Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 170   Le

Szerző Téma: Alkatrészt Keresek  (Megtekintve 1177341 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

McCoy

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #850 Dátum: 2007 Július, 05, 09:42:02 »

A váltót fényképezd le... aztán összehasonlítom az enyémmel.

Rendben, hétvégén lefényképezem, és elküldöm a képet mert most épp nyaralgatom, amint hazaérek megtámadom a fényképezővel.
Naplózva

m-tom

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #851 Dátum: 2007 Július, 05, 09:51:12 »

Pénteken megmondom neki akkor lesz nappalos müszakban tudsdz nekem valami ár félét mondani vagy majd egymásközt elintézitek?

Gratis! De mondom, használt, nem biztos, hogy ilyet szeretne... De ha kell neki, használja egészséggel!
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #852 Dátum: 2007 Július, 05, 17:30:06 »

Gratis! De mondom, használt, nem biztos, hogy ilyet szeretne... De ha kell neki, használja egészséggel!
Nekem esetleg nem tudsz szerezni a 3 ajtós XSI-hez a pillangó ablakra való alsó fém gombot, olyat amit belülröl egy csavarral kell rögziteni. Az enyém sajnos az eggyik hiányzik. Ha esetleg bele futnál egy ilyenbe azt meg köszöném.
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #853 Dátum: 2007 Július, 05, 21:50:10 »

Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #854 Dátum: 2007 Július, 05, 22:05:46 »

55e
Korrekt ár. Esetleg utánna tudnál nézni annak,hogy mennyibe kerülne 1 pár sport gázós gátló hátra az enyémhez? Persze valami jó fajta.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #855 Dátum: 2007 Július, 05, 22:18:25 »

Korrekt ár. Esetleg utánna tudnál nézni annak,hogy mennyibe kerülne 1 pár sport gázós gátló hátra az enyémhez? Persze valami jó fajta.

bilstein gátlót keres a neten és meg leled az árát!
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #856 Dátum: 2007 Július, 05, 22:25:19 »

bilstein gátlót keres a neten és meg leled az árát!
Igazából én H&R keresek nekem az már be vált. De köszi utánna nézek majd a Bilsteinnek is meg esetleg a Koninak,vagy az Amstrong se lenne rossz, csak picit huzos az ára.Csak azért kérdeztem a gátlot mert gondoltam ,hogy esetleg van valami tipp esetleg.
Naplózva

m-tom

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #857 Dátum: 2007 Július, 06, 08:56:38 »

Nekem esetleg nem tudsz szerezni a 3 ajtós XSI-hez a pillangó ablakra való alsó fém gombot, olyat amit belülröl egy csavarral kell rögziteni. Az enyém sajnos az eggyik hiányzik. Ha esetleg bele futnál egy ilyenbe azt meg köszöném.

Sajnos nem valószínű... Én nem autóbontó vagyok ám, halló! :D Illetve majdnem mégis... ;)
(Van egy 94'-es 5 ajtós 1,4-esünk Robbal közösen, amit szép lassan kicsontozunk.... Abban sajnos nincs ilyen :(
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #858 Dátum: 2007 Július, 06, 09:20:26 »

Gratis! De mondom, használt, nem biztos, hogy ilyet szeretne... De ha kell neki, használja egészséggel!
Akkor atalálkozón elintézzük és ha nem ilyenre gondolt akkor vissza juttatom. :-!
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #859 Dátum: 2007 Július, 06, 09:43:18 »

Korrekt ár. Esetleg utánna tudnál nézni annak,hogy mennyibe kerülne 1 pár sport gázós gátló hátra az enyémhez? Persze valami jó fajta.

Miért pont én nézzek utána? O0
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #860 Dátum: 2007 Július, 06, 12:10:34 »

Miért pont én nézzek utána? O0
Hiszen te adtál tippet a féknyergek ügyében is ,ebböl gondoltam ,hogy te talán jobban otthon vagy ebben a témában mint én.Egyébbként csak kérés volt nem parancs, ha esetleg annak érezted volna, ugy hogy azt javaslom tegyünk ugy mintha megse történt vlona. Oké?
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #861 Dátum: 2007 Július, 06, 13:17:14 »

Hiszen te adtál tippet a féknyergek ügyében is ,ebböl gondoltam ,hogy te talán jobban otthon vagy ebben a témában mint én.Egyébbként csak kérés volt nem parancs, ha esetleg annak érezted volna, ugy hogy azt javaslom tegyünk ugy mintha megse történt vlona. Oké?

:)) Mert féknyerget vettem is! :) Tényleg mizu fékügyben?
Naplózva

Tonyo83

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 60
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.434
  • Autó színe: Saxon kék
  • Évjárat: 1993
  • Lakóhely: BP
  • Motor: 1.8
  • Típus: 5 ajtós
  • Executive
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #862 Dátum: 2007 Július, 06, 14:25:02 »

Sajnos nem valószínű... Én nem autóbontó vagyok ám, halló! :D Illetve majdnem mégis... ;)
(Van egy 94'-es 5 ajtós 1,4-esünk Robbal közösen, amit szép lassan kicsontozunk.... Abban sajnos nincs ilyen :(

m-tom a '94-esnek megvan még a  hűtőmaszkja? Illetve ha igen azon már krómos-e az oroszlány?  _pug
Naplózva
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfaló

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #863 Dátum: 2007 Július, 06, 15:04:22 »

m-tom a '94-esnek megvan még a  hűtőmaszkja? Illetve ha igen azon már krómos-e az oroszlány?  _pug

nincs mert az eleje puffos...
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #864 Dátum: 2007 Július, 06, 15:07:03 »

:)) Mert féknyerget vettem is! :) Tényleg mizu fékügyben?
Sajnos még nem volt időm foglalkozni vele, de rajta vagyok az ügyön.
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #865 Dátum: 2007 Július, 06, 15:08:37 »

m-tom a '94-esnek megvan még a  hűtőmaszkja? Illetve ha igen azon már krómos-e az oroszlány?  _pug
Az enyémen krómos van.
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #866 Dátum: 2007 Július, 06, 16:24:02 »

Sajnos nem valószínű... Én nem autóbontó vagyok ám, halló! :D Illetve majdnem mégis... ;)
(Van egy 94'-es 5 ajtós 1,4-esünk Robbal közösen, amit szép lassan kicsontozunk.... Abban sajnos nincs ilyen :(
REndben , és azért köszi.
Naplózva

Villám

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #867 Dátum: 2007 Július, 07, 18:07:30 »

Sziasztok!

Bal oldali sárvédőt keresek. Hol, kitől és mennyiért? Köszi
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #868 Dátum: 2007 Július, 07, 21:56:12 »

Sziasztok!

Bal oldali sárvédőt keresek. Hol, kitől és mennyiért? Köszi


Gondolom a kerékdobi műanyagra gondolsz! Ritka eset, XSI-be és S16-ba biztos volt. (én is onnan szereztem!) :-))

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #869 Dátum: 2007 Július, 08, 15:54:37 »



Gondolom a kerékdobi műanyagra gondolsz! Ritka eset, XSI-be és S16-ba biztos volt. (én is onnan szereztem!) :-))
Szerintem meg a fém sárvédőre gondolt és nem a kerék járati ivben található müanyag betétre. _pug _pug _pug
Naplózva

cirmy

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #870 Dátum: 2007 Július, 11, 15:06:49 »

van valakinek az a műanyag ami az antettna rögzítő csavarját takaja el? talira....
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #871 Dátum: 2007 Július, 11, 15:19:41 »

van valakinek az a műanyag ami az antettna rögzítő csavarját takaja el? talira....
Megnézem, de lehet, hogy kidobtam, az eltört antennával együtt...
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #872 Dátum: 2007 Július, 11, 16:05:43 »

van valakinek az a műanyag ami az antettna rögzítő csavarját takaja el? talira....

Megnézem, de nem ígérek semmit...
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #873 Dátum: 2007 Július, 11, 17:38:22 »

van valakinek az a műanyag ami az antettna rögzítő csavarját takaja el? talira....


Hmarabb mondhattad volna voltam bontóba! :-\

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #874 Dátum: 2007 Július, 11, 19:20:56 »



Hmarabb mondhattad volna voltam bontóba! :-\
Én időben szoltam nekem mégse találtál diszlécet. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #875 Dátum: 2007 Július, 11, 19:22:36 »

Én időben szoltam nekem mégse találtál diszlécet. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
El ne felejtsd a matricámat:!!!!!! ;D :-)) :-))
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #876 Dátum: 2007 Július, 11, 19:29:02 »

El ne felejtsd a matricámat:!!!!!! ;D :-)) :-))


Odatettem már. Reggel végzek a melóval, aztán kezdek pakolászni.! ;D

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #877 Dátum: 2007 Július, 11, 19:37:44 »



Odatettem már. Reggel végzek a melóval, aztán kezdek pakolászni.! ;D
Ugy ugy azt jol teszed. ;D ;D ;D ;D
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #878 Dátum: 2007 Július, 12, 14:05:47 »

Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #879 Dátum: 2007 Július, 12, 15:09:23 »

Ki akart nagy felnit? :D

http://duen.hu/hirdetes.php?o=hir_resz&hirkod=8784c602a83430dee1ffe3b078d14998&s=2365&a
Én szeretnék nagy felnit , de nem 18 .-ast, hanem 17-est, félek ,hogy ez a felni ezzel a gumival nem férne el a hátulja alatt sőt biztosra veszem . Nem beszélve arrol ,hogy ennek a /40-es guminak semmi rugózása nincs amit a futómü sem tolerál igazán. Egy 307-es pugon sokkal több hely van a hátso futomün mint a miénken. A másik pedig az ,hogy szerintem ezu a felni kicsit durva is lenne a 306osnak, meg bután is állna a nagy méretü kerék miatt. Abban sem vagyok biztos ,hogy ilyen méretü kereket fel lehet-e egyáltalán tenni a 306-ra . Ráadásul ide már illik egy picit tőbb paci mint ami a miénkben van. Vagy te nem igy goindolod? Egy viszont biztos nagyon... szépek ezek a kerekek, és ha valahogy fel lehetne tuszkolni a kocsimra hidd el meg tenném ,mert az ára nem sok ahhoz képest ,hogy 18-as kerékről van szó. ;D ;D ;D :) :)
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #880 Dátum: 2007 Július, 12, 15:45:04 »

Én szeretnék nagy felnit , de nem 18 .-ast, hanem 17-est, félek ,hogy ez a felni ezzel a gumival nem férne el a hátulja alatt sőt biztosra veszem . Nem beszélve arrol ,hogy ennek a /40-es guminak semmi rugózása nincs amit a futómü sem tolerál igazán. Egy 307-es pugon sokkal több hely van a hátso futomün mint a miénken. A másik pedig az ,hogy szerintem ezu a felni kicsit durva is lenne a 306osnak, meg bután is állna a nagy méretü kerék miatt. Abban sem vagyok biztos ,hogy ilyen méretü kereket fel lehet-e egyáltalán tenni a 306-ra . Ráadásul ide már illik egy picit tőbb paci mint ami a miénkben van. Vagy te nem igy goindolod? Egy viszont biztos nagyon... szépek ezek a kerekek, és ha valahogy fel lehetne tuszkolni a kocsimra hidd el meg tenném ,mert az ára nem sok ahhoz képest ,hogy 18-as kerékről van szó. ;D ;D ;D :) :)

sztem már egy 17"-al is ugy nézne ki, mint egy terepjáró..
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #881 Dátum: 2007 Július, 12, 16:44:38 »

sztem már egy 17"-al is ugy nézne ki, mint egy terepjáró..

Egyrészt,másrészt komfortérzet is elmúlik tőle,és a futómű sem tolerálja. Magyarul használhatatlan,de szép  :D
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #882 Dátum: 2007 Július, 12, 16:45:56 »

Én szeretnék nagy felnit , de nem 18 .-ast, hanem 17-est, félek ,hogy ez a felni ezzel a gumival nem férne el a hátulja alatt sőt biztosra veszem . Nem beszélve arrol ,hogy ennek a /40-es guminak semmi rugózása nincs amit a futómü sem tolerál igazán. Egy 307-es pugon sokkal több hely van a hátso futomün mint a miénken. A másik pedig az ,hogy szerintem ezu a felni kicsit durva is lenne a 306osnak, meg bután is állna a nagy méretü kerék miatt. Abban sem vagyok biztos ,hogy ilyen méretü kereket fel lehet-e egyáltalán tenni a 306-ra . Ráadásul ide már illik egy picit tőbb paci mint ami a miénkben van. Vagy te nem igy goindolod? Egy viszont biztos nagyon... szépek ezek a kerekek, és ha valahogy fel lehetne tuszkolni a kocsimra hidd el meg tenném ,mert az ára nem sok ahhoz képest ,hogy 18-as kerékről van szó. ;D ;D ;D :) :)

a 18" pont fel megy még de ki kell a sárvédőt széllesiteni...

De nem paci kell hozzá, hanem jó nagy fék, hogy ne legyen buta kinézetű!!!!
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #883 Dátum: 2007 Július, 12, 16:54:14 »

a 18" pont fel megy még de ki kell a sárvédőt széllesiteni...

De nem paci kell hozzá, hanem jó nagy fék, hogy ne legyen buta kinézetű!!!!
Pedig hidd el ,hogy ekkora gurigákhoz már nem árt a lóerő sem ,hiszen egy ilyen sulyu kocsit bizony elég rendesen vissza fog ez a méret ,nem beszélve a tapadási tényezökről. :-! :-!Ha meg kivágod a sárvédöt ,akkor meg már ugy néz ki mint egy dtm-es kocsi.
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #884 Dátum: 2007 Július, 12, 16:59:29 »

sztem már egy 17"-al is ugy nézne ki, mint egy terepjáró..
Szerintem meg ha izléses a felni akkor szépen mutat 17-ben egyáltalán nem terepjárós , persze nézőpont kérdése. Nézd meg a Gebike kocsiját a tagok között ,szerintem nagyon jól néz ki és nem terepjáros. :D :D :D :D
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #885 Dátum: 2007 Július, 12, 17:10:38 »

Pedig hidd el ,hogy ekkora gurigákhoz már nem árt a lóerő sem ,hiszen egy ilyen sulyu kocsit bizony elég rendesen vissza fog ez a méret ,nem beszélve a tapadási tényezökről. :-! :-!Ha meg kivágod a sárvédöt ,akkor meg már ugy néz ki mint egy dtm-es kocsi.

Ha nem raksz rá 325-ös gumit akkor nem fogja vissz! Mondjuk akkor bringámak néz ki! :) Nézd végig a netet és láthatod, hogy a sok okostojás az 1,4 meg 1,6 golfokra nyomja a 18-as felgát, mókásan néz ki! :D És akkor az aluszárnyról ne is beszéljünk ami kéken világít! :D
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #886 Dátum: 2007 Július, 12, 17:32:16 »

Ha nem raksz rá 325-ös gumit akkor nem fogja vissz! Mondjuk akkor bringámak néz ki! :) Nézd végig a netet és láthatod, hogy a sok okostojás az 1,4 meg 1,6 golfokra nyomja a 18-as felgát, mókásan néz ki! :D És akkor az aluszárnyról ne is beszéljünk ami kéken világít! :D
Én nem gondolkodom 325-ös gumiban elég lenne aza 18.-ason lévö 225-ös is,és itt nem is erről van szó. Az meg hogy a sok hülye gyerek (tisztelet a kivételnek 9 feldobja a nagy kerekeket biztos ,hogy mutatos ,de egy 1.4-1.6-os kis kocsit elég rendessen vissza is fog az uton , ezt tapasztalatból tudom ,és nem ugy találtam ki. A 325 ix-es Bmwm 17 Borbet kerekeit annak idején  heccből feltettem a feleségem 318i Bmw-jére és ugy vissza fogta a 115 Lóerős kis kocsit , hogy 110km/h nál bedobtam üresbe pillanatok alatt meg állt az autó a ngy tapadás miatt ,ráadásul huzatásnál is lehetett érezni .hogy elég rendesen vissza fogja a kocsit.Akkor képzeld el ezeket a disz kocsikat mennyire fogja vissza .Persze ha az ember csak séta kocsikázik akkor semmi gond, csak amikor meg kell indulni vele akkor van a gond ,mert nincs meg hozzá a megfelelő cufla . Ennyit az 1.4-1.6 tuning járgányokrol. Remélem ezzel nem sértettem meg senkit. :D :D :D
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #887 Dátum: 2007 Július, 12, 18:07:06 »

Én nem gondolkodom 325-ös gumiban elég lenne aza 18.-ason lévö 225-ös is,és itt nem is erről van szó. Az meg hogy a sok hülye gyerek (tisztelet a kivételnek 9 feldobja a nagy kerekeket biztos ,hogy mutatos ,de egy 1.4-1.6-os kis kocsit elég rendessen vissza is fog az uton , ezt tapasztalatból tudom ,és nem ugy találtam ki. A 325 ix-es Bmwm 17 Borbet kerekeit annak idején  heccből feltettem a feleségem 318i Bmw-jére és ugy vissza fogta a 115 Lóerős kis kocsit , hogy 110km/h nál bedobtam üresbe pillanatok alatt meg állt az autó a ngy tapadás miatt ,ráadásul huzatásnál is lehetett érezni .hogy elég rendesen vissza fogja a kocsit.Akkor képzeld el ezeket a disz kocsikat mennyire fogja vissza .Persze ha az ember csak séta kocsikázik akkor semmi gond, csak amikor meg kell indulni vele akkor van a gond ,mert nincs meg hozzá a megfelelő cufla . Ennyit az 1.4-1.6 tuning járgányokrol. Remélem ezzel nem sértettem meg senkit. :D :D :D

Ez szín tiszta igazság! :) Mentem egy kört nagyihoz és nem megtalált egy szrítracsingos-sportdobos-aszfaltnyalóslökhárítós-mutyukis! Durva hangja volt, meg is ilyedtem! :D:D Csak tudnám ezek kivel racsingolnak! :DD
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #888 Dátum: 2007 Július, 12, 18:13:30 »

Ha már 18, akkor ez a Mak reflex (TSW).
 




De az igazi az ilyen! :P
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #889 Dátum: 2007 Július, 12, 18:53:26 »

Ez szín tiszta igazság! :) Mentem egy kört nagyihoz és nem megtalált egy szrítracsingos-sportdobos-aszfaltnyalóslökhárítós-mutyukis! Durva hangja volt, meg is ilyedtem! :D:D Csak tudnám ezek kivel racsingolnak! :DD
Ezek azok a gyerekek akik azt nézik ,hogy mikor kit lehetne bekostolni ami nem is gond mert igy legalább egy két legyorsulás utá fel adják a kostolgatást. Az meg ,hogy nagy  hangja van az annak köszönhetö ,hogy nincs rajta középdob, nincs rajta katalizátor , viszont van rajta egy sport hátsodob, vagy egy kiherélt hátsodob az nagyjából enni. Persze van azért egy kettő aki valoban költ annak érdekében ,hogy legyen benne ilyen olyan tuning , de azokat általában messzeről meglehet külőnböztetni a sok sufni tuningtól. ;D ;D ;D ;D
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #890 Dátum: 2007 Július, 12, 18:55:22 »

Ha már 18, akkor ez a Mak reflex (TSW).
 




De az igazi az ilyen! :P
Ez valoban egy győnyörü darab ,viszont van is rajta Bremboó fékrendszer ami nem 2 forint.
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #891 Dátum: 2007 Július, 12, 20:39:18 »

Ezek azok a gyerekek akik azt nézik ,hogy mikor kit lehetne bekostolni ami nem is gond mert igy legalább egy két legyorsulás utá fel adják a kostolgatást. Az meg ,hogy nagy  hangja van az annak köszönhetö ,hogy nincs rajta középdob, nincs rajta katalizátor , viszont van rajta egy sport hátsodob, vagy egy kiherélt hátsodob az nagyjából enni. Persze van azért egy kettő aki valoban költ annak érdekében ,hogy legyen benne ilyen olyan tuning , de azokat általában messzeről meglehet külőnböztetni a sok sufni tuningtól. ;D ;D ;D ;D


És nincs benne kraft sem! :D Egyszer egy 1,5-ös hondával én kezdtem ki, aztán a következő lámpánál szisszent én meg elolvastam az oldalán lévő feliratot: TurboXS... :P aztán drakuláltam neki! :P
Naplózva

Tonyo83

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 60
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.434
  • Autó színe: Saxon kék
  • Évjárat: 1993
  • Lakóhely: BP
  • Motor: 1.8
  • Típus: 5 ajtós
  • Executive
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #892 Dátum: 2007 Július, 12, 20:47:03 »

És nincs benne kraft sem! :D Egyszer egy 1,5-ös hondával én kezdtem ki, aztán a következő lámpánál szisszent én meg elolvastam az oldalán lévő feliratot: TurboXS... :P aztán drakuláltam neki! :P

Akkor volt meglepi  :-)) :-)) A turbós honda az egy bestia  :-!
Naplózva
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfaló

kispiros

  • Négyes
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 86
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.986
  • Autó színe: peros, olyan lemanszos (PEKB/P3KB lemans/ vallelunga red)
  • Évjárat: 1993.06
  • Kor: 36
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #893 Dátum: 2007 Július, 13, 08:39:23 »

Ha már 18, akkor ez a Mak reflex (TSW).[img]


Na ezt a felnit ezzel a gumivel sem a bp-i, magyarországi utakra találták ki  :-))
Törzsvendég lennél a felnisnél, gumisnál  :-))
Naplózva
XN, fapad rulez!
de a végén még autó lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

robi

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #894 Dátum: 2007 Július, 17, 14:35:54 »

sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni?

megtörték a kocsimat balról. saját erőből kell helyre hoznom a történetet./még folyik a rendőrséggel a huza -vona/.pénz viszont nincs rá sok.
kellene nekem egy bal első sárvédő,lámpa egy korrekt kasztnis,-aki nem dolgozik drágán./elment egy kicsit  a nyulvány/ ill.fényező ha nem találok színhelyes elemet.
a motorháztető,lökhárítót még nem tudom,h. kell-e cserélnem.

'94. 306 2.0 xsi 5.ajtós.Bordómetál.

volt itt régebben fent egy illető aki xsi-hez adott alkatrészeket.most nem találom.tudja vki az elérhetőségét?

illetve kellene nekem első-hátsó lengéscsillapító.

megköszönném ha tudnátok segíteni. az is jó ha vki tud nekem külföldi bontó címeket vagy boltokat.

legyen kellemes napotok!
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #895 Dátum: 2007 Július, 17, 14:39:57 »

sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni?

megtörték a kocsimat balról. saját erőből kell helyre hoznom a történetet./még folyik a rendőrséggel a huza -vona/.pénz viszont nincs rá sok.
kellene nekem egy bal első sárvédő,lámpa egy korrekt kasztnis,-aki nem dolgozik drágán./elment egy kicsit  a nyulvány/ ill.fényező ha nem találok színhelyes elemet.
a motorháztető,lökhárítót még nem tudom,h. kell-e cserélnem.

