Szerző Téma: MĂźszaki vizsgĂĄra, ami fontos lehet!  (Megtekintve 210480 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Gege

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #50 Dátum: 2008 Április, 03, 23:53:34 »
És ezt a szolgáltatást te kérted vagy ez kötelező volt?
szabadon vĂĄlaszthatĂł

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #51 Dátum: 2008 Április, 04, 14:44:26 »
mi a fene az az előműszaki?

Egy Ăşjabb "adĂłfajta"

Nem elérhető Petya27

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.325
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 14
  • :2013 Szeptember, 10, 08:09:53
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #52 Dátum: 2008 Április, 07, 21:11:44 »
SrĂĄcok! Jelentem az autĂłm mĂŠg mindig zĂśldebb mint a szomszĂŠdĂŠ. ;D TĂśkĂŠletesre vizsgĂĄzott zĂśldkĂĄrtya Ăźgyileg,csĂźtĂśrtĂśkĂśn megy mĹąszakira. _pug
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repĂźlni tud.

Bobeek

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #53 Dátum: 2008 Április, 07, 23:39:21 »
SrĂĄcok! Jelentem az autĂłm mĂŠg mindig zĂśldebb mint a szomszĂŠdĂŠ. ;D TĂśkĂŠletesre vizsgĂĄzott zĂśldkĂĄrtya Ăźgyileg,csĂźtĂśrtĂśkĂśn megy mĹąszakira. _pug

enyĂŠm is..

nyalee

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #54 Dátum: 2008 Április, 07, 23:40:00 »
nekem mĂŠg messze van mĂĄjus

Bugac

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #55 Dátum: 2008 Április, 08, 10:02:01 »
nekem mĂŠg messze van mĂĄjus

Nekem meg a a jĂşlius a zĂśldĂźlĂŠshez.De addig mĂŠg van 1 hĂĄtsĂł dob cserĂŠm mert elfĂşj 1 kicsit.

zool

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #56 Dátum: 2008 Április, 09, 02:49:23 »
SrĂĄcok! Jelentem az autĂłm mĂŠg mindig zĂśldebb mint a szomszĂŠdĂŠ. ;D TĂśkĂŠletesre vizsgĂĄzott zĂśldkĂĄrtya Ăźgyileg,csĂźtĂśrtĂśkĂśn megy mĹąszakira. _pug

Az enyĂŠm is bezĂśldĂźlt (8000Ft) :-! Akkor lettem volna bajban, ha be is indĂ­tjĂĄk...

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #57 Dátum: 2008 Április, 09, 13:28:26 »
Az enyĂŠm is bezĂśldĂźlt (8000Ft) :-! Akkor lettem volna bajban, ha be is indĂ­tjĂĄk...


Ember vagy!!!! Így is kell! :-!

Nem elérhető Petya27

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.325
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 14
  • :2013 Szeptember, 10, 08:09:53
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #58 Dátum: 2008 Április, 15, 18:56:08 »
Na srĂĄcok tegnap meglett a mĹąszaki,2 hĂĄtsĂł fĂŠkmunkahengert kelett cserĂŠlni azon felĂźl semmi mĂĄst ĂŠs Ăśsszesen fizettĂźnk 29000 forintot.
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repĂźlni tud.

bandit306

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #59 Dátum: 2008 Április, 15, 19:01:50 »
Na srĂĄcok tegnap meglett a mĹąszaki,2 hĂĄtsĂł fĂŠkmunkahengert kelett cserĂŠlni azon felĂźl semmi mĂĄst ĂŠs Ăśsszesen fizettĂźnk 29000 forintot.
Ebben a szerelĂŠsi dĂ­jj ĂŠs alkatrĂŠsz is benne volt? vagy az kĂźlĂśn tĂŠtel?

Bobeek

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #60 Dátum: 2008 Április, 15, 19:04:22 »
Ebben a szerelĂŠsi dĂ­jj ĂŠs alkatrĂŠsz is benne volt? vagy az kĂźlĂśn tĂŠtel?

"Ăśsszesen fizettĂźnk 29000ft-ot"..

Nem elérhető Petya27

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.325
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 14
  • :2013 Szeptember, 10, 08:09:53
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #61 Dátum: 2008 Április, 15, 19:08:26 »
"Ăśsszesen fizettĂźnk 29000ft-ot"..
Így Így. :-!
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repĂźlni tud.

bandit306

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #62 Dátum: 2008 Április, 15, 19:26:15 »
Így Így. :-!
"Ăśsszesen fizettĂźnk 29000ft-ot"..
Akkor nem is volt drĂĄga dolog  :-! :-!

Nem elérhető Petya27

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.325
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 14
  • :2013 Szeptember, 10, 08:09:53
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #63 Dátum: 2008 Április, 15, 21:28:49 »
Akkor nem is volt drĂĄga dolog  :-! :-!
Bizony mi is meglepődtünk.A 2 darab munkahenger volt a legdrágább oylan 14000 Ft,a vizsga maga pedig 9310 és erre jön még a munkadíj meg gondolom némi fékolaj is és így jön ki 29000-re. :-!
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repĂźlni tud.

III. Ricardo

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #64 Dátum: 2008 Április, 20, 22:34:55 »
MĂĄjusban ZK, JĂşnius elejĂŠn meg MĹąszaki!!!

Ja, ĂŠs betelt a forgalmim!!! whistle

AmĂşgy mennyibe van mostansĂĄg egy "greencard"?

nyalee

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #65 Dátum: 2008 Április, 20, 22:40:09 »
MĂĄjusban ZK, JĂşnius elejĂŠn meg MĹąszaki!!!

Ja, ĂŠs betelt a forgalmim!!! whistle

AmĂşgy mennyibe van mostansĂĄg egy "greencard"?

tavaj volt 7e most 8-9e kĂśzt

III. Ricardo

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #66 Dátum: 2008 Április, 20, 22:41:11 »
tavaj volt 7e most 8-9e kĂśzt

Akkor inkĂĄbb rajzolok egy matricĂĄt!!! whistle toot

bandit306

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #67 Dátum: 2008 Április, 20, 22:44:04 »
MĂĄjusban ZK, JĂşnius elejĂŠn meg MĹąszaki!!!

Ja, ĂŠs betelt a forgalmim!!! whistle

AmĂşgy mennyibe van mostansĂĄg egy "greencard"?
Lehet de ha megfognak akkor az sokba kerĂźl a forgalmit meg ingyen cserĂŠlik ha betelt.

III. Ricardo

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #68 Dátum: 2008 Április, 20, 22:48:12 »
Lehet de ha megfognak akkor az sokba kerĂźl a forgalmit meg ingyen cserĂŠlik ha betelt.

Holnap lesz, hogy mĂŠg egy hĂłnapig jĂł a ZK-m, Ăşgyhogy lehet fizu utĂĄn meg is csinĂĄltatom!!!

Ha a ZK-t elhagyom, annak milyen dĂ­jja van csere esetĂŠn?

bandit306

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #69 Dátum: 2008 Április, 20, 22:50:30 »
Holnap lesz, hogy mĂŠg egy hĂłnapig jĂł a ZK-m, Ăşgyhogy lehet fizu utĂĄn meg is csinĂĄltatom!!!

Ha a ZK-t elhagyom, annak milyen dĂ­jja van csere esetĂŠn?
Ujra kell megcsinĂĄlnod ĂŠs amit egyĂŠpkĂŠnt fizetnĂŠl ugyan azt kell fizetned vagyis olyan mint ha nem lenne vagy lejĂĄrt volna ĂŠs onnantĂłl indĂşl az 1 ĂŠv ahonnan megint csinĂĄltĂĄk.

Bobeek

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #70 Dátum: 2008 Április, 20, 22:58:16 »
Lehet de ha megfognak akkor az sokba kerĂźl a forgalmit meg ingyen cserĂŠlik ha betelt.

jĂł lenne... lehet rosszul emlĂŠkszem, de mintha 4ezer ft-ot mondott volna egyik kollĂŠgĂĄm, akinek most kellett Ăşjat csinĂĄltatnia!

