Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Kocsi vásárlásról!

(1/1050) > >>

Rozsahegyir:
Érdemes el olvasni a cikket!!!!





Tonyo83:

--- Idézetet írta: Rozsahegyir ---Érdemes el olvasni a cikket!!!!

No ezek után álljon neki az ember használtautót nézegetni  :?  Hát nem kicsit lohasztotta le a kedvem a cikk. Persze az ember bízik abban hogy vele ugye ez nem történik meg de sajna közvetlen közelemben hasonlóan járt egy barátom igaz neki motorikusan volt legyilkova az autó (bár mit is várt egy Calibrától  :D ). Én töretlenül bízok abban hogy csakazért is megveszem az ororszlánomat előbb utóbb! :twisted:  Mer az kell :D :P
--- ---

huazannya:

--- Idézetet írta: Tonyo83 ---Érdemes el olvasni a cikket!!!!

No ezek után álljon neki az ember használtautót nézegetni  :?  Hát nem kicsit lohasztotta le a kedvem a cikk. Persze az ember bízik abban hogy vele ugye ez nem történik meg de sajna közvetlen közelemben hasonlóan járt egy barátom igaz neki motorikusan volt legyilkova az autó (bár mit is várt egy Calibrától  :D ). Én töretlenül bízok abban hogy csakazért is megveszem az ororszlánomat előbb utóbb! :twisted:  Mer az kell :D :P

Calibrából nagyon nehéz jót találni, mert mindenki széthajtja, bár nem olyan jó! Tudom,mert nekünk is volt!
--- ---

Tonyo83:

--- Idézetet írta: "huazannya" ---Calibrából nagyon nehéz jót találni, mert mindenki széthajtja, bár nem olyan jó! Tudom,mert nekünk is volt!
--- ---


Hát neki nem sikerült :P Múlt héten elpukkant a motorja melóból hazafelé menet... durranás és no hang no reakció. Eredmény 100 000 Ft-os szervíz hengerfej repedés és gyujtás szabájzó csere. (Mellesleg nem vitte el megnézetni vétel előtt, eredmény: 4 különböző gumi szar felfüggesztések amiben a lökésgátlók is különböztek még egymás mellett is!--> 200 000 Ft szerelés + gumi + stb)

Calibrát én is tudnék venni de nem tetszik meg drága a fenntartása és ahogy te is mondtad annak az esélye hogy valaki ne tapossa ki a lelkét a C20XE mocinak az minimális mondván "ez sportautó"  :D

Én maradok a kis oroszlánnál és remélem hogy nem csak nézegetni fogom mint eddig. De a fizetését az ember nehezen tudja sürgetni. Bezzeg a számlákat akár előre is kifizethetem.... szánalom  :evil:

üdv

huazannya:

--- Idézetet írta: "Tonyo83" ---Calibrát én is tudnék venni de nem tetszik meg drága a fenntartása és ahogy te is mondtad annak az esélye hogy valaki ne tapossa ki a lelkét a C20XE mocinak az minimális mondván "ez sportautó"  :D

üdv
--- ---


Mondjuk a mi Calibránknak semmi baja nem volt, amíg össze nem törtem egyszer az elejét, mert belementem 1 korzába, utána meg 1 hullaszállító oldalról totálkárosra törte.

Kecsó

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal