Adok - Veszek > Adok - Veszek

Alkatrészt Kínálok

<< < (1866/1866)

Frankye:
Sziasztok!
Szeretett, öreg oroszlánom eladó sorba került (új autó vásárlása miatt).
Mivel már sok harcot megélt, vannak hibái, ezért inkább alkatrésznek javaslom, de kellően elszánt felújítónak, vagy kezdőnek, gyakorlási célra is jó lehet.
Ami van:
- MP3 lejátszós-CD-s autórádió (jó hangú)
- Vonóhorog (nem sűrűn volt használva, én pl. egyszer sem vettem igénybe)
- 4 nyári gumi, felnire szerelve.
Ami nincs:
- Alku (!)
- Műszaki (márciusban járt le, veszélyhelyzet miatt nem lett meghosszabbítva)
- Klíma (gyárilag nincs benne)
Csak átírással adom.
Helyileg Sülysáp, Magdolnatelepen található (Budapesttől 30 km-re, a 31 sz. főút közelében), de a közelben át tudom adni, ha valakinek ilyen igénye volna.
Rendszám (a JSZP-ből lekérhető adatokhoz): GKY-688. Km óra állása: 250.000 (kb.)
Ára: 50.000,- Ft. Kp, vagy esetleg utalás.
Kérem, hogy ismeretségi körben is legyetek szívesek terjeszteni!
Érdeklődés: gedeon_pont_ferenc_kukac_gmail_pont_com

Frankye:

--- Idézetet írta: Frankye - 2021 Augusztus, 18, 08:25:10 ---Sziasztok!
Szeretett, öreg oroszlánom eladó sorba került (új autó vásárlása miatt).
Mivel már sok harcot megélt, vannak hibái, ezért inkább alkatrésznek javaslom, de kellően elszánt felújítónak, vagy kezdőnek, gyakorlási célra is jó lehet.
Ami van:
- MP3 lejátszós-CD-s autórádió (jó hangú)
- Vonóhorog (nem sűrűn volt használva, én pl. egyszer sem vettem igénybe)
- 4 nyári gumi, felnire szerelve.
Ami nincs:
- Alku (!)
- Műszaki (márciusban járt le, veszélyhelyzet miatt nem lett meghosszabbítva)
- Klíma (gyárilag nincs benne)
Csak átírással adom.
Helyileg Sülysáp, Magdolnatelepen található (Budapesttől 30 km-re, a 31 sz. főút közelében), de a közelben át tudom adni, ha valakinek ilyen igénye volna.
Rendszám (a JSZP-ből lekérhető adatokhoz): GKY-688. Km óra állása: 250.000 (kb.)
Ára: 50.000,- Ft. Kp, vagy esetleg utalás.
Kérem, hogy ismeretségi körben is legyetek szívesek terjeszteni!
Érdeklődés: gedeon_pont_ferenc_kukac_gmail_pont_com

--- ---

Az öreg oroszlán új gazdára lelt.  :(

ktmgab:
Sziasztok,

továbbadnám 1994-es 306 S16-omat Brembo sport max+Ferodo DS Performance fékekkel, állítható sárga Koni lengéscsillapítókkal, elöl Eibach ültető rugókkal, tartalék alkatrészekkel, épített rozsdamentes kipufogó rendszerrel, ha valakit érdekelne (XSi-ből lett átépítve, papíron XSi).
Kb 2 éve nem ment egy métert sem, és úgy nézki hogy nem is fogok foglalkozni már vele. Közel sem tökéletes állapotban, kívül ütött-kopott, szőnyegek kárpitok kiszedve, projekt autónak indult, műszaki már nincs rajta.

Írhattok a ktmgab@gmail.com címre vagy elérhető vagyok +36304912908 telefonszámon.

babust:
Sziasztok,

eladósorba került a család Peugeot-ja. 1998-as évjárat, 306 1.4 XN, KFX motorkód, S2, szedán.
A karosszéria már egy kicsit viseltes, a fényezése és lakkozása sajnos elég sok helyen kopott, de motorikusan és műszakilag még egész jó állapotban van. Kb. fél éve volt szerelőnél, akkor motordiagnosztika semmilyen hibakódot nem mutatott. Belseje állapotának megfelelő, kárpitok épek (nem szakadtak), NEM DOHÁNYZÓ, ülések nincsenek kiülve. Műszerfal LED világításra cserélve.
13 évig volt nálunk.
2022 októberig van műszaki rajta. Most kopott ki alóla a nyári gumi, egy kb. a téli gumijaiból 2 db kétéves, 2 db pedig 4 éves, de nagyon jó állapotúak, mert nem sokat futottak.
265 ezer km van benne, utóbbi időben (elmúlt 1 évben) jópár dolog lett javítva rajta:
Vízpumpa csere, vezérlés csere (szíj, görgők), generátorszíj csere, szíjtartó tárcsa csere, első féktárcsa csere, első lámpák bontottból cserélve (eredetiek is megvannak), generátortartó csere, szelepfedéltömítés csere, hátsó csomagtérfedél gázrugó bontottból cserélve, kétoldali nyúlvány hegesztve.
Megtekinthető: Salgótarján
Elérhetőség: Babus Tamás (30) 327-5382

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal