Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Kocsi vásárlásról!

<< < (1050/1050)

krissz306:

--- Idézetet írta: zimurgy - 2022 December, 16, 08:17:30 ---Ha annyira patika a mostani autód, akkor inkább csak hajtásláncot cserélj, ne komplett autót... ;-)
Ez nem is ördögtől való lehetőség ám, és legálisan kivitelezhető is.

Gondolom, hogy a "gyűjtői darab"-ra gondolsz, amelyet most hirdetnek több felületen is.
Ugyanilyen felszereltségű volt az is, amelyet vezettem.
Nagyjából az ülésfűtés, a tetőablak és a lámpamosó kivételével minden gyárilag létező extrát tartalmaz, ami eléggé vonzó tud lenni...

Ha 1999-es, akkor garantáltan Euro2-es a kiszemelt példány.

--- ---

Igen, a sötétszürke "gyűjtői darabról" beszélgetünk.
Úgy láttam a képeken, hogy a rádió távvezérlő karnak is csak az üres helye tátong a kormány mögött.
Gyanakvásra ad okot, hogy miközben gazdagon extrázott, erős, és még "gyűjtői darab" is, mégis csak 620-at kér érte.
Hát itt csakis a helyszíni alapos átvizsgálás tudná megmondani az igazat.

zimurgy:

--- Idézetet írta: krissz306 - 2022 December, 16, 11:51:12 ---Igen, a sötétszürke "gyűjtői darabról" beszélgetünk.
Úgy láttam a képeken, hogy a rádió távvezérlő karnak is csak az üres helye tátong a kormány mögött.
Gyanakvásra ad okot, hogy miközben gazdagon extrázott, erős, és még "gyűjtői darab" is, mégis csak 620-at kér érte.
Hát itt csakis a helyszíni alapos átvizsgálás tudná megmondani az igazat.

--- ---

Képeken szépen együtt van az a hirdetett autó, és a magasabb fogyasztása miatt sokaknak biztosan nem vonzó, szerintem egyáltalán nem gyanúsan olcsó ár ez.
A gyári rádióhoz csak magamfajta "elvetemültek" ragaszkodnak, legtöbben lecserélik idegen utólagos cuccra.
Azok pedig csak ritkán párosíthatóak a gyári távvezérlő karral, és gondolom emiatt szerelte ki a mi emberünk is.
Ezt amúgy nem értem, mert ha rá is bírnám szánni magam arra, hogy harmonikusan oda nem illő készüléket építsek be, azt biztosan szem előtt tartanám, hogy csak ellenállás-hálóval távvezérelhető készülék jöhetne szóba.

Rádió-ügyben én annyit csináltam a saját autómon, ami maximumot ki tudtam hozni a gyári állapotból:
A rádiót kicseréltem a gyári CD-játszós Clarionra, hozzá vettem egy gyári CD-tárat, nekem ehhez a vezetékezés is bent volt előre az autómban, kábeleznem sem kellett.
A hangszórókat kicseréltem jobbakra. A kalaptartó rejtett hangszóróinál erősen kompromisszumot kellett kötnöm, mivel csak extra keskeny hangszórók férnek el, de vágni, vagy burkolatot elhagyni nem akartam... Plusz én megdupláztam a rádiótávvezérlő kart is (balra, a tempomat-kar helyére is egy rádiótávvezérlő kart építettem be), így már nyolc funkciót tudok kormányról vezérelni.
A gyári készülék, a harmonikus illeszkedés a középkonzolba, plusz a nagyon kényelmes távvezérelhetőség nekem ennyit megér, hogy CD-ket kell írogatnom, hogy zenét tudjak az autóban hallgatni...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal