Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 170   Le

Szerző Téma: Alkatrészt Keresek  (Megtekintve 1177504 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Guruka

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1050 Dátum: 2007 Szeptember, 14, 16:58:12 »

A másik topicba a minap tettem fel:
http://cgi.ebay.de/Sportsitze-Teilleder-Sitze-mit-Ruecksitzbank-Peugeot-306_W0QQitemZ120158500693QQihZ002QQcategoryZ30172QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Holnap délelőtt jár le!!!
Attól tartok, hogy a mostani (11?) árat még jócskán feljebb fogják tornászni, de érdemes volna rástartolnod, hiszen neked ideális volna!


Jó lenne, de még nem vásároltam e-bay-on, nem is tudom, hogy hogy kell. Nem tudsz nekem segíteni?
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1051 Dátum: 2007 Szeptember, 14, 17:11:11 »

Jó lenne, de még nem vásároltam e-bay-on, nem is tudom, hogy hogy kell. Nem tudsz nekem segíteni?

a vásárlás egyszerű, olyan mint a vatera, csak németül.. itt az a legfőbb "gond", hogy el is kell menni érte, mert nemnagyon fogják elpostázni..
Naplózva

Guruka

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1052 Dátum: 2007 Szeptember, 14, 18:13:35 »

a vásárlás egyszerű, olyan mint a vatera, csak németül.. itt az a legfőbb "gond", hogy el is kell menni érte, mert nemnagyon fogják elpostázni..
A szállítást még megoldanám, de németül nem tudok. :)

Nem tudsz véletlenül? ;)
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1053 Dátum: 2007 Szeptember, 14, 19:19:17 »

A szállítást még megoldanám, de németül nem tudok. :)

Nem tudsz véletlenül? ;)

be vagyok regelve, de nagyon alap a németem, és ez már sok lenne nekem..
viszont Rob, és Nándi profik ebben a témában, csak beszélj velük mihamarabb! (14óra múlva lejár!!)
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1054 Dátum: 2007 Szeptember, 14, 19:24:42 »

A szállítást még megoldanám, de németül nem tudok. :)

Nem tudsz véletlenül? ;)

Tudok segíteni?? 8) 8)
Naplózva

Guruka

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1055 Dátum: 2007 Szeptember, 14, 19:29:01 »

Tudok segíteni?? 8) 8)
Tudsz!

Szeretném megvenni ezeket az űléseket, viszont se nem vagyok regisztrálva, se nem tudok németül.
Nem gyanus szerinted az ára? Vagy van benne valami szöveg, amit el kellett volna olvasnom?

Help me! :)
Naplózva

zimuanda

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1056 Dátum: 2007 Szeptember, 14, 19:54:46 »

A szállítást még megoldanám, de németül nem tudok. :)

Nem tudsz véletlenül? ;)

Gute erhaltene Teileleder Ausstattung von einem Peugeot 306.

Zwei Sportsitze mit Konsolen in der Farbe Cremeweiss mit Sitzfläche in grün. Die hintere Sitzbank ist geteilt klappbar. Der Fahrersitz ist in der Höhe verstellbar. An den Sitzrücken sind Netze. Die Garnitur ist in einem guten Allgemeinzustand. Leichte Abnutzungserscheinungen sind jedoch sichtbar.Der Fahrersitz hat eine kleine offene Naht, die mit einigen Stichen gut zu nähen ist.

Die Sitze befanden sich in einem Peugeot 306 Modell Roland Garros 5türer. Sicherlich kann man sie auch in einem anderen Modell verwenden.

Nur Abholung oder der Käufer kümmert sich um den Versand.


Nagyon szabad fordításban:
Jó állapotú félbőr 306-os belső.
Két sportülés tartósínekkel együtt, krémfehér színben, zöld ülőfelülettel.
A hátsó üléspad osztottan dönthető. A vezetőülés magasságban állítható. Az ülések hátoldalán háló található.
Általánosságban jó állapotú, kisebb szépséghibái vannak. A vezetőülésen lévő szakadás könnyedén orvosolható.
Az ülések egy ötajtós Roland Garrosból származnak. biztosan más modellekben is használható.
Vagy a helyszínre érte kell jönni, vagy a vevő gondoskodik az egyéb módon megoldott szállításról.

(Most nincs nálam szótár, így kérlek ne rójad fel, hogy nem szó szerinti a fordítás...)
Naplózva

zimuanda

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1057 Dátum: 2007 Szeptember, 14, 19:59:47 »

Tudsz!

Szeretném megvenni ezeket az űléseket, viszont se nem vagyok regisztrálva, se nem tudok németül.
Nem gyanus szerinted az ára? Vagy van benne valami szöveg, amit el kellett volna olvasnom?

Help me! :)


Az ára nem gyanús, mivel a licit utolsó két percében szokott "elszabadulni a pokol".
Tehát ha valaki vállalja neked, és rálicitál, akkor előre egyezzetek meg abban, hogy mekkora a maximális összeg, amennyit neked megér, mert a licit végén másodpercek vannak csak a döntésre.
Itthon ilyet aligha találsz a bontókban, de ha mégis volna, akkor minimum 30.000 Ft-ot elkérnek érte, vagy még jóval többet is...
 zimu
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1058 Dátum: 2007 Szeptember, 14, 20:04:46 »

Gute erhaltene Teileleder Ausstattung von einem Peugeot 306.

Zwei Sportsitze mit Konsolen in der Farbe Cremeweiss mit Sitzfläche in grün. Die hintere Sitzbank ist geteilt klappbar. Der Fahrersitz ist in der Höhe verstellbar. An den Sitzrücken sind Netze. Die Garnitur ist in einem guten Allgemeinzustand. Leichte Abnutzungserscheinungen sind jedoch sichtbar.Der Fahrersitz hat eine kleine offene Naht, die mit einigen Stichen gut zu nähen ist.

Die Sitze befanden sich in einem Peugeot 306 Modell Roland Garros 5türer. Sicherlich kann man sie auch in einem anderen Modell verwenden.

Nur Abholung oder der Käufer kümmert sich um den Versand.


Nagyon szabad fordításban:
Jó állapotú félbőr 306-os belső.
Két sportülés tartósínekkel együtt, krémfehér színben, zöld ülőfelülettel.
A hátsó üléspad osztottan dönthető. A vezetőülés magasságban állítható. Az ülések hátoldalán háló található.
Általánosságban jó állapotú, kisebb szépséghibái vannak. A vezetőülésen lévő szakadás könnyedén orvosolható.
Az ülések egy ötajtós Roland Garrosból származnak. biztosan más modellekben is használható.
Vagy a helyszínre érte kell jönni, vagy a vevő gondoskodik az egyéb módon megoldott szállításról.

(Most nincs nálam szótár, így kérlek ne rójad fel, hogy nem szó szerinti a fordítás...)
Hát akkor itt van minden infó. ;D Közbe vendégem volt azért nem én voltam az első a fordítással :-)) :-!
Naplózva

Guruka

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1059 Dátum: 2007 Szeptember, 14, 23:09:47 »

Gute erhaltene Teileleder Ausstattung von einem Peugeot 306.

Zwei Sportsitze mit Konsolen in der Farbe Cremeweiss mit Sitzfläche in grün. Die hintere Sitzbank ist geteilt klappbar. Der Fahrersitz ist in der Höhe verstellbar. An den Sitzrücken sind Netze. Die Garnitur ist in einem guten Allgemeinzustand. Leichte Abnutzungserscheinungen sind jedoch sichtbar.Der Fahrersitz hat eine kleine offene Naht, die mit einigen Stichen gut zu nähen ist.

Die Sitze befanden sich in einem Peugeot 306 Modell Roland Garros 5türer. Sicherlich kann man sie auch in einem anderen Modell verwenden.

Nur Abholung oder der Käufer kümmert sich um den Versand.


Nagyon szabad fordításban:
Jó állapotú félbőr 306-os belső.
Két sportülés tartósínekkel együtt, krémfehér színben, zöld ülőfelülettel.
A hátsó üléspad osztottan dönthető. A vezetőülés magasságban állítható. Az ülések hátoldalán háló található.
Általánosságban jó állapotú, kisebb szépséghibái vannak. A vezetőülésen lévő szakadás könnyedén orvosolható.
Az ülések egy ötajtós Roland Garrosból származnak. biztosan más modellekben is használható.
Vagy a helyszínre érte kell jönni, vagy a vevő gondoskodik az egyéb módon megoldott szállításról.

(Most nincs nálam szótár, így kérlek ne rójad fel, hogy nem szó szerinti a fordítás...)

Köszönöm!
Naplózva

Slapy

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1060 Dátum: 2007 Szeptember, 15, 00:34:33 »

Sziasztok!

Keresek 97'es S2-es sedánba 2db csomagtér teleszkópot és ha bent ülök akkor balos visszapillantót (azért írtam így mert amit vaterán vettem az jobbos, az eladó szemből nézte balosnak.....)
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1061 Dátum: 2007 Szeptember, 15, 11:08:09 »

Nekem van egy de azt nem árt ha tudod hogy a vasam törött volt és a tárcsája volt sérült a szerelő a/kasznis/ cserélte le a tárcsát és az uj tárcsába valahogy csinált egy marha nagy 8-ast.
Köszi Lajos, de sikerült szereznem egy másik(206hoz való új) szivattyút, így megoldódott a problémám! :-! Még szerencse, hogy van rokoni kapcsolat szervízben... :-))  _pug
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1062 Dátum: 2007 Szeptember, 16, 11:43:10 »

Szevasz Nándi gratula az auto vételhez ,igen jó áron sikerült megszereznetek. gondolom szét fogjátok bontani,ha esetleg igen ,két apro dolog érdekelne belőle. Az egyik az a diszléc a vezető felőli első sárvédőről,ha az a szélessebbik, a másik meg ugy látom ki van törve az a hátsó ablak ,abbol kellene nekem az alsó csavar kompletten az a fém fedelü mert sajnos az enyém hiányzik.Ha viszont nem bontjátok szét akkor sorry nem szoltam ,de ha mégis akkor léci gondoljatok rám ezzel a két dologgal kapcsolatban.Köszi előre is. :-! :-!
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1063 Dátum: 2007 Szeptember, 16, 12:20:32 »

Szevasz Nándi gratula az auto vételhez ,igen jó áron sikerült megszereznetek. gondolom szét fogjátok bontani,ha esetleg igen ,két apro dolog érdekelne belőle. Az egyik az a diszléc a vezető felőli első sárvédőről,ha az a szélessebbik, a másik meg ugy látom ki van törve az a hátsó ablak ,abbol kellene nekem az alsó csavar kompletten az a fém fedelü mert sajnos az enyém hiányzik.Ha viszont nem bontjátok szét akkor sorry nem szoltam ,de ha mégis akkor léci gondoljatok rám ezzel a két dologgal kapcsolatban.Köszi előre is. :-! :-!

Ne nekem gratulálj  :-)) Nem én vettem,én csak a soför voltam 300km-en keresztül ;D Igen ,az autó el lesz bontva és gondoltunk rád azokkal az apróságokkal kapcsolatba,mert említetted a talin.
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1064 Dátum: 2007 Szeptember, 16, 13:16:30 »

Srácok!

Keresek ilyen csatit! Sajnos hiába a munkám.. már annyira rossz a másik oldali, hogy kezdi megadni magát..



Bal és jobb oldalit is keresek! Elég csak a csati.. autó kaszni oldalán lenyisszantani azt jóvannnnn..

Itt Pécsen nem találtam eddig sajnos.. :(

Hali Gege!

Most már van 2 db a házi bontóban is. Ha továbbra is kell, megállapodunk és már operálom is ki. :-!

Dick

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1065 Dátum: 2007 Szeptember, 16, 20:34:28 »

Sziasztok!

Sajnos elvesztettem az anyósoldali tükörről a műanyag fedőt (fekete, fényezésmentes).
Ha van esetleg valakinek egy plusz ilyen, kérem írjon! ???
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1066 Dátum: 2007 Szeptember, 16, 21:54:15 »

Sziasztok!

Sajnos elvesztettem az anyósoldali tükörről a műanyag fedőt (fekete, fényezésmentes).
Ha van esetleg valakinek egy plusz ilyen, kérem írjon! ???

Pont így jártam én is 2 hete,sajnos komplett tükröt kellett venni a bontóban...
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1067 Dátum: 2007 Szeptember, 16, 22:44:23 »

Sziasztok!

Sajnos elvesztettem az anyósoldali tükörről a műanyag fedőt (fekete, fényezésmentes).
Ha van esetleg valakinek egy plusz ilyen, kérem írjon! ???
Lang auto -nél van ilyen alkatrész kb 2000 magyar forint
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Dick

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1068 Dátum: 2007 Szeptember, 17, 09:03:03 »

Köszönöm! :-!



 _pug
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1069 Dátum: 2007 Szeptember, 17, 10:48:23 »

Nick ha már gratuláltam Nándinak  a jó vételhez ,akkor gratula neked is ,hiszen a tiéd a bontásra itélt Pug. Ami engem érdekelne a vasbol az a diszléc az első sárvédőről Ha olyan mint az enyém a kitört hátsó oldalüveg fémkupaku csavarjai ,és esetleg az épen maradt másik hátso oldal üveg mert nekem pont abbol hiányzik a csavar ,és lehet ,hogy egyszerübb lenne átrakni a komplett üveget,vagy meg maradna tartaléknak.Első körben ezek érdekelnének személy szerint.A vas felnik azok milyenek 14 vagy 15 colosak esetleg az is szoba jöhetne ha mondasz rá egy jo árat ,vagí ird meg priviben ,számitok rád.  ;D
Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1070 Dátum: 2007 Szeptember, 17, 23:38:58 »

Hali Gege!

Most már van 2 db a házi bontóban is. Ha továbbra is kell, megállapodunk és már operálom is ki. :-!

Szia Nick!

Jóhogy!!!!!  ;D ;D ;D :D
Köszönöm szépen!!

(küldtem privit!)
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1071 Dátum: 2007 Szeptember, 24, 16:25:51 »

Tesák!!!

S1-esbe való középkonzolra való műanyagolapot keresek,a hol a fűtéskapcsoló, és a digitális óra is van?

Bobeek tesával próbáltam üzletelni, de sajna nem tudtam képet küldeni neki, hogy nekem hogy néz ki, és nem tudom, hogy jó lenne e nekem az ővé!!!

Ha valaki tud segíteni, azt megköszönném!!!
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1072 Dátum: 2007 Szeptember, 24, 17:33:30 »

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1073 Dátum: 2007 Szeptember, 24, 20:37:47 »

Keresek S3 KM óra csoport plexit!
Naplózva

kispiros

  • Négyes
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 86
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.986
  • Autó színe: peros, olyan lemanszos (PEKB/P3KB lemans/ vallelunga red)
  • Évjárat: 1993.06
  • Kor: 36
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1074 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 09:05:53 »

Tesák!!!

S1-esbe való középkonzolra való műanyagolapot keresek,a hol a fűtéskapcsoló, és a digitális óra is van?

Bobeek tesával próbáltam üzletelni, de sajna nem tudtam képet küldeni neki, hogy nekem hogy néz ki, és nem tudom, hogy jó lenne e nekem az ővé!!!

Ha valaki tud segíteni, azt megköszönném!!!
Ricardo, a középkonozlra való lapon amin a digiórának is hely van, az nem megy fel a fűtéskapcsolókig, csak a digi óra, és a 4 kerek gombnak való hely van rajta.
Az s1 és s2/3 az pedig teljesen más, mert s1-nek 4 kör alakú kapcsolója van, az s2/3 szivargyutó és 2 kapcsoló, illetve az s1 fekete az s2/3 szürke alapból.
Kép miatt meg néz szét a tagok kocsijai között lesz ott kép  ;)
Naplózva
XN, fapad rulez!
de a végén még autó lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

Kandur_Bandi

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1075 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 10:52:54 »

Sziasztok
Szükségem volna 306 93' ABS nélküli 1.4 benzin hátsó fékbe lévő racsnis utánállítóra.
Köszönettel: Zegnál Sándor
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1076 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 11:05:26 »

Ricardo, a középkonozlra való lapon amin a digiórának is hely van, az nem megy fel a fűtéskapcsolókig, csak a digi óra, és a 4 kerek gombnak való hely van rajta.
Az s1 és s2/3 az pedig teljesen más, mert s1-nek 4 kör alakú kapcsolója van, az s2/3 szivargyutó és 2 kapcsoló, illetve az s1 fekete az s2/3 szürke alapból.
Kép miatt meg néz szét a tagok kocsijai között lesz ott kép  ;)


már megdumáltuk, csak én nem vágtam, hogy hogy néz ki az S1-é.. amúgy nem minden S2/3 szürke, enyém pl fa-mintás..  ;) (de már nem sokáig..)
Naplózva

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1077 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 11:36:24 »

Kersnék S3 ködlámpicskut.nagyon.Még keresnék Budapesten jó! műanyagost.szintén nagyon.Minkét díszlécet S2-S3 lámpa alá, első emblémát, hátsó feliratokat ( S2-S3).Thx
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

Bobeek

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1078 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 11:46:36 »

Kersnék S3 ködlámpicskut.nagyon.Még keresnék Budapesten jó! műanyagost.szintén nagyon.Minkét díszlécet S2-S3 lámpa alá, első emblémát, hátsó feliratokat ( S2-S3).Thx

diszléc ~800 huf/db áron van a patacsinál..  :-!
Naplózva

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1079 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 12:28:36 »

diszléc ~800 huf/db áron van a patacsinál..  :-!

és az olyan ami fényezhető már???
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1080 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 12:33:21 »

Kersnék S3 ködlámpicskut.nagyon.Még keresnék Budapesten jó! műanyagost.szintén nagyon.Minkét díszlécet S2-S3 lámpa alá, első emblémát, hátsó feliratokat ( S2-S3).Thx

a klub oldalon van műanyagos! jól melóznak...
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1081 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 13:45:00 »

Ricardo, a középkonozlra való lapon amin a digiórának is hely van, az nem megy fel a fűtéskapcsolókig, csak a digi óra, és a 4 kerek gombnak való hely van rajta.
Az s1 és s2/3 az pedig teljesen más, mert s1-nek 4 kör alakú kapcsolója van, az s2/3 szivargyutó és 2 kapcsoló, illetve az s1 fekete az s2/3 szürke alapból.
Kép miatt meg néz szét a tagok kocsijai között lesz ott kép  ;)


Közben már rájöttem, de nekem jó lenne ha az egész meglenne, mert a mostanit nem akarom szétvágni!!!

Ja és mielőtt beraknám, pirosra akarom fújatni az egészet!!!
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1082 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 13:52:40 »

a klub oldalon van műanyagos! jól melóznak...

Na azt megnézem énis, hátha tud nekem is segíteni!!!
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1083 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 13:53:32 »

már megdumáltuk, csak én nem vágtam, hogy hogy néz ki az S1-é.. amúgy nem minden S2/3 szürke, enyém pl fa-mintás..  ;) (de már nem sokáig..)

Jaja, megdumáltuk, aztán már csak keresnem kell alkatrészt hozzá!!!
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1084 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 16:15:07 »

Keresek S3 KM óra csoport plexit!

itteni bontóban nem adnak el külön, ma kérdeztem..  :-\

acélfelni-csavargarnitura nincs valakinek fölösben?? illetve mennyi az új ára?
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1085 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 16:19:00 »

itteni bontóban nem adnak el külön, ma kérdeztem..  :-\

acélfelni-csavargarnitura nincs valakinek fölösben?? illetve mennyi az új ára?