'94. 306 2.0 xsi 5.ajtós.Bordómetál.

volt itt régebben fent egy illető aki xsi-hez adott alkatrészeket.most nem találom.tudja vki az elérhetőségét?

illetve kellene nekem első-hátsó lengéscsillapító.

megköszönném ha tudnátok segíteni. az is jó ha vki tud nekem külföldi bontó címeket vagy boltokat.

legyen kellemes napotok!

Szia! Sík u.a a kocsi és az eset is még az évjárat is, igaz nekem nem kellett oldalelemet, de én már az új elejét raktam rá! :) mondjuk olcsó az nem volt :S
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #896 Dátum: 2007 Július, 17, 14:42:39 »



Szia! Sík u.a a kocsi és az eset is még az évjárat is, igaz nekem nem kellett oldalelemet, de én már az új elejét raktam rá! :) mondjuk olcsó az nem volt  8) Nekem műanyag dobbetét + oldalbetét van előre esetleg....

Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #897 Dátum: 2007 Július, 17, 15:35:00 »


Szia! Sík u.a a kocsi és az eset is még az évjárat is, igaz nekem nem kellett oldalelemet, de én már az új elejét raktam rá! :) mondjuk olcsó az nem volt :S

Az első hátsó lengés csillapitot szerintem ujjonnan vegyél mert a használt nem sokat ér az uj viszont biztos jó lesz egy darabig , ráadásul garancia is van rá. Ha rám hallgatsz akkor hátra mindenképpen valami sport gátlót vegyél , mert ha be ültök 4-5 fövel bizony bele bele fog érni a sárvédőbe is akár vagy a belső müanyag boritásba, ez függ attol is mennyire terpeszt a hátulja. Nem muszály a legkeményebbet venned ,mert azzal már nagyon pattogna az uton ,de lehet kapni már jókőzép kategoriás gátlókat elég baráti áron.Én ennyivel tudtam hozzá szolni a felvetésedhez. A többi dologban  pl kasznis ,alkatrész, stb biztos, hogy a többiek is tudnak segitséget nyujtani egy-két ötlettel, tippel. Remélem minnél előbb össze áll az autód,és üdvözölhetünk a körünkben esetleg majd személyesen is. :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-!
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #898 Dátum: 2007 Július, 17, 15:36:41 »

Az első hátsó lengés csillapitot szerintem ujjonnan vegyél mert a használt nem sokat ér az uj viszont biztos jó lesz egy darabig , ráadásul garancia is van rá. Ha rám hallgatsz akkor hátra mindenképpen valami sport gátlót vegyél , mert ha be ültök 4-5 fövel bizony bele bele fog érni a sárvédőbe is akár vagy a belső müanyag boritásba, ez függ attol is mennyire terpeszt a hátulja. Nem muszály a legkeményebbet venned ,mert azzal már nagyon pattogna az uton ,de lehet kapni már jókőzép kategoriás gátlókat elég baráti áron.Én ennyivel tudtam hozzá szolni a felvetésedhez. A többi dologban  pl kasznis ,alkatrész, stb biztos, hogy a többiek is tudnak segitséget nyujtani egy-két ötlettel, tippel. Remélem minnél előbb össze áll az autód,és üdvözölhetünk a körünkben esetleg majd személyesen is. :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-!

Esetleg egy garanciális felújítás, ha nem akar újat, bár ez nemtom mennyire jó...
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #899 Dátum: 2007 Július, 17, 15:44:17 »

Esetleg egy garanciális felújítás, ha nem akar újat, bár ez nemtom mennyire jó...
Ugy tudom ,hogy a gátlók garanciális felujitása olyan 12-15 körül van ,persze ez függ a keménységétől is , az uj gátlók meg 14-től felfelé tipus és keménxségtől függően( a hátsó gátlókra vonatkozik). Ugy hogy szerintem egyszerübb ha ujjakat tesz bele, persze én nem ismerem az anyagi hátterét meg hogy mit bir el a buxtárcája. ;D ;D ;D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 170   Fel
 


Az oldal 0.448 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.