Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Kocsi vásárlásról!

<< < (1049/1050) > >>

krissz306:
Köszi, de egyelőre csak nézegetjük őket. Apa ha rá is szánja magát a kocsi váltásra, a legjobb állapotú 306-ost fogja keresni a piacon, ja és ferdehátút. Extrák nem nagyon izgatják, az enyémben sem használ semmit, ha épp azzal megy valamerre.  :)



--- Idézetet írta: krisztian - 2019 November, 04, 13:44:57 ---Szia

Lehet nem szándékos tekerésről van szó,feltételezzük a legjobbakat ilyen kevés visszatekerésnél  whistle
Könnyen előfordulhat,hogy "csak" a km/h óracsoport adta meg magát és azt cserélték.Mivel maga az óracsoport tárolja a km-t és a csere darab kevesebb értéket mutat.Képek alapján tényleg jó állapotban van.
Ha 306-ban gondolkoztok és nem gond ha egy kicsit foglalkozni kellene a géppel akkor az enyém is eladó lesz 2-3 héten belül (érkezik a másik) és ennél jobban felszerelt de cserébe olcsóbb  biggrin
Ha érdekelnek a részletek akkor keress privátban.

Hali  blingdriveingsmiley

--- ---

krissz306:
Sziasztok!

Valakinek van esetleg bármilyen tapasztalata 1.8 XS benzinessel?
Esetleg egy ismerős véleménye, akinek volt ilyen?
Nagyon csábít a csere gondolata 75 paciról 110-re.  :P

Köszi!

zimurgy:

--- Idézetet írta: krissz306 - 2022 December, 15, 11:44:49 ---Sziasztok!

Valakinek van esetleg bármilyen tapasztalata 1.8 XS benzinessel?
Esetleg egy ismerős véleménye, akinek volt ilyen?
Nagyon csábít a csere gondolata 75 paciról 110-re.  :P

Köszi!

--- ---

Vezettem ilyet, egyik klubtag-társunké volt.
Nagyon meggyőzően megy, öröm volt vezetni.
Tudtommal a legvégén gyártottak belőle két lambda-szondás Euro3-ast is, ha lehet, én olyat keresnék.

krissz306:

--- Idézetet írta: zimurgy - 2022 December, 15, 12:31:59 ---Vezettem ilyet, egyik klubtag-társunké volt.
Nagyon meggyőzően megy, öröm volt vezetni.
Tudtommal a legvégén gyártottak belőle két lambda-szondás Euro3-ast is, ha lehet, én olyat keresnék.

--- ---

Egy 1999. 10. havi példányról van szó.
Nagy dilemmában vagyok. A mostanira sokat költöttem, mind esztétikára, mind műszaki tartalomra.
Most úgy gondolom tipp-topp állapotban van.
De nagyon hívogat engem ez az 1.8-as.  :-))
Ha megveszem, valószínűleg kezdhetek mindent elölről. Még lehet akkor is, ha nagyon jó állapotúnak mondják..

zimurgy:

--- Idézetet írta: krissz306 - 2022 December, 15, 14:10:19 ---Egy 1999. 10. havi példányról van szó.
Nagy dilemmában vagyok. A mostanira sokat költöttem, mind esztétikára, mind műszaki tartalomra.
Most úgy gondolom tipp-topp állapotban van.
De nagyon hívogat engem ez az 1.8-as.  :-))
Ha megveszem, valószínűleg kezdhetek mindent elölről. Még lehet akkor is, ha nagyon jó állapotúnak mondják..

--- ---

Ha annyira patika a mostani autód, akkor inkább csak hajtásláncot cserélj, ne komplett autót... ;-)
Ez nem is ördögtől való lehetőség ám, és legálisan kivitelezhető is.

Gondolom, hogy a "gyűjtői darab"-ra gondolsz, amelyet most hirdetnek több felületen is.
Ugyanilyen felszereltségű volt az is, amelyet vezettem.
Nagyjából az ülésfűtés, a tetőablak és a lámpamosó kivételével minden gyárilag létező extrát tartalmaz, ami eléggé vonzó tud lenni...

Ha 1999-es, akkor garantáltan Euro2-es a kiszemelt példány.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal