Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Kocsi vásárlásról!

<< < (1048/1050) > >>

zimurgy:

--- Idézetet írta: Mersault - 2019 Október, 14, 14:46:14 ---Nézem ezt a hirdetést, de eléggé bűzlik. Létezett volna Sportline kivitel 306-osból, ráadásul 1.4-es motorral?  :o Sportfutómű, sperr, kerámia fékek? Mi van?!  ???

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/peugeot/306/peugeot_306_1_4_xr_spotline-14952699

--- ---

Ez egy troll a javából... :(
A felsoroltakból az alábbiak egyáltalán nem léteztek 306-hoz:
fűthető kormány
függönylégzsák
hátsó oldallégzsák
térdlégzsák
fedélzeti computer
ASR
ESP
ESP
részecskeszűrő
fűthető szélvédő

Aztán az ő autójából ami még egészen biztosan hiányzik:
sportülés
elektromos tükör
fűthető tükör

De szerintem ABS sincs neki.

A sportfutómű, sperr, kerámia fékek ugye nem zárható ki teljesen, de erősen meglepődnék, ha volnának az autóban ilyenek.

Ez nekem leginkább a Mistral felszereltségre emlékeztet: alapkivitelű késői S3 + plüss + ülésfűtés + klíma + fényezett tükrök: ennyi, semmi több...

Mersault:

--- Idézetet írta: zimurgy - 2019 Október, 15, 12:32:14 ---Ez egy troll a javából... :(
A felsoroltakból az alábbiak egyáltalán nem léteztek 306-hoz:
fűthető kormány
függönylégzsák
hátsó oldallégzsák
térdlégzsák
fedélzeti computer
ASR
ESP
ESP
részecskeszűrő
fűthető szélvédő

Aztán az ő autójából ami még egészen biztosan hiányzik:
sportülés
elektromos tükör
fűthető tükör

De szerintem ABS sincs neki.

A sportfutómű, sperr, kerámia fékek ugye nem zárható ki teljesen, de erősen meglepődnék, ha volnának az autóban ilyenek.

Ez nekem leginkább a Mistral felszereltségre emlékeztet: alapkivitelű késői S3 + plüss + ülésfűtés + klíma + fényezett tükrök: ennyi, semmi több...

--- ---

Igen, szerintem is ez lehet a valóság. Tényleg egy troll. De a Sportline gyári szériaként tudtommal nem létezett soha, semmilyen motorral, semmilyen kivitellel. Ha meg utólag szerelték be ezeket (sportfutómű, sperr, kerámia fékek), akkor meg mindezt úgy feltüntetni, mintha gyári beépítés lenne, súlyosbító tényező. Egy kiflit nem vennék ettől a hülyétől.

zimurgy:

--- Idézetet írta: Mersault - 2019 Október, 16, 08:35:10 ---Igen, szerintem is ez lehet a valóság. Tényleg egy troll. De a Sportline gyári szériaként tudtommal nem létezett soha, semmilyen motorral, semmilyen kivitellel. Ha meg utólag szerelték be ezeket (sportfutómű, sperr, kerámia fékek), akkor meg mindezt úgy feltüntetni, mintha gyári beépítés lenne, súlyosbító tényező. Egy kiflit nem vennék ettől a hülyétől.

--- ---

Igen, egyetértek.
Egyszer összegyűjtöttem, hogy milyen különleges szériák léteztek 306-ból, nagyjából ötvenet(!) sikerült összegyűjtenem, és valószínűleg nem is teljes a lista...
De olyan, hogy "sportline" szerintem sem létezik (ámbár "Sport" az létezik, viszonylag gyakran látni is ilyet az utakon, egyszer bontóból hiénáztam is ilyen feliratokat, szóval nekem is van.)

Mellékelek egy linket, itt elég sokat összegyűjtöttek, tudsz csemegézni:
http://www.auto-pub.net/ASL/Peugeot/page_Peugeot.htm

krissz306:
Sziasztok!
Amióta apum is vezette a 306-osomat, azóta ő is megkedvelte ezt a típust.
Időnként nézegetünk eladókat, most épp elsőre ezen akadt meg a szemünk:
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/peugeot/306/peugeot_306_1_4_xr_megkimelt-15046995

Így pár kép alapján jól néz ki, úgy tűnik eléggé egyben van.
Viszont csekkoltam a rendszám alapján, és látom, hogy tekert órájú, 177ezerről vissza 150ezerre.
Nem értem, mi értelme van 27ezerrel visszatekerni az órát, ráadásul ilyen alacsony futásteljesítménynél?

krisztian:

--- Idézetet írta: krissz306 - 2019 November, 04, 12:27:43 ---Sziasztok!
Amióta apum is vezette a 306-osomat, azóta ő is megkedvelte ezt a típust.
Időnként nézegetünk eladókat, most épp elsőre ezen akadt meg a szemünk:
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/peugeot/306/peugeot_306_1_4_xr_megkimelt-15046995

Így pár kép alapján jól néz ki, úgy tűnik eléggé egyben van.
Viszont csekkoltam a rendszám alapján, és látom, hogy tekert órájú, 177ezerről vissza 150ezerre.
Nem értem, mi értelme van 27ezerrel visszatekerni az órát, ráadásul ilyen alacsony futásteljesítménynél?

--- ---

Szia

Lehet nem szándékos tekerésről van szó,feltételezzük a legjobbakat ilyen kevés visszatekerésnél  whistle
Könnyen előfordulhat,hogy "csak" a km/h óracsoport adta meg magát és azt cserélték.Mivel maga az óracsoport tárolja a km-t és a csere darab kevesebb értéket mutat.Képek alapján tényleg jó állapotban van.
Ha 306-ban gondolkoztok és nem gond ha egy kicsit foglalkozni kellene a géppel akkor az enyém is eladó lesz 2-3 héten belül (érkezik a másik) és ennél jobban felszerelt de cserébe olcsóbb  biggrin
Ha érdekelnek a részletek akkor keress privátban.

Hali  blingdriveingsmiley

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal