

pistike4ever

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 32
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 4.481
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 1997.03
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye = GÉGÉNY
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
  • //PISTIKE//
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #891 Dátum: 2009 Január, 06, 20:03:36 »

AZ enyém februárban lesz 14 és akkor mi van. biggrin biggrin biggrin
Ahogyan elnézem a mostani gazdasági helyzetemet még jópár évig megmarad nálam. legfeljebb nemfogok unatkozni és ha sikerül a hosszútávu tervem akkor nem is adom el. Vezetékek ( ajtó ) cseréje motor kiegészítő berendezés csere ( turbó... ) világítás tuning.(nem xenon ) és még ami jön.

Hát azért akad nekem is 1-2 terv! whistle
De hát a kis ösztöndíjból-meg ez az, abból alakítgatom! :-!
Naplózva
306 Grey Evolution® :: 1.6 8v SR Sport
... AND WHAT DRiVES YOU?

Hoffy

  • Hamutipró
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 65
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.804
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000.04
  • Lakóhely: Ajka
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
  • Fehér oroszlánom
    • Carstyling
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #892 Dátum: 2009 Január, 06, 21:38:00 »

Hát azért akad nekem is 1-2 terv! whistle
De hát a kis ösztöndíjból-meg ez az, abból alakítgatom! :-!

Én is csinálgatom ahogy csak tudom.
Naplózva

edgar

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #893 Dátum: 2009 Január, 06, 23:21:47 »

Az enyém idén lép a 12-ik évébe... na azon is meg szoktak lepődni, mikor bemondom, hogy mennyi idős... ;D

azt alairom, de miert nem vezeted a blogod? szivesen nezegetnek tobb kepet legalabb az autodrol, bar sztem joparunknak hasznalnanak a mar megejtett szereleseid osszefoglaloi is! elore is koszi :D
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #894 Dátum: 2009 Január, 07, 11:58:42 »

azt alairom, de miert nem vezeted a blogod? szivesen nezegetnek tobb kepet legalabb az autodrol, bar sztem joparunknak hasznalnanak a mar megejtett szereleseid osszefoglaloi is! elore is koszi :D

Nekiálltam, de annyira sok minden volt, hogy nem emlékszem mindenre, meg hogy mikor is volt... nálam többet sztem nem nagyon foglalkoz(ott)ik ilyesmivel sztem... ::) nem sok időm van a blogot írkálni...
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

Bobeek

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #895 Dátum: 2009 Január, 07, 23:08:35 »

Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #896 Dátum: 2009 Január, 07, 23:15:18 »

1.1-es rettenet valakinek?  :D
http://www.duen.hu/hirdetes.php?o=hir_resz&hirkod=55c825998c6bb3b8b29614631157c3d8&s=3341

Ritkaságszámba megy ezis, kérdés, hogy milyen eytrák vannak benne... :D
Naplózva

kispiros

  • Négyes
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 86
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.986
  • Autó színe: peros, olyan lemanszos (PEKB/P3KB lemans/ vallelunga red)
  • Évjárat: 1993.06
  • Kor: 36
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #897 Dátum: 2009 Január, 08, 09:33:43 »

Ritkaságszámba megy ezis, kérdés, hogy milyen eytrák vannak benne... :D
Valszeg nem sok, mert XN lesz a lelekem, mert nincs felső kesztyűtartója, bár mondjuk 1.1-hez mi más lenne  ::)
Naplózva
XN, fapad rulez!
de a végén még autó lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

vasi

  • Füred-Team
  • Férfiak
  • Tag
  • *
  • Népszerűség: 105
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 749
  • Évjárat: 1999.06
  • Lakóhely: Székesfehérvár
  • Motor: 1.4
  • Típus: Break
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #898 Dátum: 2009 Január, 08, 21:12:43 »

Szép a színe whistle.... is.... Ha most vennék autót elgondolkodnék rajta erősen....

http://www.vatera.hu/peugeot_306_kombi_2_0_hdi_118579372.html

Naplózva
Brékó, Brékó...BREAK Óóóóóó!!!!!

drarpad

  • Vendég
Re: Kocsi vásárlásról!
« Válasz #899 Dátum: 2009 Január, 09, 00:51:48 »

Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 105   Fel
 


Az oldal 0.46 másodperc alatt készült el 28 lekéréssel.