MĂĄjusban ZK, JĂşnius elejĂŠn meg MĹąszaki!!!
Ja, ĂŠs betelt a forgalmim!!! whistle
AmĂşgy mennyibe van mostansĂĄg egy "greencard"?

ha akarsz spĂłrolni vagy 7ezer ft-ot, akkor egyĂźtt viszed mĹąszakira, ĂŠs zĂśldkĂĄrtyĂĄra, mivel mĹąszakin mindenkĂŠpp megmĂŠrik a co-t, ĂŠs tĂĄrsait.. Ă­gy ha zĂśldkĂĄrtyĂĄt is csinĂĄltatsz, akkor nem kell Ăşjra kifizetni a mĂŠrĂŠst, hanem csak a vizsgadĂ­jat, ami ~1300ft..

III. Ricardo

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #71 Dátum: 2008 Április, 20, 23:02:38 »
ha akarsz spĂłrolni vagy 7ezer ft-ot, akkor egyĂźtt viszed mĹąszakira, ĂŠs zĂśldkĂĄrtyĂĄra, mivel mĹąszakin mindenkĂŠpp megmĂŠrik a co-t, ĂŠs tĂĄrsait.. Ă­gy ha zĂśldkĂĄrtyĂĄt is csinĂĄltatsz, akkor nem kell Ăşjra kifizetni a mĂŠrĂŠst, hanem csak a vizsgadĂ­jat, ami ~1300ft..

Ezt jĂł tudni!!!

Viszont műszakit nem csinálnak ZK nélkül, de haver az csinál mindkettőt, így akkor lesz majd munkája!!!

A MĹąszakin tulajdonkĂŠpen elvĂŠgzik a ZK vizsgĂĄlatot is?

Ezalatt azt ĂŠrrtem, hogy ugyanazt mĂŠricskĂŠlik mĹąszakin, mint a ZK-n?

nyalee

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #72 Dátum: 2008 Április, 20, 23:05:10 »
jĂł lenne... lehet rosszul emlĂŠkszem, de mintha 4ezer ft-ot mondott volna egyik kollĂŠgĂĄm, akinek most kellett Ăşjat csinĂĄltatnia!

ha akarsz spĂłrolni vagy 7ezer ft-ot, akkor egyĂźtt viszed mĹąszakira, ĂŠs zĂśldkĂĄrtyĂĄra, mivel mĹąszakin mindenkĂŠpp megmĂŠrik a co-t, ĂŠs tĂĄrsait.. Ă­gy ha zĂśldkĂĄrtyĂĄt is csinĂĄltatsz, akkor nem kell Ăşjra kifizetni a mĂŠrĂŠst, hanem csak a vizsgadĂ­jat, ami ~1300ft..

sajna itt nálunk ez nem igy működig be kell jelenkezni mindkettőre aztán ha az egyikkel végeztél újra sorba kell álni a műszaki miatt

bandit306

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #73 Dátum: 2008 Április, 20, 23:06:39 »
Ezt jĂł tudni!!!

Viszont műszakit nem csinálnak ZK nélkül, de haver az csinál mindkettőt, így akkor lesz majd munkája!!!

A MĹąszakin tulajdonkĂŠpen elvĂŠgzik a ZK vizsgĂĄlatot is?

Ezalatt azt ĂŠrrtem, hogy ugyanazt mĂŠricskĂŠlik mĹąszakin, mint a ZK-n?
A műszakin nem csinálnak zőldkarit csak utánna ha foglalkoznak vele ott de ha lejárt akkor ameddig nincs zöldség adddig nincs műszaki sem.
Ja ĂŠs betelt forgalminĂĄl a rendszĂĄmmal eggyĂźtt mehetsz ĂśnkormĂĄnyzathoz mert ott teszik fel a mĹąszaki matrinyĂĄt a rendszĂĄmra nem a mĹąszaki ĂĄllomĂĄson

Reset

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #74 Dátum: 2008 Április, 20, 23:10:38 »
ki tudja egy zĂśldkĂĄrtyĂĄzĂĄs mennyibe fĂĄj illetve mit ĂŠrdemes elĂśtte ĂĄtnĂŠzni a gĂŠpen?

bandit306

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #75 Dátum: 2008 Április, 20, 23:13:37 »
ki tudja egy zĂśldkĂĄrtyĂĄzĂĄs mennyibe fĂĄj illetve mit ĂŠrdemes elĂśtte ĂĄtnĂŠzni a gĂŠpen?

7000-10.000 ig amennyiĂŠrt csinĂĄljĂĄk ĂŠs mikor megmĂŠrik ott meg is csinĂĄljĂĄk ĂĄltalĂĄban.
De a kipufrendszert nĂŠzd ĂĄtt nem fĂşj e valahol.
A tĂśbbit meg ott megmondjĂĄk ĂŠs ha tudjĂĄk meg is csinĂĄljĂĄk ami ĂĄltalĂĄban beĂĄllĂ­tĂĄsi problĂŠma szokott lenni.

III. Ricardo

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #76 Dátum: 2008 Április, 20, 23:21:59 »
Ezt nagyon nehangoztasd  ??? ??? ???

TĂśrĂśltem, te is tĂŠgy Ăşgy!!!

Bobeek

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #77 Dátum: 2008 Április, 20, 23:32:52 »
7000-10.000 ig amennyiĂŠrt csinĂĄljĂĄk ĂŠs mikor megmĂŠrik ott meg is csinĂĄljĂĄk ĂĄltalĂĄban.
De a kipufrendszert nĂŠzd ĂĄtt nem fĂşj e valahol.
A tĂśbbit meg ott megmondjĂĄk ĂŠs ha tudjĂĄk meg is csinĂĄljĂĄk ami ĂĄltalĂĄban beĂĄllĂ­tĂĄsi problĂŠma szokott lenni.

orszĂĄgos szinten fix dĂ­ja van a zĂśldkĂĄrtyĂĄnak!! sztem 8ezernĂŠl nem tĂśbb..

Ezt jĂł tudni!!!

Viszont műszakit nem csinálnak ZK nélkül, de haver az csinál mindkettőt, így akkor lesz majd munkája!!!
A MĹąszakin tulajdonkĂŠpen elvĂŠgzik a ZK vizsgĂĄlatot is?
Ezalatt azt ĂŠrrtem, hogy ugyanazt mĂŠricskĂŠlik mĹąszakin, mint a ZK-n?

azt tudni kell, hogy nem kpm-hez vittem mĹąszakira, mert ott tuti nem ment volna ĂĄt.. tehĂĄt a cĂŠg, akinĂŠl vizsgĂĄztattam, az csinĂĄl zĂśldkĂĄrtyĂĄt is, ĂŠs Ă­gy megvolt egyĂşttal a kettő.. 20210.- volt a mĹąszaki (ezen belĂźl: szemĂŠlygĂŠpkocsi-időszakos, adatlap, ĂĄtvizsgĂĄlĂĄs, zĂśldkĂĄrtya mĂŠrĂŠs), ĂŠs 1180.- a "kĂśrnyezetvĂŠdelmi igazolĂłlap, ĂŠs plakett".. szval csinĂĄlnak egyĂźtt mĹąszakit, ĂŠs zĂśldkĂĄrtyĂĄt!!  :-!

III. Ricardo

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #78 Dátum: 2008 Április, 20, 23:34:50 »
orszĂĄgos szinten fix dĂ­ja van a zĂśldkĂĄrtyĂĄnak!! sztem 8ezernĂŠl nem tĂśbb..

azt tudni kell, hogy nem kpm-hez vittem mĹąszakira, mert ott tuti nem ment volna ĂĄt.. tehĂĄt a cĂŠg, akinĂŠl vizsgĂĄztattam, az csinĂĄl zĂśldkĂĄrtyĂĄt is, ĂŠs Ă­gy megvolt egyĂşttal a kettő.. 20210.- volt a mĹąszaki (ezen belĂźl: szemĂŠlygĂŠpkocsi-időszakos, adatlap, ĂĄtvizsgĂĄlĂĄs, zĂśldkĂĄrtya mĂŠrĂŠs), ĂŠs 1180.- a "kĂśrnyezetvĂŠdelmi igazolĂłlap, ĂŠs plakett".. szval csinĂĄlnak egyĂźtt mĹąszakit, ĂŠs zĂśldkĂĄrtyĂĄt!!  :-!

A cimborámnál ugyanúgy van mindkettő, és ha így spórolok, akkor ezt fogom csinálni!!!

Bobeek

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #79 Dátum: 2008 Április, 21, 06:22:29 »
A cimborámnál ugyanúgy van mindkettő, és ha így spórolok, akkor ezt fogom csinálni!!!

Ă­gy, hogy nincs 1 hĂłnap a kĂŠt vizsga kĂśzĂśtt, mindenkĂŠpp ez az ĂŠsszerĹą.. sztem..  ::)

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #80 Dátum: 2008 Április, 21, 13:40:50 »
így, hogy nincs 1 hónap a kÊt vizsga kÜzÜtt, mindenkÊpp ez az ÊsszerŹ.. sztem..  ::)

Én 1x-re szoktam mindig csináltatni. Idén új műszakit is kell kreáltatnom.

III. Ricardo

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #81 Dátum: 2008 Április, 21, 13:54:53 »
Én 1x-re szoktam mindig csináltatni. Idén új műszakit is kell kreáltatnom.

Nekem nem gond a mĹąszakis rĂŠsze, mert ha javĂ­tani kell valamit a mĹąszaki alatt, akkor a srĂĄc megcsinĂĄlja!!! :-!

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #82 Dátum: 2008 Április, 21, 13:56:41 »
Nekem nem gond a mĹąszakis rĂŠsze, mert ha javĂ­tani kell valamit a mĹąszaki alatt, akkor a srĂĄc megcsinĂĄlja!!! :-!

NĂĄlam csak a papĂ­rra kell vĂĄrni a tĂśbbi rendben van! :-! ;D

Break 306

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #83 Dátum: 2008 Április, 26, 06:16:22 »
Tegnap volt müszaki a nejem vitte el. Mondtam neki ha nem megy át ő a hibás, hogy rosszul vitte oda. Na de:9-körül hív is böszen az asszony hogy gond van, kérdem tőle hogy mi a baj. Nem meri elvinni a kocsit müszakira, mert ha nem sikerül akkor nem lehet menni vele. Mondom neki de ha lejár a müszaki, akkor sem lehet használni a kocsit. Hát azért elvitte és du.hív hogy minden rendben, van vizsga. Este mondom neki ezekután már a kereket is cserélheted és moshatod is anyukám. Na ennyi a kis történet 16,800 huf =2év, jövőhónap zöldkari. biggrin ???

Nem elérhető pirinyo

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.628
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Augusztus, 09, 18:33:07
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #84 Dátum: 2008 Április, 26, 16:54:58 »
Tegnap volt müszaki a nejem vitte el.Mondtam neki ha nem megy át ö a hibás hogy rosszul vitte oda.Na de:9-körül hí is böszen az asszony hogy gond van,kérdem töle hogy mi a baj.Nem meri elvinni a kocsit müszakira mert ha nem sikerül akkor nem lehet menni vele.Mondom neki de ha lejár a müszaki akkor sem lehet használni a kocsit.Hát azért elvitte és du.hív hogy minden rendben van vizsga.Este mondom neki ezekután már a kereket is cserélheted és moshatod is anyukám.Na ennyi a kis történet 16,800 huf =2év,jövőhónap zöldkari. biggrin ???
Gratula hozzĂĄ!
RemĂŠlem nemsokĂĄra a mĂĄsik TatabĂĄnyai klubtagnak is meglesz a mĹąszaki vizsgĂĄja. :-!
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Break 306

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #85 Dátum: 2008 Április, 26, 19:40:08 »
Gratula hozzĂĄ!
RemĂŠlem nemsokĂĄra a mĂĄsik TatabĂĄnyai klubtagnak is meglesz a mĹąszaki vizsgĂĄja. :-!
HĂĄt nem tudom hogy mikor megy vizsgĂĄztatni.Ma is probĂĄltam hĂ­vni telon, de ki volt kapcsolva.De szerintem ott is minden rendben van. :-!

bandit306

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #86 Dátum: 2008 Április, 27, 10:46:09 »
HĂĄt nem tudom hogy mikor megy vizsgĂĄztatni.Ma is probĂĄltam hĂ­vni telon, de ki volt kapcsolva.De szerintem ott is minden rendben van. :-!

Hali majd a köv. hónapban megyek akkorra kaptam időt azt még zöld kari és csak utána lehet kergetőzni megint.

Reset

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #87 Dátum: 2008 Április, 29, 00:35:41 »
Ên most jÜvÜk zÜldkariról, åtment a gÊp, bår nemis vårtam måst  ^-^
találtam 1 jó helyet, itt bp-n ajánlom másoknak is, örstől nem messze a kerepesin kell menni és onnan nyílik, pilis utca 10. 7200ft-ba fájt és korrektek voltak, nem kötözködtek, mérték, ragasztottak, örültünk, gyors volt, ugyhogy most 1 évig nincs para.

McCoy

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #88 Dátum: 2008 Május, 17, 22:36:14 »
Sziasztok

Mi a tapasztalatotok, mennyire szemetek vizsgĂĄn, milyen kis aprĂłsĂĄgokat nĂŠzzek ĂĄt a kocsin amibe belekĂśthetnek?

Bobeek

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #89 Dátum: 2008 Május, 17, 23:36:43 »
Sziasztok

Mi a tapasztalatotok, mennyire szemetek vizsgĂĄn, milyen kis aprĂłsĂĄgokat nĂŠzzek ĂĄt a kocsin amibe belekĂśthetnek?

attól függ, hogy hov viszed.. kpm-nél belekötnek mindenbe, máshol enyhébbek.. előbbi ~10e ft, utóbbi duplája..

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #90 Dátum: 2008 Május, 19, 17:25:48 »
attól függ, hogy hov viszed.. kpm-nél belekötnek mindenbe, máshol enyhébbek.. előbbi ~10e ft, utóbbi duplája..

Már a másikon is figyelnek ezt azt, nekem az első ajtó üvegekről kellett levennem a fóliázást. :-\

III. Ricardo

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #91 Dátum: 2008 Május, 19, 17:33:01 »
Valaki mondja már meg, hogy mért fontos az, hogy az első ablakon 70% fény menjen át, amikor legtöbbször belülről kifele néz az ember(és abból az irányból látszik minden, nem úgy mint az ellenkező irányból)?

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #92 Dátum: 2008 Május, 19, 17:37:58 »
Valaki mondja már meg, hogy mért fontos az, hogy az első ablakon 70% fény menjen át, amikor legtöbbször belülről kifele néz az ember(és abból az irányból látszik minden, nem úgy mint az ellenkező irányból)?

Sűrűn jó az,ha látod az ember tekintetét,hogy figyel-e vagy sem. Mellesleg sötétben kicsit rosszabb,de nem ezekkel a minőségi fóliákkal. Régen kölcsönkértem haverom trabiját amin korom fekete fólia volt és majdnem elütöttem sötétben egy gyalogost,annyira nem láttam...

Már a másikon is figyelnek ezt azt, nekem az első ajtó üvegekről kellett levennem a fóliázást. :-\

Én hamarosan letépem az egészet...legalább ezért nem szólnak be a rendőrök. Az ültetésért nem szóltak?

bandit306

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #93 Dátum: 2008 Május, 19, 19:00:38 »
Sűrűn jó az,ha látod az ember tekintetét,hogy figyel-e vagy sem. Mellesleg sötétben kicsit rosszabb,de nem ezekkel a minőségi fóliákkal. Régen kölcsönkértem haverom trabiját amin korom fekete fólia volt és majdnem elütöttem sötétben egy gyalogost,annyira nem láttam...

Én hamarosan letépem az egészet...legalább ezért nem szólnak be a rendőrök. Az ültetésért nem szóltak?
Figyu a hátsó oldalüveggel nemfoglalkoznak.még a papírt sem kérték el mert azt mondták nem érdekli őket hogy ott mivan.

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #94 Dátum: 2008 Május, 19, 19:02:21 »
Figyu a hátsó oldalüveggel nemfoglalkoznak.még a papírt sem kérték el mert azt mondták nem érdekli őket hogy ott mivan.

Tudom,de vagy mindehol van,vagy sehol.

bandit306

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #95 Dátum: 2008 Május, 19, 19:07:31 »
Tudom,de vagy mindehol van,vagy sehol.

Ha gyĂĄri szines Ăźveged van akkor nem is kell nagyon folia ha meg fehĂŠr van, akkor nemtudom mit kĂśtĂśzkĂśdnek az miatt.
Nekem csak a hátsok vannak foliázva előle gyári szines van és nekem tetszik ahogyan megvan csinálva.
De erre mondják izlések és pofonok különbözőek.

Bobeek

  • Vendég
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #96 Dátum: 2008 Május, 19, 19:24:10 »
Sűrűn jó az,ha látod az ember tekintetét,hogy figyel-e vagy sem. Mellesleg sötétben kicsit rosszabb,de nem ezekkel a minőségi fóliákkal. Régen kölcsönkértem haverom trabiját amin korom fekete fólia volt és majdnem elütöttem sötétben egy gyalogost,annyira nem láttam...

Én hamarosan letépem az egészet...legalább ezért nem szólnak be a rendőrök. Az ültetésért nem szóltak?

ĂĄllĂ­tĂłlag azĂŠrt is szĂłlnak, ha ĂŠszreveszik.. mondjuk 2-3 centit nem vesznek ĂŠszre, de a miĂŠnk az mĂĄr lĂĄthatĂł.. nekem is olyan helen volt az autĂłm, ahol nem nĂŠztĂŠk..  whistle

Nem elérhető pirinyo

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.628
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Augusztus, 09, 18:33:07
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #97 Dátum: 2008 Május, 19, 22:17:02 »
Ha gyĂĄri szines Ăźveged van akkor nem is kell nagyon folia ha meg fehĂŠr van, akkor nemtudom mit kĂśtĂśzkĂśdnek az miatt.
Nekem csak a hátsok vannak foliázva előle gyári szines van és nekem tetszik ahogyan megvan csinálva.
De erre mondják izlések és pofonok különbözőek.
Ha csak a hĂĄtsĂł van fĂłliĂĄzva olyan mint egy hullaszĂĄllĂ­tĂł.
MĂĄr bocsĂĄnat.
De NĂĄndinak igaza van."Vagy mindenhol van,vagy sehol"
Vagy Impala,vagy semmi :-)) blingdriveingsmiley
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #98 Dátum: 2008 Május, 20, 09:34:47 »
Ha csak a hĂĄtsĂł van fĂłliĂĄzva olyan mint egy hullaszĂĄllĂ­tĂł.
MĂĄr bocsĂĄnat.
De NĂĄndinak igaza van."Vagy mindenhol van,vagy sehol"
Vagy Impala,vagy semmi :-)) blingdriveingsmiley

Első szélvédőre is?
           
                                            

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: MĂźszaki viszgĂĄra felkĂŠszĂ­tĂŠsi segĂŠdlet
« Válasz #99 Dátum: 2008 Május, 20, 10:35:30 »
Sűrűn jó az,ha látod az ember tekintetét,hogy figyel-e vagy sem. Mellesleg sötétben kicsit rosszabb,de nem ezekkel a minőségi fóliákkal. Régen kölcsönkértem haverom trabiját amin korom fekete fólia volt és majdnem elütöttem sötétben egy gyalogost,annyira nem láttam...

Én hamarosan letépem az egészet...legalább ezért nem szólnak be a rendőrök. Az ültetésért nem szóltak?

Nem. De miĂŠrt butĂ­tasz vissza mindent? Nagyon kezd eladĂĄs szaga lenni a dolognak. Mentek ki?

 


Google PageRank