Szerző Téma: AlkatrĂŠszt KĂ­nĂĄlok  (Megtekintve 1861634 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #850 Dátum: 2007 Július, 09, 20:12:11 »
Voltam pénteken bontóba és vettem 1-2 apróságot is ami eladósorba kerül. Felteszek képeket és árakat hétfőn! ;)
Szevasz Nick.Azt igĂŠrted, hogy hĂŠtfőre tudsz vĂĄlaszt adni  a mĂźanyag diszlĂŠcem ĂźgyĂŠben. SikerĂźlt intĂŠzned valamit ez Ăźgyben? _pug _pug

oszi

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #851 Dátum: 2007 Július, 09, 21:00:54 »
Szia Oszi!

Igen, eladĂł a gyĂĄri Mi16-os szĂĄrny. Minden 405-ĂśsnĂŠl gyĂĄrilag megvannak a felfogatĂĄsi pontok a csomagtĂŠr ajtĂłn (csak ĂĄt kell fĂşrni) . Szerintem gond nĂŠlkĂźl felmegy a 306 Sedanra is - mĂĄr miĂŠrt is ne?! -, persze nĂŠgy lyukat ugyanĂşgy kell fĂşrni, mint a 405-ĂśsĂśk esetĂŠben. Illetve meg kellene nĂŠzni, hogy hogyan mutatna rajta. BĂĄr elĂŠggĂŠ hasonlĂł a kĂŠt autĂł hĂĄtulja, ezĂŠrt a kinĂŠzet kb. ugyanolyan lehet. Annyi biztos, hogy ĂŠg ĂŠs a fĂśld a kĂźlĂśnbsĂŠg egy eredeti Peugeot szĂĄrny ĂŠs bĂĄrmilyen utĂĄngyĂĄrtott kĂśzĂśtt. EljĂśssz, megnĂŠzzĂźk, aztĂĄn eldĂśntĂśd, megveszed-e, ha Ăşgy gondolod. Hmm? Ja, ĂŠs 9e Ft lenne az ĂĄra.

Ăźdv,
capa
HellĂł Capa!
Köszi a választ, lehet érdekel. Egyik haver vett egy 1.9 benzines 405-öst, ami egyik napról a másikra megállt. Computeren kívül szinte minden cserélve volt, nincs szikra. Ha jó bele a te ecu-d, talán vevő lenne rá. Ja, 91-es évjáratú.
Hogy tudnĂĄm kiderĂ­teni, passzol-e?
Most ennyi,  Hali:  Oszi

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #852 Dátum: 2007 Július, 09, 21:39:29 »
Na hogy vĂŠgre tisztĂĄn lĂĄssam a dolgot ,az ĂŠn automba passzol vagy nem? Ebben te biztos jĂłbban otthon vagy mint ĂŠn az enyĂŠm 2.0literes ,de ezt szerintem te is tudod . AjĂĄnlod az enyĂŠmbe vagy nem?

ez a lista alapjĂĄn jĂł bele!

http://www.globaldenso.com/cgi-bin/global/plug/euro/4w/4w-plug.cgi?name=306&filename=maker65car.csv&action=search

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #853 Dátum: 2007 Július, 09, 21:42:56 »
Szia Oszi!

Igen, eladĂł a gyĂĄri Mi16-os szĂĄrny. Minden 405-ĂśsnĂŠl gyĂĄrilag megvannak a felfogatĂĄsi pontok a csomagtĂŠr ajtĂłn (csak ĂĄt kell fĂşrni) . Szerintem gond nĂŠlkĂźl felmegy a 306 Sedanra is - mĂĄr miĂŠrt is ne?! -, persze nĂŠgy lyukat ugyanĂşgy kell fĂşrni, mint a 405-ĂśsĂśk esetĂŠben. Illetve meg kellene nĂŠzni, hogy hogyan mutatna rajta. BĂĄr elĂŠggĂŠ hasonlĂł a kĂŠt autĂł hĂĄtulja, ezĂŠrt a kinĂŠzet kb. ugyanolyan lehet. Annyi biztos, hogy ĂŠg ĂŠs a fĂśld a kĂźlĂśnbsĂŠg egy eredeti Peugeot szĂĄrny ĂŠs bĂĄrmilyen utĂĄngyĂĄrtott kĂśzĂśtt. EljĂśssz, megnĂŠzzĂźk, aztĂĄn eldĂśntĂśd, megveszed-e, ha Ăşgy gondolod. Hmm? Ja, ĂŠs 9e Ft lenne az ĂĄra.

Ăźdv,
capa

nem akarok Ăźzlet rontĂł lenne de a 405 az nem nagyobb azaz szĂŠlesebb?
a 306-os 1688mm

oszi

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #854 Dátum: 2007 Július, 09, 22:11:34 »
nem akarok Ăźzlet rontĂł lenne de a 405 az nem nagyobb azaz szĂŠlesebb?
a 306-os 1688mm
Ezen mĂĄr ĂŠn is gondolkodtam .  Az biztos, hogy csak Ăşgy hozom el, ha rĂĄprĂłbĂĄltam. :-!

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #855 Dátum: 2007 Július, 10, 10:23:04 »

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #856 Dátum: 2007 Július, 10, 11:46:52 »
akkor hozzd el a talira , de mĂŠg gondolkodom a dolgon.

ok

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #857 Dátum: 2007 Július, 10, 12:12:28 »
ok
Azt irtad ,hogy neked azĂŠrt nem vĂĄlt be ,mert max 2000fordulatnĂĄl el vĂĄltasz. Én folyamatosan 3-5ezer kĂśrĂźl jĂĄrok az enyĂŠmmel.TehĂĄt nĂĄlam biztos nem lenne ilyen gond.  Az ĂĄr az vĂŠgleges,vagy alku kĂŠpes mĂŠg? Gondolom nem lĂŠtfontossĂĄg meg vĂĄlnod tĂśle ,ĂŠs el kotyavetyĂŠlni sem akarod. Viszont engem picit gondolkodoba ejt a dolog , mert az az igazsĂĄg ,hogy mostanĂĄban nem nagyon jĂĄrok vele, inkĂĄbb mĂĄsodik autĂłkĂŠnt hasznĂĄlom. Viszont szeretem ,ha vannak benne olyan plussz dolgok amik javitanak a teljesitmĂŠnyĂŠn( bĂĄr minden csak pĂŠnz kĂŠrdĂŠse), de nem vagyok benne biztos ,hogy most lesz -e erre ennyi befektetni valom .

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #858 Dátum: 2007 Július, 10, 12:25:49 »
Szevasz Nick.Azt igĂŠrted, hogy hĂŠtfőre tudsz vĂĄlaszt adni  a mĂźanyag diszlĂŠcem ĂźgyĂŠben. SikerĂźlt intĂŠzned valamit ez Ăźgyben? _pug _pug

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #859 Dátum: 2007 Július, 10, 12:44:04 »



ValĂłban, voltam is de bal oldali kis dĂ­szlĂŠsz mĂĄr nem volt! A tĂśbbi megvolt. Vettem mĂŠg 1 pĂĄr aprĂłsĂĄgot majd elszĂĄnom magam ĂŠs felteszem. ;)

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #860 Dátum: 2007 Július, 10, 13:15:25 »


ValĂłban, voltam is de bal oldali kis dĂ­szlĂŠsz mĂĄr nem volt! A tĂśbbi megvolt. Vettem mĂŠg 1 pĂĄr aprĂłsĂĄgot majd elszĂĄnom magam ĂŠs felteszem. ;)
Ezt szomoruan hallom, nincsis remĂŠny rĂĄ, hogy lesz? Vagy lehet valahol kompletten rendelni kĂśrbe a kocsira, mert akkor inkĂĄbb meg rendelem, az mĂŠgis csak uj. Van esetleg tipped ez Ăźgyben?

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #861 Dátum: 2007 Július, 10, 13:31:40 »
Ezt szomoruan hallom, nincsis remĂŠny rĂĄ, hogy lesz? Vagy lehet valahol kompletten rendelni kĂśrbe a kocsira, mert akkor inkĂĄbb meg rendelem, az mĂŠgis csak uj. Van esetleg tipped ez Ăźgyben?

Újat felesleges nézz körül a bontókba! :-!

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #862 Dátum: 2007 Július, 10, 14:37:41 »
Azt irtad ,hogy neked azĂŠrt nem vĂĄlt be ,mert max 2000fordulatnĂĄl el vĂĄltasz. Én folyamatosan 3-5ezer kĂśrĂźl jĂĄrok az enyĂŠmmel.TehĂĄt nĂĄlam biztos nem lenne ilyen gond.  Az ĂĄr az vĂŠgleges,vagy alku kĂŠpes mĂŠg? Gondolom nem lĂŠtfontossĂĄg meg vĂĄlnod tĂśle ,ĂŠs el kotyavetyĂŠlni sem akarod. Viszont engem picit gondolkodoba ejt a dolog , mert az az igazsĂĄg ,hogy mostanĂĄban nem nagyon jĂĄrok vele, inkĂĄbb mĂĄsodik autĂłkĂŠnt hasznĂĄlom. Viszont szeretem ,ha vannak benne olyan plussz dolgok amik javitanak a teljesitmĂŠnyĂŠn( bĂĄr minden csak pĂŠnz kĂŠrdĂŠse), de nem vagyok benne biztos ,hogy most lesz -e erre ennyi befektetni valom .

mĂĄr vettem helyete gyĂĄri 3polĂşsu gyertyĂĄt ĂŠs azt rakom bele!
Nem sürgős és nem is akarom el kotyavetyélni mert nincs pénzem és még a talira sem tudok tankolni... :)
SzĂłval kicsit alkĂş kĂŠpes lehet a dolog...

gondold ĂĄt ĂŠn le viszem ha gondolod akkor hozzol gyertya kulcsot ĂŠs kicsierĂŠljĂźk aztĂĄn ki is probĂĄlhatod!

Capa

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #863 Dátum: 2007 Július, 10, 14:38:12 »
HellĂł Capa!
Köszi a választ, lehet érdekel. Egyik haver vett egy 1.9 benzines 405-öst, ami egyik napról a másikra megállt. Computeren kívül szinte minden cserélve volt, nincs szikra. Ha jó bele a te ecu-d, talán vevő lenne rá. Ja, 91-es évjáratú.
Hogy tudnĂĄm kiderĂ­teni, passzol-e?
Most ennyi,  Hali:  Oszi
Szia!

Az 1.9i-be biztos nem jĂł a komputer.

capa

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #864 Dátum: 2007 Július, 10, 16:22:48 »
mĂĄr vettem helyete gyĂĄri 3polĂşsu gyertyĂĄt ĂŠs azt rakom bele!
Nem sürgős és nem is akarom el kotyavetyélni mert nincs pénzem és még a talira sem tudok tankolni... :)
SzĂłval kicsit alkĂş kĂŠpes lehet a dolog...

gondold ĂĄt ĂŠn le viszem ha gondolod akkor hozzol gyertya kulcsot ĂŠs kicsierĂŠljĂźk aztĂĄn ki is probĂĄlhatod!
Ez a beszĂŠd majd kitalĂĄlunk valamit az Ăźgy ĂŠrdekĂŠben, egyĂŠbbkĂŠnt meg gyergyakulcs mindig van nĂĄlam mivel nem egyszerĂź kulcs kell hozzĂĄ, ĂŠs ugye bĂĄrmikor szĂźksĂŠg lehet rĂĄ ut kĂśzben , ugy hogy biztos ami biztos.KivĂĄncsi vagyok a kĂźlĂśnbsĂŠgre.

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #865 Dátum: 2007 Július, 10, 19:58:58 »
Újat felesleges nézz körül a bontókba! :-!
majd rĂĄ szĂĄnom magam ĂŠs meg nĂŠzek egy kĂŠt bontot ,de ha nem talĂĄlok ,akkor nincs mese rendelem az ujat kompletten. :P :P :P

Gege

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #866 Dátum: 2007 Július, 10, 22:21:47 »
majd rĂĄ szĂĄnom magam ĂŠs meg nĂŠzek egy kĂŠt bontot ,de ha nem talĂĄlok ,akkor nincs mese rendelem az ujat kompletten. :P :P :P
Mit is keresel pontosan?