Nické nem érdekel??Szerintem annyira olcsón adja ,hogy érdemes lenne megvenned.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1086 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 16:54:49 »

Nické nem érdekel??Szerintem annyira olcsón adja ,hogy érdemes lenne megvenned.

köcci gondolom nem adja oda 2eFt-ért... meg S3-t keresek S2 van nekem is!!!!!
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1087 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 17:05:27 »

köcci gondolom nem adja oda 2eFt-ért... meg S3-t keresek S2 van nekem is!!!!!


nem is neked írta ha visszaolvasod! :-)) ;D

Bobeek

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1088 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 17:46:23 »

Nické nem érdekel??Szerintem annyira olcsón adja ,hogy érdemes lenne megvenned.

hát nemnagyon, mert gumijaim vannak, plusz lemezfelni garniturát találtam 16ért..
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1089 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 19:16:06 »



nem is neked írta ha visszaolvasod! :-)) ;D

úpsz
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1090 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 19:46:28 »

itteni bontóban nem adnak el külön, ma kérdeztem..  :-\

acélfelni-csavargarnitura nincs valakinek fölösben?? illetve mennyi az új ára?
Bontottam el 2db 205-öst!Szerintem van. _pug
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Bobeek

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1091 Dátum: 2007 Szeptember, 25, 20:36:55 »

Bontottam el 2db 205-öst!Szerintem van. _pug

nahh, akkor megköszönném, ha utánanéznél, és persze mondanál egy árat is..  :-! _pug
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1092 Dátum: 2007 Szeptember, 26, 21:23:47 »

nahh, akkor megköszönném, ha utánanéznél, és persze mondanál egy árat is..  :-! _pug
Holnap megnézem.Most kerültem gép elé,kötelező orvosi vizsgálaton voltunk a kisfiammal Győrben.
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Bobeek

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1093 Dátum: 2007 Szeptember, 26, 21:56:21 »

Holnap megnézem.Most kerültem gép elé,kötelező orvosi vizsgálaton voltunk a kisfiammal Győrben.


rendben!  :-!
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1094 Dátum: 2007 Szeptember, 27, 16:31:27 »

Ilyen a műszerfalam!!!

Aközépső összes műanyagburkolatot, és a kormánynál lévő burkolatot keresem.

Ha vkinek van feleslegesbe vmelyik darab az szóljon.

Előre is kössz!!!

Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1095 Dátum: 2007 Szeptember, 27, 16:40:01 »

Ha csak egy két darab van, azt is megbeszélhetjük!!!

Minden megoldás érdekel!!!

Ja, és ha lehet, akkor lehetőleg ne legyen nagyon sérült!!!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1096 Dátum: 2007 Szeptember, 27, 16:41:14 »

Ilyen a műszerfalam!!!

Aközépső összes műanyagburkolatot, és a kormánynál lévő burkolatot keresem.

Ha vkinek van feleslegesbe vmelyik darab az szóljon.

Előre is kössz!!!




néha takarithatnál is...  ;D
Naplózva

m-tom

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1097 Dátum: 2007 Szeptember, 27, 16:47:10 »

Ilyen a műszerfalam!!!

Aközépső összes műanyagburkolatot, és a kormánynál lévő burkolatot keresem.

Ha vkinek van feleslegesbe vmelyik darab az szóljon.

Előre is kössz!!!
 

Vmelyik kormányburok mintha lenne.... Megnézem.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1098 Dátum: 2007 Szeptember, 27, 16:54:47 »

Vmelyik kormányburok mintha lenne.... Megnézem.
asszem felső van az alsó nálam van törött állapotban!
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #1099 Dátum: 2007 Szeptember, 27, 16:55:49 »


néha takarithatnál is...  ;D

Ez egy több mint 2éves kép!!!

Amúgy szoktam!!! :P
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 170   Fel
 


Az oldal 0.4 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.