Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 170   Le

Szerző Téma: Alkatrészt Keresek  (Megtekintve 1177497 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tonyo83

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 60
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.434
  • Autó színe: Saxon kék
  • Évjárat: 1993
  • Lakóhely: BP
  • Motor: 1.8
  • Típus: 5 ajtós
  • Executive
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #800 Dátum: 2007 Június, 25, 17:16:03 »

Hacsak nem az autón tombolta ki magát idegességében  :-! :-)) :-))
Naplózva
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfaló

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #801 Dátum: 2007 Június, 29, 13:36:20 »

Kicsit off a téma de mégiscsak keresésről van szó, tud e valaki olyan webhelyről ahonnan megszerezhető lenne a 406 coupe modelltörténeti leírása ( felszereltségek,motorok,verziók,modelrissítések stb...) hasonlóan mint ahogy a klubboldalon a 306-ról van leírás mert az istennek sem találok sehol sajnos.Köszi előre is ha valaki talál....
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #802 Dátum: 2007 Június, 30, 12:17:51 »

Helló Jesi.  KÖszi a fel világositást az alkatrészekkel kapcsolatban. Egy kérdés, a 405ös mi16 mirage-ban is 2000cm-is 16v motor van, az  is 150lovas, vagy nem? Bár az nem turbós. A leirásod alapján az árak tekintetében bizony elgondolkodtató, hogy bele vágjak-e  a turbósitásba,vagy inkább elégedjek meg ezzel a technikával. Igazából én csak egy kicsit szeretném gyorsabbá tenni ,és a fék rendszerét biztonságosabbá tenni mert ez igy nem koser.Amikor ezt vettem nézegettem 605 ösöket is ,de szinte az összes le volt pukkanva ilyen olyan szempontból. Jó állapotu kocsiért meg meg kérik az árát.  Amikor leirtam ,hogy a motorban csak 2 liter olaj volt meg hogy nem igazán látott szervizt  azzal kapcsolatban talán az a szerencsém ,hogy elöző gazdája egy kis csaj volt aki szinte alig ment vele ,és nem nagyon ismeri a szervizzel kapcsolatos teendőkett.  Elötte viszont hónapokig állt kereskedésben sőt én is onnoan hozzatam ki a kis hölgyel ugyanis elvált és mindentől szabadulni akart ami a férjéhez kötötte. Ebböl adodoan ö biztos ,hogy nem gyilkolta .A többit majd később. Helló   Gábor. :-!

Hi! Dobd fel rá a 307-es 283mm-es nyergeit és egy jó tárcsát, utána nem nagyon lesz gond a megállással! :) lecsavar-felcsavar ennyi az egész, ja és 15" téli kerék ;)
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #803 Dátum: 2007 Június, 30, 12:19:18 »

Hi! Dobd fel rá a 307-es 283mm-es nyergeit és egy jó tárcsát, utána nem nagyon lesz gond a megállással! :) lecsavar-felcsavar ennyi az egész, ja és 15" téli kerék ;)

Ugye nem sűrűn olvasgatod a klubos mailjeidet ;D
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #804 Dátum: 2007 Június, 30, 12:36:12 »

Hi! Dobd fel rá a 307-es 283mm-es nyergeit és egy jó tárcsát, utána nem nagyon lesz gond a megállással! :) lecsavar-felcsavar ennyi az egész, ja és 15" téli kerék ;)
Szeva Bálint xsi mi még nem találkoztunk még  a forumon, esetleg megtudod mondani azt is ,hogy anyagilag mit jelent a tárcsa csere?A tiéd milyen formában van motorilag?
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #805 Dátum: 2007 Június, 30, 13:11:05 »

Szeva Bálint xsi mi még nem találkoztunk még  a forumon, esetleg megtudod mondani azt is ,hogy anyagilag mit jelent a tárcsa csere?A tiéd milyen formában van motorilag?


Mint ahogy írtad is XSI 2.0!

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #806 Dátum: 2007 Június, 30, 13:25:14 »



Mint ahogy írtad is XSI 2.0!
A milyen formában van motorilag azt ugy értettem ,hogy állapotilag milyen formában van ,és nem hengerür tartalmilag,
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #807 Dátum: 2007 Június, 30, 13:26:47 »

A milyen formában van motorilag azt ugy értettem ,hogy állapotilag milyen formában van ,és nem hengerür tartalmilag,


 ;D ez jó "formában"

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #808 Dátum: 2007 Június, 30, 13:38:39 »



 ;D ez jó "formában"
Elég szük szavu vagy . Ki fejtenéd kicsit bövebben is ,persze csak ha nem tartasz tolakodonak?
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #809 Dátum: 2007 Június, 30, 15:23:27 »

Ezt a kérdést nekem szántad? Te Nándi a Bálint xsi és a Nick 88 egy és ugyanaz a személy? Meg jött már az embered a felnikre, ha jól tudom ma jön nem?

Az a kérdést Bálintnak szántam.Bálint és Nick két különböző személy ;) A felnis srác még úton van,remélem hamarosan ide ér.
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #810 Dátum: 2007 Június, 30, 15:33:52 »

Az a kérdést Bálintnak szántam.Bálint és Nick két különböző személy ;) A felnis srác még úton van,remélem hamarosan ide ér.
Sok sikert a bolthoz. Igen most néztem meg a tagok közt ,hogy a két hozzá szoló nem ugyanaz, csak azért kérdeztem, mert volt egy hozzá szolása a fevetésemhez Bálint xsi-nek, viszont a válaszokat  Nick barátunktól kaptam, és furcsa volt számomra a jól tájékozotsága a Bálint xsi motor állapotához fel tett kérdésemhez.Ugyanis ő válaszolt vissza Bálint helyett.
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #811 Dátum: 2007 Június, 30, 16:42:35 »

Szeva Bálint xsi mi még nem találkoztunk még  a forumon, esetleg megtudod mondani azt is ,hogy anyagilag mit jelent a tárcsa csere?A tiéd milyen formában van motorilag?

a tárcsákban nincs egetverően nagy különbség, inkább a féknyereg ami a húzos, ezt bontóból érdemes beszerezni..  :-!
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #812 Dátum: 2007 Június, 30, 16:53:23 »

a tárcsákban nincs egetverően nagy különbség, inkább a féknyereg ami a húzos, ezt bontóból érdemes beszerezni..  :-!
Hozzá vetőleg tudsz estleg árat mondani a nyeregre?
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #813 Dátum: 2007 Július, 01, 18:14:07 »

Ugye nem sűrűn olvasgatod a klubos mailjeidet ;D

Igazából már rég nem, mert behalt...... donvalentino@freemail.hu az élő! ;)
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #814 Dátum: 2007 Július, 01, 18:15:26 »

A milyen formában van motorilag azt ugy értettem ,hogy állapotilag milyen formában van ,és nem hengerür tartalmilag,

Jó formában van. Miért? A nyereg 27e/db + betét + tárcsa, de szerintem megéri! :P
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #815 Dátum: 2007 Július, 01, 18:17:24 »

Jó formában van. Miért? A nyereg 27e/db + betét + tárcsa, de szerintem megéri! :P

Bontóban meg biztos nincs, ha van akkor akkora k*****ök, hogy pár ezerrel adják az új alatt! :(
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #816 Dátum: 2007 Július, 01, 18:57:03 »

Igazából már rég nem, mert behalt...... donvalentino@freemail.hu az élő! ;)

Már mind1,megoldottam.A hátsó ablaktörlő eltüntetésével kapcsolatban szerettem volna kérdezni.
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #817 Dátum: 2007 Július, 01, 19:03:34 »

Bontóban meg biztos nincs, ha van akkor akkora k*****ök, hogy pár ezerrel adják az új alatt! :(
Hello Bálint . Azért kérdeztem az állapotát mert nekem is ez a tipus van ,és gondoltam,ha van ezzel kapcsolatos tapasztalatod, hátha megosztod velem a jó tapasztalatot meg a rosszat is már ha van ilyen.
Naplózva

McCoy

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #818 Dátum: 2007 Július, 01, 23:16:36 »

Sziasztok

A hétvégén sikeresen elszállt az 1.4 benzines Peugeot 306 xr-em (10 éves) sebességváltója, hozzáértőbbek szemrevételezése után az derült ki, hogy vagy a sebességváltó vagy a differenciál mű ment tönkre, a lényeg, hogy mint 2 a váltóban van és azt kell cserélni! Azt szeretném kérdezni, hogy milyen árban és hol tudok venni az autómhoz egy váltót, lehet bontott is de működjön rendesen! Aki tud valami hasznos infót nyujtani az légyszives küldjön 1 emailt az email címemre!

Köszi
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #819 Dátum: 2007 Július, 02, 16:36:56 »

Hello Bálint . Azért kérdeztem az állapotát mert nekem is ez a tipus van ,és gondoltam,ha van ezzel kapcsolatos tapasztalatod, hátha megosztod velem a jó tapasztalatot meg a rosszat is már ha van ilyen.

Igazából egy rossz szavan sincs a motorra! Semmi nem volt még vele és remélem nem is lesz! :) A váltó 13 éves korához olyan precíz, mint atom! Vezműszíj és görgőcsere + olaj és ennek a mocinak szerintem örök az élete! ;)
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #820 Dátum: 2007 Július, 02, 17:27:43 »

Igazából egy rossz szavan sincs a motorra! Semmi nem volt még vele és remélem nem is lesz! :) A váltó 13 éves korához olyan precíz, mint atom! Vezműszíj és görgőcsere + olaj és ennek a mocinak szerintem örök az élete! ;)
Ennek örülök mert komoly gondom igazából nekem sincs az enyémmel ,csak egyedül az első fékkel nem vagyok ki békülve nem az igazi. A talin gondolom majd lesz lehetöségünk diskurálni az autóinkal kapcsolatban. Majd meg kukkantom a te fékrendszered hátha okosabb leszek ezzel kapcsolatban.
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #821 Dátum: 2007 Július, 02, 18:19:59 »

Tud nekem valaki tippet adni az ügyben ,hogy hol tudok szerezni a hátsó pillangó ablakomhoz az also fémes csavart ami benne van az üvegbe épitve, és kellene egy müanyag diszléc a vezető felőli oldalon lévő elsö sárvédőre, ugyanis az sajnos hiányzik róla S1-re való kellene, előre is köszi a tippeket.
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #822 Dátum: 2007 Július, 02, 20:09:26 »

Tud nekem valaki tippet adni az ügyben ,hogy hol tudok szerezni a hátsó pillangó ablakomhoz az also fémes csavart ami benne van az üvegbe épitve, és kellene egy müanyag diszléc a vezető felőli oldalon lévő elsö sárvédőre, ugyanis az sajnos hiányzik róla S1-re való kellene, előre is köszi a tippeket.


Díszcsíkot lehet hogy tudok neked szerezni a többi sajna nem megy mert a donor 5 ajtós.
 ;D

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #823 Dátum: 2007 Július, 02, 20:16:36 »



Díszcsíkot lehet hogy tudok neked szerezni a többi sajna nem megy mert a donor 5 ajtós.
 ;D
Nick barátom ha estleg tudnál szerezni leköteleznél ugyanis tisztában vagyok vele, hogy elég nehéz igy apránként össze vadászni az ilyen cuccokat.
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #824 Dátum: 2007 Július, 02, 20:18:36 »

Nick barátom ha estleg tudnál szerezni leköteleznél ugyanis tisztában vagyok vele, hogy elég nehéz igy apránként össze vadászni az ilyen cuccokat.


Ha lesz akkor pár száz magyar Ft max. hétfőn tudok választ adni és akkor a talira viszem is. :-!

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #825 Dátum: 2007 Július, 02, 22:14:32 »

Tudna nekem valaki egy sebváltó markolatot vagy mit.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Bobeek

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #826 Dátum: 2007 Július, 02, 22:22:40 »

Tudna nekem valaki egy sebváltó markolatot vagy mit.

váltógombra gondolsz??
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #827 Dátum: 2007 Július, 02, 22:27:51 »

váltógombra gondolsz??
Igen igen de most szólok nem nekem kellene ha nem egy kollegámnak. Folyamatosan fűzöm legyen már végre tag.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

m-tom

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #828 Dátum: 2007 Július, 03, 11:42:08 »

Igen igen de most szólok nem nekem kellene ha nem egy kollegámnak. Folyamatosan fűzöm legyen már végre tag.

Mondd meg neki, ha belép, kap egyet (persze csak használtat.... :D )

Én egyébként PUG kereskedésben vettem egy bőr váltógombot, bemart sémával (a gyáriról lekopott a kapcs. séma). Nem volt olcsó...
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #829 Dátum: 2007 Július, 03, 11:55:52 »

Mondd meg neki, ha belép, kap egyet (persze csak használtat.... :D )

Én egyébként PUG kereskedésben vettem egy bőr váltógombot, bemart sémával (a gyáriról lekopott a kapcs. séma). Nem volt olcsó...

itteni bontoban is van egy pár gyári bőr, naggyon dizájnos váltógomb, uj vagy alighasznált.. eddig még nem mertem megkérdezni mennyibe kerül..  :-X
Naplózva

m-tom

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #830 Dátum: 2007 Július, 03, 12:06:24 »

itteni bontoban is van egy pár gyári bőr, naggyon dizájnos váltógomb, uj vagy alighasznált.. eddig még nem mertem megkérdezni mennyibe kerül..  :-X

10e-nél biztos olcsóbb... :o Mondjuk az enyém új volt... 8)
Naplózva

McCoy

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #831 Dátum: 2007 Július, 03, 15:46:38 »

Sziasztok

A hétvégén sikeresen elszállt az 1.4 benzines Peugeot 306 xr-em (10 éves) sebességváltója, hozzáértőbbek szemrevételezése után az derült ki, hogy vagy a sebességváltó vagy a differenciál mű ment tönkre, a lényeg, hogy mint 2 a váltóban van és azt kell cserélni! Azt szeretném kérdezni, hogy milyen árban és hol tudok venni az autómhoz egy váltót, lehet bontott is de működjön rendesen! Aki tud valami hasznos infót nyujtani az légyszives küldjön 1 emailt az email címemre!

Köszi


Körülnéztem a Dunaújvárosi bontókban (lakhelyem) nem igazán bíztató a dolog mert nem volt, vagy ha volt az 1.9 diesel-es változaté, kezdek elkeseredni, hogy nem fogok találni váltót a kocsimhoz, mert eddig nagyon úgy tűnik! Aki tud eladó peugeot 306 sebváltót az írjon, ha minden igaz első szériás a kocsim!
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #832 Dátum: 2007 Július, 03, 17:02:34 »


Körülnéztem a Dunaújvárosi bontókban (lakhelyem) nem igazán bíztató a dolog mert nem volt, vagy ha volt az 1.9 diesel-es változaté, kezdek elkeseredni, hogy nem fogok találni váltót a kocsimhoz, mert eddig nagyon úgy tűnik! Aki tud eladó peugeot 306 sebváltót az írjon, ha minden igaz első szériás a kocsim!
Ezt nem nézted? http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1202860&command=ugras&screenwidth=1024 Nincs messze, ha esetleg van nekük olcsón. De ha dunaújvárosi vagy(én mezőfalvi), akkor földváron meg tudod kérdezni, ahol talán tudnak neked szerezni. Elég sok mindent be tudnak szerezni bontókbol, ha kell. Ha kell megadom a címüket, vagy a számukat.
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #833 Dátum: 2007 Július, 03, 17:58:59 »



Ha lesz akkor pár száz magyar Ft max. hétfőn tudok választ adni és akkor a talira viszem is. :-!
Rendben.
Naplózva

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.575
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #834 Dátum: 2007 Július, 03, 22:08:13 »


Körülnéztem a Dunaújvárosi bontókban (lakhelyem) nem igazán bíztató a dolog mert nem volt, vagy ha volt az 1.9 diesel-es változaté, kezdek elkeseredni, hogy nem fogok találni váltót a kocsimhoz, mert eddig nagyon úgy tűnik! Aki tud eladó peugeot 306 sebváltót az írjon, ha minden igaz első szériás a kocsim!

Ma kérdeztem a kedvenc bontómban, és van neki 1.4-es váltója, de nem tudta megmondani, hogy melyik fajta rudazatos...  25.000 Ft-ért adja, de számodra sajna messze van: Vas megyében.
Naplózva

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.575
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #835 Dátum: 2007 Július, 03, 22:47:32 »

Tudnátok körülbelüli árat mondani 1.4-hez gyári kuplungszettre?
Ma ajánlottak komplett készletet 25.000 Ft-ért, nem tudom, hogy jó ár-e? (Valeo)
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #836 Dátum: 2007 Július, 03, 23:21:40 »

Tudnátok körülbelüli árat mondani 1.4-hez gyári kuplungszettre?
Ma ajánlottak komplett készletet 25.000 Ft-ért, nem tudom, hogy jó ár-e? (Valeo)

sztem elég korrekt ár, bár nézz utána a unix-bárdi-láng-fridcar webshopokban..
unixnál csak a valeo tárcsa ~20,szerkezet ~14-16, kinyomocsapágy ~6, készletben 34 és 37ezer.
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #837 Dátum: 2007 Július, 04, 06:16:30 »


Körülnéztem a Dunaújvárosi bontókban (lakhelyem) nem igazán bíztató a dolog mert nem volt, vagy ha volt az 1.9 diesel-es változaté, kezdek elkeseredni, hogy nem fogok találni váltót a kocsimhoz, mert eddig nagyon úgy tűnik! Aki tud eladó peugeot 306 sebváltót az írjon, ha minden igaz első szériás a kocsim!
Nekem van 99-es évjárathoz... kéne küldened fotót... jesi306@freemail.hu
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #838 Dátum: 2007 Július, 04, 09:37:58 »

Majd lesz nemsokára egy garnitúra 15"-ös vasfelni télivel eladó valszeg. (ET18, 185/55R15 - 99%-os Kléber Kristalp HP)
Naplózva

m-tom

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #839 Dátum: 2007 Július, 04, 12:20:44 »

Tudnátok körülbelüli árat mondani 1.4-hez gyári kuplungszettre?
Ma ajánlottak komplett készletet 25.000 Ft-ért, nem tudom, hogy jó ár-e? (Valeo)

Ennél jobbat ne is keress... Csak legyen hozzá gari is (ha kellene)!
Naplózva

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.575
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #840 Dátum: 2007 Július, 04, 14:46:15 »

Ennél jobbat ne is keress... Csak legyen hozzá gari is (ha kellene)!
Garancia sajnos nincs...
A bontós srác hord be Ausztriából vadonatúj gyári cuccokat is. Úgy jut hozzá, hogy a szervizek által megrendelt, de az ügyfelek által át nem vett alkatrészeket fillérekért nagy tételben felvásárolja...
Szóval van neki egy rakás kupplungszerkezete is, csak éppen fogalma sincs, hogy melyik típusokhoz.

Talán, ha felhívok egy márkaszervizt, akkor meg tudják, és hajlandóak is nekem mondani, hogy milyen cikkszámú kupplungra van szükségem...
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #841 Dátum: 2007 Július, 04, 15:57:47 »

Majd lesz nemsokára egy garnitúra 15"-ös vasfelni télivel eladó valszeg. (ET18, 185/55R15 - 99%-os Kléber Kristalp HP)
Mennyi pénz a kerék garnitura?
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #842 Dátum: 2007 Július, 04, 16:03:51 »

Mennyi pénz a kerék garnitura?
Ja van egy kiscsaj az index forumon aki segitséget kérne egy törött pug-hoz alkatrész ügyben nézzétek meg hátha van pár tipetek ezzel kapcsolatban.
Naplózva

m-tom

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #843 Dátum: 2007 Július, 04, 16:05:52 »

Garancia sajnos nincs...
A bontós srác hord be Ausztriából vadonatúj gyári cuccokat is. Úgy jut hozzá, hogy a szervizek által megrendelt, de az ügyfelek által át nem vett alkatrészeket fillérekért nagy tételben felvásárolja...
Szóval van neki egy rakás kupplungszerkezete is, csak éppen fogalma sincs, hogy melyik típusokhoz.

Talán, ha felhívok egy márkaszervizt, akkor meg tudják, és hajlandóak is nekem mondani, hogy milyen cikkszámú kupplungra van szükségem...

Hm... Én is tudtam volna 30 körül szettet, de a szerelőm hozott anyag általi meghibásodásra nem vállal garit, így 38e lett az anyagár, de inkább kiadok többet érte, ha tudom, hogy 1 éven belül bármi van, gariban megcsinálják...

Egyébként asszem pl a Fridcarnál kerül ennyibe, talán ennyit megér a biztonság (ha tudsz valakit, aki el is számolja  ;) költségként, akkor ugyanott vagy...

Egyébként Bárdi, Unix honlapokon jó leírás van az alkatrészekről (átmérő, lamellák száma), talán ez alapján beazonosítható....
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #844 Dátum: 2007 Július, 04, 22:53:27 »

Mondd meg neki, ha belép, kap egyet (persze csak használtat.... :D )

Én egyébként PUG kereskedésben vettem egy bőr váltógombot, bemart sémával (a gyáriról lekopott a kapcs. séma). Nem volt olcsó...
Pénteken megmondom neki akkor lesz nappalos müszakban tudsdz nekem valami ár félét mondani vagy majd egymásközt elintézitek?
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

McCoy

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #845 Dátum: 2007 Július, 05, 08:09:59 »

Ezt nem nézted? http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1202860&command=ugras&screenwidth=1024 Nincs messze, ha esetleg van nekük olcsón. De ha dunaújvárosi vagy(én mezőfalvi), akkor földváron meg tudod kérdezni, ahol talán tudnak neked szerezni. Elég sok mindent be tudnak szerezni bontókbol, ha kell. Ha kell megadom a címüket, vagy a számukat.

Hello

Néztem, jónak tűnik, csak nemtudom, hogy az a 3-4 év számíthat-e valamit, tehát, hogy a 98-as váltóját rálehet-e fabrikálni az enyémre?!?!
Naplózva

McCoy

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #846 Dátum: 2007 Július, 05, 08:11:41 »

Nekem van 99-es évjárathoz... kéne küldened fotót... jesi306@freemail.hu

Hello

Miről küldjek fotót? A kocsiról, vagy a motorrol, vagy mind2-ről? :) A motorszám alapján nem lehet megtudni, hogy stimmelne-e?
Naplózva

McCoy

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #847 Dátum: 2007 Július, 05, 08:12:42 »

Ma kérdeztem a kedvenc bontómban, és van neki 1.4-es váltója, de nem tudta megmondani, hogy melyik fajta rudazatos...  25.000 Ft-ért adja, de számodra sajna messze van: Vas megyében.

Ha nem tudok közelebb szerezni akkor gurulok vas megyébe, mert még mindig jóval olcsóbb mint újonnan venni egy váltót  ;D
Naplózva

McCoy

  • Vendég
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #848 Dátum: 2007 Július, 05, 08:14:36 »

Hello

Néztem, jónak tűnik, csak nemtudom, hogy az a 3-4 év számíthat-e valamit, tehát, hogy a 98-as váltóját rálehet-e fabrikálni az enyémre?!?!

Ahogy elnéztem frankón elírtam mennyi idős a kocsi, mert egész pontosan most lép a 13. életévébe, bocsi.
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Alkatrészt Keresek
« Válasz #849 Dátum: 2007 Július, 05, 09:24:16 »

Ahogy elnéztem frankón elírtam mennyi idős a kocsi, mert egész pontosan most lép a 13. életévébe, bocsi.

A váltót fényképezd le... aztán összehasonlítom az enyémmel.
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 170   Fel
 


Az oldal 0.421 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.