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #867 Dátum: 2007 Július, 11, 14:07:21 »
Mit is keresel pontosan?
A vezető felőli oldalon lĂŠvő első sĂĄrvĂŠdőmĂśn hiĂĄnyzik a mĂźanyag diszlĂŠc. Nick barĂĄtom volt olyan kedves . megigĂŠrte ,hogy utĂĄnna nĂŠz ,de sajnos nem talĂĄlt. A mĂĄsik dolog meg a bal hĂĄtsĂł pillangĂł ablakomon hiĂĄnyzik az egyik also fĂŠmkupaku kis csavar ami az Ăźveget fogja belĂźlről egy kis csavarral ,ez egy olyan rĂśgzitĂŠsi pont amit kivĂźlről kell bele nyomni az Ăźvegbe ,ĂŠs belĂźlrĂśl meg egy kis csavarral tudod rĂśgziteni. Nem egy nagy durranĂĄs , de nem akarom ,hogy ezen keresztĂźl fel tĂśrjĂŠk a kocsit. Most raktam bele egy gumi dugot ami ideiglenesen megoldĂĄs ,de nem egy ĂŠlet biztositĂĄs. HĂĄt ezeket szeretnĂŠm beszerezni valahonnan ,ha mĂĄskĂŠpp nem megy akkor renelek hozzĂĄ ujjat  diszlĂŠcbĂśl is meg ebből a pĂścĂśkből is az ablakhoz. Ha esetleg van tipped azt meg kĂśszĂśnĂśm. :-! :-!

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #868 Dátum: 2007 Július, 11, 15:54:31 »
A vezető felőli oldalon lĂŠvő első sĂĄrvĂŠdőmĂśn hiĂĄnyzik a mĂźanyag diszlĂŠc. Nick barĂĄtom volt olyan kedves . megigĂŠrte ,hogy utĂĄnna nĂŠz ,de sajnos nem talĂĄlt. A mĂĄsik dolog meg a bal hĂĄtsĂł pillangĂł ablakomon hiĂĄnyzik az egyik also fĂŠmkupaku kis csavar ami az Ăźveget fogja belĂźlről egy kis csavarral ,ez egy olyan rĂśgzitĂŠsi pont amit kivĂźlről kell bele nyomni az Ăźvegbe ,ĂŠs belĂźlrĂśl meg egy kis csavarral tudod rĂśgziteni. Nem egy nagy durranĂĄs , de nem akarom ,hogy ezen keresztĂźl fel tĂśrjĂŠk a kocsit. Most raktam bele egy gumi dugot ami ideiglenesen megoldĂĄs ,de nem egy ĂŠlet biztositĂĄs. HĂĄt ezeket szeretnĂŠm beszerezni valahonnan ,ha mĂĄskĂŠpp nem megy akkor renelek hozzĂĄ ujjat  diszlĂŠcbĂśl is meg ebből a pĂścĂśkből is az ablakhoz. Ha esetleg van tipped azt meg kĂśszĂśnĂśm. :-! :-!

dizs cssĂ­k olyan 800-900Ft az ewl-ben...

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #869 Dátum: 2007 Július, 11, 17:26:43 »
dizs cssĂ­k olyan 800-900Ft az ewl-ben...
Esetleg te jĂĄrsz mostanĂĄban ilyen helyen ,mert ha igen meg kĂŠrnĂŠlek rĂĄ ,hogy hozz egyet, de csak ha nem gond ĂŠs meg oldhatĂł. KĂśszi. :-! :-!

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page

CitroenZx!!!

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #871 Dátum: 2007 Július, 12, 00:51:38 »
ez a lista alapjĂĄn jĂł bele!

http://www.globaldenso.com/cgi-bin/global/plug/euro/4w/4w-plug.cgi?name=306&filename=maker65car.csv&action=search

MegnĂŠztem ĂŠs csodĂĄk csodĂĄjĂĄra az enyĂŠmbe is ezt Ă­rja a fĂĄma!Ha a talin nem lelne gazdĂĄra nekem szĂźksĂŠgem volna rĂĄ.Ha jĂłl tudom pesit vagy az ĂĄtvĂŠtelt majd kitalĂĄlom!

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #873 Dátum: 2007 Július, 12, 07:32:36 »
MegnĂŠztem ĂŠs csodĂĄk csodĂĄjĂĄra az enyĂŠmbe is ezt Ă­rja a fĂĄma!Ha a talin nem lelne gazdĂĄra nekem szĂźksĂŠgem volna rĂĄ.Ha jĂłl tudom pesit vagy az ĂĄtvĂŠtelt majd kitalĂĄlom!

oks!

Gege

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #874 Dátum: 2007 Július, 12, 08:36:20 »
A vezető felőli oldalon lĂŠvő első sĂĄrvĂŠdőmĂśn hiĂĄnyzik a mĂźanyag diszlĂŠc. Nick barĂĄtom volt olyan kedves . megigĂŠrte ,hogy utĂĄnna nĂŠz ,de sajnos nem talĂĄlt. A mĂĄsik dolog meg a bal hĂĄtsĂł pillangĂł ablakomon hiĂĄnyzik az egyik also fĂŠmkupaku kis csavar ami az Ăźveget fogja belĂźlről egy kis csavarral ,ez egy olyan rĂśgzitĂŠsi pont amit kivĂźlről kell bele nyomni az Ăźvegbe ,ĂŠs belĂźlrĂśl meg egy kis csavarral tudod rĂśgziteni. Nem egy nagy durranĂĄs , de nem akarom ,hogy ezen keresztĂźl fel tĂśrjĂŠk a kocsit. Most raktam bele egy gumi dugot ami ideiglenesen megoldĂĄs ,de nem egy ĂŠlet biztositĂĄs. HĂĄt ezeket szeretnĂŠm beszerezni valahonnan ,ha mĂĄskĂŠpp nem megy akkor renelek hozzĂĄ ujjat  diszlĂŠcbĂśl is meg ebből a pĂścĂśkből is az ablakhoz. Ha esetleg van tipped azt meg kĂśszĂśnĂśm. :-! :-!

A dĂ­szcsĂ­kot lehet el tudod boltolni PĂŠcsen! RĂŠszleteket megĂ­rom priviben!

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #875 Dátum: 2007 Július, 12, 12:10:05 »
A dĂ­szcsĂ­kot lehet el tudod boltolni PĂŠcsen! RĂŠszleteket megĂ­rom priviben!
Rendben kĂśszi.

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #876 Dátum: 2007 Július, 12, 21:00:52 »
Sziasztok!

Van 1-2 eladĂł aprĂłsĂĄgom:

-5 ajtĂłs pug-ba hĂĄtsĂł ajtĂł kis Ăźveg, kerettel
-gyári hangszóró takaró (alulról a vasmagot fedi) kalaptartónoz, bekábelezve (XSI-ből)
-fĂŠkolajtartĂĄly kupak
-biztonsĂĄgi Ăśv csavart takarĂł kupak (alsĂł rĂśgzĂ­tĂŠsi pontnĂĄl)
-csavarok

Ha kell valakinek valami akkor szĂłljon. :-!

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #877 Dátum: 2007 Július, 12, 21:09:29 »
A kalaptartĂłs cucc az ĂŠrdekelne!!  :-)) ĂŠs ne feled lĂŠci a klub matricĂĄt!!!!  _pug
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #878 Dátum: 2007 Július, 12, 21:10:55 »
A kalaptartĂłs cucc az ĂŠrdekelne!!  :-)) ĂŠs ne feled lĂŠci a klub matricĂĄt!!!!  _pug


Odatettem tesó! Teszek fel képet holnap ha lesz időm! ;D

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #879 Dátum: 2007 Július, 12, 21:11:53 »


Odatettem tesó! Teszek fel képet holnap ha lesz időm! ;D

HĂĄlĂĄm ĂźldĂśzzĂśn a kempingig  :-! :-))
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

Bobeek

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #880 Dátum: 2007 Július, 12, 22:22:06 »
Sziasztok!

Van 1-2 eladĂł aprĂłsĂĄgom:

-5 ajtĂłs pug-ba hĂĄtsĂł ajtĂł kis Ăźveg, kerettel
-gyári hangszóró takaró (alulról a vasmagot fedi) kalaptartónoz, bekábelezve (XSI-ből)
-fĂŠkolajtartĂĄly kupak
-biztonsĂĄgi Ăśv csavart takarĂł kupak (alsĂł rĂśgzĂ­tĂŠsi pontnĂĄl)
-csavarok

Ha kell valakinek valami akkor szĂłljon. :-!

-biztonsĂĄgi Ăśv csavart takarĂł kupak (alsĂł rĂśgzĂ­tĂŠsi pontnĂĄl)

EZ KELL NEKEM!!  :-! O0 _pug

Nem elérhető lajos

  • FĂŠrfi
  • KlubfĂźggő
  • *
  • Hozzászólások: 3.855
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 162
  • :2023 December, 14, 20:36:08
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #881 Dátum: 2007 Július, 12, 22:29:17 »
HĂĄlĂĄm ĂźldĂśzzĂśn a kempingig  :-! :-))
Majd ĂŠn tolom a kempingig. :-!
"Ezt valĂłban ĂŠlmĂŠny...."

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #882 Dátum: 2007 Július, 16, 14:27:27 »

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #884 Dátum: 2007 Július, 16, 16:25:25 »
EladĂł show car 306 V6 24v  :o

http://cgi.ebay.co.uk/MODIFIED-CUSTOM-PEUGEOT-306-PUG-306-V6-KITTED-SHOW-CAR_W0QQitemZ130133327262QQihZ003QQcategoryZ9859QQrdZ1QQcmdZViewItem


Nemtom, hogy vagytok vele, de ez ocsmĂĄny! KipufogĂł?  :'(
Ide a fĂŠkkel meg a mociva! :P Ilyen optikĂĄval - mĂŠg randĂĄn is - legalĂĄbb 400 lĂłnak kĂŠne lennie.... O0

tibcsi

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #885 Dátum: 2007 Július, 16, 16:33:22 »

Nemtom, hogy vagytok vele, de ez ocsmĂĄny! KipufogĂł?  :'(
Ide a fĂŠkkel meg a mociva! :P Ilyen optikĂĄval - mĂŠg randĂĄn is - legalĂĄbb 400 lĂłnak kĂŠne lennie.... O0

HĂĄt igen, kicsit sok lett a csicsa a jĂĄrgĂĄnyon. Ha nem akarod hasznĂĄlni, kirakatba mĂŠg elmegy, de akkor meg minek?

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #886 Dátum: 2007 Július, 16, 16:34:02 »

Nemtom, hogy vagytok vele, de ez ocsmĂĄny! KipufogĂł?  :'(
Ide a fĂŠkkel meg a mociva! :P Ilyen optikĂĄval - mĂŠg randĂĄn is - legalĂĄbb 400 lĂłnak kĂŠne lennie.... O0


ossztom a vĂŠlemĂŠnyt!!!!! :o

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #887 Dátum: 2007 Július, 16, 16:41:49 »

Nemtom, hogy vagytok vele, de ez ocsmĂĄny! KipufogĂł?  :'(
Ide a fĂŠkkel meg a mociva! :P Ilyen optikĂĄval - mĂŠg randĂĄn is - legalĂĄbb 400 lĂłnak kĂŠne lennie.... O0


Lehet, hogy kályhával fűtenek benne, azért akkora a kidörrentő!!!

Az első lökős, sztem jól néz ki!!!

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #888 Dátum: 2007 Július, 16, 17:49:16 »

Nemtom, hogy vagytok vele, de ez ocsmĂĄny! KipufogĂł?  :'(
Ide a fĂŠkkel meg a mociva! :P Ilyen optikĂĄval - mĂŠg randĂĄn is - legalĂĄbb 400 lĂłnak kĂŠne lennie.... O0

Ez mĂĄr tulzĂĄs ami ezen a vason van . Viszont az ĂŠrdekelne ,hogy pattintottĂĄk bele a motort. ;D ;D ;D  EgyĂŠbbkĂŠnt is a mi kis Xsink sem egy utolsĂł darab igy van BĂĄlint? ;D ;D ;D

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #889 Dátum: 2007 Július, 16, 17:55:04 »
Ez mĂĄr tulzĂĄs ami ezen a vason van . Viszont az ĂŠrdekelne ,hogy pattintottĂĄk bele a motort. ;D ;D ;D  EgyĂŠbbkĂŠnt is a mi kis Xsink sem egy utolsĂł darab igy van BĂĄlint? ;D ;D ;D

Így van! :))) A motort asszem egy győri gyerek is belefaragta, de a V6-nak a hangja jó, turbóval egyszerűbb és olcsóbb a több power! :P

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #890 Dátum: 2007 Július, 16, 20:06:01 »
Így van! :))) A motort asszem egy győri gyerek is belefaragta, de a V6-nak a hangja jó, turbóval egyszerűbb és olcsóbb a több power! :P
Pontosan igy gondolom ĂŠn is. NĂŠzted mĂĄr a Gebike kocsijĂĄt a tagok kĂśzĂśtt? Szerintem szĂŠp. :-! :-! :-! ;D ;D

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #892 Dátum: 2007 Július, 17, 23:55:19 »
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1371895&command=ugras&screenwidth=1024

Nem azĂŠ ez nem egy 16V Xsi?  :-))

A felnije igen szĂŠp darab. AzĂŠrt kivĂĄncsi lennĂŠk mennyi km van benne ĂŠs mennyi az a hitel ami mĂŠg a kocsin van. Nem tom emberek mĂŠr nem kĂŠpesek leĂ­rni alap dolgokat ha mĂĄr hĂ­rdetnek valamit eladĂĄsra...
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #893 Dátum: 2007 Július, 18, 09:38:08 »
Nem azĂŠ ez nem egy 16V Xsi?  :-))

A felnije igen szĂŠp darab. AzĂŠrt kivĂĄncsi lennĂŠk mennyi km van benne ĂŠs mennyi az a hitel ami mĂŠg a kocsin van. Nem tom emberek mĂŠr nem kĂŠpesek leĂ­rni alap dolgokat ha mĂĄr hĂ­rdetnek valamit eladĂĄsra...

Szerintem nem.Ez egy s1-es s16

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #894 Dátum: 2007 Július, 18, 09:42:59 »
Szerintem nem.Ez egy s1-es s16

Ez nem a Petié Rob? Neki volt ilyen és asszem a lángnyelvet leszedték. Meg a jobb elején nincs szinben a mocitető az oldalelemmel...

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #895 Dátum: 2007 Július, 18, 09:45:16 »
Ez nem a Petié Rob? Neki volt ilyen és asszem a lángnyelvet leszedték. Meg a jobb elején nincs szinben a mocitető az oldalelemmel...

Szerintem az.PĂĄr hete lĂśkĂśs nĂŠlkĂźl volt meghirdetve ĂŠs akkor mĂŠg sĂŠrĂźlt is volt a fara.

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #896 Dátum: 2007 Július, 18, 12:20:42 »
Ez nem a Petié Rob? Neki volt ilyen és asszem a lángnyelvet leszedték. Meg a jobb elején nincs szinben a mocitető az oldalelemmel...

De de ez az! Jó megfigyelő vagy! Kipofozták és eladják! :-!

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #897 Dátum: 2007 Július, 18, 12:23:56 »
Ez nem a Petié Rob? Neki volt ilyen és asszem a lángnyelvet leszedték. Meg a jobb elején nincs szinben a mocitető az oldalelemmel...
Egy biztos a belseje az Roland Gaross tehĂĄt akkor lehet hogy az egĂŠsz kocsi az? :) :)

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #898 Dátum: 2007 Július, 18, 12:28:35 »
Egy biztos a belseje az Roland Gaross tehĂĄt akkor lehet hogy az egĂŠsz kocsi az? :) :)

MiĂŠrt lenne RG? Nem is lĂĄtszik a BE... O0 PetiĂŠben is kĂłdos inditĂĄs volt, mĂĄrha nem az Ăśsszes S16-ban alap...

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AlkatrĂŠszt KinĂĄlok
« Válasz #899 Dátum: 2007 Július, 18, 12:54:37 »
MiĂŠrt lenne RG? Nem is lĂĄtszik a BE... O0 PetiĂŠben is kĂłdos inditĂĄs volt, mĂĄrha nem az Ăśsszes S16-ban alap...
Csak a benne lĂŠvő ĂźlĂŠsekből gondolom  mert hogy csak az ĂźlĂŠs szĂŠlei vannak bebőrĂśzve ,ĂŠs ez a Rg -re vall , vagy csak ĂŠn tudom rosszul? _pug _pug

 


Google PageRank